Krásne widgety vs HD widgety vs Fancy Widgety: Bitka o aplikáciu pre Android

Na─Źrtli sme najlep┼íie miniaplik├ície po─Źasia, aby ste v┼żdy mali preh─żad, ─Źi si m├íte obliec┼ą sako alebo ko┼íe─żu. Tie┼ż sme skontrolovali najlep┼íie miniaplik├ície pre Android, aby ste mohli svoj telef├│n naplni┼ą prep├şna─Źmi a modulmi, ktor├ę v├ím povedia, ko─żko bat├ęrie v├ím zost├íva a ─Źi ste pripojen├ş k WiFi alebo nie. Teraz je ─Źas na s├║boj medzi aplik├íciami Beautiful Widgets vs HD Widgets vs Fancy Widgets pre Android, kde pre v├í┼í telef├│n s Androidom vezmem tri najlep┼íie aplik├ície pre widgety a porovn├ím ich ved─ża seba.

V┼żdy som dostal widgety, obzvl├í┼í┼ą teraz Apple nasleduje pr├şklad a vr├ítane widgetov do svojich telef├│nov. (Kone─Źne dobiehaj├║ Android) Widgety s├║ celkovo skvel├ę na to, aby ste sa dozvedeli o po─Źas├ş, spr├ívach a akciovom trhu, ale m├┤┼żu tie┼ż vysa┼ą bat├ęriu, tak┼że si ur─Źite stiahnite jednu z na┼íich najlep┼í├şch aplik├íci├ş na ┼íetrenie bat├ęrie, ak m├íte v pl├íne pomocou widgetov.

Polo┼żme tieto ├║┼żasn├ę widgety ved─ża seba a zist├şme, ktor├í je pre v├í┼í ka┼żdodenn├Ż ┼żivot najlep┼íia. Niektor├ę z nich s├║ skvel├ę pre bat├ęriu a in├ę s├║ ├║┼żasn├ę, pokia─ż ide o mno┼żstvo pon├║kan├Żch miniaplik├íci├ş.

Súvisiace: Najlepšie widgety pre Android

Naše hodnotenia:

Krásne widgety: 4.2 mimo 5 hviezdy

Widgety HD: 4.5 mimo 5 hviezdy

Efektn├ę miniaplik├ície: 4.0 mimo 5 hviezdy

Hodnotenia a odkazy na Google Play:

Krásne widgety: 4.0 mimo 5 hviezdy

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

Widgety HD: 4.4 mimo 5 hviezdy

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

Efektn├ę miniaplik├ície: 4.3 mimo 5 hviezdy

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

Kr├ísne miniaplik├ície – elegantn├ę miniaplik├ície, ale podivn├í navig├ícia

Dobro

Beautiful Widgets skuto─Źne pon├║ka kr├ísne widgety. Na za─Źiatku je nastavenie skvel├ę, preto┼że v├ís prevedie presne t├Żm, ako aktivova┼ą a vlo┼żi┼ą miniaplik├íciu do telef├│nu. T├íto funkcia sa mi p├í─Źi, preto┼że vlo┼żi┼ą miniaplik├íciu nie je tak├ę jednoduch├ę, najm├Ą ak ste na platforme Android nov├ş. Po─Źujem, ako na m┼ła teraz kri─Źia v┼íetci fan├║┼íikovia syst├ęmu Android, ale v porovnan├ş s niektor├Żmi in├Żmi funkciami chv├ş─żu trv├í, k├Żm zist├şte, ako na svoju domovsk├║ obrazovku zahrn├║┼ą miniaplik├íciu. Preto je d├┤le┼żit├ę ─żu─Ćom vysvetli┼ą, ako si do telef├│nu prida┼ą miniaplik├íciu.

