Kontrola aplikácie pre Android Tango: Majstri sociálnych správ

Soci├ílna sie┼ą aplik├íci├ş na odosielanie spr├ív.

Na svojom telef├│ne s Androidom som pou┼żil iba tri aplik├ície na odosielanie spr├ív, okrem predvolenej platformy na odosielanie spr├ív: Cho─Ć SMS Pro, na zoskupovanie spr├ív s pou┼ż├şvate─żmi iPhone, WhatsApp, aby som zistil, o ─Źom bol v┼íetok rozruch, a Tango. Aplik├ície na odosielanie spr├ív s├║ celkom dobr├ę, preto┼że m├íte ┼íancu spoji┼ą sa so svojimi priate─żmi bez pou┼żitia ak├Żchko─żvek ├║dajov alebo prostredn├şctvom mobiln├ęho oper├ítora. Preto┼że aplik├ície na odosielanie spr├ív dost├ívaj├║ ur─Źit├║ kvalitu, je vhodn├ę presk├║ma┼ą nieko─żko najlep┼í├şch uch├ídza─Źov a zisti┼ą, ktor├ę s├║ najlep┼íie.

Po─Ćme sa pozrie┼ą na moju recenziu aplik├ície pre Android Tango, aby sme presne pochopili, ako sa aplik├ícia odli┼íuje od ostatn├Żch aplik├íci├ş na odosielanie spr├ív a ─Źi o─Źak├ívame, ┼że sa bude na trhu pohybova┼ą.

Naše hodnotenie: 4.5 mimo 5 hviezdy

Hodnotenie Google Play: 4 mimo 5 hviezdy

Stiahnu┼ą na Google Play

Dobro

Ve─ża ─Ćal┼í├şch mo┼żnost├ş okrem spr├ív, ako s├║ n├ívrhy hudby, h─żadanie ─żud├ş, hry. Skenovanie QR a novinky. Podpora je ┼ípi─Źkov├í a rozhranie je to najlep┼íie, ─Źo m├┤┼żete pre aplik├ície na odosielanie spr├ív n├íjs┼ą.

Zl├Ż

Dost├ívate upozornenia push od ─żud├ş, ktor├Żch ste nikdy predt├Żm nestretli. Niektor├ę z hier s├║ len odkazmi na stiahnutie ─Ćal┼í├şch aplik├íci├ş alebo rekl├ím. Aplik├ícia sa sna┼ż├ş prin├║ti┼ą ─żud├ş, aby pou┼ż├şvali technol├│gie, ktor├ę v├Ą─Ź┼íina ─żud├ş nepou┼ż├şva. Shake to share a zdie─żanie QR k├│du nie s├║ a┼ż tak├ę popul├írne.

Spodn├Ż riadok

Tango je viac ako aplik├ícia na odosielanie spr├ív. Umo┼ż┼łuje v├ím spoji┼ą sa s in├Żmi ─żu─Ćmi vo va┼íom okol├ş, podobne ako v pr├şpade Tinderu. O─Źividne to nie je aplik├ícia na zoznamovanie ako Tinder, ale m├íte ┼íancu spoji┼ą sa s ostatn├Żmi vo svojom okol├ş, ktor├Żch pozn├íte alebo nepozn├íte. Tango v├ím poskytuje priamy pr├şstup k spr├ívam a z├íbavn├Żm platform├ím, tak┼że nemus├şte aplik├íciu ukon─Źova┼ą a ├şs┼ą do svojho prehliada─Źa, aby ste sa mohli so svojimi priate─żmi podeli┼ą o skvel├ę veci. Celkovo je to najlep┼íia aplik├ícia na odosielanie spr├ív, s ktorou som sa hral, ÔÇőÔÇőa ak chcete nie─Źo in├ę ako predvolen├Ż posol pre Android, zvo─żte Tango. Uvedomte si, ┼że sa vzd├ívate mnoh├Żch osobn├Żch inform├íci├ş, podobne ako Facebook.

