Kontrola aplik├ície SPB TV pre Android, sledovanie ─Ćalej

V├í┼í smartphone so syst├ęmom Android sa r├Żchlo st├íva va┼íim medi├ílnym centrom. Osobne vo svojom smartf├│ne s Androidom konzumujem filmy, telev├şzne rel├ície a hudbu. Aplik├ícia SPB TV je ─Ćal┼í├şm pr├şkladom roz┼í├şrenia mo┼żnost├ş z├íbavy vo va┼íom smartf├│ne.

Aj ke─Ć m├í samotn├í aplik├ícia nieko─żko nedostatkov, nemo┼żno poprie┼ą, ┼że v├ím m├┤┼że poskytn├║┼ą hodiny z├íbavy zadarmo. Rovnak├ę pravidl├í, ak├ę platili pre v├í┼í ┼ítandardn├Ż telev├şzor, v┼íak platia aj pre telev├şzor SPB.

Pam├Ąt├íte si, ke─Ć v telev├şzii nebolo ni─Ź dobr├ę, a boli ste n├║ten├ş ├şs┼ą von hra┼ą? Tento ist├Ż jav sa mi stal, ke─Ć som testoval aplik├íciu SPB TV pre Android.

Ale niekedy tam bolo nie─Źo tak├ę p├║tav├ę, ┼że som v┼íetko zastavil a sledoval. Napr├şklad telev├şzia NASA ma dr┼żala prilepen├║ k obrazovke najmenej 40 min├║t.

Aby sme to povedali, pokra─Źujme v recenzii aplik├ície SPB TV a zist├şme, ─Źo to rob├ş.

Cover art

Kontrola aplik├ície SPB TV pre Android, sledovanie ─Ćalej 2

Dobro

Niektor├ę kan├íly s├║ skuto─Źne z├íbavn├ę. Kvalita videa je na niektor├Żch kan├íloch skvel├í, zatia─ż ─Źo na ostatn├ę je priemern├ę sledovanie.

Aplik├ícia je dobre navrhnut├í a m├í relat├şvne ─żahko pou┼żite─żn├ę rozhranie. Mo┼żnosti s├║ dobre spravovan├ę a v pr├şpade potreby s├║ vysvetlen├ę. Ovl├ídacie prvky vo videu s├║ tie┼ż dotykov├ę a m├┤┼żu fungova┼ą bez ovplyvnenia prehr├ívan├ęho videa.

Zl├Ż

Aplik├ícia inzeruje, ┼że v aplik├ícii je viac ako 200 kan├ílov. Aj ke─Ć to m├┤┼że by┼ą pravda, mnoh├ę z nich s├║ v ru┼ítine a mnoh├Żm ─żu─Ćom nie s├║ na ni─Ź. Anglick├ę kan├íly sa sotva pohybuj├║ okolo hranice 40.

Kvalita videa m├┤┼że z nejak├ęho d├┤vodu dramaticky klesn├║┼ą. Po─Źas m├┤jho testovacieho obdobia 2 hodiny kvalitu, ke─Ć z vysokej na n├şzku asi dvakr├ít a potom vysko─Źil sp├Ą┼ą hore. M├┤j internet funguje bezchybne. Niektor├ę kan├íly s├║ skryt├ę za platobnou br├ínou, ─Źo je zav├ídzaj├║ce.

Spodn├Ż riadok

Nakoniec kone─Źn├í vo─żba zost├íva na v├ís. Ak m├íte radi jeden alebo viac kan├ílov, pri pou┼ż├şvan├ş SPB TV sa budete bavi┼ą. Ak sa z nejak├ęho d├┤vodu s vami nespoj├ş ┼żiadny zo streamovac├şch kan├ílov, m├┤┼że by┼ą t├íto aplik├ícia zbyto─Źn├í.

Aplik├ícia funguje dobre a streamuje ak├Żko─żvek po┼żadovan├Ż bezplatn├Ż kan├íl jedin├Żm kliknut├şm. V─Ćaka mnoh├Żm mo┼żnostiam a skvel├Żm schopnostiam streamovania je SPB TV jednou z najlep┼í├şch bezplatn├Żch telev├şznych aplik├íci├ş pre Android.

