Krokomer Noom Walk – najlep┼íia aplik├ícia na po─Ź├ştanie krokov

V posledn├Żch t├Ż┼żd┼łoch som ve─ża chodil, v├Ą─Ź┼íinou v─Ćaka mnoh├Żm recenzi├ím, ktor├ę som dokon─Źil. Noom Walk Pedometer je ─Ćal┼íia aplik├ícia, ktor├í ma zdvihla z postele a prin├║tila ma prejs┼ą sa.

Videl som niektor├Żch susedov, ktor├ş nikdy nevedeli, ┼że v mojom dome niekto ┼żije. Nikdy som si nemyslel, ┼że by pou┼ż├şvanie aplik├ície krokomer pre Android malo tak├ę d├┤sledky.

Krokomer Noom Walk bol uveden├Ż na zozname najlep┼í├şch aplik├íci├ş krokomerov pre zoznam Android a to z dobr├ęho d├┤vodu. Aplik├ícia m├í ─Źist├ę rozhranie a poskytuje ─żahk├Ż pr├şstup k funkci├ím, ktor├ę budete najviac potrebova┼ą. Mo┼żno ste pri┼íli na to, ┼że beha┼ą po okol├ş ma pr├şli┼í nebav├ş. Jednoducho som si nain┼ítaloval t├║to aplik├íciu a behal po dome a robil r├┤zne pr├íce. Aplik├ícia v priebehu t├Ż┼żd┼ła skvele sledovala moje prech├ídzky (zabudol som aplik├íciu vypn├║┼ą).

S├║visiace:

Noom vs Instant Heart Rate vs My Fitness Pal: Čo je najlepšie?

12 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre po─Ź├ştadlo krokov pre Android v roku 2021

10 najlep┼í├şch fitness aplik├íci├ş pre Android, ktor├ę v├ím pred─║┼żia ┼żivotnos┼ą

Dobro

Krokomer Noom Walk je ─żahko pou┼żite─żn├í aplik├ícia na ch├┤dzu. V aplik├ícii nie s├║ zahrnut├ę ┼żiadne pokro─Źil├ę funkcie. Zapnite ho a automaticky za─Źne po─Ź├şta┼ą va┼íe pohyby. Aplik├ícia sa ve─żmi ─żahko pou┼ż├şva a poskytuje kvalitn├Ż z├í┼żitok.

Po─Ź├ştanie krokov je ve─żmi presn├ę, ale je trochu trhan├ę. Aplik├ícia pou┼ż├şva ve─żmi m├ílo zdrojov; len to trvalo 2% bat├ęrie, ke─Ć ju nech├íte zapnut├║ 3 dni. Aplik├ícia pokojne funguje aj na pozad├ş a pri akt├şvnom vyh─żad├ívan├ş si ju ani nev┼íimnete.

Zl├Ż

Aplik├ícia nem├í ┼żiadne ─Ćal┼íie funkcie. Aplik├ícia bude ur─Źite po─Ź├şta┼ą va┼íe kroky, ale ak chcete nie─Źo viac, nie je to aplik├ícia pre v├ís. Aplik├ícia tie┼ż niekedy znehodnot├ş kroky a potom ich vr├íti sp├Ą┼ą.

Toto si m├┤┼żete v┼íimn├║┼ą iba vtedy, ke─Ć sa pozer├íte na spusten├║ aplik├íciu, ─Źo sa neodpor├║─Źa. Ru┼íiv├ę v├Żpo─Źty sa m├┤┼żu zda┼ą zvl├í┼ítne, ale kone─Źn├ę v├Żsledky s├║ prekvapivo presn├ę.

Spodn├Ż riadok

Ak potrebujete ─Źist├║ a ─żahko pou┼żite─żn├║ spusten├║ aplik├íciu pre Android, Noom Walk Pedometer urob├ş skvel├║ pr├ícu. Ak v┼íak h─żad├íte nie─Źo pokro─Źilej┼íie, bude lep┼íie h─żada┼ą inde.

