Kontrola aplikácie Runtastic Pedometer pre Android

V┼żdy som bol fan├║┼íikom jednoduch├Żch a ─żahko pou┼żite─żn├Żch aplik├íci├ş. Runtastic je jednou z aplik├íci├ş, ktor├ę s├║ pripraven├ę na spustenie hne─Ć po in┼ítal├ícii. Ke─Ć┼że ide predov┼íetk├Żm o beh, t├íto vlastnos┼ą rob├ş z Runtastic fantastick├║ aplik├íciu na beh.

Nie som pr├şli┼í ve─żk├Ż v oblasti kond├şcie, ale u┼ż├şvam si beh p├írkr├ít do t├Ż┼żd┼ła. Som ve─żmi leniv├Ż chlap a pre chlapa ako som ja je ┼ąa┼żk├ę cvi─Źi┼ą denne. Pou┼ż├şvam v┼íak fitness aplik├ície, ako aj aplik├ície na chudnutie pre Android, aby som nevybuchol.

Runtastic je na mojom sekund├írnom smartf├│ne, preto┼że som ho testoval pre najlep┼íie aplik├ície krokomerov pre Android.

Dobro

Aplik├ícia je pozoruhodne jednoduch├í na pou┼ż├şvanie. Stla─Źte tla─Źidlo a spustite spustenie, to je cel├í aplik├ícia. Aplik├ícia sleduje va┼íe kroky a rob├ş v┼íetky v├Żpo─Źty za v├ís. Mus├şte sa len s├║stredi┼ą na svoj beh.

Videl som ve─ża be┼żcov v parku, ako si pohr├ívaj├║ s telef├│nmi a nes├║stredili sa na beh. Runtastic v├ím umo┼ż┼łuje vyu┼żi┼ą ─Źas behu lep┼íie a s vy┼í┼íou ├║─Źinnos┼ąou.

Zl├Ż

Aplik├ícia m├┤┼że niekedy vypo─Ź├şta┼ą ─Ćal┼íie kroky, ak je povrch, na ktorom be┼ż├şte, hrbo─żat├Ż. Ke─Ć napr├şklad som vyst├║pil na kopec, aplik├ícia napo─Ź├ştala asi 20 ─Ćal┼í├şch krokov. Na rovn├Żch povrchoch v┼íak aplik├ícia funguje ako k├║zlo.

Aby ste si pomohli s presnos┼ąou, pri behu na nerovnom povrchu m├┤┼żete zmierni┼ą citlivos┼ą. Pr├şstup k niektor├Żm funkci├ím vy┼żaduje, aby ste za odomknutie zaplatili jednorazov├Ż poplatok.

Spodn├Ż riadok

Ak chcete beha┼ą bez ru┼íiv├Żch vplyvov, z├şskajte aplik├íciu Runtastic Pedometer do svojho smartf├│nu pr├íve teraz. Aplik├ícia m├í m├ílo zdrojov a funguje, aj ke─Ć ste offline.

Aplik├ícia Runtastic Pedometer pre Android m├í ve─żmi ─Źist├ę rozhranie, ktor├ę je pre o─Źi ve─żmi jednoduch├ę. Celkovo je to skvel├í aplik├ícia pre t├Żch, ktor├ş to s behom myslia v├í┼żne a nestaraj├║ sa o zvon─Źeky a p├ş┼í┼ąaly.

In┼ítal├ícia a prv├ę spustenie

In┼ítal├ícia Runtastic je ve─żmi jednoduch├í. Stla─Źte tla─Źidlo In┼ítalova┼ą na Google Play Store str├ínku a m├┤┼żete ├şs┼ą. Aplik├ícia je dod├ívan├í v miernom balen├ş, ktor├ę m├í okolo 30 MB. Na ur├Żchlenie s┼ąahovania by som odporu─Źil pou┼żi┼ą pripojenie Wi-Fi.

Po spusten├ş aplik├ície sa v├ím zobraz├ş prv├í obrazovka, ktor├í sa v├ís op├Żta, ─Źi sa chcete prihl├ísi┼ą.

Be┼żne nen├ívid├şm prihlasovanie do aplik├íci├ş a na┼í┼ąastie to t├íto aplik├ícia krokomer pre Android vedela. V spodnej ─Źasti obrazovky je n├ípadn├í mo┼żnos┼ą Pripomen├║┼ą nesk├┤r, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje presko─Źi┼ą proces prihl├ísenia. Existuj├║ mo┼żnosti jednoduch├ęho prihl├ísenia pomocou Google alebo Facebook tie┼ż, ak m├íte z├íujem zdie─ża┼ą svoje cvi─Źenia na soci├ílnych m├ędi├ích.

Runtastic Pedometer 001

V tejto aplik├ícii nie je k dispoz├şcii ┼żiadny v├ştan├Ż n├ívod. Za toto by som ukotvil body, ale aplik├ícia naozaj nepotrebuje n├ívod. Hlavn├í obrazovka aplik├ície zobrazuje v┼íetko, ─Źo budete potrebova┼ą po─Źas behov. Jednoducho klepnite na tla─Źidlo Spusti┼ą cvi─Źenie a cho─Ćte si zabeha┼ą. To je v┼íetko, ─Źo aplik├ícia obsahuje.

Rozhranie

Rozhranie Runtastic Pedometer je ve─żmi minimalistick├ę. V hornej ─Źasti aplik├ície sa nach├ídza tla─Źidlo Go Pro, ktor├ę v├ís nab├ída k zak├║peniu platenej verzie aplik├ície, ktor├í je v skuto─Źnosti v n├íkupoch aplik├ície. Potom je tu tla─Źidlo hudby, o ktorom budeme diskutova┼ą v sekcii funkci├ş recenzie.

