Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Kontrola okam┼żit├Żch k├│pi├ş: pr├ęmiov├í slu┼żba optimaliz├ície konverzi├ş

Instapage je online marketingov├ę rie┼íenie, ktor├ę pon├║ka mno┼żstvo n├ístrojov na konverziu pre inzerentov a obchodn├şkov.

Spolo─Źnos┼ą je zn├íma pokro─Źil├Żm gener├ítorom vstupnej str├ínky, je v┼íak zrejm├ę, ┼że spolo─Źnos┼ą Instapage chce, aby svet vedel, ┼że pon├║ka ove─ża viac.

Instapage naz├Żva svoj marketingov├Ż bal├şk ÔÇ×Cloud konverzie reklamyÔÇť.

Okrem gener├ítora vstupnej str├ínky bohatej na funkcie pon├║ka Instapage aj mno┼żstvo mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia rekl├ím a experimentovania. N├ístroj AdMap v├ím tie┼ż m├┤┼że pom├┤c┼ą vizualizova┼ą cestu, po ktorej sa vyd├ívaj├║ n├ív┼ítevn├şci.

K─ż├║─Źov├Żm bodom predaja spolo─Źnosti Instapage s├║ konverzie.

Na str├ínke O str├ínke Instapage poznamen├íva, ┼że iba 4% kliknut├ş na internet skuto─Źne konvertuje na konverzie.

Naopak, priemern├í miera konverzie z├íkazn├şkov pre pou┼ż├şvate─żov Instapage je 16%.

Pozrime sa bli┼ż┼íie na to, ─Źo pon├║ka Instapage a uvid├şme, ─Źi m├┤┼że pre va┼íu firmu prinies┼ą pridan├║ hodnotu.

Cloud konverzie reklamy

N├ístroje na in┼ítal├íciu v├ím pom├íhaj├║ automatizova┼ą reklamn├ę cesty, ktor├ę z├íkazn├şci prejd├║ po registr├ícii do v├í┼ího zoznamu e-mailov alebo po kliknut├ş na jednu z va┼íich rekl├ím.

V┼íetko to za─Ź├şna tvorcom vstupnej str├ínky Instapage.

Tvorca vstupnej str├ínky bol navrhnut├Ż tak, aby ste mohli vytvori┼ą kr├ísne vstupn├ę str├ínky za p├ír min├║t. Na v├Żber s├║ stovky vopred pripraven├Żch ┼íabl├│n vstupn├Żch str├ínok a gener├ítor str├ínky obsahuje blokovac├ş syst├ęm na prisp├┤sobenie rozlo┼żenia.

V r├ímci Instapage je ve─ża mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu zmeni┼ą z├║┼żenie, cez ktor├ę s├║ n├ív┼ítevn├şci poslan├ş, v z├ívislosti od toho, kto s├║ a odkia─ż prich├ídzaj├║.

T├íto ├║zka optimaliz├ícia reklamn├ęho z├║┼żenia by mala vies┼ą k v├Żrazne vy┼í┼í├şm konverzi├ím, nefunguje v┼íak slepo.

Instapage v├ím poskytuje podrobn├║ anal├Żzu v┼íetk├Żch aspektov va┼íich kampan├ş a na anal├Żzu konverzi├ş m├┤┼żete pou┼żi┼ą split testy A / B a tepeln├ę mapy.

Program AdMap to ─Ćalej umo┼ż┼łuje importovan├şm nastaven├ş reklamy do Instapage, aby ste mohli ─Ćalej prisp├┤sobova┼ą cie─żov├ę str├ínky po kliknut├ş.

Test variácie instapage

Instapage vybudoval cel├║ sadu marketingov├Żch n├ístrojov s oh─żadom na t├şmy.

T├şmy m├┤┼żu spolupracova┼ą po─Źas cel├ęho procesu vytv├írania a riadenia kampan├ş kontrolou a schva─żovan├şm d├┤le┼żit├Żch krokov.

Tento proces zjednodu┼íuj├║ ├║pravy v re├ílnom ─Źase a okam┼żit├ę koment├íre a m├┤┼żete bezpe─Źne zdie─ża┼ą kampane s klientmi.

Pod─ża o─Źak├ívania z├ívis├ş praktickos┼ą slu┼żby ako Instapage od slu┼żieb a n├ístrojov, ktor├ę podporuje.

Na┼í┼ąastie je mo┼żn├ę do Instapage integrova┼ą desiatky slu┼żieb vr├ítane:

  • reklama – Reklamy Google, Facebook Reklamy, MarinOne, Taboola, AdRoll, RollWorks, Twitter Reklamy, reklamy na LinkedIn, reklamy spolo─Źnosti Microsoft, BrightRoll, perfektn├ę publikum
  • analytika – Google Analytics, Spr├ívca zna─Źiek Google, Mixpanel, Heap, KISSmetrics
  • Sledovanie hovorov – CallRail, DialogTech, Retreaver, TrackDrive, Matelso
  • CRM – Salesforce, Zoho, Infusionsoft, ActiveCampaign
  • Elektronick├Ż obchod – Vyrasta┼ą, Shopify, Kenshoo, Stripe, PayPal, Venmo
  • Nevy┼żiadan├í po┼íta – MailChimp, sledovanie kampan├ş, AWeber, neust├íly kontakt, GetResponse, Mad Mimi, E-goi, ConvertKit
  • Zam├Ż┼í─ża opusti┼ą a vyskakovacie okn├í – OptiMonk, OptinMonster, Hello Bar, Sumo, Aiva Labs
  • Live chat – Intercom, LiveChat, Olark, Zendesk, Cliengo, Apex Chat
  • Marketingov├í automatiz├ícia – Pardot, Marketo, HubSpot, Autopilot, ConvertKit, Infusionsoft, ActiveCampaign, Critical Impact, Capture
  • Plus – Zapier, Webhooks, WordPress, Drupal, Trustpilot, Typekit, Iterable, Google Fonts, Verb Tech, Fomo, GoToWebinar

V┼íetky funkcie dostupn├ę na Instapage boli navrhnut├ę tak, aby dop─║┼łali va┼íe existuj├║ce nastavenie marketingu. Z Instapage tak z├şskate v├Ą─Ź┼íiu hodnotu, ak va┼íe podnikanie z├ívis├ş od niektorej z vy┼í┼íie uveden├Żch slu┼żieb.

In┼ítala─Źn├í sk├║┼íobn├í verzia zdarma

Instapage v├ím pon├║ka bezplatn├║ 14-d┼łov├║ sk├║┼íobn├║ verziu, ktor├í v├ím pom├┤┼że vysk├║┼ía┼ą si slu┼żbu.

Ak chcete vyu┼żi┼ą t├║to ponuku, mus├şte zada┼ą ├║daje o svojej kreditnej karte.

Aj ke─Ć ch├ípem, pre─Źo spolo─Źnosti ako Instapage po┼żaduj├║ inform├ície o platbe vopred, ako vlastn├şk webov├Żch str├ínok, viem tie┼ż, ┼że to m├┤┼że odradi┼ą od vysk├║┼íania slu┼żby.

Chcel by som sa podeli┼ą o kroky spojen├ę s vytvoren├şm ├║─Źtu Instapage, tak┼że nem├íte ┼żiadne prekvapenia.

Na za─Źiatok sta─Ź├ş zada┼ą va┼íe meno, e-mailov├║ adresu a po┼żadovan├ę heslo.

Taktie┼ż sa v├ís p├Żta, pre─Źo chcete zv├Ż┼íi┼ą po─Źet konverzi├ş – svoje vlastn├ę podnikanie, marketingov├Ż t├şm, klientov svojej agent├║ry alebo in├ę.

Zobraz├ş sa v├Żzva na zadanie n├ízvu spolo─Źnosti, ├║lohy v spolo─Źnosti a odvetvia, v ktorom sa nach├ídzate.

Vytvorte si ├║─Źet na Instapage

Bezplatn├í sk├║┼íobn├í verzia je obmedzen├í na 2.500 n├ív┼ítevn├şkov a ak prekro─Ź├şte tento limit, automaticky sa inovuje na pr├ęmiov├Ż pl├ín.

Preto by som v├ím odpor├║─Źal by┼ą opatrn├Ż pri integr├ícii Instapage na ┼żiv├ę webov├ę str├ínky po─Źas bezplatnej sk├║┼íobnej f├ízy, preto┼że riskujete prekro─Źenie limitu 2.500 n├ív┼ítevn├şkov.

Zadajte podrobnosti o kreditnej karte

Po zadan├ş podrobnost├ş o kreditnej karte budete presmerovan├ş na ovl├ídac├ş panel Instapage.

V├í┼í odber je mo┼żn├ę vidie┼ą v administra─Źnej oblasti, ktor├í sa nach├ídza v dolnej polovici hlavn├ęho administra─Źn├ęho menu.

Ke─Ć som p├┤vodne presk├║mal t├║to str├ínku, nebolo mo┼żn├ę zru┼íi┼ą m├┤j ├║─Źet. Na┼í┼ąastie sa tla─Źidlo Zru┼íi┼ą objavilo asi 30 min├║t po registr├ícii.

Zru┼íi┼ą odber

Registrácia na Instapage trvá iba pár minút.

Cel├Ż proces je jednoduch├Ż, odpor├║─Źam v├ím v┼íak vzia┼ą na vedomie prv├Ż d├ítum faktur├ície, aby ste mali dostatok ─Źasu na vyhodnotenie Instapage a rozhodli sa, ─Źi chcete pokra─Źova┼ą v pou┼ż├şvan├ş slu┼żby.

Ovl├ídac├ş panel Instapage

Po registr├ícii v slu┼żbe Instapage budete presmerovan├ş na informa─Źn├Ż panel Instapage.