M├ím pocit, ┼że v├Żvoj├íri spojili jednu aplik├íciu do dvoch a vytvorili Noom Walk Pedometer a Noom Coach. Na┼í┼ąastie s├║ obe aplik├ície navz├íjom kompatibiln├ę a funguj├║ dobre. Ak naozaj milujete Noom Walk, mali by ste zv├Ż┼íi┼ą jeho u┼żito─Źnos┼ą aj pomocou Noom Coach.

Inštalácia

Krokomer pre Android m├í extr├ęmne mal├║ ve─żkos┼ą. M├┤┼żete si ho nain┼ítalova┼ą dokonca aj na mobiln├ę d├íta a jeho in┼ítal├ícia bude trva┼ą iba nieko─żko sek├║nd. Ke─Ć je aplik├ícia nain┼ítalovan├í, m├┤┼żete ju ─żahko spusti┼ą z panela s upozorneniami.

Krokomer Noom Walk - 1Nain┼ítalovan├Ż krokomer Noomwalk

Pri prvom spusten├ş aplik├ície neexistuj├║ ┼żiadne v├ştan├ę n├ívody. A na┼í┼ąastie v├Żvoj├íri vynechali povinn├ę registr├ície do tejto aplik├ície.

Krokomer Noom Walk - 2Rozhranie Noomwalk pedomenter

Nezn├í┼íam, ke─Ć sa mus├şm bezd├┤vodne prihlasova┼ą, a t├íto aplik├ícia mi umo┼ż┼łuje pln├║ funk─Źnos┼ą bez prihl├ísenia. Dokonca aj ├║vodn├í obrazovka aplik├ície propaguje jednoduchos┼ą aplik├ície.

Rozhranie

Aplik├ícia je dod├ívan├í s ve─żmi priamym v├Żh─żadom do bud├║cnosti. Hne─Ć hore s├║ dve karty, jedna je o v├ís, druh├í zobrazuje va┼íich priate─żov a rodinu.

Krokomer Noom Walk - 3Rozhranie aplikácie krokomera Noom Walk

Existuje v├í┼í celkov├Ż obraz, ktor├Ż sa automaticky vypln├ş pri vytv├íran├ş ├║─Źtu alebo prihlasovan├ş pomocou soci├ílnych m├ędi├ş. Hne─Ć pod n├şm uvid├şte, ko─żko krokov ste urobili.

K tomuto d┼łu m├┤┼żete tie┼ż prida┼ą mal├║ pozn├ímku. To v├ím umo┼żn├ş zapam├Ąta┼ą si nie─Źo z├íbavn├ę alebo vzru┼íuj├║ce, ─Źo sa stalo po─Źas konkr├ętneho behu.

Krokomer Noom Walk - 4Krokomer krokomer Noom Walk

V spodnej ─Źasti obrazovky je reklama na druh├║ aplik├íciu od v├Żvoj├írov. Obvykle som proti ve─żk├Żm reklam├ím, ale t├íto je celkom relevantn├í.

Vlastnosti

Aj ke─Ć si teoreticky m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą in├║ aplik├íciu, ktor├í roz┼í├şri zoznam jej funkci├ş, takto aplik├ície nehodnot├şme. Ako samostatn├í aplik├ícia je Noom Walk Pedometer ve─żmi barebone. Z├şskate iba mo┼żnos┼ą sledova┼ą svoje kroky a to je v┼íetko, ─Źo aplik├ícia m├í.

Krokomer Noom Walk - 5Vlastnosti krokov├ęho krokomera Noom

M├┤┼żete si tie┼ż skontrolova┼ą svoju hist├│riu, ktor├í je dan├í v tomto type aplik├ície. Ka┼żd├Ż de┼ł m├┤┼żete prida┼ą mal├ę pozn├ímky, ktor├ę s├║ jednou z jedine─Źn├Żch vec├ş tejto aplik├ície.

Krokomer Noom Walk - 7Krokomer krokomeru Noom Hist├│ria

Je smutn├ę, ┼że s aplik├íciou nie je ani po─Ź├ştadlo kal├│ri├ş, ─Źo je skuto─Źne ┼íkoda. R├íd vid├şm, ko─żko kal├│ri├ş som sp├ílil pri v├Żstupe na prv├ę poschodie svojho domu. V─Ćaka tomu sa c├ştim lep┼íie, ke─Ć zjem tanier pln├Ż cestov├şn.

Krokomer Noom Walk - 8Funkcie aplikácie Krokomer krokomer Noom

Pou┼żitie

Pou┼żitie Noom Walk je prech├ídzka v parku. Okrem toho, aplik├ícia funguje presne tak, ako mala, a funguje dobre. Ke─Ć som be┼żal z domu do ne─Ćalek├ęho obchodu, po─Ź├ştal som kroky a aplik├ícia bola iba vypnut├í 2 kroky. V─Ćaka tejto ├║rovni presnosti je pou┼ż├şvanie tejto aplik├ície krokomer pre Android ve─żmi spo─żahliv├ę.

Krokomer Noom Walk - 9

Ak si mysl├şte, ┼że aplik├ícia m├í nespr├ívne v├Żpo─Źty, m├┤┼żete ju prida┼ą aj ru─Źne. Je to skvel├Ż sp├┤sob, ako sa c├şti┼ą lep┼íie bez toho, aby ste skuto─Źne behali (aj ke─Ć sa to neodpor├║─Źa).

Krokomer Noom Walk - 11

Do aplik├ície si m├┤┼żete prida┼ą aj svojich priate─żov a denne s nimi s├║┼ąa┼żi┼ą. V z├ívislosti od spolo─Źnosti, ktor├║ si ponech├íte, m├┤┼że by┼ą trochu ┼ąa┼żk├ę presved─Źi┼ą ─żud├ş, aby be┼żali s vami.

Krokomer Noom Walk - 11

Povolenia

Aplik├ícia m├í pr├şstup k va┼íej e -mailovej adrese; je to kv├┤li volite─żn├ęmu prihl├íseniu. Bude ma┼ą tie┼ż pr├şstup k va┼íim kontaktom. Toto je op├Ą┼ą platn├ę povolenie, preto┼że bude potrebn├ę vidie┼ą va┼íe kontakty, aby ste ich mohli prida┼ą do zoznamu priate─żov v aplik├ícii. Celkovo na aplik├ícii nie je ni─Ź znepokojuj├║ce.

Odpor├║─Źan├ę ─Ź├ştanie:

19 aplik├íci├ş pre Android, ktor├ę udr┼żia va┼íe telo v kond├şcii

Android Watch vs. Apple Watch: ─îo potrebuje┼í vedie┼ą

9 Intenz├şvne cvi─Źebn├ę aplik├ície pre Android, aby ste sa skult├║rnili

Záver

Krokomer Noom Walk je ve─żmi priama a jednoduch├í aplik├ícia na ch├┤dzu pre Android. Presne po─Ź├şta kroky a rob├ş svoju pr├ícu dobre. Na aplik├ícii v┼íak nie je ni─Ź pozoruhodn├ę, ─Źo by ma prin├║tilo odporu─Źi┼ą ju v inej aplik├ícii krokomer. Ak pr├íve pou┼ż├şvate in├║ aplik├íciu krokomer, nie je d├┤vod prejs┼ą na t├║to. Ale ak potrebujete na prech├ídzku ─Źist├║ a ─żahko pou┼żite─żn├║ aplik├íciu, Noom Walk by v├ím poskytla skvel├Ż z├í┼żitok.

Kde v porovnan├ş s va┼íou s├║─Źasnou aplik├íciou na beh alebo krokomer spadne Noom Walk na a 1Stupnica -10?