Kópia Samsung Windows 8 s rozhraním tabletu?

Prezentácia nových Galaxy Poznámka Pro e Galaxy Tab Pro za posledných pár hodín nasledoval vlak kontroverzia, Diskusia je vlastne nová Rozhranie UX Magazine v súčasnosti na tabletoch, ktoré nahrádzajú TouchWiz, ktoré poznáme už mnoho rokov.

Podľa viacerých fanúšikov si pamätá opatrne rozhranie “kockovaný” Windows 8 / 8,1, moderné používateľské rozhranie miloval / nenávidel veľa našich čitateľov. A veľa ľudí obviňuje spoločnosť Samsung z toho skopírované dom Redmond, možno si tiež spomenúť na hádku Apple o dizajne predchádzajúcich zariadení iPhone a iPad z hľadiska hardvéru aj softvéru.

Kópia Samsung Windows 8    s rozhraním tabletu? 1

Či už ide o rozhranie pozostávajúce z dlaždíc, ktoré môžu poskytnúť okamžité informácie, ako napríklad Windows Je nesporné, toľko, že je ťažké pochopiť, že pod Androidom je, ale môžeme hovoriť o kópii? Otázka, na ktorú sa naozaj nedá jednoznačne odpovedať, ale možno je termín „kópia“ nevhodný. Možno by bolo lepšie hovoriť o „inšpirácii“ a možno ani táto inšpirácia nebola odobratá Windows ale z iných podobných rozložení, napríklad Flipboard, ktoré prijímajú rôzne online časopisy.

Koniec koncov, podobne ako na stránke WinSource.com, je hypotéza, že táto zmena rozhrania je jednoznačne sa snaží prinútiť Android, aby vyzeral skôr ako riešenia spoločnosti Microsoft a prilákať profesionálne publikum, ktoré sa naň určite bude tešiť Galaxy Poznámka: Pro a Tab Pro, ale to môže tiež zastrašiť primeraná úroveň „obvyklého“ rozhrania pre Android pre úlohy produktivity.

https://www.youtube.com/watch?v=-mfwfY2-8AE

Teória ako všetci ostatní, ale tento maličkosť vyšiel z fóra, aby sa dostal priamo do pozornosti spoločnosti Samsung. Webové stránky Trustreviews.com skutočne spoločnosť kontaktovali a dostali k nej vyhlásenie. “Nemyslím si, že je to dôležité vyzeras ako Windows”Povedal Shoneel Kolhatkar, senior riaditeľ produktového plánovania.” Pokiaľ sa to spotrebiteľom páči, môžu ich porovnávať Windows alebo niečo iné. “

Líder potom poukázal na to, že nový časopis UX sa zrodil, aby poskytoval používateľom lepší zážitok a vzniklo presne na základe dôkladnej analýzy toho, čo ľudia chcú. „Keď zapnete zariadenie, chcete okamžitý prístup k informáciám bez kliknutí. To je to, čo vám Magazine UX dáva, v okamihu, keď vám ponúka počasie, vaše stretnutia, všetko. ““ Bude stačiť umlčať aj tých najskeptickejších?