Kontrola aplikácie Pocket Assistant pre Android

Niektor├ş ─żudia potrebuj├║ aplik├íciu virtu├ílneho asistenta so statick├Żm vzh─żadom. Niektor├ş ─żudia chc├║, aby sa ich virtu├ílni asistenti pohybovali a interagovali. Pre t├Żch, ktor├ş potrebuj├║ trochu ┼żivota vo svojich asistentoch, je vreckov├Ż asistent najlep┼íia aplik├ícia.

S touto skvelo vyzeraj├║cou asistentskou aplik├íciou pre Android s├║ k dispoz├şcii plne 3D a animovan├ş asistenti. ─îasy, ke─Ć ste za─Ź├şnali na staticky vyzeraj├║cej obrazovke a hovorili pr├şkazy, s├║ u┼ż pre─Ź. T├íto aplik├ícia podobn├í syst├ęmu Siri pre Android prinesie z├í┼żitok, ktor├Ż je pozoruhodn├Ż nielen u┼żito─Źn├Żm, ale z├íbavn├Żm sp├┤sobom.

Ch├ípem, ┼że niektor├ş ─żudia uprednost┼łuj├║ statick├ę a profesion├ílne vyzeraj├║ce obrazovky pre svojich virtu├ílnych asistentov. Odpor├║─Źam im asistenta, aplik├íciu ─Ź├şslo jedna v na┼íom zozname.

Dobro

Aplik├ícia obsahuje pohybuj├║cu sa a hovoriacu blond├şnku. Anim├ície je z├íbavn├ę sledova┼ą a pracova┼ą s nimi. Aplik├ícia be┼ż├ş hladko takmer vo v┼íetk├Żch smartphones alebo tablety. V aplik├ícii je tie┼ż nieko─żko zauj├şmav├Żch funkci├ş. ┼átandardn├ę ├║lohy virtu├ílneho asistenta aplik├ícia zvl├ída celkom dobre.

Zl├Ż

Anim├ície sa ─Źasto opakuj├║. Po ur─Źitom ─Źase aplik├ícia prestane by┼ą vtipn├í a z├íbavn├í. T├íto aplik├ícia je viac ako ozdobn├í fantasy aplik├ícia ne┼ż skuto─Źn├Ż asistent. Ak h─żad├íte seri├│znu aplik├íciu, ur─Źite to nie je ono.

Aplik├ícia tie┼ż obsahuje mikro transakcie na oble─Źenie a ─Źo nie. Hanbil by som sa vytiahnu┼ą na verejnos┼ą plavovlas├║ virtu├ílnu asistentku odet├║ v bikin├ích. A som si celkom ist├Ż, ┼że ve─ża pou┼ż├şvate─żov to bude c├şti┼ą rovnako.

Spodn├Ż riadok

Ak potrebujete asistenta, aby v├ím povedal vtip alebo v├ím poskytol horoskop, je to skvel├í aplik├ícia. Ak v┼íak chcete vykona┼ą pr├ícu r├Żchlo a v─Źas, t├íto aplik├ícia to jednoducho neurob├ş.

Anim├ície bud├║ ohov├íra┼ą syst├ęmov├ę zdroje a tie┼ż sp├┤sobia, ┼że sa vreckov├Ż asistent ┼ąa┼żko pred├íva.

Aplik├íciu Assistant by som odporu─Źil, ak sa sna┼ż├şte by┼ą produkt├şvnej┼í├ş. V opa─Źnom pr├şpade bude Pocket Assistant za v├ís ─żahko vykon├íva┼ą mal├ę ├║lohy.

Inštalácia a vitajte

Vreckov├ęho asistenta si m├┤┼żete stiahnu┼ą priamo z Google Play Store str├ínku. Jednoducho kliknite na odkaz a klepnite na in┼ítal├íciu, aplik├ícia sa za─Źne automaticky s┼ąahova┼ą. Aplik├ícia nie je tak├í ve─żk├í, tak┼że si ju budete m├┤c┼ą r├Żchlo stiahnu┼ą.

Hne─Ć po in┼ítal├ícii aplik├ície si v┼íimnete, ┼że sa vol├í nie presne Pocket Assistant. Namiesto toho vyh─żadajte z nejak├ęho d├┤vodu aplik├íciu s n├ízvom Pocket Blonde.

To je skuto─Źne nepr├şjemn├ę, ak vo svojom smartf├│ne pou┼ż├şvate bal├ş─Źky vlastn├Żch ikon.

Vreckov├Ż asistent 001

Prv├í obrazovka, kde vid├şte, je vybrat├Ż jazyk. Nad jazykom, ktor├Ż si m├┤┼żete vybra┼ą, nem├íte ┼żiadnu kontrolu.

V mojom pr├şpade aplik├ícia z nejak├ęho d├┤vodu odporu─Źila holand─Źinu. Nedalo sa to zmeni┼ą, a tak som klepol na ikonu v n├ídeji, ┼że sa zobraz├ş vyskakovacie menu. Blond├şnka si v skuto─Źnosti myslela, ┼że chcem ako svoj preferovan├Ż jazyk holand─Źinu, a nastavila si ju.

Potom, ─Źo som vymazal vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą a ├║daje, aplik├ícia v z├ísade polo┼żila rovnak├║ ot├ízku, ale tentoraz som klepal na in├ę miesta, k├Żm nezmizol.

Rozhranie

Rozhranie Pocket Assistant alebo Pocket Blonde nie je ni─Ź├şm pozoruhodn├Żm. Mo┼żnosti, ktor├ę zobrazuje, s├║ v┼íak ve─żmi dobr├ę. Tu sa do centra pozornosti dost├íva hlavn├Ż virtu├ílny asistent.

Existuj├║ okolo 4 M├┤┼żete si vybra┼ą z r├┤znych asistentov, ale k ─Ćal┼í├şm mo┼żnostiam sa dostanete iba vtedy, ak zaplat├şte. Zadarmo u┼ż├şvate─żom neost├íva ni─Ź in├ę, ako blond├şnka.

Vreckov├Ż asistent 002

Aplik├ícia u─żah─Źuje interakciu s pomocn├Żmi funkciami v├í┼ího telef├│nu. Hlasov├Ż vstup m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą ako hlavn├║ interakciu medzi vami a aplik├íciou.

Tla─Źidlo mikrof├│nu v┼íak nie je v┼żdy k dispoz├şcii na hlavnom rozhran├ş. Potom s├║ v rozhran├ş v┼żdy pr├ştomn├ę ikony, ktor├ę v├ím skuto─Źne m├┤┼żu pom├┤c┼ą dobre sa v nich orientova┼ą.

Vreckov├Ż asistent 003

Vlastnosti

Aplik├ícia m├í nieko─żko u┼żito─Źn├Żch funkci├ş. Aplik├ícia v├ím napr├şklad m├┤┼że ─żahko nastavi┼ą bud├şky.

Kroky s├║ v┼żdy dobre vysvetlen├ę a asistent sa na ka┼żdom kroku p├Żta na podrobnosti.

Vreckov├Ż asistent 004

Odosielanie textov├Żch spr├ív, telefonovanie kontaktom, nastavovanie pripomenut├ş a vytv├íranie pozn├ímok je s aplik├íciou celkom pohodln├ę.

Vreckov├Ż asistent 005

Aplik├ícia m├í tie┼ż mo┼żnos┼ą integr├ície so soci├ílnymi m├ędiami a e -mailmi. Tie┼ż m├┤┼że automaticky mapova┼ą trasy v Map├ích Google.

Celkovo m├í aplik├ícia nieko─żko skvel├Żch pomocn├Żch vlastnost├ş, ktor├ę sa m├┤┼żu hodi┼ą aj be┼żn├ęmu pou┼ż├şvate─żovi.

Pou┼żite─żnos┼ą

Aplik├ícia mala probl├ęm po─Źu┼ą m├┤j hlas. Zatia─ż ─Źo ostatn├ş virtu├ílni asistenti pre Android nemali probl├ęm ma po─Źu┼ą v preplnen├Żch oblastiach, tento mal ur─Źit├ę probl├ęmy.

Vreckov├Ż asistent 006

Poslal som v├Żvoj├írom e -mail a oni mi povedali o technol├│gii Wolfram Alpha, ktor├║ pou┼ż├şvaj├║. V─Ćaka tomu sa aplik├ícia dok├í┼że efekt├şvne u─Źi┼ą, ako hovor├şte, a tie┼ż predpoveda┼ą vzorce. Jedin├Żm h├í─Źikom je, ┼że aplik├íciu mus├şte pou┼ż├şva┼ą o nie─Źo dlh┼íie a skuto─Źne s ┼łou komunikova┼ą.

Vreckov├Ż asistent 007

Okrem toho aplik├ícia funguje skvele na takmer akomko─żvek smartf├│ne alebo tablete. Bude to pre v├ís pr├şjemn├Ż, aj ke─Ć pr├şle┼żitostn├Ż virtu├ílny asistent.

Vreckov├Ż asistent 008

Povolenia

Prirodzene, existuje ve─ża vec├ş, ku ktor├Żm bude ma┼ą aplik├ícia pr├şstup. Aplik├ícia m├í pr├şstup k e -mailom, kontaktom v telef├│ne, privil├ęgi├ím SMS a dokonca aj k va┼íej polohe. To v┼íetko je s├║─Źas┼ąou bal├şka a v├┤bec nejde o podozrenie.

Aplik├íciu m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą s vedom├şm, ┼że na pomoc v├ím potrebuje pr├şstup k cel├ęmu telef├│nu. Nechystaj├║ sa ├║myselne ukradn├║┼ą va┼íe inform├ície.

Záver

Vreckov├Ż asistent bude pre v├ís trefou do ─Źern├ęho. ─Żudia, ktor├Żch pozn├ím, maj├║ radi vesel├║ povahu aplik├ície a maj├║ radi mal├ę interakcie. Na druhej strane to v┼íak in├ş pova┼żovali za detinsk├ę a neprofesion├ílne. Osobne by som ako svojho osobn├ęho asistenta uprednostnil drsn├ęho kyborga.

Ak├Ż je v├í┼í n├ízor na virtu├ílnych asistentov v syst├ęme Android? Povedzte n├ím svoje konkr├ętne potreby v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch.