Krokomer krokomer App: Sledujte svoj pokrok!

Pod─ża mojich sk├║senost├ş existuje ve─ża aplik├íci├ş, ktor├ę by boli ├║┼żasn├ę, keby si najali iba skuto─Źn├ęho n├ívrh├íra rozhran├ş. Krokomer krokomer aplik├ícia je jednou z t├Żch aplik├íci├ş, ktor├ę funguj├║ pozoruhodne dobre, ale vyzer├í dos┼ą ┼íkaredo. Nech├ípte ma zle, aplik├ícia je st├íle jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş krokomerov pre Android, ale dobre vyzeraj├║ce rozhranie by bolo ove─ża lep┼íie.

Pr├şli┼í zelen├ę rozhranie robilo aplik├íciu trochu ┼ąa┼żkou na poh─żad, ale na┼í┼ąastie ju nemus├şte ve─żmi vidie┼ą. Aplik├ícia je ur─Źen├í na pou┼ż├şvanie, ke─Ć je obrazovka vypnut├í, funguje takmer dokonale.

Mo┼żno to je len moja preferencia, ale prvky pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania sa nezdaj├║ by┼ą premyslen├ę. Tla─Źidl├í p├┤sobia nahodile umiestnen├ę bez oh─żadu na proporcie.

Cover art

Krokomer krokomer App: Sledujte svoj pokrok! 2

Dobro

Aplik├ícia ticho pracuje na pozad├ş a vypo─Ź├ştava kroky, ktor├ę urob├şte. Aplik├ícia m├í zanedbate─żn├Ż vplyv na bat├ęriu v├í┼ího smartf├│nu, ─Źo je skvel├í vec. Aplik├ícia m├í nieko─żko skvel├Żch funkci├ş, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ sledova┼ą va┼íu v├Żkonnos┼ą v priebehu t├Ż┼żd┼łov alebo mesiacov. Aplik├ícia m├í tie┼ż miniaplik├ície, ktor├ę u─żah─Źuj├║ aktiv├íciu aplik├ície priamo z domovskej obrazovky.

Zl├Ż

Pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie mohlo by┼ą ove─ża lep┼íie. Drsn├ę zelen├ę rozlo┼żenie by sa dalo trochu zmierni┼ą, aby bolo pre o─Źi jednoduch┼íie. Moj├şm hlavn├Żm probl├ęmom je hlavn├í obrazovka, a to len preto, ┼że grafy vyzeraj├║ hviezdne.

Hlavn├í obrazovka v┼íak vyzer├í, akoby bola navrhnut├í na posledn├║ chv├ş─żu. Filozofia dizajnu hlavnej obrazovky nem├í ┼żiadny r├Żm ani d├┤vod. Aj ke─Ć to nemus├ş by┼ą pre ve─ża ─żud├ş ve─żk├Ż probl├ęm, aplik├ícii by ur─Źite neu┼íkodilo, keby ┼íla s dobou.

Aplik├ícia tie┼ż potom prestala registrova┼ą moje kroky 2 dn├ş tento probl├ęm vyrie┼íil jednoduch├Ż re┼ítart m├┤jho smartf├│nu.

Spodn├Ż riadok

Ak nem├íte v ├║mysle slinta┼ą nad krokmi, ktor├ę ste urobili tento t├Ż┼żde┼ł, potom je t├íto aplik├ícia ├║┼żasn├í. Presnos┼ą nie je stopercentn├í, ale nie je to ani tak ─Ćaleko.

Ve─żmi sa mi p├í─Źi n├şzky dopad aplik├ície. Aplik├ícia m├┤┼że vo va┼íom smartf├│ne fungova┼ą potenci├ílne nieko─żko dn├ş bez toho, aby ste si v┼íimli dodato─Źn├ę vyb├şjanie bat├ęrie.

Aplik├ícia m├í tie┼ż praktick├ę funkcie sledovania, ktor├ę robia z cel├ęho behu rados┼ą.

Inštalácia a boot

Samotn├í aplik├ícia je extr├ęmne mal├í a d├í sa stiahnu┼ą v priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd. Ak chcete, aplik├íciu m├┤┼żete z├şska┼ą pomocou mobiln├Żch d├ít. Z├şskanie je ┼ítandardnou z├íle┼żitos┼ąou, mus├şte klikn├║┼ą na odkaz na s├║bor Google Play Store str├ínku a klepnite na tla─Źidlo nain┼ítalova┼ą.

Ke─Ć si aplik├íciu stiahnete, m├┤┼żete ju spusti┼ą z panela s upozorneniami alebo ikony v z├ísuvke aplik├ície. Aplik├ícia sa spust├ş takmer okam┼żite a dostanete sa priamo na hlavn├║ obrazovku.

V tejto aplik├ícii nie s├║ ┼żiadne n├ívody ani uv├ştacie obrazovky. Ak by bolo rozhranie trochu u┼ż├şvate─żsky pr├şvetivej┼íie, nevadilo by to, ale t├íto aplik├ícia potrebovala ist├║ formu ├║vodnej obrazovky. Na┼í┼ąastie pre aplik├íciu neexistuje povinn├ę prihlasovanie, ─Źo je dobr├ę, ak chcete iba be┼ża┼ą.

Rozhranie

U┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie je najv├Ą─Ź┼íou slabinou aplik├ície. Hlavn├í obrazovka nie je ve─żmi dobre navrhnut├í a tla─Źidl├í s├║ takmer v┼íetky odli┼ín├ę. Aplik├ícia sa zvy─Źajne pok├║┼ía postupova┼ą pod─ża jednej filozofie dizajnu, ale t├íto je len fackovan├í spolu s mno┼żstvom r├┤zne vyzeraj├║cich tla─Źidiel na hlavnej obrazovke.

