Kontrola softvéru iBoysoft Data Recovery For Mac

Ocitli ste sa niekedy v situácii, keď ste nemali prístup k svojim osobným alebo iným dôverným súborom? K tomu môže dôjsť omylom vymazaním súborov alebo v dôsledku zlyhania systému. Ide však o to, že ste stratili prístup k svojim údajom a chcete ich späť bez ohľadu na to. Berúc do úvahy tieto obavy, predstavíme vám niečo, čo vám pomôže získať späť tieto odstránené súbory.

Všetci technologickí nadšenci a znalí počítačov Mac museli počuť o programe iBoysoft Data Recovery For Mac? A ak ste v technologickom svete nováčik, dovoľte mi povedať vám, že tento úžasný softvér sa používa na všetky typy obnovy údajov na zariadeniach Mac. Či už ide o fotografie, videá, e -maily, zvukové súbory alebo akékoľvek údaje v zariadení, pomocou tohto softvéru získate späť všetky odstránené alebo stratené údaje.

V tejto recenzii sa teda pozrime, ako tento softvér funguje, čo všetko ponúka svojim používateľom a za akú cenu.

Recenzia na obnovu údajov iBoysoft pre Mac

Kompatibilita

Pokiaľ ide o kompatibilitu, softvér iBoysofy Mac Data Recovery podporuje takmer všetky verzie systému Mac. Buď je to najnovší macOS 10.15 (Catalina), macOS 10.14 (Mojave) alebo najstarší 10.8 (Horský lev), 10.7 (Lev). Nezáleží teda na tom, aké zariadenie Mac máte. Ak v zariadení nenájdete svoje údaje, jednoducho ho obnovte pomocou softvéru.

Softvér iBoysoft Data Recovery For Mac podporuje všetky typy úložných zariadení. Či už ide o interný, externý pevný disk, jednotku USB, pamäťovú kartu, pamäťovú kartu, atď. Softvér sa ľahko používa so všetkými úložnými zariadeniami.

Podporovaný súborový systém

Rovnako ako verzie macOS môžete s iBoysoft Data Recovery For Mac používať takmer všetky súborové systémy bez akýchkoľvek starostí. Či už ide o APFS, šifrované APFS, HFSX, HFS, HFS+, exFAT a FAT32, pri použití žiadneho z nich nebudete mať žiadne problémy.

Použitie programu iBoysoft Data Recovery pre Mac

Existuje nespočetné množstvo vecí, ktoré môžete pomocou tohto softvéru bez problémov obnoviť. Obnovenie takmer všetkých typov údajov je možné vykonať pomocou programu iBoysoft Data Recovery for Mac. Tento softvér umožňuje získať späť odstránené fotografie, pomôže vám obnoviť odstránené alebo neuložené súbory programu Word. Podobne ako v súboroch programu Word je možné vykonať obnovu všetkých odstránených súborov. Odstránené alebo neuložené e -mailové správy odstránili skladby z iTunes a dokonca aj odstránené kontakty je možné obnoviť do pôvodnej podoby. Druhú možnú obnovu je možné vykonať pre sťahovanie a dokumenty na počítači Mac, odstránené YouTube videá a odstránené poznámky. V zásade teda môžete získať všetky údaje, ktoré boli nejakým spôsobom stratené alebo odstránené zo zariadenia.

Ceny

Pri kúpe niečoho iného záleží len na tom, keď je známa jeho cena. iBoysoft Data Recovery pre Mac ponúka svojim užívateľom tri rôzne plány.

The Bezplatné vydanie je jednoducho bezplatný, ale je obmedzený, pretože používateľ môže obnoviť údaje až do 1 GB. Všetko, čo musíte urobiť, je jednoducho stiahnuť softvér a používať ho bez platenia.

V Domáca edícia, môžete obnoviť údaje bez akýchkoľvek stanovených obmedzení. Edícia Home však podporuje iba jednotky HFS+, FAT32 a exFAT. Táto edícia vás bude stáť 69,95 USD a pred kúpou si môžete softvér vyskúšať a vyskúšať.

Rozprávanie o Profesionálna edícia, môžete obnoviť údaje bez akýchkoľvek stanovených obmedzení, podobne ako v prípade edície Home. Podporovaný systém súborov obsahuje HFS+, FAT32, jednotku exFAT, jednotku APFS a šifrovanú jednotku APFS. Stratené údaje môžete obnoviť aj vtedy, keď sa Mac nespustí.

Klady a zápory

Pros

  1. Naozaj jednoduché použitie.
  2. Takmer všetky odstránené údaje je možné obnoviť späť.
  3. Úspešné obnovenie údajov
  4. Kompatibilné so všetkými verziami

Zápory

  1. Trochu drahé.
  2. Žiadna záruka vrátenia peňazí.

Konečný verdikt

Celkovo je tento produkt skutočne užitočný na obnovu súborov, ktoré vám unikli z rúk. Ak je strata údajov malá, nemusíte ani míňať peniaze, pretože bezplatná verzia vám umožní obnoviť údaje až do 1 GB. Kancelárski pracovníci majú vo svojich zariadeniach uložených veľa dôverných informácií. Tento softvér je preto veľmi odporúčaný pre kancelárskych pracovníkov, ktorí si nemôžu dovoliť stratiť údaje.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/37NFZ6A