Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Ktorá mobilná fotografická tlačiareň je lepšia

Mobilné tlačiarne sú dnes zábavné a moderné, vďaka čomu sú veľmi vhodné na každodenné použitie, zvlášť výhodné pre malé deti. Tieto malé tlačiarne vám umožňujú tlačiť vaše cenné spomienky na malé kúsky papiera a sú ľahko prenosné. Fujifilm Instax Mini Link je jednou z novších mobilných tlačiarní a Canon Ivy si užil značku veterána v tejto oblasti.

Fujifilm Instax Mini Link vs Canon Ivy 66

Ktorá z týchto bezdrôtových tlačiarní Bluetooth teda robí lepšiu prácu, pokiaľ ide o tlač vašich spomienok na cestách? To je to, čo dnes v tomto príspevku nájdeme, keď porovnávame Fujifilm Instax Mini Link s mobilnou tlačiarňou Canon Ivy.

Poďme, však?

Dizajn a nastavenie

Najprv si povedzme o dizajne Canon Ivy. Jednou z hlavných funkcií tejto tlačiarne je kompaktnosť a extrémne nízka hmotnosť. Len to váži 5,6 uncí a opatrení okolo 4,7 X 3,2 X 0,7-inches.

Fujifilm Instax Mini Link vs Canon Ivy 4

Tieto fyzické atribúty ho robia ľahko prenosným. A dobre sa vojde do priemernej dlane. Takže aj keď to plánujete držať pri preskakovaní z jednej fotografickej udalosti na druhú, je to úplne uskutočniteľné.

Fujifilm Instax Mini Link vs Canon Ivy 7

Navyše, nastavenie je pomerne jednoduché. Podobne ako v prípade skenera zdvihnite hornú časť a vložte fotografické papiere dovnútra. Podobne ako väčšina bežných tlačiarní, môžete dutinu fotografického papiera použiť na ukladanie papiera, keď tlačiareň nepoužívate aktívne.

Pokiaľ ide o minimalizmus, Instax Mini Link to posunie ešte o krok ďalej. Okrem niekoľkých textúrovaných riadkov a loga spoločnosti v strede má táto tlačiareň drobné veľmi holé telo.

Fujifilm Instax Mini Link vs Canon Ivy 3

Na druhej strane telo s textúrou dodáva telo a umožňuje lepšie uchopenie tlačiarne.

Meria sa 4,9 X 3,5 X 1,3-inches, čo je takmer podobné rozmeru tlačiarne Canon Ivy. A to isté možno povedať o hmotnosti. Tento váži len asi 7,3 uncí.

Fujifilm Instax Mini Link vs Canon Ivy 1

V porovnaní s tým, že sa Ivy podobá miniatúrnemu skeneru, Mini Link vyzerá skôr ako hustá energetická banka (skontrolujte najlepšie energetické banky pomocou funkcie Quick Charge) 3,0). Našťastie sú obe vreckové tlačiarne, vďaka čomu sú ideálne pre domáce použitie, ako aj pre vonkajšie udalosti, ako sú pikniky a udalosti s fotkami.

Funkcie v aplikácii

Bolo by škoda ignorovať zábavné funkcie tlačiarne Fujifilm Instax Mini Link, pretože práve tieto funkcie ju odlišujú od svojich kolegov.

Zábavný režim vám umožňuje robiť veľa experimentov. Môžete vytvárať zábavné koláže, pridávať k obrázkom rámy a grafiku, ako sú rohy, anjelské krídla. Väčšina prenosných tlačiarní má tieto základné vlastnosti. Čo sa teda líši?

Fujifilm Instax Mini Link vs Canon Ivy 12

Pre začiatočníkov je to funkcia, ktorá sa nazýva Video Print, ktorá vám umožní zachytiť fotografiu z videa a vytlačiť ju ako fotografiu.

Potom je tu Party Print, ktorá vám umožní pripojiť až päť rôznych smartphones vytvoriť zábavnú koláž. Tento režim má päť častí z piatich telefónov a kombinuje ich do jedinej tlače. Fascinujúce, však?

Fujifilm Instax Mini Link vs Funmode Canon Ivy

Najlepšie je, že zábavný režim je možné aktivovať jednoduchým udržiavaním tlačiarne vo zvislej polohe.

V porovnaní s vyššie uvedenými funkciami má Canon Ivy dosť obmedzené možnosti. Pred odoslaním do tlače môžete pridať rámčeky, nálepky a text. Alebo môžete pridať filter podľa vášho výberu, kombinovať ich do elegantnej koláže, medzi ostatnými.

Funkcie aplikácií Fujifilm Instax Mini Link a Canon Ivy

Najzaujímavejšou vlastnosťou je dlaždica, ktorá vám umožní kombinovať až 9 vytlačí a vytvorí jeden veľký obrázok.

Pokiaľ máte sprievodnú aplikáciu pre tieto tlačiarne, budete zoradení.

batérie

Batéria je jedným z najdôležitejších aspektov každého bezdrôtového zariadenia. Aj keď zariadenie obsahuje obrovský počet funkcií, všetko je v poriadku, ak je výdrž batérie slabá.

Claudio schwarz purzlbaum Zz Mq Z Ml7s Unsplash

Našťastie, pokiaľ ide o výdrž batérie, Fujifilm Instax Mini Link nesklame. Na jedno nabitie vám táto vydrží asi 100 výtlačkov. V skutočnosti dobrí ľudia v spoločnosti Digital Trends toto tvrdenie testovali a zistili, že je to pravda. Pri testovaní s filmom s 10 baleniami sa vybila batéria zhruba na 50%.

Batéria Instax

Okrem toho je v hornej časti čistý indikátor batérie, ktorý zobrazuje zostávajúce úrovne nabitia batérie. Super, však?

Aj keď 500mAh batéria poháňa Canon IVY, neprekladá sa dobre, pokiaľ ide o používanie v skutočnom svete.

Batéria sa vybíja rýchlo a jediné nabitie sa vybije iba okolo 10 fotografií. Aj keď je číslo o niečo menšie ako Mini Link, povedal by som, že je celkom prijateľné.

Batéria Canon Ivy

Na druhej strane, doplnenie Canon Ivy a Mini Link trvá iba asi 90 minút. A pokiaľ ide o Ivy, môžete si dokonca tlačiť fotografie, kým zostanete pripojení k zdroju napájania. Teraz je to pekný doplnok.

Kvalita tlače

Hovoríme o mobilných tlačiarňach, o niečo, čo môžete nosiť vo svojej kabelke alebo držať v dlaniach. A porovnanie kvality tlače s veľkými konvenčnými fotografickými tlačiarňami by bolo nesmierne nespravodlivé.

To znamená, že celková kvalita tlače nie je taká zlá. Áno, fotografie sa zdajú byť trochu tmavšie (alebo niekedy preplnené úrovňou jasu), ale to je krása mobilných tlačiarní. Tlač by mala byť dostatočne dobrá na to, aby sa mohla šíriť okolo priateľov a rodiny.

Instax Mini Link prekrýva výtlačky, ktoré merajú 2,4 X 1,8-inches. Čo robí túto tlačiareň jedinečnou v porovnaní s obvyklou tlačiarňou, je to, že používa Instant Film, namiesto papiera Zink, farebný tlačový papier, ktorý vám umožní tlačiť fotografie bez použitia akýchkoľvek atramentových kaziet.

Kvalita tlače Fujifilm Instax Mini Link

Vyvinuté obrázky sú celkom dobré fotografie a majú určitú príťažlivosť pre vinobranie, čo sa podobá farebnému profilu starých dobrých polaroidov.

Pokiaľ ide o recenzie používateľov, mnohí používatelia tvrdia, že konečný produkt je celkom dobrý, pričom oceňujú kvalitu obrazu a presnosť farieb.

Na rozdiel od toho, Canon Ivy používa papier Zink. Táto metóda je obľúbená pre bezproblémovú tlač. A proti šmuhám a vode odolný je čerešňa na vrchu.

Fotografický papier Zink má však tendenciu vytvárať mierne tmavšie farebné tóny. Ak však s tlačou, ktorú vyberiete, budete opatrní, skončíte s jasnými a peknými obrázkami.

Kvalita tlače Canon Ivy

To je kvalita, ktorú mnohí používatelia vysoko oceňujú. Mnoho používateľov sa páčilo konečnému výrobku hlavne kvôli dobrej rovnováhe farieb a jasu.

Verdikt: Instax Mini Link

Takže, ktorá tlačiareň robí lepšiu prácu?

Canon Ivy dokáže zvládnuť veľmi dobrú prácu, pokiaľ ide o tlač pekných malých obrázkov. Neexistujú žiadne zvláštne kvapky spojenia alebo zlé výtlačky. Zdá sa, že sa používateľom páči jednoduchý proces nastavenia, kvalita tlače a tiež podrobný návod na použitie dodávaný s tlačiarňou.

Je zaujímavé, že tlačiareň Canon Ivy má hodnotenie 4,6 hviezdy z 5 a má viac ako 76% pozitívnych recenzií.

Fotopapiere Zink však môžu byť drahé, a to vďaka vysokej cene za fotografiu. Ak tlačíte častejšie, zasiahne to viac do vrecka.

Na konci dňa je to však iba obyčajná tlačiareň, na rozdiel od tlačiarne Instax Mini Link, ktorá do zmesi prináša zaujímavú kombináciu nepredvídateľných a fascinujúcich funkcií.

K zábave určite prispejú také funkcie, ako je zábavný režim a metóda založená na gestách. Skutočnosť, že ide o filmovú tlačiareň, znamená, že nájdete pomerne ostrejší obraz.

A intuitívna aplikácia je na vrchole čerešne.

Ďalej: Hľadáte okamžitú kameru? Prečítajte si nižšie uvedené porovnanie medzi Canon IVY CLIQ a Fuji Instax Mini 9 aby ste zistili, ktorá okamžitá kamera je pre vás lepšia.