Kontrola aplikácie BackCountry Navigator pre Android

BackCountry Navigator m├┤┼że fungova┼ą ako sekund├írny zdroj topografick├Żch inform├íci├ş. Aj ke─Ć na cest├ích po dia─żniciach a uliciach miest m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą jednu z va┼íich ob─ż├║ben├Żch ob─ż├║ben├Żch aplik├íci├ş GPS Navigation pre Android, pri sk├║man├ş ter├ęnu sa t├íto aplik├ícia bude hodi┼ą.

Mo┼żnos┼ą stiahnutia mapy je ide├ílnou funkciou, ktor├║ m├┤┼żete pou┼żi┼ą aj pri trekkingu alebo horolezectve.

In┼ítal├ícia aplik├ície je ve─żmi jednoduch├ę utrpenie. Nasledujte odkaz na stiahnutie do s├║boru Google Play Store str├ínku a kliknite na tla─Źidlo In┼ítalova┼ą. Potom vyberte zariadenie, v ktorom chcete aplik├íciu pou┼ż├şva┼ą, a za─Źne sa s┼ąahova┼ą. P├┤vodn├í aplik├ícia je mal├í, preto┼że k nej nie s├║ priraden├ę ┼żiadne mapy. To znamen├í, ┼że sa d├í stiahnu┼ą v priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd.

P├┤vodn├í aplik├ícia je mal├í, preto┼że k nej nie s├║ priraden├ę ┼żiadne mapy. Vzh─żadom na mal├║ ve─żkos┼ą je mo┼żn├ę ho stiahnu┼ą v priebehu nieko─żk├Żch sek├║nd.

Ke─Ć je aplik├ícia nain┼ítalovan├í, m├┤┼żete ju spusti┼ą z prie─Źinka s aplik├íciami alebo z panela s upozorneniami. Napriek tomu, ┼że aplik├ícia obsahuje dobr├Ż uv├ştac├ş n├ívod, rozlo┼żenie je len pre oko. Tu je pr├şklad toho, ako aplik├ícia vyzer├í spr├ívne, ke─Ć ju spust├şte.

BackCountry Navigator001

Na m├┤j vkus je text pr├şli┼í stiesnen├Ż a za─Źiarkavacie pol├ş─Źko nie je spr├ívne zobrazen├ę. Mysl├şm t├Żm, ┼że nie je tak├ę ┼ąa┼żk├ę k├│dova┼ą ┼ík├ílovate─żn├ę kontextov├ę okn├í pre r├┤zne obrazovky. Nie je to tak, ┼że pou┼ż├şvam smartphone s malou obrazovkou, aplik├ícia bola testovan├í na mojom Galaxy Pozn├ímka III.

Nie je to tak, ┼że pou┼ż├şvam smartphone s malou obrazovkou, aplik├ícia bola testovan├í na mojom Galaxy Pozn├ímka III.

BackCountry Navigator 008

Po stiesnenej uv├ştacej obrazovke sa zobraz├ş v├Żzva na v├Żber zdroja mapy. Tu m├┤┼żete vybra┼ą oblas┼ą, v ktorej sa m├í aplik├ícia zobrazova┼ą.

Je potrebn├ę poznamena┼ą, ┼że ak potrebujete tieto ├║daje z programu BackCountry Navigator, budete musie┼ą vybra┼ą topografick├ę mapy. To bude k po─Źiato─Źn├ęmu nastaveniu v┼íetko.

Aplik├ícia v├ím m├┤┼że poskytn├║┼ą pomoc, ak sa prihl├ísite na odber ich bulletinu. Plne odsudzujem tento temn├Ż akt, ktor├Żm je zaradenie v├í┼ího e -mailu do zoznamu ├║tr┼żkov d├┤le┼żit├Żch inform├íci├ş.

Rozhranie

Na┼í┼ąastie po stra┼ínom prvom dojme bolo rozhranie aplik├ície pr├şjemn├Żm prekvapen├şm. Zvy┼íok aplik├ície je mo┼żn├ę prisp├┤sobi┼ą ve─żkosti obrazovky a prisp├┤sobi┼ą sa obrazovke.

Okrem v┼íadepr├ştomn├ęho reklamn├ęho panela v spodnej ─Źasti obrazovky aplik├ícia funguje a vyzer├í skvele. Reklamy sa zobrazuj├║ iba v bezplatnej testovacej verzii aplik├ície a odstr├ínia sa, ke─Ć si k├║pite profesion├ílnu verziu.

BackCountry Navigator004

Akon├íhle je mapa na─Ź├ştan├í, aplik├ícia vyzer├í ve─żmi pr├şjemne. Mapu m├┤┼żete zv├Ą─Ź┼íi┼ą gestami a ┼íikovne umiestnen├Żmi tla─Źidlami na pravej strane obrazovky.

