K├│pia Samsung Windows 8 s rozhran├şm tabletu?

Prezent├ícia nov├Żch Galaxy Pozn├ímka Pro e Galaxy Tab Pro za posledn├Żch p├ír hod├şn nasledoval vlak kontroverzia, Diskusia je vlastne nov├í Rozhranie UX Magazine v s├║─Źasnosti na tabletoch, ktor├ę nahr├ídzaj├║ TouchWiz, ktor├ę pozn├íme u┼ż mnoho rokov.

Pod─ża viacer├Żch fan├║┼íikov si pam├Ąt├í opatrne rozhranie “kockovan├Ż” Windows 8 / 8,1, modern├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie miloval / nen├ívidel ve─ża na┼íich ─Źitate─żov. A ve─ża ─żud├ş obvi┼łuje spolo─Źnos┼ą Samsung z toho skop├şrovan├ę dom Redmond, mo┼żno si tie┼ż spomen├║┼ą na h├ídku Apple o dizajne predch├ídzaj├║cich zariaden├ş iPhone a iPad z h─żadiska hardv├ęru aj softv├ęru.

K├│pia Samsung Windows 8    s rozhran├şm tabletu? 1

─îi u┼ż ide o rozhranie pozost├ívaj├║ce z dla┼żd├şc, ktor├ę m├┤┼żu poskytn├║┼ą okam┼żit├ę inform├ície, ako napr├şklad Windows Je nesporn├ę, to─żko, ┼że je ┼ąa┼żk├ę pochopi┼ą, ┼że pod Androidom je, ale m├┤┼żeme hovori┼ą o k├│pii? Ot├ízka, na ktor├║ sa naozaj ned├í jednozna─Źne odpoveda┼ą, ale mo┼żno je term├şn ÔÇ×k├│piaÔÇť nevhodn├Ż. Mo┼żno by bolo lep┼íie hovori┼ą o ÔÇ×in┼ípir├íciiÔÇť a mo┼żno ani t├íto in┼ípir├ícia nebola odobrat├í Windows ale z in├Żch podobn├Żch rozlo┼żen├ş, napr├şklad Flipboard, ktor├ę prij├şmaj├║ r├┤zne online ─Źasopisy.

Koniec koncov, podobne ako na str├ínke WinSource.com, je hypot├ęza, ┼że t├íto zmena rozhrania je jednozna─Źne sa sna┼ż├ş prin├║ti┼ą Android, aby vyzeral sk├┤r ako rie┼íenia spolo─Źnosti Microsoft a pril├íka┼ą profesion├ílne publikum, ktor├ę sa na┼ł ur─Źite bude te┼íi┼ą Galaxy Pozn├ímka: Pro a Tab Pro, ale to m├┤┼że tie┼ż zastra┼íi┼ą primeran├í ├║rove┼ł ÔÇ×obvykl├ęhoÔÇť rozhrania pre Android pre ├║lohy produktivity.

https://www.youtube.com/watch?v=-mfwfY2-8AE

Te├│ria ako v┼íetci ostatn├ş, ale tento mali─Źkos┼ą vy┼íiel z f├│ra, aby sa dostal priamo do pozornosti spolo─Źnosti Samsung. Webov├ę str├ínky Trustreviews.com skuto─Źne spolo─Źnos┼ą kontaktovali a dostali k nej vyhl├ísenie. “Nemysl├şm si, ┼że je to d├┤le┼żit├ę vyzeras ako Windows”Povedal Shoneel Kolhatkar, senior riadite─ż produktov├ęho pl├ínovania.” Pokia─ż sa to spotrebite─żom p├í─Źi, m├┤┼żu ich porovn├íva┼ą Windows alebo nie─Źo in├ę. “

L├şder potom pouk├ízal na to, ┼że nov├Ż ─Źasopis UX sa zrodil, aby poskytoval pou┼ż├şvate─żom lep┼í├ş z├í┼żitok a vzniklo presne na z├íklade d├┤kladnej anal├Żzy toho, ─Źo ─żudia chc├║. ÔÇ×Ke─Ć zapnete zariadenie, chcete okam┼żit├Ż pr├şstup k inform├íci├ím bez kliknut├ş. To je to, ─Źo v├ím Magazine UX d├íva, v okamihu, ke─Ć v├ím pon├║ka po─Źasie, va┼íe stretnutia, v┼íetko. ÔÇťÔÇť Bude sta─Źi┼ą uml─Źa┼ą aj t├Żch najskeptickej┼í├şch?