Koralov├í farba 4 ofici├ílne vystupoval na ve─żkom billboarde na Times Square

Videli sme ve─ża netesnost├ş aplik├ície Google Pixel 4 po─Źas nieko─żk├Żch posledn├Żch t├Ż┼żd┼łov vr├ítane nieko─żk├Żch ve─żmi presved─Źiv├Żch fotografi├ş zobrazuj├║cich nov├Ż telef├│n v novej (a sk├┤r p├║tavej) oran┼żovej farbe, ktor├í sa pravdepodobne naz├Żva ÔÇ×koralov├íÔÇť.

Teraz sa poku┼íenie kone─Źne skon─Źilo, ke─Ć spolo─Źnos┼ą Google potvrdila nov├║ oran┼żov├║ farbu (s ─Źiernym pr├şzvukom) na ve─żkom billboarde na Times Square v New Yorku, ktor├║ fotografovali pou┼ż├şvatelia Reddit LousyTX a ktor├║ ozn├ímila spolo─Źnos┼ą 9to5Google.

Okrem odhalenia skuto─Źnosti, ┼że nov├í oran┼żov├í farba je skuto─Źn├í, je billboard pomerne podrobne jasn├Ż (napr├şklad n├ízov ÔÇ×kor├ílÔÇť nie je uveden├Ż).

D├íva v┼íak ─żu─Ćom vedie┼ą, aby ÔÇ×nastavili pripomenutie na 15. okt├│braÔÇť, ─Źo bolo potvrden├ę ako d├ítum vydania pixelu. 4 v─Źera

Spolu s o─Źak├ívan├Żm modelom Pixel 4 a pixelov 4 XL, existuj├║ d├┤kazy o tom, ┼że spolo─Źnos┼ą Google uvedie na trh celkom ┼ítyri nov├ę smartphones tento rok

M├┤┼że by┼ą bezpe─Źn├ę predpoklada┼ą, ┼że spolo─Źnos┼ą Google spust├ş Pixel 4a s Pixel 4zatia─ż ─Źo ┼ítvrt├Ż mobiln├Ż telef├│n je pravdepodobne Pixel 4 Hovor├ş sa, ┼że XL 5G, ktor├Ż sa dnes pova┼żuje za najv├Żkonnej┼í├ş telef├│n v spolo─Źnosti, to ur─Źite budeme vedie┼ą.