Nedostatok farieb sp├┤sobuje, ┼że pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie Instpage je trochu nudn├ę, ale hlavn├ę menu na ─żavej strane str├ínky odkazuje na v┼íetky hlavn├ę n├ístroje a funkcie.

Horn├í polovica hlavnej ponuky odkazuje na p├Ą┼ą hlavn├Żch funkci├ş Instapage: AdMap, vstupn├ę str├ínky, prisp├┤sobenie, experimenty a anal├Żzy.

Spodn├í polovica odkazuje na doru─Źen├║ po┼ítu aktu├ílneho pracovn├ęho priestoru, administrat├şvnej oblasti, konfigura─Źnej oblasti a projektu.

Panel inštalácie

Ak sa prip├íjate k svojmu ├║─Źtu Reklamy Google, aplik├ícia Instapage naimportuje v┼íetky va┼íe reklamy a vypo─Ź├şta va┼íe sk├│re PostClick.

Toto je pomer v├í┼ího celkov├ęho po─Źtu rekl├ím k v├í┼ímu celkov├ęmu po─Źtu personalizovan├Żch sk├║senost├ş.

Po vypo─Ź├ştan├ş sa sk├│re PostClick zobraz├ş na str├ínke hlavn├ęho panela Instapage.

Pr├şstrojov├í doska Postclick Ôäó

V oblasti spr├ívy ├║─Źtu sa zobrazuje v├í┼í profil, stav predplatn├ęho a mo┼żnosti aktualiz├ície.

Str├ínka pr├şstupu k dom├ęne sa d├í pou┼żi┼ą na udelenie alebo zru┼íenie pr├şstupu k ur─Źit├Żm dom├ęnam, na spr├ívu dom├ęn v┼íak budete musie┼ą prejs┼ą na str├ínku dom├ęn v konfigura─Źnej oblasti.

V oblasti hlavn├Żch nastaven├ş je uveden├Ż z├íznam o auditoch v┼íetk├Żch ├║prav, ktor├ę ste vo svojom ├║─Źte vykonali. ─îi u┼ż integrujete nov├║ slu┼żbu alebo zmen├şte n├ízov projektu, objav├ş sa v protokole auditu.

V tejto oblasti n├íjdete aj potenci├ílnych z├íkazn├şkov, ktor├Żch ste z├şskali, a do svojho ├║─Źtu pridajte nov├Żch ─Źlenov t├şmu.

Oblas┼ą spr├ívy a oblas┼ą konfigur├ície

Jednou z najd├┤le┼żitej┼í├şch str├ínok v oblasti hlavn├Żch nastaven├ş pri spusten├ş je str├ínka integr├íci├ş.

Mnoho slu┼żieb tret├şch str├ín v├ís zavedie na autoriza─Źn├║ str├ínku, na ktorej budete musie┼ą udeli┼ą pr├şstup na server Instapage. Ostatn├ę slu┼żby vy┼żaduj├║, aby ste skop├şrovali a prilepili k─ż├║─Ź API z v├í┼ího ├║─Źtu.

Integrácia s instapage

V┼íetky slu┼żby, ku ktor├Żm sa prip├íjate k aplik├ícii Instapage, sa zobrazia v hornej ─Źasti str├ínky integr├íci├ş.

Prepojen├ę integr├ície

Vzh─żadom na mno┼żstvo pokro─Źil├Żch funkci├ş, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii na Instapage, som bol ohromen├Ż t├Żm, ak├ę jednoduch├ę je prech├ídza┼ą marketingov├Żm bal├şkom.

U┼ż├şvate─żsk├ę prostredie Instapage

AdMap

AdMap v├ím umo┼ż┼łuje spravova┼ą va┼íe kampane s reklamami Google priamo z Instapage.

Reklamy Google pon├║kaj├║ typy kampan├ş, ako s├║ grafick├ę reklamy, n├íkupy a vide├í, ale AdMap podporuje iba typy rekl├ím vo vyh─żad├ívacej sieti. Toto vysvet─żuje, pre─Źo sa na Instapage nezobrazovali ┼ítyri videoreklamy, ktor├ę som predt├Żm spustil.

Kevinova kampa┼ł

Aby som mi pomohol vysk├║┼ía┼ą AdMap, vytvoril som nov├║ reklamu vo vyh─żad├ívan├ş v reklam├ích Google a okam┼żite sa zobrazil na Instapage.

Reklamn├ę skupiny a s├║visiace reklamy sa zobrazuj├║ pre ka┼żd├║ z va┼íich kampan├ş.

Pre ka┼żd├║ reklamu Google m├┤┼żete vytvori┼ą jedine─Źn├Ż z├í┼żitok tak, ┼że reklamu prirad├şte skupine a zobraz├şte jej konkr├ętne vstupn├ę str├ínky.

In├Żmi slovami, m├┤┼żete presne ur─Źi┼ą, ─Źo n├ív┼ítevn├şci uvidia a kam smeruj├║.

