Krásna, sexuálne hľadajúca skupina na fitness peniaze v Indiigogo

Dnes sa náš týždenný stĺpec o crowdfundovaných projektoch stáva „horúcim“ … Vďaka Lovely, príslušenstvu, ktoré sľubuje zlepšiť sexuálny život mužov, ktorí sa ho rozhodnú nosiť,

Krásne (2)

Lovely môžeme opísať ako sexuálnu hračku s inteligentnými funkciami, keďže okrem vibrácií (stimulujúcich ženskú erotogénnu zónu par excellence) sa nám podarí monitorovať pohyby tela počas pohlavného styku a odosielať údaje zhromaždené do aplikácie na smartphones (iOS a Android). Jednoducho povedané druh fitness kapely na nosenie,

Krásne (3)

Vo vnútri Lovely nájdeme 10 mm a 3V vibračný motor a sériu senzorov akcelerometer, gyroskop, magnetometer a snímač pohybu, ktorý odosiela údaje do aplikácie prostredníctvom pripojenia Bluetooth. Zariadenie je potiahnuté silikónom a môže sa nabíjať umiestnením na vhodný indukčný základ.

Väčšinu práce vykonáva aplikácia (nie je to zamýšľané znenie), ktoré poskytuje podrobný súbor štatistík o styku, Spálené kalórie, trvanie, rýchlosť, sila G, počet pohybov … Pre každého je naozaj niečo.

Krásne (1)

Aplikácia interpretuje aj tieto údaje vyhodnotiť kvalitu vzťahu a dať pár sexuálnu radu, napríklad, navrhnúť, či zmeniť pozíciu počas nasledujúcej relácie, alebo pokloniť používateľovi vynikajúce výsledky.

Jediné, čo chýba, je zdieľanie na sociálnych médiách, na rozdiel od iných aplikácií fyzickej aktivity, ale tento nedostatok je pravdepodobne pozitívna stránka. Koniec koncov, aby ste sa pochválili svojimi sexuálnymi službami, môžete vždy priniesť staré barové rozhovory.

Pre Financie Krásne to trvá 95 000 dolárova v čase písania tejto správy autori projektov vďaka darom od viac ako 200 ľudí získali takmer 25 000 dolárov. Jednotkové ceny sa pohybujú okolo 130 dolárov (približne 115 EUR), ale konečná cena pre verejnosť bude o niečo vyššia (169 EUR). Samozrejme nemôžeme čakať na dôkladné preskúmanie … Možno.

Nezabudnite nahlásiť zaujímavé projekty pre túto sekciu písomne ​​na e-mailovú adresu [email protected] Najzaujímavejšie návrhy nájdete na našich stránkach priestor!