Koniec koncov, OnePlus Z sa bude nazývať Nord a mal by stáť okolo 300 eur

To, čo je tu označené ako OnePlus Z, už môže mať vybrané konečné meno. Podľa certifikácie by sa mal tento smartphone nazývať OnePlus Nord.

Očakáva sa silnejšie vybavenie čínskej značky, ktoré posilní konkurenciu medzi zariadeniami v tejto rade, ako je Xiaomi. Pokiaľ ide o cenu, niektoré informácie naznačujú cenu okolo 300 EUR.

Koniec koncov, OnePlus Z sa bude nazývať Nord a mal by stáť okolo 300 eur 1

OnePlus Z je konečne OnePlus Nord

Nedávno sme predstavili niektoré vlastnosti nového smartfónu OnePlus, ktorý by mal byť model Z a dokonca 8 Svetlo. Podľa nových informácií a certifikácie Device TUV Rheiland sa však zariadenie čínskej značky bude nazývať OnePlus Nord.

Tento smartphone strednej triedy sa očakáva v júli a bude konkurovať značkám ako Xiaomi.

Na úrovni procesorov bude OnePlus Nord dodávaný s podporou pripojenia Qualcomm Snapdragon 765G a 5G. Pokiaľ ide o RAM, modely 8 GB a 12 GB a pokiaľ ide o interné úložisko, spotrebitelia by mali mať možnosť vybrať si medzi 128 GB a 256 GB,

Očakáva sa, že obrazovka bude AMOLED 6,5 palce, s rozlíšením FHD + a obnovovacou frekvenciou 90 Hz.

Podpora OnePlus Nord

Pokiaľ ide o fotoaparáty, OnePlus Nord by mal mať perforovanú prednú časť 16 MP. Pokiaľ ide o zadné kamery, pôvodne sa predpokladalo, že tento model prinesie súpravu troch kamier. Ale posledná publikácia v Twitter s únik Max J naznačuje, že smartphone prináša štyri zadné kamery.

Podľa povestí bude mať hlavný fotoaparát 64 MP, 12 MP ultra širokouhlý objektív, 13 MP teleobjektív, hĺbkovú kameru a laserové zaostrovanie.

Pokiaľ ide o batériu, existujú informácie, ktoré naznačujú 4.000 mAh alebo 4, 300 mAh s rýchlym nabíjaním 30 W. Operačný systém musí priniesť Android 10 s OxygenOS.

Cena by sa mala pohybovať okolo 300 eur

OnePlus Nord musí byť k dispozícii v čiernej, modrej, bielej farbe a v špecifickej farbe pre limitovanú edíciu. Na cenovej úrovni bola hodnota pôvodne medzi 450 a 500 eurami, ale nové informácie naznačujú asi 330 eur.

Zostáva čakať na spustenie systému OnePlus Nord, ktorý sa uskutoční budúci mesiac, na potvrdenie všetkých týchto a ďalších funkcií.