Vytvárajte skúsenosti

Bohu┼żia─ż, ke─Ć┼że moment├ílne neuskuto─Ź┼łujem akt├şvne ┼żiadne reklamn├ę kampane s reklamami Google, nemohol som vysk├║┼ía┼ą slu┼żbu AdMap tak, ako by sa mi p├í─Źilo, slu┼żba Instapage v├ím v┼íak jasne d├íva v├Ą─Ź┼íiu kontrolu nad n├ív┼ítevn├şkmi prich├ídzaj├║cimi z reklamn├Żch kampan├ş.

Kampane AdMap

Vstupn├ę str├ínky

Vstupn├ę str├ínky s├║ srdcom slu┼żby Instapage.

Ke─Ć vytvor├şte nov├║ domovsk├║ str├ínku, dostanete tri mo┼żnosti: ┼ítandardn├║ domovsk├║ str├ínku, domovsk├║ str├ínku AMP a s├║bor Instapage.

Posledn├ę dve mo┼żnosti s├║ k dispoz├şcii iba v podnikov├Żch pl├ínoch, tak┼że po─Źas m├┤jho bezplatn├ęho sk├║┼íobn├ęho obdobia mi neboli dostupn├ę.

Vytvorte nov├ę vstupn├ę str├ínky

M├┤┼żete si vytvori┼ą ┼íabl├│nu od nuly alebo si vybra┼ą zo stoviek predpripraven├Żch n├ívrhov ┼íabl├│n vstupnej str├ínky. Celkov├í kvalita n├ívrhov je vysok├í a obr├ízky, vide├í a grafy sa zobrazuj├║ na v┼íetk├Żch stran├ích.

Dizajny m├┤┼żu by┼ą filtrovan├ę pod─ża desiatok kateg├│ri├ş, ako s├║ pr├şpadov├ę ┼ít├║die, registr├ícia webin├írov, registr├ícia sk├║┼íok, uvedenie produktu na trh a str├ínky s po─Ćakovan├şm.

Vyberte dizajn pre ka┼żd├Ż pr├şpad pou┼żitia

Pred v├Żberom ┼íabl├│n nezabudnite skontrolova┼ą ich ┼íabl├│ny.

Uk├í┼żka ┼íabl├│ny vstupnej str├ínky

Po v├Żbere ┼íabl├│ny sa vr├ítite na domovsk├║ str├ínku vstupn├Żch str├ínok.

Pre ka┼żd├║ ┼íabl├│nu vid├şte po─Źet experimentov, ku ktor├Żm je vstupn├í str├ínka priraden├í, a mieru konverzie.

Pre ka┼żd├║ vstupn├║ str├ínku m├┤┼żete zobrazi┼ą aj privedenia potenci├ílnych z├íkazn├şkov, analytick├ę ├║daje a podrobn├║ mapu.

Index vstupnej stránky

Pri v├Żbere vstupnej str├ínky je k dispoz├şcii nieko─żko mo┼żnost├ş.

Existuj├║ mo┼żnosti, ako integrova┼ą vstupn├║ str├ínku s pripojen├Żmi slu┼żbami, umo┼żni┼ą s├║lad s GDPR a prida┼ą skripty pre jej hlavi─Źku, telo a p├Ątu. M├┤┼żete tie┼ż definova┼ą nastavenia vyh─żad├ívacieho n├ístroja a soci├ílnych m├ędi├ş.

Mo┼żnosti vstupnej str├ínky

Ke─Ć si prezer├íte uk├í┼żku vstupnej str├ínky pre stoln├ę a mobiln├ę zariadenia, m├┤┼żete povoli┼ą re┼żim koment├írov a re┼żim mapy m├íp.

Re┼żim koment├írov je fantastick├Ż. M├┤┼żete klikn├║┼ą kdeko─żvek na ┼íabl├│nu vstupnej str├ínky a za─Źa┼ą o tom rozhovor so svoj├şm t├şmom.

Re┼żim Heatmap stmav├ş str├ínku a upozorn├ş na to, kde pou┼ż├şvatelia klikn├║ na str├ínku. Zobrazuje tie┼ż h─║bku pos├║vania a pohyb my┼íi.

Re┼żim komentovania vstupnej str├ínky

Je pote┼íen├şm pou┼ż├şva┼ą editor vstupnej str├ínky Instapage.

Vaša vstupná stránka sa zobrazuje v strede stránky.

V hornej ─Źasti editora sa nach├ídzaj├║ tla─Źidl├í na vytvorenie testu A / B a prepnutie z re┼żimu pracovnej plochy do re┼żimu mobilnej. K dispoz├şcii s├║ tie┼ż tla─Źidl├í na zru┼íenie, opakovanie, ulo┼żenie, komentovanie, zobrazenie uk├í┼żky a aktualiz├íciu. Kl├ívesov├ę skratky n├íjdete aj v tejto oblasti pomocou ikony pomocn├şka.