Runtastic Pedometer 002

─îasti aplik├ície s├║ rozdelen├ę, aby k nim bol ─żahk├Ż pr├şstup, klepnut├şm na ne. Hlavn├í obrazovka zobrazuje hlavn├ę jadro aplik├ície, v ktorej s├║ spusten├ę centrick├ę funkcie. Sekcia hist├│rie obsahuje zoznam v┼íetk├Żch spusten├Żch rel├íci├ş, ktor├ę ste zaznamenali. Potom je tu sekcia Go Pro, ktor├í v├ís op├Ą┼ą po┼żiada o n├íkup n├íkupov v aplik├ícii. Toto je jedin├í nepr├şjemn├í vec na rozhran├ş.

Runtastic Pedometer 007

P├í─Źil by sa mi ur─Źit├Ż stupe┼ł mo┼żnost├ş prisp├┤sobenia. V bezplatnej verzii aplik├ície nie s├║ k dispoz├şcii ┼żiadne z t├Żchto mo┼żnost├ş.

Runtastic Pedometer 011

Vlastnosti

Budem tu ├║primn├Ż, aplik├ícia nie je preplnen├í funkciami. Ale celkom ├║primne povedan├ę, nevid├şm zmysel pre┼ąa┼żovania spustenej aplik├ície pre Android nadbyto─Źn├Żmi funkciami. Spusten├║ aplik├íciu by ste mali udr┼żiava┼ą jednoduch├║ a jednoduch├║ na pou┼ż├şvanie jednou rukou. Jednoduchos┼ą je presne to, ─Źo v├ím Runtastic pon├║ka.

Runtastic Pedometer 003

Kroky, ktor├ę ste urobili po─Źas behu, m├┤┼żete akt├şvne kontrolova┼ą. Tie┼ż sa zobrazuje ─Źasov├ę trvanie v├í┼ího behu.

R├Żchlos┼ą je trochu nespo─żahliv├í, preto┼że sa aktualizuje ka┼żd├Żch p├ír krokov. Viem to, preto┼że neexistuje sp├┤sob, ak├Żm by som be┼żal 6.1 KPH.

Funkcia sp├ílen├Żch kal├│ri├ş je len pre profesion├ílov, ale zadajte ├║daje o behu do ktorejko─żvek z cvi─Źebn├Żch aplik├íci├ş pre Android a z├şskate v├Żsledky. Nasleduje m├┤j hanebn├Ż pokus o r├Żchly ┼íprint. Po 22 sekund├ích ┼íprintu som sa takmer zdvihol na dla┼żbu.

Runtastic Pedometer 003

Pou┼żitie

Jedna z najlep┼í├şch vec├ş na Runtastic je, ┼że vie, ako ─żudia behaj├║. Iste existuj├║ ─żudia, ktor├ş len predbiehaj├║ a vracaj├║ sa domov po tom, ako si urobili nieko─żko selfie. Ale t├ş, ktor├ş to s behom myslia v├í┼żne, nechc├║ ve─żmi ─Źasto vybera┼ą telef├│n z ramienka alebo vrecka.

Runtastic Pedometer 006

Aplik├ícia je dod├ívan├í s integrovan├Żm hudobn├Żm tla─Źidlom, ktor├ę v├ís zavedie do va┼íej ob─ż├║benej hudobnej aplik├ície. Je to vynikaj├║ci sp├┤sob spustenia hudby bez toho, aby ste museli aplik├íciu dokonca opusti┼ą.

Aplik├ícia po─Źas mojich kr├ítkych behov fungovala dobre. ─îl├ínok v┼íak aktualizujem o ─Ćal┼íie inform├ície, ke─Ć budem schopn├Ż be┼ża┼ą viac ako min├║tu naraz. V opa─Źnom pr├şpade aplik├ícia fungovala dobre a zariadenie po─Źas mojich behov├Żch rel├íci├ş zostalo chladn├ę.

Runtastic Pedometer 008

Povolenia

Aplik├ícia je schopn├í odosiela┼ą upozornenia push. Na┼í┼ąastie ┼żiadne z upozornen├ş nie s├║ reklamy. V opa─Źnom pr├şpade by sa aplik├ícia v recenzii umiestnila na skuto─Źne n├şzkom mieste.

Aplik├ícia v├ím iba po┼íle pripomenutia va┼íich behov a podobne. Aplik├ícia m├í pr├şstup k va┼íim ├║─Źtom, ktor├ę s├║ potom znova potrebn├ę na prihl├ísenie.

Na miesto pristupuje aplik├ícia, ─Źo je druh nevyhnutn├ęho pre sledovanie zalo┼żen├ę na GPS.

Záver

Jednoduch├ę, r├Żchle, ─żahk├ę a pohodln├ę, to s├║ veci, ktor├ę Runtastic dobre popisuj├║. Ak m├íte hotovos┼ą, odporu─Źil by som ├şs┼ą do platenej verzie. Aj ke─Ć by ste si aplik├íciu mali najsk├┤r vysk├║┼ía┼ą, ne┼ż sa k nej odhodl├íte.

Aplik├ícia funguje naozaj dobre na takmer ka┼żdom smartf├│ne. Na mojom dnes u┼ż skuto─Źne zastaranom zariaden├ş Nexus One fungoval skvele a fungoval dobre Galaxy Pozn├ímka III. Ak m├íte ot├ízky alebo pripomienky k recenzii alebo sa chcete len podeli┼ą o svoje sk├║senosti, nev├íhajte nap├şsa┼ą koment├ír ni┼ż┼íie.