Inštalácia aplikácie

Z├şskanie aplik├ície na tablete alebo smartf├│ne s Androidom je ve─żmi jednoduch├ę. Sta─Ź├ş ├şs┼ą do Google Play Store str├ínku a klepnite na nain┼ítalova┼ą. Je to rovnak├í met├│da, ak├║ ste mnohokr├ít mohli pou┼żi┼ą na z├şskanie aplik├íci├ş do svojho smartf├│nu. Aplik├ícia je malej ve─żkosti a jej stiahnutie bude trva┼ą iba chv├ş─żu.

Po─Źiato─Źn├ę nastavenie je na m├┤j vkus trochu zvl├í┼ítne. Existuje dlh├í licen─Źn├í dohoda s koncov├Żm pou┼ż├şvate─żom (EULA), ktor├║ som prelistoval. Potom existuje formul├ír, ktor├Ż sa z nejak├ęho d├┤vodu p├Żta na v├í┼í vek, pohlavie a e -mailov├║ adresu.

Na┼í┼ąastie je mo┼żn├ę t├║to ─Źas┼ą presko─Źi┼ą. Okrem toho v├ím u┼ż ni─Ź nebr├íni v pr├şstupe k hlavn├ęmu obsahu.

Kontrola aplikácie SPB TVScreenshot_2015-06-17-03-00-01

Hlavn├í obrazovka zobrazuje najhor├║cej┼í├ş kan├íl v aplik├ícii. Odpor├║─Źan├Ż kan├íl sa v┼íak po chv├şli zmen├ş.

V spodnej ─Źasti obrazovky je panel kan├ílov. Tento bar je pos├║vate─żn├Ż a je v ┼łom ve─ża kan├ílov. Kan├íl pod─ża vlastn├ęho v├Żberu m├┤┼żete okam┼żite prida┼ą stla─Źen├şm ikony ve─żk├ęho plus.

Kontrola aplikácie SPB TVScreenshot_2015-06-17-03-00-39

V hornej ─Źasti s├║ funkcie a mo┼żnosti vyh─żad├ívania. V hornej ─Źasti je tie┼ż bo─Źn├Ż panel, ku ktor├ęmu sa dostanete stla─Źen├şm troch horizont├ílnych lomiek v ─żavom hornom rohu obrazovky.

Celkovo je hlavn├ę rozhranie uspokojiv├ę a poskytuje u┼ż├şvate─żovi dobr├║ sk├║senos┼ą. Bo─Źn├í strana v├ím poskytuje r├Żchly pr├şstup k vybran├Żm kan├ílom, ├║pln├ęmu zoznamu kan├ílov, vide├ím a platen├Żm odberom. Li┼íta tie┼ż umo┼ż┼łuje prechod k nastaveniam a mo┼żnosti spravovania kan├íla.

Kontrola aplikácie SPB TVScreenshot_2015-06-17-03-02-00

Sk├║senosti s prehr├ívan├şm

Ak chcete sledova┼ą kan├íl, sta─Ź├ş klepn├║┼ą na jeho ikonu. Kan├íl sa za─Źne prehr├íva┼ą po chv├şli.

Reklama sa s najv├Ą─Ź┼íou pravdepodobnos┼ąou zobraz├ş tesne pred spusten├şm streamovania. Reklama pretrv├íva 1 alebo 2 sek├║nd a potom zmizne. Zvy┼íok aplik├ície je v┼íak bez rekl├ím, ─Źo je skvel├í vec.

Kontrola aplikácie SPB TVScreenshot_2015-06-17-03-01-03

Pri sledovan├ş kan├íla m├┤┼żete pomocou ovl├ída─Źov gest meni┼ą hlasitos┼ą a jas. Jas uprav├şte posunut├şm zvisle nahor alebo nadol na ─żavej strane obrazovky. Druh├í strana ovl├ída hlasitos┼ą.

