Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Krúžok tiež umožňuje polícii použiť horúcu mapu na ľahké zobrazenie všetkých nástrojov v tejto oblasti

Amazonský prsteň, ktorý vlastní, je zapojený do iného škandálu v súvislosti s tým, ako povolil polícii prístup k údajom o používateľoch.

Ring dáva presadzovaniu práva úspech, aby mohli vidieť všetky jednotky Ring v konkrétnej oblasti, hneď po ulici, podľa CNET, v ktorej sa uvádza, že dokumenty zobrazujúce horúce mapy boli získané výskumníkom v oblasti bezpečnosti. Táto funkcia, ktorá bola uvedená na trh v júli, umožnila polícii prehľadávať okolie majiteľa fotoaparátu a dokonca obísť konkrétne umiestnenie prstenca.

Ring čelil mnohým kritikom za to, že umožnil polícii USA požiadať o užívateľské videá. Tvrdí, že neposkytuje žiadne informácie orgánom činným v trestnom konaní o tom, kto vlastní výrobok, ale ak je táto správa CNET pravdivá, orgány činné v trestnom konaní môžu aspoň určiť, kto vlastní zariadenie v jeho blízkosti, a pomocou niekoľkých rýchlych krokov dokážu ľahko porovnať, ako zaobchádzajú s tými, ktorí žijú. kde.

Preto Ring povedal spoločnosti CNET, že priblíženie na horúcej mape „nedáva umiestnenie skutočného zariadenia“.

  • Tipy a triky pre video krúžky: Staňte sa majstrom v ringu

V správach sa prvýkrát uviedlo, že Ring poskytol zamestnancom prístup k nezašifrovaným videám zákazníkov mimo zvončeka. V reakcii na to Ring povedal, že pracovníci majú prístup iba k videám oznamovaným prostredníctvom programu sledovania komunít, Neighbors. Potom, v auguste, správy tvrdili, že Ring školil políciu o tom, ako prinútiť používateľov krúžku, aby zverejnili neautorizované záznamy.

Pridajte všetko a Amazon Zdá sa, že spoločnosti otvárajú dvere porušovaniu súkromia a slobody verejnosti.