Kontrola aplikácie Compass 360 Pro (Android): Navigujte ako profesionál

Takmer pred desa┼ąro─Ź├şm smartphones neboli v┼íetko, ─Źo sme chceli, na┼í┼ąastie je to bud├║cnos┼ą a oni sa vyv├şjali. Compass 360 Pro je jednou z t├Żchto aplik├íci├ş, ktor├í skuto─Źne zd├┤raz┼łuje univerz├ílnos┼ą na┼íej milovanej mobilnej platformy. Android smartphones dostato─Źne pokro─Źili na to, aby n├ím poskytli mnoho skvel├Żch doplnkov├Żch funkci├ş, ktor├ę e┼íte ned├ívno neboli skuto─Źne mo┼żn├ę. Niektor├ę aplik├ície ma rozosmievaj├║, niektor├ę ma robia produkt├şvnou a niektor├ę ma n├║tia prem├Ż┼í─ża┼ą. T├íto aplik├ícia je jednou z t├Żch, ktor├ę ma nap─║┼łaj├║ ├║┼żasom.

Tu budem priamy. Compass 360 Pro je dobr├í kompasov├í aplik├ícia, ale nie je tak├í presn├í ako skuto─Źne kvalitn├Ż kompas. Je to ve─żmi bl├şzke a funguje to naozaj dobre. Ak potrebujete kompas, napr├şklad na man├ęvrovanie s lietadlom alebo na prist├ívanie n├íkladnej lode, t├║to aplik├íciu v├┤bec neodpor├║─Źam. Ak potrebujete spo─żahliv├Ż kompas, povedzme, na prech├ídzku lesom, t├íto aplik├ícia bude fungova┼ą dobre.

Cover art

Kontrola aplikácie Compass 360 Pro (Android): Navigujte ako profesionál 2

Dobro

T├íto bezplatn├í aplik├ícia kompasu pre Android m├í ve─żmi dobre ─Źitate─żn├ę rozhranie. Funguje tie┼ż ihne─Ć po vybalen├ş z krabice a m├í funkcie kalibr├ície, aby bol presnej┼í├ş. Aplik├ícia reaguje a funguje pod─ża pl├ínu. Aplik├ícia je jednou z najkvalitnej┼í├şch aplik├íci├ş kompasu v okol├ş a jej pou┼ż├şvanie je skuto─Źne rados┼ą. Klepnite na ikonu aplik├ície a ste pripraven├ş aplik├íciu pou┼ż├şva┼ą, je to jedna z najlep┼í├şch vec├ş, ktor├ę na nej n├íjdete.

Zl├Ż

Vyskakovacie reklamy pre m┼ła skuto─Źne zab├şjaj├║ ÔÇ×bezplatn├║ÔÇť aplik├íciu. V┼íade s├║ reklamy. Mysl├şm t├Żm, ┼że s├║ na obrazovke, hlavnom rozhran├ş, bez varovania sa objavia na celej obrazovke a dokonca s├║ aj na v├Żstupnej obrazovke. Mysl├şm si, ┼że v├Żvoj├íri si zasl├║┼żia finan─Źn├║ kompenz├íciu za svoju pr├ícu, ale je to ├║plne ur├í┼żliv├ę. V─Ćaka pomoci v nastaveniach sa aplik├ícia tie┼ż zr├║ti; t├║to chybu je mo┼żn├ę replikova┼ą aj na viacer├Żch zariadeniach, tak┼że nejde o chybu m├┤jho hardv├ęru.

Spodn├Ż riadok

Ak potrebujete spo─żahliv├Ż kompas pre svoje dobrodru┼żstv├í, z├şskajte t├║to aplik├íciu kompas pre Android. T├║to aplik├íciu by som z cel├ęho srdca odporu─Źil ka┼żd├ęmu, kto chce ├şs┼ą na trek alebo len beha┼ą po lese. Offline naviga─Źn├ę aplik├ície s├║ dobr├ę a okrem dobr├ęho kompasu ich st├íle prekon├íva, pokia─ż ide o spr├ívu zdrojov a ├║sporu bat├ęrie. Rozhranie je skvel├ę, pou┼żite─żnos┼ą je v poriadku a celkovo je aplik├ícia dobrou kompasovou aplik├íciou pre Android. Jedinou nev├Żhodou s├║ reklamy, pre ktor├ę s├║ v mnoh├Żch pr├şpadoch ├║plne zbyto─Źn├ę.

