Kreatívne použitie vášho starého tabletu

Ak si prečítate tento článok, som si istý, že môžete mať niekde v rohu domu umiestnenú starú tabletu.

Spoznajte, že máte radi technológiu a posunuli sa k lepšej. Možno ste si uvedomili, že väčšinu svojich vecí môžete robiť na svojom mobilnom telefóne sami.

V článku uvádzam niektoré kreatívne spôsoby použitia vášho starého tabletu.

1, Použite ho ako digitálny rám obrazu

Obrazové rámy sú jedno 7 – 10-palcové LCD obrazovky, ktoré sa dajú umiestniť na stôl. Tieto rámy obrázkov zobrazujú prezentáciu vybratých fotografií.

Kreatívne použitie vášho starého tabletu 1

Teraz si skúste spomenúť, kde inde vidíte rovnakú funkciu? Áno, uhádli ste to správne. Je to váš tablet. Svoj starý tablet môžete položiť na stôl a použiť ho ako rám obrazu. Bude to ako inteligentný rám obrazu, pretože má prístup k vašim fotografiám Google. Aké cool to nie je?

2, Použite ho ako bezpečnostnú kameru

Aj keď na trhu existuje veľa bezpečnostných kamier, naším cieľom v tomto príspevku je povedať, ako používať niečo, čo už vlastníte.

Existuje 99% šanca, že váš starý počítač Tablet PC a jemný fotoaparát sú v funkčnom stave. Môžete používať aplikácie ako Skype, Google Hangout, YouTube Priamy prenos, Twitch atď., aby ste získali živé obrázky.

Umiestnite starý tablet kamkoľvek budete chcieť, napríklad na balkón alebo predné dvere, alebo môžete pomocou tejto súpravy monitorovať dieťa v kuchyni alebo inde.

3, Stále miesto v kuchyni

Dobre, väčšina ľudí nakupuje tablety iba za účelom vidieť recepty v kuchyni pri príprave jedla. Ale nie každý musí šetriť peniaze za tento luxus.

Vezmite starý počítač Tablet PC a umiestnite ho do kuchyne natrvalo, nielen aby ste videli recepty, ale aj ako časovač.

4, Darujte svojim deťom, aby ste to preskúmali

Ľudia sa neustále sťažujú na to, že ich deti ničia galériu fotografií v telefóne, uskutočňujú nákupy v aplikácii prostredníctvom svojej kreditnej karty a niekoľkých ďalších príbehov, ktoré sa nedostanú na titulnú stránku denníka New York Times.

Prečo im nedávajte starý počítač Tablet PC, na ktorom sú iba aplikácie určené iba pre deti. A nechajte ich robiť, čo chcú. Povedzme, že je to ich, a môžu robiť, čo chcú. Doslovne im povedzte, že nepije vodu.

5, Použite ho ako hudobný kontrolér na domácich večierkoch.

Ak sa chystáte zvracať na domácich večierkoch, viete dôležitú vec o hudbe. A nebezpečenstvo, že pre každého bude mať prístup vlastný telefón (pripojený k reproduktorom).

Namiesto toho môžete používať starý počítač Tablet PC a pripojiť sa k reproduktorom a umožniť každému prístup k nemu bez obáv z čítania správ alebo uzamknutia telefónu.

Existuje mnoho ďalších použití starého stroja, môžete ho použiť tam, kde je nové zariadenie ohrozené.