Proces pridania miniaplik├ície z tejto aplik├ície je v skuto─Źnosti trochu ├║navn├Ż, ale maj├║ obr├ízky a textov├ę n├ívody, aby ste sa mohli nau─Źi┼ą a pr├şs┼ą na to v priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd. Ponuka na ─żavej strane je elegantn├í a efekt├şvna a pon├║ka obchod s t├ęmami, mo┼żnosti umiestnenia a konfigur├íciu miniaplik├íci├ş. Je to pekn├ę, preto┼że t├║to ponuku n├íjdete bez oh─żadu na to, kde sa v aplik├ícii nach├ídzate. Ak chcete pri prehliadan├ş aplik├ície n├íhodne prida┼ą miniaplik├íciu, jednoducho potiahnite prstom z─żava a m├┤┼żete za─Źa┼ą.

Hodiny vyzeraj├║ pekne a m├íte ve─ża sp├┤sobov, ako si ich prisp├┤sobi┼ą. Bav├ş ma, ┼że hodiny obsahuj├║ po─Źasie, d├ítum a ─Źas a niektor├ę z nich dokonca pon├║kaj├║ kalend├íre, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu udr┼ża┼ą si poriadok. Existuje 2 500 mot├şvov, ale na pr├şstup k v├Ą─Ź┼íine z nich mus├şte vykona┼ą inov├íciu.

kr├ísne bo─Źn├ę menu widgetov

Na v├Żber je tie┼ż ve─ża miniaplik├íci├ş a t├ęm. Moje ob─ż├║ben├ę s├║ prep├şnacie alebo prep├şnacie miniaplik├ície, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ napr├şklad zmeni┼ą pripojenie WiFi a pripoji┼ą sa k Bluetooth. Ak sa pozriete ni┼ż┼íie, n├íjdete veci ako t├ęmy hod├şn, po─Źasia a bat├ęrie, ktor├ę sa daj├║ ─żahko nastavi┼ą a na domovskej obrazovke vyzeraj├║ celkom pekne.

kr├ísne t├ęmy widgetov

Ke─Ć si vyberiete miniaplik├íciu, m├┤┼żete prejs┼ą na domovsk├║ obrazovku a zisti┼ą, ako miniaplik├ícia vyzer├í. Widgety s├║ preh─żadn├ę a efekt├şvne a m├┤┼żete ich umiestni┼ą kdeko─żvek na obrazovku. Tie┼ż sa mi p├í─Źi, ┼że pre svoje miniaplik├ície si m├┤┼żete vybra┼ą zo ┼íirokej ┼ík├íly ve─żkost├ş.

krásne widgety na obrazovke

Zl├Ż

Aplik├ícia m├í nieko─żko podivn├Żch funkci├ş, preto┼że po┼żaduje umiestnenie, aby bolo mo┼żn├ę pou┼żi┼ą ktor├ęko─żvek z miniaplik├íci├ş. Znie to dobre, ale ak v danej chv├şli nie ste pripojen├ş na internet alebo nepou┼ż├şvate ├║daje, varovanie v├ím iba zablokuje obrazovku a s┼ąa┼ż├ş pr├ícu. Nakoniec som pri┼íiel na to, ┼że mus├şte odstr├íni┼ą predvolen├║ mo┼żnos┼ą po─Źasia, aby ste sa dostali cez varovanie a aktivovali cel├║ aplik├íciu. Ostatn├ş ─żudia nemusia ma┼ą rovnak├Ż probl├ęm, ale je to dos┼ą ├║navn├ę, ak sa s t├Żm stretnete.

Pokia─ż ide o s├║kromie, aplik├ícia m├í pr├şstup k va┼íim ├║─Źtom a polohe. Ak teda aplik├ícia chce, m├┤┼że z├şska┼ą inform├ície o va┼íom e -mailovom ├║─Źte a preda┼ą ju in├Żm spolo─Źnostiam. Nehovor├şm, ┼że to rob├ş, ale nie som si ist├Ż, pre─Źo by widgetov├í spolo─Źnos┼ą potrebovala v├í┼í e -mail. Bol by m├┤j predpoklad, ┼że tieto inform├ície pred├ívaj├║. Pokia─ż ide o umiestnenie, je to len nie─Źo, ─Źo je s├║─Źas┼ąou va┼íich ┼ítandardn├Żch textov├Żch miniaplik├íci├ş. Pou┼ż├şvaj├║ to na z├şskavanie inform├íci├ş o po─Źas├ş.

Tie┼ż som zistil, ┼że bezplatn├í aplik├ícia sa st├íle viac a viac obmedzuje, aby prin├║tila ─żud├ş kupova┼ą si platen├ę verzie. Mo┼żno je to znak slab├Żch v├Żnosov, tak┼że nie s├║ schopn├ş podporova┼ą bezplatn├║ verziu, preto┼że v├Ą─Ź┼íina ─żud├ş to zrejme pou┼ż├şva.

Spodn├Ż riadok

Beautiful Widgets je m├┤j druh├Ż najob─ż├║benej┼í├ş z t├Żchto widgetov├Żch aplik├íci├ş, ale st├íle funguje dobre. Zd├í sa, ┼że predch├ídzaj├║ci pou┼ż├şvatelia za─Źali by┼ą z posledn├Żch aktualiz├íci├ş trochu frustrovan├ş, preto┼że skuto─Źne ru┼íia bezplatn├ę aplik├ície. Widgety funguj├║ pekne, ale nezd├í sa, ┼że by bolo to─żko mo┼żnost├ş, ako by ste mohli n├íjs┼ą v ostatn├Żch aplik├íci├ích, ktor├ę sa chyst├íme na─Źrtn├║┼ą. Dod├ím, ┼że rozhranie je s touto aplik├íciou celkom elegantn├ę.

Widgety HD – ┼ípi─Źkov├ę miniaplik├ície pre v├í┼í Android

Dobro

Toto je najlep┼íia aplik├ícia pre widgety, preto┼że m├í ve─ża mal├Żch z├ílo┼żiek a tla─Źidiel na ├║pravu nastaven├ş, ako je bluetooth a d├íta. Ni┼ż┼íie si v┼íimnete, ┼że stavov├ę tla─Źidl├í s├║ jasne dostupn├ę, tak┼że m├┤┼żete vidie┼ą, ko─żko bat├ęrie m├í v├í┼í telef├│n a ─Źi ste pripojen├ş k internetu. Tie┼ż sa mi p├í─Źi, ┼że existuje tla─Źidlo Google, aby ste mohli hovori┼ą do telef├│nu a h─żada┼ą nie─Źo na Googli. Existuje viac ako 50 prep├şna─Źov, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ vyplni┼ą obrazovku t├Żmito mal├Żmi kartami. Existuje to─żko r├┤znych ve─żkost├ş miniaplik├íci├ş, ktor├ę u─żah─Źuj├║ ich pres├║vanie a prisp├┤sobovanie. Miniaplik├ície na uzamknutej obrazovke s├║ tie┼ż pekn├ę, preto┼że nie v┼żdy chcete otvori┼ą cel├Ż telef├│n, aby ste skontrolovali stav svojej WiFi alebo po─Źasie.

HD widgety a indikátory

Aplik├ícia funguje dobre pre tablety aj telef├│ny. Maj├║ nie─Źo, ─Źo sa naz├Żva bal├şk t├ęm Glass Gems, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş stiahnu┼ą mno┼żstvo nov├Żch miniaplik├íci├ş a tla─Źidiel.

HD widgety po─Źasie

Zl├Ż

Nedostanete bezplatn├║ aplik├íciu na testovanie vec├ş, ─Źo je ve─żk├í ┼íkoda, ale m├┤┼żem v├ím poveda┼ą, ┼że platen├í verzia stoj├ş za to. Aplik├ícia m├í pr├şstup k va┼íim ├║─Źtom, polohe a kontaktom, ─Źo znamen├í, ┼że je to najhor┼íie z h─żadiska ochrany osobn├Żch ├║dajov. Ak ste jedn├Żm z ─żud├ş, ktor├ş nen├ívidia vzdanie sa va┼íich inform├íci├ş, tejto aplik├ícii by ste sa mali vyhn├║┼ą. Niekedy zostane visie┼ą, ke─Ć chcete kliknut├şm na miniaplik├íciu zobrazi┼ą po─Źasie alebo zmeni┼ą jedno zo svojich nastaven├ş. Tie┼ż si v┼íimnete, ┼że widgety vy─Źerp├ívaj├║ bat├ęriu a spotreb├║vaj├║ ve─żk├ę mno┼żstvo d├ít, ak ich pou┼ż├şvate ─Źastej┼íie a nie ─Źastej┼íie ako WiFi.