R├Żchle a jednoduch├ę nastavenie – 10 z 10

Na Tango je nastavenie celkom jednoduch├ę. Bu─Ć zadajte svoje nov├ę inform├ície o pou┼ż├şvate─żovi, alebo sa prihl├íste pomocou Facebook. Urobil som Facebook prihl├ísenie a trvalo mi nieko─żko sek├║nd, k├Żm som sa prihl├ísil a za─Źal odpor├║─Źa┼ą priate─żom.

vytvorte si profil alebo pou┼żite facebook

Roz┼í├şrenie va┼íej siete – 9 z 10

Tango m├í elegantn├║ str├ínku, ktor├í v├ím pom├┤┼że roz┼í├şri┼ą va┼íu sie┼ą a n├íjs┼ą ─żud├ş, s ktor├Żmi by ste sa chceli porozpr├íva┼ą. Funkcia ─Żudia, ktor├Żch mo┼żno pozn├íte, je u┼żito─Źn├í a ─Żudia vo va┼íej oblasti funguj├║ ako Tinder, a preto sa ─Źudujete, ─Ź├şm sa Tango sna┼ż├ş by┼ą na trhu. Popul├írni ─żudia s├║ skvel├ş na sledovanie zn├ímych ─żud├ş, ─Źo je podobn├ę tomu, ako to ─żudia pou┼ż├şvaj├║. Twitter. Celkovo je t├íto str├ínka spojenia bohatou porciou funkci├ş z r├┤znych soci├ílnych siet├ş. Je to pre m┼ła pekn├ę, ale nie som si ist├Ż, ─Źi sa aplik├ícia zameriava na jednotn├Ż trh. Zd├í sa, ┼że chc├║ pokry┼ą v┼íetko, ─Źo by ich mohlo z dlhodob├ęho h─żadiska zrani┼ą.

ve─ża sp├┤sobov, ako n├íjs┼ą priate─żov

Jednou z najlep┼í├şch vec├ş na Tango je, ┼że aplik├ícia automaticky preh─żad├íva va┼íe soci├ílne siete, aby zistila, koho by ste mohli pozna┼ą a s k├Żm by ste sa chceli spoji┼ą. Je to podobn├ę ako Facebook d├íva v├ím n├ívrhy. V┼żdy si v├í┼żim, ┼że n├íjdem nov├Żch ─żud├ş, s ktor├Żmi som sa nejak├Ż ─Źas nest├Żkal.

─żud├ş, ktor├Żch mo┼żno pozn├íte

Aj ke─Ć to s Tangom skuto─Źne nie je probl├ęm; aplik├ícia obsahuje skener QR k├│dov a platformu zdie─żania. Nerozumiem ├║plne, pre─Źo si Tango mysl├ş, ┼że ─żudia skuto─Źne zdie─żaj├║ svoje inform├ície t├Żmto sp├┤sobom, ale je to tak.

V ka┼żdom pr├şpade to len prid├í ─Ćal┼íiu kartu do va┼íej aplik├ície, ktor├║ nikdy nebudete pou┼ż├şva┼ą. Ch├ípem, ┼że mnoho firiem sa pok├║┼ía vyu┼żi┼ą QR k├│dy v ─Źasopisoch a podobne, ale neviem si predstavi┼ą, ┼że by som niekedy poslal QR k├│d priate─żovi, aby sa so mnou mohli priateli┼ą na Tango. Len by som im povedal, aby nap├şsali moje meno.

qr k├│dy

Rozhranie navrhnut├ę na odosielanie spr├ív – 10 z 10

Po─Źas sk├║mania aplik├ície pre Android Tango som si uvedomil, ┼że v ─Źasti aplik├ície Tango na odosielanie spr├ív pr├íve t├íto aplik├ícia vynik├í. Spolo─Źnos┼ą jasne ovl├ídala, ako zaisti┼ą, aby sa ─żudia c├ştili pr├şjemne v prostred├ş spr├ív. Sta─Ź├ş klikn├║┼ą na kartu spr├ív a potom m├┤┼żete svojim priate─żom odosla┼ą spr├ívu. Je ─żahk├ę zdie─ża┼ą hudbu a in├ę m├ędi├í.

