Kontrola sprievodcu obnovou údajov EaseUS – všetko, čo potrebujete vedieť

Nakladanie s tonami mobilných a počítačových súborov je veľmi bežné pre študentov i profesionálov. Nedá sa tomu jednoducho vyhnúť. Keď tieto súbory zaplnia naše zariadenia, jednou z vecí, ktoré je potrebné urobiť, je odstrániť súbory, ktoré už nie sú použiteľné.

Tieto súbory zaberajú vo vašom počítači vzácne miesto, však? Keď ušetríte miesto, jednoducho ich odstránite.

Ale niekedy, keď sa veľmi hlboko zaoberáte uvoľnením miesta v počítači, omylom ste zmazali nesprávny súbor alebo naformátovali nesprávny disk. Keď hľadáte to, čo bolo v priečinku, panika, ale teraz je to preč.

Sú tieto súbory nenávratne preč? Váš počítač nemohol zomrieť v najhoršom možnom čase. Ak s tým potom súhlasíte, dobrý softvér na obnovu údajov je pre vás to pravé.

Našťastie pre vás, obnova údajov EaseUS dokončí prácu. Navigácia v softvéri je veľmi jednoduchá. A čo je najdôležitejšie, efektívne obnovuje odstránené súbory zo všetkých možných dôvodov. Softvér si môžete stiahnuť z nižšie uvedeného odkazu.

Stiahnite si EaseUS Data Recovery

Ako obnoviť zmazané súbory?

1. Vyberte miesto na skenovanie

Po stiahnutí EaseUS Data Recovery spustite súbor. Akonáhle sa domovská stránka zobrazí na obrazovke, vyberte umiestnenie súborov, ktoré chcete skenovať. Okno zobrazuje všetky sektory pevného disku a pripojené vymeniteľné zariadenia.

obnoviť zmazané súbory

2. Začnite skenovať

Po výbere umiestnenia súborov, ktoré chcete obnoviť, môžete začať proces skenovania. EaseUS Data Recovery potom vykoná dva typy skenov.

Rýchla kontrola

EaseUS najskôr skontroluje údaje, ktoré boli označené na vymazanie. To sa deje, keď ste odstránili súbor, vyprázdnili kôš, naformátovali disk a ďalšie. Tiež to hovorí, že v jednotke je teraz k dispozícii miesto.

Hlboké skenovanie

Toto je proces, v ktorom softvér prejde do všetkých zákutí na pevnom disku, aby našiel surové súbory, aby sa zvýšila šanca na úspešné obnovenie. Oba typy skenovania zobrazia odhadovaný čas na dokončenie skenovania. Hĺbkové skenovanie však bude trvať dlhšie v závislosti od kapacity vášho disku.

Začnite skenovať

3. Vyberte súbory, ktoré chcete obnoviť

Po dokončení skenovania môžete prejsť do priečinkov a vyhľadať súbory, ktoré chcete obnoviť. V takom prípade budeme obnovovať súbory videa. Ak zistíte, že existuje príliš veľa výsledkov, a cítite sa trochu zahltení, môžete do vyhľadávacieho poľa ľahko napísať súbory, ktoré chcete obnoviť.

súbory, ktoré chcete obnoviť

4. Vyberte cieľové miesto pre súbory, ktoré chcete obnoviť

Potom vyberte miesto určenia súborov, ktoré chcete obnoviť. Je dôležité poznamenať, že by mal mať dostatok miesta na pokrytie veľkosti súborov.

miesto určenia súborov, ktoré chcete obnoviť

Potom sa spustí obnova súborov a údajov.

Obnovenie súborov a údajov

5. Obnovenie dokončené

Rovnako jednoduché je potom pokračovať v určovaní cieľov súborov a zistiť, že všetky súbory boli úspešne obnovené.

Obnovenie dokončené

Väčšina z nich sedí, pričom sa rozhodujúca elita vyvíja, zatiaľ čo do určitej miery dochádza k časovým obmedzeniam a veľkým stratám. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo Následkom.

Väčšina z nich sedí, pričom sa rozhodujúca elita vyvíja, zatiaľ čo do určitej miery dochádza k časovým obmedzeniam a veľkým stratám. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo Následkom.

Čo je dobré so softvérom?

Pri obnove stratených súborov sa nemožno jednoducho vysporiadať so softvérom, ktorého navigácia je príliš náročná. Sprievodca obnovou údajov EaseUS sa takto volá z nejakého dôvodu. Súbory môžete obnovovať a v softvéri sa pohybovať úplne jednoducho.

Tento softvér má veľmi jednoduché a užívateľsky prívetivé rozhranie. Obnovenie stratených dôležitých súborov nevyžaduje v počítači príliš veľa znalostí. Všetko je vzdialené len niekoľko kliknutí a je to príjemné, pretože vám to ušetrí veľa času.

Dostupnosť

Vďaka sprievodcovi obnovením údajov EaseUS už nemusíte plakať nad odstránenými súbormi. Je k dispozícii v Windows, Mac a dokáže obnovovať súbory nielen na počítačových jednotkách, ale aj na zariadeniach Android a iOS.

Stiahnite si EaseUS Data Recovery

Záver

Nehody sa môžu stať neustále. Ale pre zaneprázdnených jednotlivcov si nemôžete dovoliť, aby sa to stalo na vašom mobile a počítači. Existuje iba príliš veľa cenných súborov, ktoré je možné stratiť náhodným kliknutím, vírusovým útokom alebo zlyhaním disku.

Sprievodca obnovou údajov EaseUS

Odporúčam vám, aby ste sa rozhodli pre profesionálnu verziu softvéru. Aj keď je skúšobná verzia taká dobrá, ako sú, umožňuje iba 2 GB objemu dát, ktoré môžete obnoviť.

A aké šťastie, EaseUS Data Recovery Wizard ponúka obrovskú ponuku na obmedzenú dobu, ktorá vás určite postaví na nohy. Ak teda chcete byť bezproblémoví, môžete tiež využiť výhodu mega zľavy.