Krypto str├ínka sa pok├║┼ía vyzbiera┼ą 50 mili├│nov dol├írov na zbierku pe┼łaz├ş Bushfire

Finder a HiveEx pr├íve za─Źali ┼żi┼ą s finan─Źnou zbierkou Crypto Bushfire, aby zhroma┼żdili glob├ílnu komunitu kryptomien za pomoc pri kr├şze austr├ílskeho po┼żiaru. D├║faj├║, ┼że sa podar├ş vyzbiera┼ą 50 mili├│nov dol├írov v kryptomene, ktor├║ HiveEx premen├ş na austr├ílske dol├íre a prispeje na asoci├íciu NSW Rural Fire Service Association.

Listy, konferencie a ─Ćal┼íie inform├ície o hed┼żov├Żch fondoch za 4. ┼ítvr┼ąrok 2019

Pripomienky Freda Schebestu, spoluzakladate─ża spolo─Źnost├ş Finder a HiveEx:

ÔÇ×Po┼żiare v Austr├ílii z├║ria, s├║ to najhor┼íie, ─Źo sme kedy videli. Obnovenie bude trva┼ą mesiace, dokonca roky, a k├Żm sa skon─Ź├ş, m├┤┼że sa to e┼íte zhor┼íi┼ą. Pri┼íli sme u┼ż o tis├şce domov, zni─Źen├ę mili├│ny hekt├írov p├┤dy a zahynula miliarda divej zveri.

“Austr├ílsky fundraiser Crypto Bushfire zdru┼żuje svetov├║ kryptokomunitu, aby pomohla tam, kde je to potrebn├ę. Vytvorili sme adresy v krypto pe┼ła┼żenk├ích, na ktor├ę m├┤┼że prispie┼ą ktoko─żvek. Ako popredn├í kryptoknih makl├ęrska spolo─Źnos┼ą, ktor├í sa ┼ípecializuje na ve─żk├ę obchody, je HiveEx vybaven├Ż na konverziu kryptomena na austr├ílske dol├íre, ktor├í poputuje priamo do NSW Rural Fire Service Association. Celkov├ę dary bud├║ preveden├ę na RFSA – z obchodov nebudeme vybera┼ą ┼żiadne poplatky ani zisky.

“─Żudia z cel├ęho sveta pou┼ż├şvaj├║ na poskytovanie darov do Austr├ílie dev├şzov├ę ÔÇőÔÇőslu┼żby, banky a platobn├ę platformy. Tieto dary sa zni┼żuj├║ z d├┤vodu v├Żmenn├Żch kurzov a poplatkov za transakcie. Chceme pom├┤c┼ą u─żah─Źi┼ą a zefekt├şvni┼ą z├şskavanie finan─Źn├Żch prostriedkov na celom svete.” pre t├║to katastrofu s kryptomenami, tak┼że viac pe┼łaz├ş ide priamo na pr├ş─Źinu.

ÔÇ×Vyz├Żvame kryptokomunitu, aby zdie─żala na┼íu str├ínku s va┼íimi sie┼ąami a otvorila va┼íe digit├ílne pe┼ła┼żenky, aby pomohla Austr├ílii.ÔÇť

─îo si mysl├şte o austr├ílskej zbierke Bushfire? Povedzte n├ím to v sekcii koment├írov.