V hornej ─Źasti obrazovky je po─Ź├ştadlo podobn├ę kalkula─Źke. ─îo je zbyto─Źne dlh├ę, nie je to tak, ┼że by ste v rel├ícii prebehli viac ako stotis├şc krokov. Hne─Ć ved─ża pultu je tie┼ż ┼íikovne umiestnen├í funkcia korekcie.

Aplik├ícia je dod├ívan├í s tla─Źidlom po─Ź├ştania, ktor├ę je potrebn├ę na pozastavenie aplik├ície stla─Źi┼ą. Dokonca ani test nie je zarovnan├Ż s tla─Źidlom, ─Źo z neho rob├ş trochu zar├í┼żaj├║ce zaradenie.

Existuje graf, ktor├Ż sa pri behu pohybuje, ale nevid├şm vyu┼żitie, preto┼że ─żudia zvy─Źajne behom smartf├│nu vyp├şnaj├║. T├íto funkcia by v┼íak fungovala skvele s najlep┼í├şmi cvi─Źebn├Żmi aplik├íciami pre Android, najm├Ą s t├Żmi, ktor├ę zah┼Ľ┼łaj├║ opakovania.

Vlastnosti

Aplik├ícia je pln├í skvel├Żch funkci├ş; v─Ćaka tomu je jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş krokomerov v okol├ş. Aplik├ícia StepWalk Pedometer je dod├ívan├í s po─Ź├ştadlom kal├│ri├ş, ktor├ę meria mno┼żstvo sp├ílen├Żch kal├│ri├ş pri behu.

Nie je to tak├ę komplikovan├ę ako aplik├ície na po─Ź├ştanie kal├│ri├ş alebo di├ętne aplik├ície pre Android, ale d├íva v├ím to z├íkladn├║ predstavu. Tieto inform├ície pou┼żite vo vyhraden├Żch aplik├íci├ích, aby ste z├şskali ├║pln├ę v├Żhody. Dokonca ich spojte s aplik├íciami na chudnutie, aby ste efekt├şvne schudli.

Funkcia mapy zahrnut├í v aplik├ícii je tie┼ż skvel├í na mapovanie va┼íich behov. Relevantn├ę ├║daje m├┤┼żete ─żahko odosla┼ą svojim priate─żom.

Grafy s├║ tie┼ż ├║┼żasne jednoduch├ę a n├ípomocn├ę. Nebehal som tak dlho, preto┼że m├ím zdravotn├Ż stav, ktor├Ż sa naz├Żva lenivos┼ą a ktor├Ż mi zakazuje beha┼ą nasleduj├║ce dni. U┼ż v┼íak vid├şm, ako by v├í┼íniv├Ż be┼żec vyu┼żil ├║daje zozbieran├ę aplik├íciou na zlep┼íenie.

Pou┼żitie

Aplik├ícia StepWalk Pedometer funguje skvele, ke─Ć zatvor├şte obrazovku a idete si zabeha┼ą. Po─Źas mojich obmedzen├Żch testovac├şch cyklov, ktor├ę trvali asi 20 min├║t, aplik├ícia fungovala bezchybne.

Presnos┼ą bola v tejto aplik├ícii pozoruhodne dobr├í. Na jeden beh bol iba 10 rozdielov, ─Źo je pod─ża mojich sk├║senost├ş dos┼ą m├ílo.

Aplik├ícia v┼íak nechcela fungova┼ą po dvoch d┼łoch, ke─Ć ste zostali. Musel som re┼ítartova┼ą svoj smartphone, aby fungoval, aby som z toho aplik├íciu ├║plne nevy─Ź├ştal. T├íto chyba v┼íak bola izolovan├Żm incidentom a ne┼ílo o ve─żk├Ż probl├ęm.

Bude┼í v poriadku, som si t├Żm ist├Ż.

Povolenia

Aplik├ícia chce iba pozna┼ą va┼íu polohu, ─Źo je vzh─żadom na funkcie mapy pochopite─żn├ę. K ni─Źomu in├ęmu sa pristupuje okrem toho. Aplik├ícia StepWalk Pedometer z├şskala tie┼ż dobr├Ż zdravotn├Ż stav od tretej bezpe─Źnostnej firmy; to je ve─żk├ę plus v mojich knih├ích. Je to bezpe─Źn├í aplik├ícia a nemus├şte sa o ni─Ź stara┼ą.

Záver

Krokomer krok za krokom by bol ove─ża vy┼í┼í├ş, ako je s├║─Źasn├ę hodnotenie 4 v Obchode Play, ak sa mu pr├íve podarilo zmeni┼ą rozhranie hlavnej obrazovky k lep┼íiemu. Videl som nespo─Źetn├ę mno┼żstvo aplik├íci├ş, ktor├ę to robia a maj├║ n├şzke hodnotenie napriek tomu, ┼że fungovali bezchybne.

T├║to aplik├íciu by som odporu─Źil t├Żm, ktor├ş oce┼łuj├║ mapovacie funkcie a stabilitu svojich aplik├íci├ş pre krokomer Android. Existuj├║ v okol├ş lep┼íie alternat├şvy? ├üno, existuj├║, ale nemalo by v├ís to odradi┼ą od vysk├║┼íania tejto aplik├ície.

Ak├║ m├íte aplik├íciu na prech├ídzky? Za┼íliapnite si ni┼ż┼íie uveden├ę koment├íre.