Spustenie kompasu

Aplik├ícia je jednou z najdostupnej┼í├şch, ktor├ę som testoval. Jednoducho si stiahnite aplik├íciu z Google Play Store, klepnite na ikonu a ste pripraven├ş aplik├íciu pou┼ż├şva┼ą. Je to tak├ę jednoduch├ę. Nie s├║ tu ┼żiadne dlh├ę registr├ície na zastavenie skuto─Źn├ęho kompasu. Toto je jedna z najlep┼í├şch vec├ş na aplik├ícii. Aplik├ícia je pripraven├í ├şs┼ą za p├ír sek├║nd a niekedy je potrebn├í r├Żchla reakcia.

Sn├şmka obrazovky_2015-04-17-21-20-14

Temnej┼íou str├ínkou veci je, ┼że bez v├Żznamn├ęho ├║vodn├ęho predstavenia v├ím bude pou┼ż├şvanie aplik├ície spo─Źiatku trochu nepr├şjemn├ę. Ak ste v┼íak sk├║sen├Żm pou┼ż├şvate─żom kompasu, zvyknutie si na aplik├íciu bude trva┼ą iba nieko─żko min├║t.

Rozhranie

Compass 360 Pro poskytuje jedno z najlep┼í├şch rozhran├ş medzi najlep┼í├şmi kompasov├Żmi aplik├íciami pre Android. Aplik├ícia je rozhran├şm na jednej obrazovke, ktor├ę v├ím povie v┼íetko, ─Źo potrebujete vedie┼ą. Toto je najlep┼í├ş sp├┤sob, ako zaisti┼ą, aby bola aplik├ícia skuto─Źne produkt├şvna a ┼íetrila v├í┼í ─Źas. V mnoh├Żch aplik├íci├ích sa mi nemus├ş p├í─Źi┼ą rozhranie jednej obrazovky, ale v tomto pr├şpade to funguje v prospech Compass 360 Pro.

Sn├şmka obrazovky_2015-04-17-21-20-45

V strede obrazovky sa nach├ídza ve─żk├Ż cifern├şk. Kompas je dod├ívan├Ż s ve─żmi dobre ─Źitate─żn├Żmi desatinn├Żmi lo┼żiskami, ktor├ę poskytuj├║ presn├Ż smer. Kardin├ílne lo┼żisko v├ím d├íva zaoblen├Ż v┼íeobecn├Ż smer, ktor├Ż je mo┼żn├ę verb├ílne zdie─ża┼ą s ostatn├Żmi.

Sn├şmka obrazovky_2015-04-17-21-20-54

Kompas m├í tie┼ż viacero t├ęm, v─Ćaka ktor├Żm je aplik├ícia bu─Ć atrakt├şvnej┼íia na poh─żad alebo ─Źitate─żnej┼íia. Ak ste na celej sc├ęne kompasu nov├í─Źik, najlep┼íiu ─Źitate─żnos┼ą pon├║ka ┼ítandardn├í ─Źierna. Napriek tomu, ak ste ako ja a viac si cen├şte estetiku, modr├Ż kompas je skuto─Źne p├║tav├Ż. Je dobr├ę, ┼że v├ím aplik├ícia pon├║ka tri varianty kompasu a roz┼íiruje v├í┼í v├Żber.

T├í presnos┼ą

Kompas je pre aplik├íciu pre Android pomerne presn├Ż. Aplik├íciu som testoval proti skuto─Źn├ęmu kompasu (zdeden├ęmu po dedkovi). Napriek tomu, ┼że do┼ílo k nieko─żk├Żm anom├íli├ím, Compass 360 Pro odol├íval objemn├ęmu kompasu celkom dobre. V niektor├Żch pr├şpadoch bolo vypnut├Żch nieko─żko kliknut├ş, ale celkovo je aplik├ícia kompas tak├í dobr├í, ako sa d├í.

Sn├şmka obrazovky_2015-04-17-21-21-00

Aplik├ícia je tie┼ż dod├ívan├í s magnetick├Żm a prav├Żm severom a tie┼ż sa automaticky star├í o vari├ície, ─Źo je ve─żmi praktick├ę.

Pou┼żitie aplik├ície

Pou┼ż├şvanie aplik├ície je pomerne jednoduch├ę v─Ćaka robustn├Żm funkci├ím, ktor├ę aplik├ícia poskytuje. Zariadenie Android budete musie┼ą dr┼ża┼ą vodorovne. Navrhujem, aby ste namiesto toho pou┼żili tabu─żku, ak je k dispoz├şcii a z├şskate presn├ę v├Żsledky. Aplik├ícia m├í tie┼ż indik├ítor ├║rovne, tak┼że budete vedie┼ą, kedy je telef├│n skuto─Źne vybit├Ż. M├┤┼żem doda┼ą, ┼że je to dobr├í funkcia pre aplik├íciu kompas.

Sn├şmka obrazovky_2015-04-17-21-21-10

Probl├ęm nastane, ke─Ć sa aplik├ícia rozhodne, ┼że sa v├ím lep┼íie pozeraj├║ reklamy. A chlap─Źe, s├║ otravn├ş. Obvykle mi vyhovuje jedna alebo dve reklamy v bezplatn├Żch aplik├íci├ích, preto┼że hej, v├Żvoj├íri musia plati┼ą ├║─Źty, nie? Ale t├íto aplik├ícia ide ─Ćalej a ─Ćalej, aby na┼ítvala pou┼ż├şvate─ża. Existuj├║ reklamy na cel├║ obrazovku, ktor├ę sa zobrazuj├║ bez varovania. Na hlavnej obrazovke sa len chveje mal├í dar─Źekov├í krabi─Źka, h├ídajte ─Źo? Nie je to ani dar─Źek, je to ─Ćal┼íia reklama.

Sn├şmka obrazovky_2015-04-17-21-23-04

Chcete navigova┼ą? Tu je reklama. Chcete skontrolova┼ą pomoc? Tu je reklama na v├í┼ího p├ína. Chcete ukon─Źi┼ą aplik├íciu kompas? Tu je e┼íte jedna reklama, aby ste sa presved─Źili.

Sn├şmka obrazovky_2015-04-17-21-23-18

Povolenia

Aplik├ícia m├┤┼że by┼ą schopn├í zdie─ża┼ą va┼íu polohu. To je v┼íak vysvetlen├ę v samotnej aplik├ícii. Ak potrebujete vidie┼ą zemepisn├ę ┼í├şrky a ┼í├şrky, aplik├ícia vst├║pi do funkcie GPS v├í┼ího zariadenia Android a zobraz├ş ich. Toto je skuto─Źn├í funkcia, ktor├║ mnoh├ş radi pou┼ż├şvaj├║.

Záver

├Üprimne povedan├ę, zaplatil by som za odstr├ínenie rekl├ím z aplik├ície primeran├║ sumu pe┼łaz├ş. Tie┼ż v├Żvoj├írovi po┼ílem e -mail o bujarom mno┼żstve rekl├ím, ktor├ę zobrazuj├║. Mysl├şm t├Żm, ┼że sta─Ź├ş jeden alebo dva, ┼że mi ich nemusia tla─Źi┼ą do krku v┼żdy, ke─Ć sa dotknem obrazovky. Okrem tohto probl├ęmu je t├íto bezplatn├í aplik├ícia pre kompas pre Android jednou z najlep┼í├şch, ktor├ę som u┼ż dlho pou┼ż├şval. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky, nap├ş┼íte ich do sekcie koment├írov ni┼ż┼íie.