Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

koronavírus: Apple má menej ako 50% kapacity na výrobu iPhone 9

Správy o koronavíruse sa neprestávajú objavovať. Pokiaľ ide o Apple, už sme si uvedomili ťažkosti, ktorým čelí spoločnosť Cupertino v dôsledku prepuknutia choroby.

Teraz je možné spustiť iPhone 9 odložené, pretože Apple má výrobnú kapacitu menšiu ako 50%.

Ilustratívne obrazové problémy v Číne s koronavírusom a vírusom Apple, na vašom novom iPhone

Najnovšie správy naznačujú, že Coronavirus COVID-19 už existuje 2 361 mŕtvych a infikovaných 77 918 ľudí. Bol odhalený aj prvý prípad infikovanej Portugalky, ktorá je v Japonsku na palube lode Diaomond Princess.

Najmä vo svete technológií najnovšie správy ukazujú, že dodávka osobných počítačov v roku 2020 by mohla klesnúť až do výšky 9% a spoločnosť Samsung uzavrela Galaxy Z Flip, potom, čo vírus prišiel do Kórey.

Apple má menej ako 50% výrobnej kapacity iPhone 9

Spoločnosť Cupertino bola jedným z najväčších postihnutých koronavírusom, keď začiatkom februára uzavrela svoje obchody a kancelárie v Číne. Niektoré z týchto priestorov boli znovu otvorené v polovici mesiaca, ale s určitými obmedzeniami a náznakmi.

Začiatkom tohto mesiaca sa spoločnosť Foxconn obávala výroby iPhone 9 a iPhone 12.

Teraz Apple bude dokonca musieť odložiť spustenie iPhone 9, známy tiež ako iPhone SE 2, Dôvodom je skutočnosť, že výrobná kapacita spoločnosti je nižšia ako 50%.

koronavírus: Apple má menej ako 50% kapacity na výrobu iPhone 9 1

Pôvodne mala spoločnosť Foxconn v úmysle obnoviť najmenej polovicu výroby v Číne do konca marca a následne získať späť 80% tejto kapacity v marci.

iPhone 9alebo iPhone SE 2, už bolo možné prezentovať 3 apríl

Ako sme nedávno odhalili, Apple Ak sa mala akcia usporiadať 31. marca, odhadovalo sa, že nový smartphone sa v tento deň dostane na trh 3 Apríla.

IPhone SE image 2 ktorí môžu byť neskoro kvôli vírusu koronavírusov

Ako si však viete predstaviť, s obmedzeniami vo výrobnej linke bude prakticky nemožné úspešne reagovať na stanovené termíny.

Prečítajte si tiež: