Kontrola antiv├şrusovej a bezpe─Źnostnej aplik├ície Lookout (Android)

Lok├ítor, z├ílohy a zabezpe─Źenie zabalen├ę do jedn├ęho

Obchod Google App Store je pln├Ż aplik├íci├ş zabezpe─Źenia na ochranu telef├│nu a v├ís, aplik├íci├ş na sledovanie polohy straten├ęho telef├│nu a antiv├şrusov├Żch mo┼żnost├ş na monitorovanie webov├Żch str├ínok a stiahnut├Żch aplik├íci├ş. Aplik├ícia Lookout Mobile Security sp├íja v┼íetky tieto mo┼żnosti v jednej aplik├ícii. Nielen to, ale m├íte na v├Żber aj mno┼żstvo z├ílo┼żn├Żch aplik├íci├ş a Lookout v├ím pom├┤┼że na toto rozhodnutie zabudn├║┼ą. Aplik├íciu Lookout Mobile Security pou┼ż├şvam asi tri roky, tak┼że je na─Źase nap├şsa┼ą recenziu a poveda┼ą v├ím v┼íetko, ─Źo si mysl├şm.

Naše hodnotenie: 4.5 mimo 5 hviezdy

Hodnotenie Google Play: 4.5 mimo 5 hviezdy

S├║visiace: Android Antivirus

Stiahnu┼ą na Google Play

Dobro

Z├şskate ┼ítyri obrovsk├ę funkcie na z├ílohovanie kontaktov, n├íjdenie straten├ęho telef├│nu, vyh─żad├ívanie v├şrusov a sledovanie ─Ćal┼í├şch aplik├íci├ş, ktor├ę ber├║ va┼íe inform├ície. Be┼ż├ş hladko na rozhran├ş Android a aplik├ícia skuto─Źne vynik├í, ke─Ć k nemu pristupujete, s┼ąahujete kontakty alebo nach├ídzate telef├│n v po─Ź├şta─Źi.

Zl├Ż

Aplik├ícia Lookout trochu vyb├şja bat├ęriu a je zn├íme, ┼że spolo─Źnos┼ą vyd├íva neust├íle aktualiz├ície, ktor├ę s├║ v rozpore s rozhran├şm, na ktor├ę ste zvyknut├ş. Zasahuje tie┼ż takmer do ka┼żd├ęho k├║ska s├║kromia, ktor├ę m├íte vo svojom telef├│ne. Vyh─żad├íva─Ź telef├│nov nie je v┼żdy presn├Ż.

Spodn├Ż riadok

Je to najlep┼íia aplik├ícia na zabezpe─Źenie a vyh─żad├ívanie telef├│nov na trhu a je pekn├ę, ┼że m├íte v┼íetko zabalen├ę v jednom bal├şku. Spolo─Źnos┼ą Lookout reaguje ve─żmi r├Żchlo a poskytuje mno┼żstvo ─Źl├ínkov o podpore online. Je pochopite─żn├ę, ┼że aplik├ícia m├í pr├şstup k s├║kromn├Żm inform├íci├ím, preto┼że sa pok├║┼ía tieto inform├ície chr├íni┼ą, ale niektor├Żch ─żud├ş to m├┤┼że zauj├şma┼ą. Celkovo to na m┼ła funguje perfektne, preto┼że m├ím zlozvyk op├║┼í┼ąa┼ą miesta na telef├│ne a chcem vedie┼ą, ┼że str├ínky, ktor├ę nav┼ítevujem, nenes├║ v├şrusy.

Za─Ź├şname je r├Żchle – 5 mimo 5 hviezdy

Ke─Ć otvor├şm svoju aplik├íciu Lookout, je nastavenie ve─żmi r├Żchle. Ak ste si u┼ż vytvorili ├║─Źet, jednoducho sa zaregistrujete alebo prihl├ísite. Zadajte svoju e-mailov├║ adresu a t├Żm si vytvor├şte ├║─Źet v aplik├ícii a online v bud├║cnosti, ke─Ć budete musie┼ą n├íjs┼ą svoje zariadenie alebo stiahnu┼ą zoznam kontaktov. Proces nastavenia tie┼ż vysvet─żuje, ako aplik├ícia funguje pre v├ís, ─Źo je pekn├ę pre za─Źiato─Źn├şkov.

Prihl├ísi┼ą Se

Domovsk├í obrazovka je tie┼ż sama osebe vysvet─żuj├║ca a obsahuje iba nieko─żko ve─żk├Żch tla─Źidiel, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ klikn├║┼ą na ne a vykon├íva┼ą uveden├ę akcie. Poskytuje ve─żk├ę zelen├ę za─Źiarknutie, ak je v┼íetko v poriadku, a ─Źerven├ę X, ak je potrebn├ę polo┼żku rie┼íi┼ą.

skenovanie a domovsk├║ obrazovku

Z├ílohujte teraz – 5 mimo 5 hviezdy

Prv├í oblas┼ą, ktor├í ma na aplik├ícii Lookout bav├ş, je funkcia z├ílohovania. Ak chcete rootova┼ą telef├│n alebo vykona┼ą obnovenie tov├írensk├Żch nastaven├ş, m├┤┼żete strati┼ą v┼íetky svoje kontakty a aplik├ície. Ke─Ć z├ílohujete pomocou slu┼żby Lookout, jednoducho prejdete na str├ínku online a ozn├ími v├ím, ─Źo bolo z├ílohovan├ę. P├í─Źi sa mi to, preto┼że sa z├ílohuje automaticky, to znamen├í, ┼że si nemus├şte ni─Ź pam├Ąta┼ą.

zálohovanie kontaktov online

Ke─Ć prejdete na svoj online profil, zobraz├ş sa v├ím zoznam va┼íich kontaktov, do ktor├ęho si m├┤┼żete stiahnu┼ą s├║bor programu Excel alebo vCard a nesk├┤r ho importova┼ą do telef├│nu. Zistite, ako synchronizova┼ą kontakty, ak sa v├ím to stane.

stiahnu┼ą kontakty

N├íjdite svoj telef├│n na bodke – 5 mimo 5 hviezdy

Telef├│n som nechal druh├Ż de┼ł v re┼ítaur├ícii a pri h─żadan├ş na internete bol prekvapivo presn├Ż. Aj ke─Ć som videl niektor├Żch ─Ćal┼í├şch ─żud├ş, ktor├ş sa s┼ąa┼żuj├║ na presnos┼ą polohy, nikdy som nemal probl├ęm. Pokia─ż v├í┼í GPS v telef├│ne funguje spr├ívne, zd├í sa, ┼że presne lokalizuje v├í┼í telef├│n pomocou mapy online. Nem├í zmysel ma┼ą v aplik├ícii funkcie mapy, preto┼że telef├│n u┼ż m├íte v ruke, ale m├┤┼żete ho vyvola┼ą na tablete alebo inom zariaden├ş, ─Źo je pekn├ę.

n├íjdenie telef├│nu v po─Ź├şta─Źi

Sir├ęna je jednou z mojich ob─ż├║ben├Żch funkci├ş. Obvykle, ak pr├şdem o telef├│n v dome, jednoducho poviem niekomu ─Ćal┼íiemu, aby mu zavolal, ale ─żudia nie s├║ v┼żdy nabl├şzku, aby v├ím pomohli. Ak ste sami, cho─Ćte na online palubn├Ż panel Lookout a po┼ílite hlasn├Ż zvuk sir├ęny, aby ste po─Źuli, kde telef├│n sed├ş.

funkcia kriku

Aplik├ícia Lookout v├ím dokonca po┼íle varovanie, ak je bat├ęria zariadenia takmer vybit├í. Intuit├şvne vn├şma, ┼że bat├ęria sa ─Źoskoro vybije, a tak vy┼íle sign├íl sk├┤r, ako sa vybije, a vy nem├íte ┼żiadne in├ę mo┼żnosti.

vybitie slabej bat├ęrie

Ak c├ştite d├┤veru a mysl├şte si, ┼że osoba s va┼íim telef├│nom vr├íti zariadenie, po┼ílite mu e -mailov├ę upozornenie, aby v├ís mohlo kontaktova┼ą. To bolo vlastne pekn├ę, ke─Ć som nechal telef├│n v re┼ítaur├ícii, preto┼że pravdepodobne chc├║ by┼ą mil├ş k svojim patr├│nom alebo sa m├┤┼żu strati┼ą a n├íjs┼ą. T├íto funkcia je skvel├í, ak si nechcete ├şs┼ą zdvihn├║┼ą telef├│n sami alebo ak d├║fate, ┼że v├ím telef├│n zdvihne mil├í osoba.

odosla┼ą e -mail do zariadenia

Je to v pohode, preto┼że upozornenie pokr├Żva v┼íetko v telef├│ne a zais┼ąuje, ┼że osoba, ktor├í m├í telef├│n, ho vid├ş. Potom v├ím poskytne pole na zadanie alternat├şvneho telef├│nneho ─Ź├şsla alebo e -mailovej adresy, aby v├ís mohli kontaktova┼ą.

pom├┤┼żte mi strati┼ą moje zariadenie

Aplik├ícia Lookout poskytuje na online paneli tie┼ż oblas┼ą, kde m├┤┼żete vidie┼ą predch├ídzaj├║ce polohy. Je to u┼żito─Źn├ę, ak v├í┼í telef├│n vlastn├ş niekto in├Ż. Uk├ízalo by sa, ┼że telef├│n je v pohybe, a mo┼żno nie je najlep┼íie ho nasledova┼ą (alebo je to dobr├Ż n├ípad, ak sa c├ştite odv├í┼żne).

predchádzajúce polohy

Cenovo dostupn├ę pl├íny, ktor├ę funguj├║ pre ka┼żd├ęho – 5 mimo 5 hviezdy

Pou┼ż├şvam iba aplik├íciu Free Lookout, ale vysk├║┼íal som si verziu Premium pre t├║to aplik├íciu Lookout Antivirus and Security pre Android. Ako je uveden├ę ni┼ż┼íie, bezplatn├í verzia je ide├ílna pre v├Ą─Ź┼íinu pou┼ż├şvate─żov. Chr├íni va┼íe zariadenie, vyh─żad├íva v├şrusy a umo┼ż┼łuje v├ím uklada┼ą kontakty.

bezplatná verzia

Premium verzia Lookout poskytuje o nie─Źo v├Ą─Ź┼íiu ochranu a mo┼żnosti z├ílohovania za mal├║ cenu $3 za mesiac. P├í─Źi sa mi, ┼że Lookout v├ím hovor├ş, ktor├ę aplik├ície vo va┼íom telef├│ne maj├║ pr├şstup k va┼íim osobn├Żm inform├íci├ím. Telef├│n m├┤┼żete tie┼ż zamkn├║┼ą alebo vymaza┼ą, ak si mysl├şte, ┼że bol odcudzen├Ż. Okrem z├ílohovania va┼íich kontaktov v├ím pr├ęmiov├í verzia aplik├ície Lookout umo┼ż┼łuje z├ílohova┼ą aj va┼íe fotografie, ─Źo by pre m┼ła bolo pekn├ę u┼ż d├ívno, ke─Ć som po─Źas rootovania omylom vymazal v┼íetko.

pr├ęmiov├í verzia

Kone─Źn├Ż bal├şk Lookout sa naz├Żva Enterprise. Plat├ş to sk├┤r pre firmy, ktor├ę maj├║ viacero zariaden├ş, ktor├ę chc├║ chr├íni┼ą a vyh├Żba┼ą sa zlodejom. Spolo─Źnos┼ą Lookout uv├ídza pre v┼íetky spolo─Źnosti r├┤zne ceny, preto ich mus├şte kontaktova┼ą, aby ste z├şskali ceny.

podniková verzia

Ochrana prehliadania a aplik├íci├ş: Kde ─Źakaj├║ skuto─Źn├ę hrozby – 5 mimo 5 hviezdy

Aplik├ície s├║ spravidla moderovan├ę spolo─Źnos┼ąou Google predt├Żm, ako si ich stiahnete, tak┼że nie je tak├ę be┼żn├ę n├íjs┼ą prostredn├şctvom aplik├ície v├şrusy alebo ┼íkodliv├Ż softv├ęr, ale existuje mo┼żnos┼ą. Skuto─Źn├║ hrozbu predstavuj├║ webov├ę str├ínky, na ktor├ę sa po─Źas prehliadania dostanete. Aplik├ícia Lookout akt├şvne preh─żad├íva webov├ę str├ínky a aplik├ície, na ktor├ę chod├şte, a povie v├ím, ktor├ę s├║ potenci├ílne nebezpe─Źn├ę. T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żem okam┼żite stla─Źi┼ą tla─Źidlo Sp├Ą┼ą, ke─Ć sa objav├ş webov├í str├ínka, ktor├í je diskutabiln├í.

bezpe─Źn├ę prehliadanie

Testoval som v┼íetky aplik├ície na svojom telef├│ne a ka┼żd├í z nich dopadla dobre. Ako u┼ż bolo uveden├ę, v├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş nem├í v├şrusy, ale je pekn├ę vedie┼ą, ┼że bezpe─Źnos┼ą v├í┼ího telef├│nu sa monitoruje len pre pr├şpad. Tie┼ż be┼ż├ş na pozad├ş, tak┼że nemus├şte st├íle kontrolova┼ą aplik├ície ru─Źne.

skenujte aplik├ície na pr├ştomnos┼ą v├şrusov a ┼íkodliv├ęho softv├ęru

Privacy Advisor je jednou z funkci├ş, ktor├ę s├║ s├║─Źas┼ąou pr├ęmiovej verzie Lookout. Je to celkom zauj├şmav├ę, preto┼że v├ím to hovor├ş, ak├Ż typ osobn├Żch inform├íci├ş sa z├şskava z ka┼żdej z aplik├íci├ş vo va┼íom telef├│ne. Z tejto funkcie som sa nau─Źil dve veci. Po prv├ę, je ir├│niou, ┼że to Lookout rob├ş, aj ke─Ć maj├║ pr├şstup k mnoh├Żm va┼íim inform├íci├ím. Za druh├ę, takmer ka┼żd├í aplik├ícia v obchode s aplik├íciami nejak├Żm sp├┤sobom pristupuje k va┼íim inform├íci├ím.

ak├ę osobn├ę inform├ície m├┤┼żu va┼íe aplik├ície vidie┼ą

Mo┼żnosti profesion├ílnej podpory – 5 mimo 5 hviezdy

Lookout pon├║ka podporu z v├í┼ího zariadenia aj online. Zobrazte ─Źast├ę ot├ízky a ak chcete online, po┼ílite im e -mail. Je zrejm├ę, ┼że aplik├íciu Lookout prev├ídzkuje dobre spravovan├í spolo─Źnos┼ą. Oslovuj├║ z├íkazn├şkov a umo┼ż┼łuj├║ v├ím s nimi chatova┼ą prostredn├şctvom r├┤znych port├ílov, ako s├║ soci├ílne m├ędi├í a f├│ra.

podpora online a v aplikácii

Ironick├ę povolenia aplik├ície – 3 mimo 5 hviezdy

Je zvl├í┼ítne, ┼że Lookout pristupuje k viac va┼íim inform├íci├ím ako k ak├Żmko─żvek aplik├íci├ím, ktor├ę som videl. To znamen├í, ┼że to d├íva zmysel, preto┼że na ochranu ich potrebuj├║ pr├şstup k inform├íci├ím. Jedin├Żm probl├ęmom je, ┼że v Lookoute m├┤┼żu ve─żmi dobre pracova┼ą niektor├ş ─żudia, ktor├ş t├║to moc zneu┼ż├şvaj├║.