Na ─żavej strane s├║ zobrazen├ę bloky, ktor├ę je mo┼żn├ę vlo┼żi┼ą na va┼íu vstupn├║ str├ínku.

Horn├í ikona otvor├ş zoznam Instablocks, ale v├Żberom ─żubovo─żn├ęho in├ęho bloku ich okam┼żite prid├íte na svoju str├ínku.

Dostupn├ę bloky s├║ n├ízov, odsek, tvar, tla─Źidlo, obr├ízok, video, r├ím─Źek a kruh.

Ke─Ć umiestnite kurzor my┼íi na ─żubovo─żn├Ż blok, zobrazia sa mo┼żnosti na odstr├ínenie, duplikovanie, usporiadanie, ├║pravu ┼ít├Żlov CSS a ├║pravu nastaven├ş hlavn├ęho bloku.

Editor vstupnej stránky

Na pravej strane editora sa zobraz├ş konfigura─Źn├í oblas┼ą.

Zobrazuje mo┼żnosti integr├ície slu┼żieb Analytics, ako je Google Analytics, ├║prava pozadia va┼íej str├ínky, zmena nastaven├ş p├şsma a definovanie cie─żov konverzie.

HTML, CSS a Javascript m├┤┼żete tie┼ż vlo┼żi┼ą z tejto oblasti do hlavi─Źky, tela alebo p├Ąty. K dispoz├şcii je aj hist├│ria zmien.

Ak vyberiete ├║pravu bloku, pole nastaven├ş na bo─Źnom paneli sa nahrad├ş nastaveniami bloku.

Mo┼żnosti, ktor├ę sa tu zobrazuj├║, z├ívisia od vybran├ęho bloku.

Napr├şklad bloky obrazu a videa v├ím umo┼ż┼łuj├║ definova┼ą obr├ízok na pozad├ş a zmeni┼ą polomer rohu.

Upravi┼ą obr├ízok

Ak vyberiete ├║pravu odseku alebo n├ízvu, na pravej strane str├ínky sa nezobrazia ┼żiadne mo┼żnosti.

Namiesto toho sa tla─Źidl├í z├ímku roz┼í├şria o mo┼żnosti form├ítovania textu.

Upravi┼ą n├ízov

In┼ítala─Źn├ę bloky s├║ v├Żberom predin┼ítalovan├Żch blokov vstupnej str├ínky. Tieto bloky v├Żrazne skracuj├║ ─Źas potrebn├Ż na vytvorenie profesion├ílnych vstupn├Żch str├ínok.

Stovky blokov s├║ k dispoz├şcii v desiatkach kateg├│ri├ş. Existuj├║ bloky pre text, nadpisy, t├şmy, udalosti, generovanie potenci├ílnych z├íkazn├şkov, posudky, s┼ąahovanie e-kn├şh a ─Ćal┼íie.

Bloky je mo┼żn├ę prisp├┤sobi┼ą a ulo┼żi┼ą na neskor┼íie pou┼żitie. Ak chcete odomkn├║┼ą glob├ílne bloky, budete musie┼ą upgradova┼ą na pl├ín Enterprise. S├║ u┼żito─Źn├ę, ke─Ć chcete aktualizova┼ą bloky na v┼íetk├Żch zobrazen├Żch vstupn├Żch str├ínkach.

Zoznam blokovan├Żch os├┤b

Ke─Ć budete s n├ívrhom vstupnej str├ínky spokojn├ş, m├┤┼żete sa vr├íti┼ą k hlavn├ęmu indexu cie─żovej str├ínky a zvoli┼ą publikovanie str├ínky.

M├┤┼żete publikova┼ą do vlastnej dom├ęny pomocou WordPress pomocou doplnku alebo prostredn├şctvom Drupalu pomocou doplnku.

Str├ínky m├┤┼żu by┼ą tie┼ż publikovan├ę na demo str├ínke pomocou dom├ęny pagedemo.co. T├║to mo┼żnos┼ą som vybral, preto┼że mi umo┼żnil r├Żchlo zobrazi┼ą uk├í┼żku vstupnej str├ínky. Samozrejme by ste si v┼íak vybrali jednu z ─Ćal┼í├şch mo┼żnost├ş, ak by ste mali zverejni┼ą vstupn├║ str├ínku na ┼żivom webe.

Metóda publikovania vstupnej stránky

Prisp├┤soben├ę sk├║senosti

Vlastn├ę sk├║senosti nie s├║ funkciou, ktor├║ som mohol vysk├║┼ía┼ą po─Źas svojho bezplatn├ęho sk├║┼íobn├ęho obdobia, preto┼że je k dispoz├şcii iba pre obchodn├Żch z├íkazn├şkov.

T├íto funkcia sa pou┼ż├şva, ke─Ć m├íte na cie─żovom trhu odli┼ín├ę publikum a chcete zobrazova┼ą reklamy pre ka┼żd├║ skupinu.

Parametre je mo┼żn├ę definova┼ą tak, aby presne ur─Źovali, komu sa m├í konkr├ętna reklama zobrazi┼ą.

Napr├şklad vstupn├║ str├ínku m├┤┼żete zobrazi┼ą iba t├Żm, ktor├ş pri┼íli zo str├ínky a Facebook bannerov├í reklama s konkr├ętnym k─ż├║─Źov├Żm slovom.

Personaliza─Źn├ę sk├║senosti

Experimenty

Na str├ínke Instapage sa zobrazuje tla─Źidlo ÔÇ×Vytvori┼ą testy A / BÔÇť v hornej ─Źasti editora vstupnej str├ínky.

Táto funkcia bola teraz presunutá na stránku Experimenty.

Prejdite na nov├Ż panel experimentov

Experimenty je mo┼żn├ę vytvori┼ą pre ─żubovo─żn├║ vstupn├║ str├ínku a vstupn├║ str├ínku, ktor├║ vytvor├şte.

Vytvorte experiment

V experimente m├┤┼żete vytvori┼ą ─żubovo─żn├Ż po─Źet vari├íci├ş svojej vstupnej str├ínky.

M├┤┼żete upravi┼ą rozlo┼żenie pre ka┼żd├║ pridan├║ vari├íciu vstupnej str├ínky a definova┼ą, ako ─Źasto sa maj├║ tieto vari├ície zobrazova┼ą.

Experimentálne variácie

V priebehu ─Źasu v├ím experiment pom├┤┼że zisti┼ą, ktor├ę vari├ície va┼íej vstupnej str├ínky funguj├║ najlep┼íie.

Štatistika experimentu

analytika

Na stránke Analytics sa zobrazujú údaje za všetky vaše projekty, skupiny, stránky a skúsenosti so stránkami.

Zd├┤raz┼łuje v├Żkon, n├íklady, konverzn├Ż pomer a kombinovan├ę n├íklady na potenci├ílneho z├íkazn├şka.

Preh─żad pracovn├ęho priestoru Analytics

Anal├Żzy je mo┼żn├ę filtrova┼ą pod─ża d├ítumu, typu n├ív┼ítevn├şka, zariadenia a prem├ívky.

Integr├ícia so slu┼żbou Google Analytics

Ak si nie ste ist├ş niektorou z funkci├ş, ktor├ę som si pre─Ź├ştal, d├┤razne odpor├║─Źame vysk├║┼ía┼ą si oblas┼ą pomoci pre aplik├íciu Instapage.

N├íjdete tu desiatky tutori├ílov, ktor├ę v├ís preved├║ pou┼ż├şvan├şm Instapage.

Doplnok In┼ítala─Źn├Ż program WordPress

Doplnok WordPress Instapage si m├┤┼żete stiahnu┼ą z WordPress.org alebo z administra─Źnej oblasti WordPress.

Bohu┼żia─ż pripojenie v├í┼ího webu WordPress k aplik├ícii Instapage nie je tak├ę jednoduch├ę ako in├ę doplnky WordPress.

Najprv mus├şte svoju dom├ęnu pripoji┼ą k slu┼żbe Instapage. Zah┼Ľ┼ła to vytvorenie subdom├ęny pre v├í┼í web, ktor├í sa pripoj├ş k zabezpe─Źen├ęmu.pageserve.co.

Dokon─Źenie pripojenia m├┤┼że trva┼ą nieko─żko hod├şn.

Pripojte svoju dom├ęnu

Stav pripojenia k va┼íej dom├ęne m├┤┼żete kedyko─żvek skontrolova┼ą na hlavnej str├ínke nastavenia dom├ęny Instapage.

Ke─Ć pou┼ż├şvam cloudflare, moja subdom├ęna bola aktivovan├í takmer okam┼żite a na mojej subdom├ęne sa zobrazila str├ínka Instapage 404.

Napriek tomu, ┼że bola str├ínka pripojen├í, na str├ínke In┼ítalovan├ę dom├ęny sa st├íle zobrazoval stav pripojenia mojej dom├ęny ako ÔÇ×─îak├í sa na SSLÔÇť a stav SSL ako ÔÇ×─îak├í saÔÇť.

Sprievodca odstra┼łovan├şm probl├ęmov na Instapage WordPress potvrdil, ┼że je to tak preto, lebo na koniec programu WordPress sa prid├í certifik├ít SSL.

Správa zo strany 404

Ak chcete pou┼żi┼ą doplnok WordPress Instapage, mus├şte vybra┼ą publikovanie svojej vstupnej str├ínky na Instapage a potom kliknite na polo┼żku ÔÇ×NOT WORDPRESS MANAGER?ÔÇť Tla─Źidlo.

Nie správca WordPress

Potom v├ím bude poskytnut├Ż token CMS syst├ęmu WordPress.

Tento token m├┤┼żete kedyko─żvek zobrazi┼ą aj na str├ínke integr├ície v hlavnej oblasti nastaven├ş.

