Kore┼ł Galaxy Tabu─żka 10.1 P7510 XWLP3 Android 4,0,4 Ofici├ílny firmv├ęr …

Galaxy Tabu─żka 10.1 P7510 (WiFi) XWLP3 Android 4,0,4 Najnov┼íia aktualiz├ícia softv├ęru ICS bola vydan├í na in┼ítal├íciu manu├ílne pomocou ODIN namiesto aktualiz├ície prostredn├şctvom Samsung KIES. ICS sa d├í tie┼ż zakoreni┼ą a vysvetl├şme, ako rootova┼ą Galaxy Tabu─żka 10.1 na firmv├ęri Android XWLP3 4,0,4, M├íme n├ívod na v┼íetky root met├│dy, ako rootova┼ą ICS Android 4,0,4 XWLP3 ni┼ż┼íie.

Ako budete ─Ź├şta┼ą viac, prevedieme v├ís cel├Żm procesom zakorenenia Galaxy Tabu─żka 10.1 P7510 v syst├ęme Android 4,0,4 Ofici├ílny firmv├ęr XWLP3 pou┼ż├şva ODIN. Tento tutori├íl neodstr├íni nain┼ítalovan├ę aplik├ície a va┼íe osobn├ę nastavenia, ale v┼żdy je najlep┼íie z├ílohova┼ą va┼íe d├íta ako prevent├şvne opatrenie, preto┼że nikdy neviete, ke─Ć nie─Źo nie je v poriadku. Pokra─Źujme teraz s t├║torstvom.

Ako rootova┼ą Galaxy Tabu─żka 10.1 P7510 XWLP3 Android 4,0,4 Ofici├ílny firmv├ęr ICS 6

nes├║hlas: V┼íetky n├ístroje, modifik├ície alebo ROM uveden├ę ni┼ż┼íie patria ich vlastn├şkom / v├Żvoj├írom. My (TeamAndroid.com) alebo v├Żvoj├ír nezodpoved├íme za po┼íkodenie alebo po┼íkodenie zariadenia. Sk├║ste tento tutori├íl ­čśë

Uistite sa, ┼że ste nain┼ítalovali v┼íetky ovl├ída─Źe USB od spolo─Źnosti Samsung Galaxy Tabu─żka 10.1 na pripojenie k po─Ź├şta─Źu. Stiahnite si Samsung Galaxy Tabu─żka 10.1 Ovl├ída─Ź USB! Okrem ovl├ída─Źa USB je potrebn├ę pam├Ąta┼ą aj na nieko─żko ─Ćal┼í├şch vec├ş.

1, Mus├şte povoli┼ą re┼żim ladenia USB. Pom├┤┼że v├ím to pripoji┼ą tablet Android k po─Ź├şta─Źu. Pozrite sa tu: Ako povoli┼ą ladenie USB.

2, Bat├ęria tabletu by mala by┼ą nabit├í na 80 – 85%. Ak sa tablet n├íhle vypne z d├┤vodu bat├ęrie, ke─Ć nain┼ítalujete ROM alebo nain┼ítalujete zmeny a aktualiz├ície, m├┤┼że v├í┼í tablet trvale zomrie┼ą. Pozrite sa sem: Ako skontrolova┼ą percento bat├ęrie.

3, Z├ílohujte v┼íetky d├┤le┼żit├ę ├║daje, ktor├ę budete potrebova┼ą, okam┼żite po aktualiz├ícii novej pam├Ąte ROM alebo ich z├ílohujte, aby ste vedeli, len ke─Ć sa vyskytla chyba. Ni┼ż┼íie n├íjdete postup z├ílohovania ├║dajov:

M├┤┼żete tie┼ż z├ílohova┼ą ├║daje pomocou Samsung KIES pre va┼íe zariadenia, ale z├ílohovanie ├║dajov ru─Źne v├ím poskytuje viac mo┼żnost├ş, ako si vyberiete, a je ve─żmi ─żahk├ę presun├║┼ą ├║daje na zariadeniach Android od r├┤znych v├Żrobcov, tj. pohn├║┼ą Samsung Galaxy S3 z├ílohuje ├║daje do zariadenia HTC Desire X.

4, Tablet mus├ş by┼ą od v├Żroby odomknut├Ż. ─Äal┼íie pokyny na uzamknut├ę zariadenia s Androidom sa pridaj├║ do sprievodcu na odomknutie zariadenia.

Pokra─Źujme s tutori├ílom na nasleduj├║cej str├ínke a root Galaxy Tabu─żka 10.1 P7510 a┼ż XWLP3 Android 4,0,4 Firmv├ęr ICS.