Celkovo m├í Lookout pr├şstup k va┼íim kontaktom a m├┤┼że pou┼ż├şva┼ą va┼íe slu┼żby SMS, ktor├ę m├┤┼żu st├í┼ą peniaze. M├í pr├şstup k va┼íim spr├ívam a hist├│rii prehliadania. Nakoniec m├í aplik├ícia Lookout pr├şstup k va┼íej polohe a dokonca m├í mo┼żnos┼ą tieto inform├ície zdie─ża┼ą. Pod─ża toho, ak├í je spolo─Źnos┼ą profesion├ílna, si neviem predstavi┼ą, ┼że by tieto inform├ície pred├ívali alebo zneu┼ż├şvali moc, ale ┼íanca je v┼żdy.

─îo hovoria z├íkazn├şci Lookout

Dobro

“Nem├┤┼żem sa s┼ąa┼żova┼ą.” Vzh─żadom na to, ┼że sa ─Źasto zameriava mnoho produktov ÔÇ×platba zaÔÇť, je Lookout ur─Źite slu┼ín├Ż produkt a ke─Ć┼że je zadarmo, nie je jednoduch├ę si pri v├Żbere antiv├şrusu vybra┼ą, ak m├íte rozpo─Źet. Tie┼ż oce┼łujem, ┼że nie je pln├Ż rekl├ím ako bezplatn├ęho produktu, a tak povedan├ę, neexistuje ┼żiadna v├Żhovorka, pre─Źo nechr├íni┼ą v├í┼í Android! ÔÇť

V├Ą─Ź┼íina dobr├Żch recenzi├ş uv├ídza, ┼że sa im p├í─Źia v┼íetky ochrann├ę funkcie zabalen├ę v jednej aplik├ícii. Tie┼ż sa im p├í─Źi, ┼że aplik├ícia nie je pln├í rekl├ím. Je pekn├ę vedie┼ą, ┼że m├íte platen├║ a bezplatn├║ mo┼żnos┼ą bez rekl├ím.

Zl├Ż

“Zabijak bat├ęrie.” M├ím pozn├ímku 3. A po poslednej aktualiz├ícii sa z toho stal zabijak bat├ęri├ş. Po ├║plnom nabit├ş sa bat├ęria vybije za menej ako 12 hod├şn. Ke─Ć ani nepou┼ż├şvam telef├│n. Bude potrebn├ę odin┼ítalova┼ą, k├Żm sa tento probl├ęm nevyrie┼íi. ÔÇť

Niektor├ę z nov├Żch aktualiz├íci├ş nie s├║ v┼żdy bez ch├Żb. V├Ą─Ź┼íina zl├Żch recenzi├ş hovor├ş o tom, ako bola ned├ívna aktualiz├ícia odoslan├í verejnosti pr├şli┼í skoro. Pr├şle┼żitostne sa vyskytuje aj recenzia o tom, ako aplik├ícia vyb├şja bat├ęriu. Toto som neza┼żil, ale je o ─Źom prem├Ż┼í─ża┼ą. Ak m├íte probl├ęmy, m├┤┼żete tie┼ż vysk├║┼ía┼ą aplik├íciu ┼íetri─Źa bat├ęrie.

Záver

Aplik├ícia mobiln├ęho zabezpe─Źenia Lookout je jedin├í svojho druhu. Existuje nieko─żko ─Ćal┼í├şch mo┼żnost├ş, z ktor├Żch si m├┤┼żete vybera┼ą, ale ┼żiadna z nich neobsahuje svie─Źku toho, ─Źo m├í Lookout. Povolenia pre aplik├íciu s├║ znepokojuj├║ce, ale bav├ş ma skuto─Źnos┼ą, ┼że v pr├şpade straty telef├│nu n├íjdem svoj telef├│n a chr├ínim v┼íetky svoje inform├ície bez toho, aby som ─Źoko─żvek robil ru─Źne.

Dajte mi vedie┼ą v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie, ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky t├Żkaj├║ce sa tejto recenzie aplik├ície Lookout Antivirus and Security pre Android.