Kontrola puzdier radu OtterBox Defender (Samsung Galaxy Poznámka 3)

Kontrola puzdier radu OtterBox Defender (Samsung Galaxy Poznámka 3) 1

Štýl bez strachu z pádu

Zostavili sme recenziu na najlepšie Galaxy Poznámka 3 prípady v minulosti, ale teraz sa chceme ponoriť do hĺbky, aby sme vám pomohli pochopiť, aké výnimočné tieto prípady môžu byť. Otestoval som každý jeden z Note 3 prípady na vlastnú poznámku 3 a rozhodol sa, že séria OtterBox Defender pre Note 3 je zďaleka najlepšia možnosť.

Teraz môžete prevrátiť očami, pretože sa zdá, že sa na tieto recenzie vždy objavuje OtterBox, alebo možno nechcete platiť vysokú cenu, ale poznámku. 3 Možnosti sú podľa mňa obmedzené, pretože zariadenie je také veľké, že sa dá ľahšie rozbiť a nedržíte sa ho tak ľahko ako menší telefón. Poďme sa pozrieť na moju recenziu puzdra OtterBox Defender Series a zistiť, či je puzdro vhodné pre váš telefón.

Naše hodnotenie: 4.5 mimo 5 hviezdy

Amazon Hodnotenie: 4.5 mimo 5 hviezdy

tlačidlo nákupu amazon

Dobro

OtterBox sa krásne nasúva a obsahuje tri vrstvy, ktoré chránia váš telefón takmer pred všetkým. Chráni obrazovku pred poškriabaním a chráni pred prachom a nečistotami. Puzdro dostanete ako bonus a veľmi sa mi páči, ako máte ľahký prístup ku všetkým portom a tlačidlám.

Zlý

Tento model OtterBox nie je vodotesný, takže si myslím, že váš sprchovací spev nestojí za to. Puzdro má v skutočnosti problémy s zasúvaním do a z vreciek a podľa webovej stránky OtterBox nechráni váš telefón pred rozdrvením. To znamená, že ak si do telefónu buchnete kameňom, pravdepodobne to neprežije. Prípad je tiež trochu drahý.

Spodný riadok

Séria Otterbox Defender pre Note 3 robí svoju prácu a ďalšie. Dostanete možnosť vybrať si z mnohých farieb, čo nie je vždy prípad OtterBoxu. S názvom OtterBox môžete takmer zaručiť, že je váš telefón v bezpečí, a lepšie tak bude aj s vysokou cenou. Povedal by som, že to stojí za to peniaze, ale to všetko závisí od osoby a od toho, koľko ste za telefón minuli.

Štýl z OtterBoxu? – 5 mimo 5 hviezdy

Nestáva sa mi často žasnúť nad farbami a štýlmi, ktoré z OtterBoxu pochádzajú, ale séria Defender prináša, kde sa ráta. Môžete si vybrať zo šiestich rôznych farieb, ale nie sú to len vaše štandardné červené, čierne a modré. Ponúkajú farby ako oceán a planúca oranžová. Zostal som pri sivobielej možnosti, pretože som taký nudný, ale s týmto OtterBoxom máte šancu sa stať honosným.

otterbox-obranca-ine-farby-poznamka-3

Puzdro OtterBox Defender má silný imidž a niekoľko vrstiev ukazuje, že neplánujete rozbiť svoj telefón. Prípad vyzerá mierne futuristicky, so štandardnými štýlmi, ktoré môžete od OtterBoxu očakávať. Páči sa mi drsný exteriér, ktorý mu dodáva rustikálnejší vzhľad, na rozdiel od matných povrchov, z ktorých mi začína byť zle.

obranca otterboxu vo vnútri

Žiadna iná alternatíva ochrany – 5 mimo 5 hviezdy

Priznajme si to, toto puzdro pochádza z OtterBoxu, takže je veľká šanca, že ochráni telefón pred meteorickým rojom. Keď som nasunul puzdro, všimol som si, že sa zmestilo na Note 3 s ľahkosťou a ponúka pohodlné priliehanie, takže medzi nimi nie sú žiadne medzery, kam by mohla vkĺznuť špina.

Pekne sa skĺzol aj v prípade, že ho potrebujete vyčistiť alebo ukázať prípad svojim priateľom. Má dvojdielny polykarbonátový vnútorný plášť, ktorý nie je taký objemný, ako som si myslel. Keď dostanete tri vrstvy do telefónu, zdá sa, že na telefón tesne prilieha iba jedna vrstva. Telefón som párkrát položil na stôl a chránil Note 3 pekne. Vlny pádových testov je možné nájsť online pre sériu OtterBox Defender a výsledky sú výnimočné.

dobre padne na telefón

Tlačenie tlačidiel a prístup k portu 5 mimo 5 hviezdy

Všimol som si, že niekedy pri puzdrách OtterBox mám problém zapojiť káble do ich portov alebo stlačiť tlačidlá, pretože puzdrá sú také hrubé. Napriek tomu, že puzdro dodáva telefónu trenie a objem, spôsobuje, že vám príliš trčí vo vrecku, v skutočnosti využíva otvory celkom dobre. Všetky moje káble zapadli do portov pekne a nemusel som sa snažiť otvoriť klapky, ktoré zakrývajú porty.

prístup k portom

Ako už bolo uvedené, v niektorých puzdrách OtterBox je ťažké stlačiť tlačidlá. Na internete som si všimol jednu recenziu, ktorá hovorila, že má s tým problémy, ale počas mojej recenzie prípadov OtterBox Defender Series som zistil, že pri zmene hlasitosti a navigácii v telefóne je plynulý a bezchybný. Vstavaná ochrana obrazovky vám tiež umožní kliknúť na obrazovku v pohode. Pri pokuse o navigáciu so zapnutou ochranou obrazovky som nevidel žiadne oneskorenie ani problémy.

oblasť kamery

Bang for your Buck – 4 mimo 5 hviezdy

K hodnote tohto prípadu mám len pár slov, pretože by ste boli hlúpi, keby ste si mysleli, že to za tie peniaze nestojí. Iste vás to na sekundu skrečí, keď takmer vyhodíte 40 alebo 50 dolárov za puzdro, ale akú hodnotu má pre vás tento telefón? Existuje veľká šanca, že vám telefón v určitom bode cesty spadne, prečo teda neutratiť pár dolárov navyše namiesto toho, aby ste si museli kúpiť úplne nový náhradný telefón za 400 dolárov?

vydra

Ďalšou skvelou vecou je, že klip na opasok dostanete k puzdru série OtterBox Defender. Nie som ich veľkým fanúšikom, ale som si istý, že veľa ľudí by ich považovalo za užitočné. Celkovo to len pridáva na hodnote.

dodáva sa zabalený s klipom

Záver

Dajte mi vedieť v sekcii komentárov, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa môjho posúdenia prípadu OtterBox Defender Series. Zatlačil som túto poznámku 3 prípad na doraz a zistil, že s OtterBoxom sa naozaj nemôžete pomýliť. Iste sa vám to zdá trochu neohrabané alebo drahé, ale toto je kompromis, ktorý musíte urobiť, aby ste skutočne chránili svoj telefón.

Čo bude ďalej? Získajte informácie o rootovaní súboru Galaxy Poznámka 3. Môžete dokonca chcieť urobiť snímku obrazovky telefónu, aby ste zvýšili jeho použiteľnosť.

Related Articles

Back to top button