Token syst├ęmu WordPress CMS

Po aktiv├ícii doplnku Instapage WordPress na svojej webovej str├ínke mus├şte prejs┼ą na str├ínku nastavenia doplnku Instapage, aby ste sa prihl├ísili do svojho ├║─Źtu a pripojili sa k Instapage pomocou tokenu, ktor├Ż ste vygenerovali.

Konfigurácia tokenu

Na konfigura─Źnej str├ínke doplnku je k dispoz├şcii nieko─żko ─Ćal┼í├şch mo┼żnost├ş konfigur├ície.

Ak va┼íe pripojenie k aplik├ícii Instapage nefunguje spr├ívne, bude potrebn├ę sa vr├íti┼ą sp├Ą┼ą a skontrolova┼ą tieto nastavenia.

Diagnostick├ę nastavenia

Ak ste ├║spe┼íne pripojili svoju webov├║ str├ínku WordPress k aplik├ícii Instapage, mali by ste sa vr├íti┼ą na svoju domovsk├║ str├ínku na webe Instapage a zvoli┼ą publikovanie prostredn├şctvom WordPress.

Publikova┼ą na WordPress

Ke─Ć to urob├şte, va┼ía vstupn├í str├ínka sa zobraz├ş na str├ínke ÔÇ×Prida┼ą str├ínkuÔÇť na va┼íom webe WordPress.

Uverejnite ├║spech

Ke─Ć prid├íte str├ínku, jednoducho mus├şte zada┼ą adresu URL svojej vstupnej str├ínky a stla─Źte tla─Źidlo zverejnenia.

Pridajte stránku do WordPress

Pre ka┼żd├║ vstupn├║ str├ínku, ktor├║ prid├íte na svoju webov├║ str├ínku WordPress, sa zobraz├ş kr├ítke zhrnutie ┼ítatist├şk. M├┤┼żete vidie┼ą n├ív┼ítevy, konverzie a zodpovedaj├║ci konverzn├Ż pomer.

Tieto ├║daje sa vz┼ąahuj├║ iba na zobrazenia na va┼íej domovskej str├ínke WordPress, tak┼że zobrazenia vlastnej dom├ęny alebo uk├í┼żkovej str├ínky nebud├║ zahrnut├ę.

Zoznam vstupn├Żch str├ínok na Instapage

Celkovo je sp├┤sob, ak├Żm spolo─Źnos┼ą Instapage navrhla svoju str├ínku WordPress, frustruj├║ca.

Cel├Ż proces nastavenia m├í viac krokov, ako je potrebn├ę, ale v├Ą─Ź┼í├şm probl├ęmom je, ┼że s n├şm ve─ża webov├Żch str├ínok WordPress nem├┤┼że pracova┼ą.

Doplnok aplik├ície WordPress Instapage bude fungova┼ą iba v pr├şpade, ak v programe WordPress pou┼żijete trval├║ ┼ítrukt├║ru odkazu na meno (% postname%). To znamen├í, ┼że ak va┼íe webov├ę str├ínky WordPress pou┼ż├şvaj├║ in├║ ┼ítrukt├║ru trval├Żch odkazov, napr├şklad d├ítum alebo ─Ź├şslo, nem├┤┼żete pou┼żi┼ą doplnok WordPress Instapage.

D├║fajme, ┼że program Instapage m├┤┼że toto obmedzenie v bud├║cnosti odstr├íni┼ą a zjednodu┼íi┼ą proces pripojenia, tak┼że pou┼ż├şvatelia programu WordPress musia nain┼ítalova┼ą iba doplnok Instapage WordPress a prihl├ísi┼ą sa na svoj ├║─Źet.

Stanovenie ceny na Instapage

Z├íkladn├ę funkcie a funk─Źnos┼ą spolo─Źnosti Instapage s├║ s├║─Źas┼ąou jej obchodn├ęho pl├ínu.

Podnikate─żsk├Ż pl├ín umo┼ż┼łuje 30 000 jedine─Źn├Żch n├ív┼ítevn├şkov mesa─Źne, 30 uverejnen├Żch vstupn├Żch str├ínok, p├Ą┼ą pracovn├Żch priestorov a p├Ą┼ą ─Źlenov t├şmu.

Tento program je k dispoz├şcii v efekt├şvnej sadzbe 149 dol├írov mesa─Źne, ak plat├şte ro─Źne, av┼íak cena je 199 dol├írov, ak sa rozhodnete plati┼ą mesa─Źne.

N├íklady na inov├íciu na podnikate─żsk├Ż pl├ín spolo─Źnosti Instapage z├ívisia od po┼żadovan├Żch funkci├ş.

Ak chcete prisp├┤sobi┼ą, budete musie┼ą inovova┼ą na Enterprise 1: 1 reklama na str├ínku, glob├ílne upravite─żn├ę bloky, denn├şky auditu a priradenie konverzi├ş v├Żdavkov na reklamu.