za─Źa┼ą konverz├íciu

Mojou ob─ż├║benou s├║─Źas┼ąou rozhrania spr├ív je funkcia potiahnutia prstom. Prejden├şm prstom do─żava zobraz├şte v┼íetky svoje upozornenia v pr├şpade, ┼że v├ím niekto poslal spr├ívu alebo sa o v├ís zmienil v jednej zo svojich aktualiz├íci├ş stavu. Na jedno z t├Żchto upozornen├ş m├┤┼żete r├Żchlo odpoveda┼ą bez toho, aby ste museli opusti┼ą bo─Źn├Ż panel, ktor├Ż sa v├ím zobraz├ş, ke─Ć chcete odosla┼ą spr├ívu.

karta upozornen├ş je vpravo

Potiahnut├şm prstom doprava vyvol├íte v┼íetky svoje kontakty v aplik├ícii Tango. Jednoducho zadajte meno a aplik├ícia Tango v├ís presmeruje na obrazovku pre r├Żchle odosielanie textov├Żch spr├ív. T├íto funkcia potiahnutia prstom je ide├ílna na prezeranie spr├ív alebo po─Ź├║vanie hudby a potom niekomu posla┼ą spr├ívu. Vide├í a hudba zostan├║ za kontaktmi, k├Żm budete h─żada┼ą, komu chcete posla┼ą.

pristupujte ku kontaktom v aplikácii tango

Predajte sa v hr├ích – 5 z 10

Predstavte si, ┼że po┼ílete svojmu priate─żovi textov├║ spr├ívu a potom ju vyzvete k hre, zatia─ż ─Źo vy budete p├şsa┼ą textov├║ spr├ívu. Toto je jedna zo slab├Żch str├ínok Tanga. Super na tom je, ┼że m├┤┼żete pozva┼ą priate─żov na svoje hry a potom sa ich pok├║si┼ą rozdrvi┼ą v strategickej alebo logickej hre. Potom budete ma┼ą mo┼żnos┼ą podeli┼ą sa o svoje v├Żsledky a potom sa pochv├íli┼ą svojim ─Ćal┼í├şm priate─żom.

oblas┼ą spr├ív

Ve─żk├Ż probl├ęm, ktor├Ż som v tejto hernej funkcii videl, je ten, ┼że spolo─Źnos┼ą Tango to pou┼ż├şva ako sp├┤sob propag├ície in├Żch aplik├íci├ş a hier na Google Play Store. Napriek tomu, ┼że niektor├ę hry stoja za stiahnutie, mal som pocit, ┼że ma neust├íle pred├ívaj├║, kedyko─żvek som si chcel zahra┼ą hru s priate─żom. Ch├ípem, ┼że nedok├í┼żu vytv├íra┼ą a spravova┼ą v┼íetky svoje vlastn├ę hry, ale je to otravn├ę to vidie┼ą Google Play Store vysko─Ź├ş pri ka┼żdom kliknut├ş.

odpor├║─Źan├ę hry

Sharing Paradise – 8 z 10

Napriek tomu, ┼że po ceste dostanete ve─ża rekl├ím, zdie─żanie na Tangu je ├║plne ├║┼żasn├ę. Na ni┼ż┼íie uvedenej sn├şmke obrazovky som si prelistoval v├Żber hudby Tango a mal som mo┼żnos┼ą vypo─Źu┼ą si nieko─żko skvel├Żch skladieb.

hudba tanga

Tango v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje sledova┼ą r├┤zne zdroje spr├ív. Ako som u┼ż uviedol, Tango sa pok├║┼ía skombinova┼ą nieko─żko aplik├íci├ş a mo┼żnost├ş softv├ęru, ako napr Facebook, Feedly, Spotify a ─Ćal┼íie. Napriek tomu, ┼że je to ob─Źas trochu preplnen├ę, oblas┼ą spr├ív sa hod├ş. Nie je d├┤vod vyvol├íva┼ą aplik├íciu Feedly a va┼íu aplik├íciu na odosielanie spr├ív s├║─Źasne, preto┼że v Tangu to v┼íetko zvl├ídnete. Zabudnite na Spr├ívy Google a sledujte svoje ob─ż├║ben├ę spravodajsk├ę zdroje v Tangu. Potom zdie─żajte s ─żu─Ćmi, ke─Ć n├íjdete nie─Źo, ─Źo stoj├ş za to.

z├íbavn├ę novinky, ktor├ę bud├║ nasledova┼ą

Ide├ílna z├íkazn├şcka podpora – 10 z 10

Ak v├Żvoj├ír vytvor├ş aplik├íciu, o─Źak├ívam, ┼że poskytne skuto─Źn├║ aplik├íciu vysokej kvality. Nest├íva sa ─Źasto, aby som na ich webov├Żch str├ínkach pre┼íiel k pokladni a ─Ćal┼íiemu obsahu podpory, pokia─ż skuto─Źne nem├ím naliehav├║ ot├ízku, ktor├║ dok├í┼że vyrie┼íi┼ą r├Żchly e -mail alebo vyh─żad├ívanie na f├│re. V tejto oblasti Tango vynik├í, preto┼że po otvoren├ş aplik├ície Tango pon├║kaj├║ nieko─żko informa─Źn├Żch str├ínok, ktor├ę v├ím poskytn├║ predstavu o tom, ─Źo m├┤┼żete o─Źak├íva┼ą.

pokyny pre aplikáciu tango

Tie┼ż ma te┼í├ş, ┼że od spolo─Źnosti dostanete automatick├║ spr├ívu, ktor├í obsahuje mil├ę uv├ştacie video, ktor├ę v├ís prevedie nieko─żk├Żmi prv├Żmi spr├ívami a adresn├Żmi polo┼żkami, ako je hranie hier, prepojenie spr├ív a h─żadanie priate─żov.

video návod

Ak sa vzdialite od aplik├ície, m├┤┼żete n├íjs┼ą aj pekn├ę inform├ície o podpore od t├şmu Tango. Web Tango pon├║ka blog pre nadch├ídzaj├║ce vydania, str├ínku s tipmi, ktor├í v├ís prevedie aplik├íciou, a str├ínku Kontaktujte n├ís, kde sa m├┤┼żete p├Żta┼ą na vlastn├ę ot├ízky. Poslal som t├şmu Tango r├Żchly e-mail, aby som sa ich op├Żtal na hry po─Źas hovoru a oni odpovedali do 24 hod├şn, ─Źo je pod─ża m┼ła dos┼ą r├Żchle. Pod─ża toho, ─Źo vid├şm, nepon├║kaj├║ telefonick├║ podporu, ale nie ve─ża aplik├íci├ş.

Tango pon├║ka pou┼ż├şvate─żom kompletn├║ vedomostn├║ z├íklad┼łu a centrum podpory, aby sa mohli online porozpr├íva┼ą o probl├ęmoch, ktor├ę s aplik├íciou maj├║. Zd├í sa to by┼ą dos┼ą akt├şvne, ale niektor├ę t├ęmy nemali ve─ża odpoved├ş, ─Źo mi hovor├ş, ┼że odoslanie r├Żchleho e -mailu t├şmu Tango m├┤┼że by┼ą tou najlep┼íou st├ívkou.

Povolenia a mrzutosti aplik├íci├ş

Tango sa pok├║┼ía by┼ą soci├ílnou sie┼ąou pre aplik├ície na odosielanie spr├ív a ukazuje to na ich povoleniach k aplik├íci├ím. Facebook je zn├ímy t├Żm, ┼że od svojich pou┼ż├şvate─żov z├şskava inform├ície, a Tango rob├ş to ist├ę. Ke─Ć si stiahnete Tango, vzd├ívate sa pr├şstupu k svojim kontaktom, ├║─Źtom a spr├ívam. M├┤┼że tie┼ż zdie─ża┼ą va┼íu polohu a osobn├ę inform├ície.

Existuje aj nieko─żko ─Ćal┼í├şch nepr├şjemnost├ş. Aj ke─Ć Tango nezaberie ve─ża bat├ęrie ani miesta vo va┼íom telef├│ne, be┼ż├ş takmer v┼żdy, pokia─ż ho nezabijete. Notifik├ície s├║ nepr├şjemn├ę, preto┼że v├Ą─Ź┼íinou poch├ídzaj├║ od ─żud├ş, ktor├Żch ste nikdy predt├Żm nestretli. Napriek tomu, ┼że je aplik├ícia bezplatn├í a neobsahuje ┼żiadne chyby, ve─ża sa vzd├íte, pokia─ż ide o osobn├ę inform├ície. V├í┼í telef├│n je bezpe─Źn├Ż z h─żadiska zabezpe─Źenia, ale t├ş, ktor├ş ho chr├ínia Facebook Inform├ície sa m├┤┼żu od Tanga odchy─żova┼ą.

─îo hovoria z├íkazn├şci Tango?

ÔÇ×Pravidl├í tanga sa m├┤┼żu dosta┼ą k rodine a priate─żom na vzdialen├Żch miestach za 99,99 dol├írov ZADARMO! Video chatovanie s mojimi s├║rodencami, de┼ąmi a skalami medov├ęho zaja─Źika! ÔÇť

“Dobre!” Zatia─ż to funguje lep┼íie Skype. Pri aktualiz├ícii m├┤j telef├│n spoma─żuje a viac zamrz├í. P├í─Źi sa mi star┼íia verzia ove─ża lep┼íie! ÔÇť

“Zvl├í┼ítne ┼żiadosti o priate─żstvo St├íle dost├ívam ┼żiadosti o priate─żstvo od ─żud├ş s menami, ktor├ę s├║ v mojom telef├│nnom zozname, ale nie s├║ to oni!” Rozdielne obr├ízky a na ot├ízku v re├ílnom ┼żivote odpovedaj├║, ┼że nemaj├║ tango. ÔÇť

“Milujeme tango pre videochat s rodinou a priate─żmi, aj ke─Ć kvalita zvuku je ob─Źas trochu sklaman├şm, ale je to vynikaj├║ca aplik├ícia.”

ÔÇ×Je potrebn├ę zlep┼íi┼ą vybitie bat├ęrie Insane po─Źas pou┼ż├şvania, ─Źast├Żch hav├íri├ş a celkovo ve─żmi n├íro─Źnej aplik├ície. Je u┼żito─Źn├ę stretn├║┼ą ─żud├ş, o tom niet poch├Żb, ale v├Żvoj├íri potrebuj├║ v├í┼żne vylep┼íenia. ÔÇť

Záver

Tango je ├║┼żasn├í aplik├ícia na odosielanie spr├ív, ktor├í m├í probl├ęmy s zdie─żan├şm osobn├Żch inform├íci├ş a nepr├şjemn├Żmi akciami pre in├ę aplik├ície a hry. Ak potrebujete aplik├íciu na odosielanie spr├ív, i┼íiel by som s Tango, ale predvolen├í aplik├ícia na odosielanie spr├ív pre Android je lep┼íia pre t├Żch, ktor├ş chr├ínia svoje inform├ície. Je tie┼ż zvl├í┼ítne, ┼że sa Tango sna┼ż├ş by┼ą zabalen├Żch to─żko vec├ş do jednej aplik├ície. Dajte mi vedie┼ą, ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky t├Żkaj├║ce sa mojej recenzie aplik├ície Android Tango v ni┼ż┼íie uveden├Żch sekci├ích koment├írov.