Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Konvertujte každý tweet na fotografiu pomocou Pikaso

Twitter Ide o sociálnu sieť, ktorá po viac ako desiatich rokoch podnikania zostáva jednou z obľúbených internetových verejnosti. Jeho potenciál na zasielanie alebo prijímanie informácií v reálnom čase je jedným z dôvodov, prečo sa používatelia zamilujú do tejto sociálnej siete, kde je dokonca bežné, že si vyberú tweety a prenesú ich na iné platformy. Zachytenie tweetu na obrázku je veľmi jednoduché a všetko, čo musíte urobiť, je urobiť snímku obrazovky zo smartfónu alebo počítača. To si však zaslúži ďalší krok úpravy a následného zverejnenia obrázka.

Chceme preto predstaviť veľmi jednoduchý mechanizmus, ktorý vám umožní previesť tweet na obrázok v priebehu niekoľkých sekúnd bez toho, aby ste čokoľvek nainštalovali. Existuje liek, ktorý sa volá: Pikaso.

Konvertovať tweety na obrázky

Konvertujte každý tweet na fotografiu pomocou Pikaso 1

V súčasnosti je bežné fotografovať naše tweety alebo iných ľudí na platformách ako Instagram, aby ich viac rozšírili. Ak to chcete urobiť bez toho, aby ste museli upravovať obrázok pomocou schránky, aby zostal iba obsah, ktorý je dôležitý, Pikaso je tým pravým riešením. Je to vynikajúci TwitterIt znamená, že účty, ktoré automatizujú procesy len tým, že ich uvedú v tweetu, s ktorým chcete pracovať.

V tomto zmysle stačí požiadať o konverziu tweetu na fotografiu a prejsť k príslušnému tweetu a odpovedať takto: Snímka obrazovky @ Pikaso_Me.

Okamžite dostanete odpoveď na obrázok príslušného tweetu a zostane vám iba otvoriť obrázok a uložiť ho na plánované účely. Aj keď snímanie záberov z vášho smartfónu sa môže zdať jednoduchšie, Pikaso vám dáva možnosť vyhnúť sa procesu úpravy obrázkov. Týmto spôsobom môžete jednoducho odpovedať na tweet a získať tak obrázok, ktorý potrebujete, aby ste ho mohli okamžite zverejniť kamkoľvek budete chcieť.