Kontrola aplikácie SPB TVScreenshot_2015-06-17-03-00-55

Kvalitu streamovania m├┤┼żete tie┼ż zmeni┼ą stla─Źen├şm druh├ęho tla─Źidla v pravom hornom rohu. V─Ćaka tomu m├┤┼żete sledova┼ą telev├şziu aj na pomal┼íom internetovom pripojen├ş. Pr├şpadne m├┤┼żete u┼íetri┼ą mal├ę mno┼żstvo ├║dajov zn├ş┼żen├şm kvality streamovania.Kontrola aplik├ície SPB TVScreenshot_2015-06-17-03-01-08

─Äal┼íou dobrou vecou na tejto bezplatnej aplik├ícii pre Android TV je, ┼że je vybaven├í mo┼żnos┼ąou vyskakovacieho prehr├íva─Źa. Jednoducho klepnite na tretiu ikonu v hornej ─Źasti a aplik├ícia sa prepne do re┼żimu v okne.

Ak ste zm├Ąten├ş pri poh─żade na obr├ízok ni┼ż┼íie, v rozba─żovacom re┼żime je kan├íl, ktor├Ż streamuje. Okno je tie┼ż plne pohybliv├ę, tak┼że pri sledovan├ş telev├şzie m├┤┼żete vykon├íva┼ą ─Ćal┼íie ├║lohy.

Kontrola aplikácie SPB TVScreenshot_2015-06-17-03-01-19

Obsah a kvalita

Aj ke─Ć sa kvalita streamov men├ş z kan├íla na kan├íl, zistil som, ┼że len ve─żmi m├ílo z nich bolo v kvalite Full HD alebo dokonca HD. To znamen├í, ┼że na HD obrazovku svojho smartf├│nu budete neust├íle streamova┼ą obsah s ni┼ż┼í├şm rozl├ş┼íen├şm. Na tabletoch to m├í v├Żraznej┼í├ş v├Żsledok.

S─ż├║ben├Żch 200 kan├ílov tam m├┤┼że by┼ą, ale ve─ża z nich je zamknut├Żch za m├║rmi. Medzi bezplatn├Żmi je ve─ża kan├ílov, ktor├ę s├║ v ru┼ítine. V├Żsledkom je asi 30 a┼ż 40 kan├ílov v angli─Źtine.

Kontrola aplikácie SPB TVScreenshot_2015-06-17-03-02-56

Povolenia

Aplik├ícia m├┤┼że z├şska┼ą pr├şstup k va┼íim ├║─Źtom a z├şska┼ą e -mailov├║ adresu. To m├┤┼że plati┼ą, ak do ├║vodn├ęho formul├íra zad├íte svoju e -mailov├║ adresu.

Aplik├ícia m├┤┼że tie┼ż pozna┼ą va┼íu polohu a m├┤┼że ju zdie─ża┼ą. Je mo┼żn├ę, ┼że v├ím aplik├ícia chce zobrazova┼ą miestny obsah, ale ja som tak├║ mo┼żnos┼ą nena┼íiel.

Záver

Nakoniec je aplik├ícia SPB TV pre Android kompetentnou telev├şznou aplik├íciou. Aj ke─Ć spolo─Źnos┼ą Google zasahuje proti telev├şzii a bezplatn├Żm filmov├Żm aplik├íci├ím pre Android, SPB TV zost├íva v na┼íich ┼żivotoch kon┼ítantou. U┼ż nejak├Ż ─Źas be┼ż├ş a vzh─żadom na veci nikam nevedie.

T├íto aplik├ícia je skvelou alternat├şvou, ako sa nudi┼ą z mysle, ke─Ć ─Źak├íte v rade na s├║dne pojedn├ívanie. Navrhujem, aby ste aspo┼ł vysk├║┼íali t├║to aplik├íciu a zistili, ─Źi sa v├ím nie─Źo p├í─Źi alebo nie. Existuje mnoho kan├ílov, ktor├ę m├┤┼żu potenci├ílne up├║ta┼ą va┼íu pozornos┼ą na ve─Źer alebo dva.

Ak├í je teda va┼ía ob─ż├║ben├í telev├şzna aplik├ícia pre Android? Dajte n├ím vedie┼ą v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch.