Kontrola aplikácie Flipps (Android): Sledujte všetko

Technol├│gia sa pohybuje ve─żmi r├Żchlo a nie je divu, ┼że svoj smartf├│n m├┤┼żete jednoducho pripoji┼ą k telev├şzoru. Kontrola aplik├ície Flipps sa bude t├Żka┼ą jednej takej aplik├ície, ktor├í zaujme nielen svojim skvel├Żm v├Żkonom, ale pr├şde s jednou unik├ítnou funkciou. Aplik├ícia je navrhnut├í skuto─Źne dobre a hlavne je pekelne stabiln├í. ─îo to teda rob├ş? Aplik├ícia prehr├íva filmy, hudbu a telev├şzne rel├ície na va┼íom zariaden├ş s Androidom. Ale to nie je v┼íetko, ─Źo rob├ş, ale m├┤┼że magicky premieta┼ą filmy aj do va┼íej SmartTV.

Bezplatn├í aplik├ícia Flipps m├┤┼że bezdr├┤tovo streamova┼ą filmy na va┼íej ve─żkej telev├şznej obrazovke pomocou zariadenia Android. Ur─Źite ve─ża smartphones m├┤┼że to urobi┼ą pomocou technol├│gie zrkadlenia, ale aplik├ícia Flipps to rob├ş bez potreby ─Ćal┼í├şch k├íblov alebo softv├ęru. Jedin├í vec, ktor├í mala k tomu najbli┼ż┼íie, bola technol├│gia zrkadlenia obrazovky Sony.

Pozn├ímka: Kontrola aplik├ície Flipps je zalo┼żen├í na osobn├Żch sk├║senostiach a testovan├ş. Aplik├ícia bola testovan├í na Samsungu Galaxy Smartf├│n Note IV s LED HDTV Samsung UN32H5203AFXZA LED (je to SmartTV). Bohu┼żia─ż som nemal ─Źas na rozsiahle testovanie na in├Żch SmartTV, preto┼że v bl├şzkosti je iba jedno ofici├ílne centrum Samsung. Aplik├ícia fungovala dobre na 4G LTE iba na streamovanie m├ędi├ş a dobre na WiFi sieti pri premietan├ş obsahu v telev├şzii.

Naše hodnotenie: 3.5 mimo 5 Hviezdy

Hodnotenie Google Play: 4.1 mimo 5 Hviezdy

Stiahnu┼ą na Google PlayPlaten├í verzia:

Stiahnu┼ą na Google Play

Pozn├ímka: Platen├í verzia aplik├ície je v s├║─Źasnosti nepou┼żite─żn├í a ├║primne povedan├ę zbyto─Źn├í. Aplik├ícia neobsahuje ┼żiadny obsah a mno┼żstvo ch├Żb. Vrelo odpor├║─Źam, aby ste sa vyhli $40,99 za platen├║ verziu aplik├ície. Minim├ílne dovtedy, k├Żm v├Żvoj├ír nevyd├í nov├Ż patch.

Ako to vyzer├í – 4.5 mimo 5 Hviezdy

Mus├şm prizna┼ą, ┼że som nemal v ├║mysle zap├┤sobi┼ą na rozhranie tejto bezplatnej aplik├ície na streamovanie. Ale pr├şjemne ma to prekvapilo. Aplik├ícia m├í ve─żmi dobre vyzeraj├║ce rozhranie, ktor├ę p├┤sob├ş dom├ícky. Dizajn obsahuje nieko─żko zn├ímych prvkov, niektor├ę poch├ídzaj├║ z in├Żch aplik├íci├ş na streamovanie filmov a niektor├ę poch├ídzaj├║ YouTube aplik├ícia

Kontrola aplikácie Flipps

Celkovo aplik├ícia Flipps rob├ş skvel├║ pr├ícu, ke─Ć polo┼ż├ş v┼íetko na st├┤l. Jedin├ę, ─Źo som c├ştil, bolo, ┼że aplik├ícia vyzer├í skvele na tabletoch, ale nie tak na nich smartphones. Aj ke─Ć m├ím k dispoz├şcii pomerne ve─żk├Ż phablet, aplik├ícia na a 7 palcov├Ż tablet.

Kontrola aplikácie Flipps

Pou┼żite─żnos┼ą – 5 mimo 5 Hviezdy

Zapnite aplik├íciu a automaticky vyh─żad├í pripojen├ę telev├şzory. Dobre, vysvetl├şm, ako t├íto aplik├ícia funguje. V├í┼í smartphone alebo tablet sa prip├íja k internetu prostredn├şctvom pripojenia WiFi a streamuje ├║daje zo serverov. ─îi u┼ż je to film, piese┼ł alebo telev├şzna rel├ícia. V├í┼í SmartTV sa tie┼ż prip├íja k rovnakej sieti WiFi ako va┼íe zariadenie Android. Telef├│n potom prenesie streamovan├ę ├║daje cez WiFi do v├í┼ího telev├şzora. Viem, ┼że to m├┤┼że znie┼ą trochu m├Ąt├║co, ale nakoniec to dobre dopadne.

Kontrola aplikácie Flipps

Aplik├ícia automaticky n├íjde telev├şzor, ktor├Ż je v rovnakej sieti ako va┼íe zariadenie, a ozn├ími v├ím, ┼że si na┼íiel partnera. Teraz pokra─Źujete vo svojom zvyku n├íjs┼ą dobr├Ż film alebo show, ale ke─Ć kliknete na tla─Źidlo Prehra┼ą, m├┤┼żete ako v├Żstupn├ę zariadenie vybra┼ą telev├şzor. Teraz zrazu sledujete obsah na ve─żkej obrazovke.

Kontrola aplikácie Flipps

R├Żchlos┼ą a kvalita – 4 mimo 5 Hviezdy

Streamy s├║ v skuto─Źnosti ve─żmi dobr├ę, ale spustenie chv├ş─żu trv├í. Pravdepodobne to v┼íak bol m├┤j zl├Ż internet; ─żudia s pr├şstupom k dobrej ┼í├şrke p├ísma internetu nebud├║ ma┼ą v├┤bec probl├ęmy so streamovan├şm obsahu vo vysokom rozl├ş┼íen├ş na svojich zariadeniach s Androidom. Aplik├ícia Flipps tie┼ż odv├ídza skvel├║ pr├ícu pri odosielan├ş ├║dajov do telev├şzora s minim├ílnymi probl├ęmami.

Kontrola aplikácie Flipps

Aplik├íciu som testoval asi 10 min├║t a nevyskytli sa ┼żiadne probl├ęmy, obsah v┼íak bol na displeji Full HD trochu rozmazan├Ż. Je to pravdepodobne preto, ┼że aplik├ícia Flipps streamuje vide├í v kvalite 720p, ktor├ę je potrebn├ę roztiahnu┼ą, aby sa prisp├┤sobilo zobrazeniu 1080p.

Kontrola aplikácie Flipps

Skuto─Źn├Ż obsah – 2 mimo 5 Hviezdy

Aplik├ícia je dobr├í a dobr├í, ale obsah je nev├Żrazn├Ż. Nech├ípte ma zle, existuje ve─ża filmov a vide├ş pripraven├Żch na konzum├íciu, ale v├Ą─Ź┼íina dobr├Żch vy┼żaduje, aby ste sa prihl├ísili do inej slu┼żby.

Kontrola aplikácie Flipps

TiviHub je bezplatn├í registr├ícia, ale ako viete, ja osobne nen├ívid├şm d├íva┼ą svoj e -mail komuko─żvek. Hne─Ć ako sa zaregistrujete, budete m├┤c┼ą sledova┼ą 9 filmy zadarmo t├Ż┼żdenne. Dev├Ą┼ą filmov je ve─ża, najm├Ą vzh─żadom na vytrvalos┼ą priemern├Żch pou┼ż├şvate─żov by som bol r├íd, keby sa filmy trochu viac l├ş┼íili. Videopiesne a ┼íportov├ę spravodajstvo s├║ dobr├ę, ale m├íme na to Youtube!

Kontrola aplikácie Flipps

─îo to vid├ş – 4 mimo 5 Hviezdy

Pokia─ż ide o to, na ─Źo sa aplik├ícia vo va┼íom zariaden├ş pozer├í, Flipps odv├ídza dobr├║ pr├ícu a star├í sa o svoje vlastn├ę podnikanie. Aplik├ícia m├í pr├şstup iba k va┼íim ├║─Źtom a pozn├í va┼íu polohu. Je to vlastne ve─żmi v├Żhodn├í ponuka slu┼żby, ktor├í je dokonal├í a jedine─Źn├í.

Záver:

Kontrola aplik├ície Flipps presk├║mala niektor├ę aspekty aplik├ície a d├║fajme, ┼że v├ím poskytne lep┼íiu predstavu o tom, ─Źo m├┤┼żete od samotnej aplik├ície o─Źak├íva┼ą. Aplik├ícia funguje naozaj dobre s ak├Żmko─żvek smartf├│nom, pokia─ż s├║ telev├şzor aj zariadenie pripojen├ę k rovnakej sieti WiFi. Som si ist├Ż, ┼że v bud├║cnosti m├┤┼że Android pr├şs┼ą s nat├şvnou podporou streamovania obsahu WiFI, tablet Nvidia Shield to u┼ż rob├ş s ─żahkos┼ąou. S pr├şchodom prepojen├ęho a zjednoten├ęho ekosyst├ęmu zariaden├ş nie je bud├║cnos┼ą ─Ćaleko, dovtedy tu m├íme aplik├íciu Flipps, ktor├í n├ís zabav├ş.