V hornej ─Źasti obrazovky je panel ├║loh, ktor├Ż je teraz ┼ítandardom pre v├Ą─Ź┼íinu aplik├íci├ş. Na ─żavej strane panela ├║loh sa nach├ídza tla─Źidlo bo─Źnej ponuky, tla─Źidlo H─żada┼ą, tla─Źidlo GPS, tla─Źidlo vrstiev, ikona prie─Źinka a tla─Źidlo ponuky.

Navigátor BackCountry 005

Aplik├ícia udr┼żuje v┼íetko dobre organizovan├ę a spravovate─żn├ę. Nastavenia vrstvy m├┤┼żete ─żahko zmeni┼ą v ponuke vrstiev. Mapy sa na─Ź├ştavaj├║ relat├şvne r├Żchlo a pri na─Ź├ştan├ş topografick├Żch ├║dajov sa pou┼ż├şva m├ílo ├║dajov.

Navigátor BackCountry015

Vlastnosti

BackCountry Navigator je nabit├Ż funkciami … Ak viete, kde ich n├íjdete. Aplik├ícia by fungovala ove─ża lep┼íie, keby vysvetlila v┼íetky svoje funkcie.

Bohu┼żia─ż, budete musie┼ą urobi┼ą cel├Ż skuto─Źn├Ż svet a prieskum v aplik├ícii sami.

BackCountry Navigator 006

Aplik├ícia je dod├ívan├í s datab├ízou v├Żletov, ktor├║ poh├í┼łaj├║ dobrodruhovia, ako ste vy. Uveden├ę ├║daje si v┼íak budete musie┼ą stiahnu┼ą, preto┼że nie s├║ dostupn├ę offline.

BackCountry Navigator 007

Aplik├ícia je dod├ívan├í aj s ve─żmi funk─Źn├Żm kompasom. Kompas m├í takmer rovnak├║ kvalitu ako ┼ípeci├ílne kompasov├ę aplik├ície pre Android. Ve─żmi sa mi p├í─Źil cel├Ż tento bal├şk bal├şkov, ktor├Ż BackCountry Navigator chyst├í.

Navigátor BackCountry 013

Jednou z mojich ob─ż├║ben├Żch funkci├ş v tejto aplik├ícii je syst├ęm merania trasov├Żch bodov. Aj ke─Ć si trochu zvyka┼ą bude, funkcia trasov├Ż bod meria vzdialenos┼ą medzi dvoma bodmi.

Budete m├┤c┼ą ─żahko vykresli┼ą dva body na mape a okam┼żite pozna┼ą najkrat┼íiu vzdialenos┼ą medzi nimi.

BackCountry Navigator 011

Pou┼żitie

BackCountry Navigator funguje ako k├║zlo aj pri ka┼żdodennom pou┼ż├şvan├ş. Minul├Ż rok som vzal t├║to aplik├íciu na horsk├║ stanicu a sl├║┼żila mi celkom dobre. Tam hore nebolo absol├║tne ┼żiadne pripojenie; dokonca aj jednoduch├ę telef├│nne sign├íly boli riedke.

V─Ćaka funkcii s┼ąahovania m├íp tejto aplik├ície som sa mohol aspo┼ł ─żahko pohybova┼ą v lese. Kompas pr├şde vhod aj vtedy, ke─Ć neviete cestu sp├Ą┼ą do t├íbora.

Navigátor BackCountry017

Povolenia

Aplik├ícia m├┤┼że pozna┼ą alebo zdie─ża┼ą iba va┼íu polohu. Vzh─żadom na to, ┼że ide o presn├║ ├║lohu aplik├ície, povedal by som, ┼że toto povolenie je dobre od├┤vodnen├ę. Aplik├ícia si z v├í┼ího smartf├│nu s Androidom nevyber├í ni─Ź in├ę. Sta─Ź├ş poveda┼ą, ┼że povolenia som pova┼żoval za primeran├ę.

Záver

BackCountry Navigator je skvel├í aplik├ícia, ale m├í strm├ę pr├ęmiov├ę ceny a tie┼ż neoptimalizovan├Ż n├ívod. windows aby to nebolo ├║┼żasn├ę.

Ak v┼íak potrebujete topografick├ę mapy, ktor├ę je mo┼żn├ę ─żahko stiahnu┼ą, t├íto aplik├ícia rob├ş z├ízraky.

Ak├ę funkcie v naviga─Źnej aplik├ícii najviac potrebujete, ke─Ć sa vyberiete mimo cesty? Dajte n├ím vedie┼ą v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch.

Odpor├║─Źan├Ż kredit obr├ízku