Kto má číslo 693901629? Hovoríme to všetko

693901629 Toto je číslo, ktorému by sme sa v žiadnom prípade nemali vyhnúť. Považuje sa za spam a je obviňovaný z podvodu. Dnes vám povieme, čo robiť, keď zavolá, a aké kroky by ste mali podniknúť, aby ste tomu zabránili. Takže, ak vás zaujíma Kto je 693901629 Dnes zanecháte pochybnosti.

693901629 kto

Keď od tohto čísla prijmeme hovor, zvyčajne sa stanú tri veci:

 • Budeme vítaní a potom budeme požiadaní o zmenu telefónnej spoločnosti. Ak odmietneme, osobe na druhom konci telefónu hrozí pokračovanie. Sú určené na volanie spamu. Určite to urobte.
 • V iných prípadoch je hluk iba počuteľný. Hluky sú nepríjemné, ale nikto nekomunikuje na druhom konci telefónu.
 • Mlčali, bolo ticho a zavesili. O niekoľko minút neskôr zavolali znova, aby opakovali vzorec a obťažovali nás.
 • 693901629

  Tento telefón bol navrhnutý tak, aby vás obťažoval množstvom spôsobov a vlastností, ktoré s ním môžu byť spojené spoločnosť venovaná spamu, Záznamníky, urážky, podvodné súťaže … skrátka sa im musíme vyhnúť a zablokovať. oniBlokovanie hovorov? No, žiadny problém, čítajte ďalej a uvidíte.

  Čo teda robíme, aby sme túto poruchu zastavili? Veľmi ľahké Blokovanie hovorov v systéme Android Po tutoriále vás opustíme. Ďalšia možnosť vás tiež neberie priamo. Ak zistia, že ste im loptu nepodali, prejdite na ďalšie číslo. Môže sa to zdať hlúpe, ale je to; Tiež nemusíme očakávať veľa svetla od ľudí, ktorí sa venujú tejto téme.

  Ak budú naďalej volať, požiadame ich, aby prestali. V prípade hrozieb a ak sa tak stane opakovane, budeme hovoriť s políciou. Logické a normálne je ich prekonať a dosiahnuť ich, títo ľudia sú takí. Ak budú pretrvávať, vážne ohrozujú ostatných a my vás budeme vážne kritizovať. Dúfam, že sa tak nestane.

  Máte nejaké otázky? Chceli by ste navrhnúť, aby sme robili príručku? Nerež! Sme radi, že vieme, čo si myslíte. Na záver by som sa vám chcel poďakovať za vašu návštevu a vyzvať vás, aby ste použili okienko s komentármi. Či už v tomto článku alebo na sociálnych médiách Twitter, Rozlúčim sa a rozlúčim sa dnes.

  Stále sa stretávame na Planetared! pozdravy

  Kto má číslo 693901629? Hovoríme vám, že všetko sa začalo na Červenej planéte prvýkrát.