Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Kráľovská karta na doručovanie, kožušiny veže Cake Tower a ďalšie

Kráľovská karta na doručovanie, kožušiny veže Cake Tower a ďalšie 1

Clash Royale má štyri roky a sezónu 9 oslavuje obrovskú narodeninovú oslavu; obrovský koláč, nová karta a ďalšie sa blíži!

sezóna 9 z Clash Royale zajtra sa rozbehne a zároveň označí štvrté narodeniny hry. Nová sezóna oslávi výročie príslušnou tematikou narodeninovej kozmetiky, hráči však môžu očakávať aj novú kartu Royal Delivery.

Je zrejmé, že nemôžete osláviť narodeniny bez koláča. A to je Supercell, o ktorom hovoríme, takže so sezónou sú veľké 9, Aréna tejto sezóny bude obrovským narodeninovým dortom.

„Kráľ si objednal obrovský narodeninový dort. Koláč sa dodáva po celom kráľovstve. Svoje bitky si budete môcť zahrať na vrchole obrovského pohyblivého tortu. “

Televízia Royale nám poskytla pohľad na novú arénu, ktorá je žiarivo ružová s polevou. Pri príležitosti sú tiež červené a modré balóniky.

sezóna 9 bude mať aj zodpovedajúce vzhľady Narodeninovej veže Cake Tower. Tí, ktorí si kúpia Pass Royale ($4.99) môžete odomknúť sezónu 9 Veža veže na úrovni 10. Vyzerá to ako obrovský plátok narodeninového koláča so sviečkami navrchu. K dispozícii sú tiež nové narodeninové emócie, vrátane jednej na úrovni 20 v Pass Royale.

Tiež prichádza v sezóne 9 je úplne nová karta: Royal Delivery. Toto je bežné spoločné kúzlo s tromi elixírmi. Od počatia sa trochu vyvinula a výsledkom je táto nová zaujímavá obranná karta.

Nasadenie Royal Delivery trvá tri sekundy. Keď príde (na vašej strane arény), z kabíny bude lietať škatuľka, ktorá bude biť a poškodzovať všetky lietajúce jednotky na ceste dole. Keď dopadne na zem, poškodí tiež akékoľvek nepriateľské pozemné jednotky.

To nie je všetko. Po zasiahnutí zeme sa rozbije a vyskočí Royal Recruit s rovnakými štatistikami ako normálny Royal Recruit.

Supercell vysvetľuje, že je to skvelá karta na spárovanie s princeznou, ako aj s maltou. "Keď hráte na malte, viete, že to zablokujú," vysvetlil vývojár. "Využívate Royal Delivery na to, aby ste to chytili."

Royal Delivery bude k dispozícii na začiatku sezóny 9 a bude zvýšená na úroveň vašej King Tower. Budete ju schopní odomknúť prostredníctvom výzvy a trofejovej cesty. Označovanie príchodu tejto karty je nový herný režim, v ktorom sa kráľovské dodávky dodávajú hromadne od kráľa a padajú na koryto rieky Arena.

Uzavretie televízie Royale, odhalil Supercell niektoré zmeny rovnováhy ako aj tajný pohľad na „niečo veľké“, na ktorom tento rok pracujú. Je to veľmi zaujímavé koncepčné umenie, ktoré predstavuje postavy z Clash vesmír smerujúci k novej sopečnej krajine s tým, čo vyzerá ako skalné útvary inšpirované P.E.K.K.A.

Je to nová hra? Posledné vydanie štúdia bolo Brawl Stars už v roku 2018 a vyzerá to, že spoločnosť Supercell každé dva roky vydáva novú hru. Clash Royale bol prepustený v roku 2016 a predtým Boom pláž v roku 2014.