Spodn├Ż riadok

Napriek tomu, ┼że nedost├ívate bezplatn├║ aplik├íciu na testovanie tejto aplik├ície, st├íle je to najlep┼íia vo─żba na vlo┼żenie miniaplik├íci├ş do telef├│nu. Tieto miniaplik├ície s├║ sakramentsky ─Źist├ę a efekt├şvne, tak┼że va┼ía domovsk├í obrazovka vyzer├í st├íle kraj┼íie. V porovnan├ş s niektor├Żmi ─Ćal┼í├şmi mo┼żnos┼ąami aplik├ície widget je relat├şvne ─żahk├Ż a z├şskate obrovsk├Ż v├Żber prep├şna─Źov, tla─Źidiel a miniaplik├íci├ş, s ktor├Żmi si m├┤┼żete pribali┼ą domovsk├║ obrazovku.

Fancy Widgets – Ve─ża widgetov, ale hrozn├ę rozhranie

Dobro

Aplik├ícia Fancy Widgets pon├║ka elegantn├ę miniaplik├ície, ktor├ę sa automaticky dostan├║ do oblasti ÔÇ×prida┼ąÔÇť widgetov, tak┼że nemus├şte ni─Ź aktivova┼ą. Aplik├íciu si m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą tak, aby sa miniaplik├ície obnovovali, ─Źo je u┼żito─Źn├ę pre ├║sporu bat├ęrie a d├ít. Jednou z mojich ob─ż├║ben├Żch funkci├ş je, ┼że aplik├ícia v├ím posiela r├┤zne upozornenia na po─Źasie. V┼íimol som si, ┼że pr├şle┼żitostne dost├ívam na svoj telef├│n v├Żstrahy pred nepriazniv├Żm po─Źas├şm, ale t├íto aplik├ícia je spo─żahlivej┼íia.

S viac ako 400 hodinami a widgetmi na po─Źasie by ste mali n├íjs┼ą nie─Źo, ─Źo vyhovuje va┼íim potreb├ím. Aplik├ícia tie┼ż obsahuje s├║─Źas┼ą spr├ívy trhu a poko┼żky, aby va┼íe widgety vyzerali presne tak, ako chcete.

efektn├ę widgety na obrazovke

Zl├Ż

Ak ste v rozhran├ş Android nov├ş, v skuto─Źnosti nevysvet─żuj├║, ako nain┼ítalova┼ą miniaplik├ície. Len v├ís zaved├║ na nudn├║ obrazovku nastaven├ş, ktor├í je ┼íkared├í a trochu zbyto─Źn├í, preto┼że nechcem meni┼ą svoje nastavenia sk├┤r, ako uvid├şm, ak├ę widgety sa pon├║kaj├║. Obrazovku nastaven├ş m├┤┼żete vidie┼ą ni┼ż┼íie. Str├ínka je vhodn├í na zmenu nastaven├ş, ale je to jedin├í vec, ktor├í sa zobraz├ş po kliknut├ş na aplik├íciu. Je to skuto─Źne nev├Żrazn├ę a nenech├í ma to na┼ítartova┼ą, aby som za─Źal s┼ąahova┼ą miniaplik├ície.

efektn├ę nastavenia miniaplik├íci├ş

V bezplatnej verzii tie┼ż nie je ve─ża mo┼żnost├ş, tak┼że je takmer nevyhnutn├ę, aby ste z├şskali platen├║ verziu. To je v poriadku, ale st├íle by ste mali vysk├║┼ía┼ą widgety vo svojej bezplatnej verzii, aby ste zistili, ─Źi sa v├ím rozhranie dokonca p├í─Źi. Majte na pam├Ąti, ┼że t├íto aplik├ícia widgetu skuto─Źne ┼ąukne na va┼íu polohu. Aj ke─Ć v├ím t├íto inv├ízia do s├║kromia rob├ş najmenej starost├ş, preto┼że ostatn├ę aplik├ície vstupuj├║ do va┼íich osobn├Żch ├║dajov e┼íte viac, st├íle je to zl├í ─Źas┼ą tejto aplik├ície. D├┤vod, pre─Źo sa dotkne va┼íej polohy, je ten, ┼że v├ím chce poskytn├║┼ą po─Źasie pre va┼íe miniaplik├ície na domovskej str├ínke.

Hlavn├Żm probl├ęmom tejto aplik├ície je, ┼że mus├şte ├şs┼ą za svojim zabijakom ├║loh a ur─Źi┼ą, ┼że t├íto aplik├ícia by nemala by┼ą zabit├í. Pre─Źo? Preto┼że inak cel├í aplik├ícia bude fungova┼ą nespr├ívne. To nie je v mojej mysli dobr├ę.

Spodn├Ż riadok

Fancy Widgets m├í mno┼żstvo widgetov, ktor├ę je mo┼żn├ę umiestni┼ą na domovsk├║ obrazovku, ale zd├í sa, ┼że zabijaci ├║loh sa s aplik├íciou pr├şli┼í prel├şnaj├║. Rozhranie je dos┼ą zl├ę, ale niektor├ş to m├┤┼żu pova┼żova┼ą za jednoduch├ę, preto┼że na z├şskanie miniaplik├íci├ş nemus├şte prech├ídza┼ą ┼żiadnymi bl├ízniv├Żmi krokmi. Jednoducho prejdite do oblasti miniaplik├íci├ş a umiestnite ich na domovsk├║ obrazovku.

Záver

V┼íetky tieto aplik├ície widgetov s├║ dobr├ę, ak pr├íve za─Ź├şnate. Je skvel├ę vysk├║┼ía┼ą si r├┤zne mo┼żnosti, najm├Ą preto, ┼że v├Ą─Ź┼íinu z nich m├┤┼żete z├şska┼ą bezplatn├Żmi sk├║┼íkami. Po va┼íom testovan├ş by som d├┤razne odporu─Źil pou┼żi┼ą mo┼żnos┼ą Widgety HD. Funguje dobre takmer na v┼íetko, ─Źo potrebujete, tak┼że ke─Ć si chcete skontrolova┼ą stav WiFi alebo zisti┼ą, ak├ę typy oble─Źenia si mus├şte obliec┼ą pred odchodom do pr├íce, s touto aplik├íciou to v┼íetko zvl├ídnete.

Fancy Widgets s├║ trochu zvl├í┼ítne, preto┼że v skuto─Źnosti nevysvet─żuj├║, ako widgety nastavi┼ą. To v┼íetko je v poriadku a absurdn├ę pre t├Żch, ktor├ş poznaj├║ rozhranie Android, ale je to ┼ąa┼żk├ę pre t├Żch, ktor├ş s├║ na platforme nov├ş. Najhor┼íie na widgetoch HD je, ┼że nedostanete bezplatn├║ verziu na testovanie aplik├ície. Nie je to tak├ę zl├ę, preto┼że m├┤┼żete pou┼żi┼ą t├║to recenziu a min├║┼ą dol├ír na aplik├íciu.

Ak m├íte ot├ízky t├Żkaj├║ce sa najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre miniaplik├ície pre v├í┼í telef├│n s Androidom, dajte mi vedie┼ą. To je v┼íetko, ─Źo m├ím k uk├í┼żke aplik├íci├ş Beautiful Widgets vs HD Widgets vs Fancy Widgets pre Android, tak┼że mi dajte vedie┼ą, ─Źo si mysl├şte.