Stanovenie ceny na Instapage

Instapage m├┤┼żete testova┼ą dva t├Ż┼żdne bezplatne, ale ako je uveden├ę vy┼í┼íie, mus├şte zada┼ą podrobnosti o svojej kreditnej karte a bude v├ím na├║─Źtovan├í platba, ak sa va┼íe vstupn├ę str├ínky zobrazuj├║ dlh┼íie ako 2.500 n├ív┼ítevn├şkov.

Z├ívere─Źn├ę my┼ílienky

D├║fam, ┼że sa v├ím na Instapage p├í─Źil tento vzh─żad.

Aj ke─Ć som nemohol pou┼ż├şva┼ą Instapage na ┼żiv├Żch webov├Żch str├ínkach, str├ívil som nieko─żko dn├ş slu┼żbou, aby som sa obozn├ímil so v┼íetk├Żmi pon├║kan├Żmi funkciami a funkciami.

Tvorca vstupnej str├ínky Instapage na m┼ła neuverite─żne zap├┤sobil. Pou┼ż├şvanie kon┼ítruktora je pote┼íen├şm a zjednodu┼íuje v├ím ├║lohu vytv├írania profesion├ílnych vstupn├Żch str├ínok v─Ćaka v├í┼ímu v├Żberu vopred pripraven├Żch ┼íabl├│n a blokov.

V porovnan├ş s ostatn├Żmi tvorcami vstupn├Żch str├ínok v┼íak neexistuje obrovsk├Ż v├Żber blokov. R├íd by som videl viac mo┼żnost├ş ┼ít├Żlov a ─Ćal┼íie bloky pre tabu─żky, gal├ęrie a ─Ćal┼íie.

Mnoh├ę recenzie na serveri Instapage st├íle odkazuj├║ na t├║to slu┼żbu ako na n├ívrh├íra vstupnej str├ínky, domnievam sa v┼íak, ┼że nespr├ívne skres─żuje, pre ─Źo je spolo─Źnos┼ą Instapage skuto─Źne ur─Źen├í.

Na trhu existuje mnoho lacnej┼í├şch rie┼íen├ş vstupn├Żch str├ínok, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ vytv├íra┼ą vstupn├ę str├ínky.

Tam, kde vyniká Instapage, sú konverzie.

Vstupn├ę str├ínky sa v n├ístroji Instapage pou┼ż├şvaj├║ ako n├ístroj na vykon├ívanie testovania rozdelenia a anal├Żzu n├ív┼ítevnosti rekl├ím. To v├ím umo┼żn├ş efekt├şvne prisp├┤sobi┼ą reklamn├ę kampane a e-mailov├ę marketingov├ę kampane s cie─żom zv├Ż┼íi┼ą po─Źet konverzi├ş.

D├║fam v┼íak, ┼że program Instapage skontroluje sp├┤sob pripojenia v├í┼ího doplnku WordPress, preto┼że s├║─Źasn├Ż proces nie je jednoduch├Ż na pou┼ż├şvanie.

Pri efekt├şvnom mesa─Źnom kurze 149 dol├írov mesa─Źne bude cena Instapage vydesi┼ą blogerov a majite─żov mal├Żch firiem. Ak v┼íak va┼ía spolo─Źnos┼ą utr├íca tis├şce dol├írov mesa─Źne za reklamn├ę kampane, Instapage by pre v├ís mohla by┼ą vysoko ziskov├í.

─Äakujem za ─Ź├ştanie.
Kevin

Kontrola okam┼żit├Żch k├│pi├ş: pr├ęmiov├í slu┼żba optimaliz├ície konverzi├ş

Kevin Muldoon

Pros

Pom├┤┼że v├ím to transformova┼ą va┼íe reklamn├ę a marketingov├ę kampane.

N├ívrh├ír vstupnej str├ínky sa ─żahko pou┼ż├şva a m├í fantastick├Ż v├Żber ┼íabl├│n a vopred vyroben├Żch blokov.

Vytv├íranie split testov a in├Żch experimentov je jednoduch├ę.

Zápory

Pre majite─żov mal├Żch firiem nie s├║ k dispoz├şcii ┼żiadne rozpo─Źtov├ę pl├íny.

U┼żito─Źn├ę funkcie, ako s├║ protokoly auditu a glob├ílne bloky, nie s├║ dostupn├ę v obchodnom pl├íne spolo─Źnosti Instapage.

Pou┼ż├şvanie doplnku WordPress nie je ─żahk├ę.

zhrnutie

Instapage je pr├ęmiov├í reklamn├í slu┼żba, ktor├í pon├║ka mno┼żstvo reklamn├Żch a marketingov├Żch n├ístrojov, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu zv├Ż┼íi┼ą po─Źet konverzi├ş.

Instapage je pr├ęmiov├í reklamn├í slu┼żba, ktor├í pon├║ka mno┼żstvo reklamn├Żch a marketingov├Żch n├ístrojov, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu zv├Ż┼íi┼ą po─Źet konverzi├ş.