Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Konferencia Google I / O 2020 je ofici├ílne zru┼íen├í z d├┤vodu koronav├şrusu

Konferencia Google I / O 2020 je ofici├ílne zru┼íen├í z d├┤vodu koronav├şrusu 1

Spolo─Źnos┼ą Google ru┼í├ş osobn├║ ─Źas┼ą aplik├ície Google I / O 2020 v s├║vislosti s obavami z koronav├şrusov, st├íle v┼íak sk├║ma ─Ćal┼íie sp├┤soby, ako sa spoji┼ą s v├Żvoj├írmi.

V m├íji sa v Shoreline Amphitheatre v San Franciscu kon├í v├Żro─Źn├í konferencia spolo─Źnosti pre v├Żvoj├írov. V minulom roku to bolo viac ako 7, 000 ├║─Źastn├şkov. M├ędi├í aj v├Żvoj├íri zvy─Źajne chodia na predstavenie, aby z├şskali z prvej ruky preh─żad o novink├ích a aby spolupracovali s odborn├şkmi spolo─Źnosti Google. Gener├ílny riadite─ż Sundar Pichai a ─Ćal┼í├ş ved├║ci pracovn├şci zvy─Źajne pou┼ż├şvaj├║ prejav v hlavnej my┼ílienke na predstavenie nov├Żch funkci├ş pre Android, YouTubea ─Ćal┼íie produkty.

ÔÇ×Z d├┤vodu ob├ív t├Żkaj├║cich sa koronav├şrusu (COVID-19) av s├║lade so zdravotn├Żmi pokynmi od CDC, WHO a in├Żch zdravotn├şckych org├ínov sme sa rozhodli zru┼íi┼ą fyzick├║ udalos┼ą I / O Google v Shoreline Amphitheatre,ÔÇť hovorca spolo─Źnosti Google uviedol vo vyhl├ísen├ş.

Google ozn├ímil I / O 2020 v janu├íri, ale proces ┼żiadost├ş o l├şstky a losovania sa za─Źal a┼ż minul├Ż mesiac.

Konferencia Google I / O 2020 je ofici├ílne zru┼íen├í z d├┤vodu koronav├şrusu 2

Google ├║dajne uviedol v e-maile ├║─Źastn├şkom 3 V marci sa vr├ítia t├ş, ktor├ş si zak├║pili vstupenky na vstupno-v├Żstupn├║ slu┼żbu Google I / O, a potvrdili, ┼że zak├ízali medzin├írodn├ę cestovanie zamestnancov. Je to jedna z nieko─żk├Żch technologick├Żch spolo─Źnost├ş, ktor├ę ned├ívno zru┼íili konferencie alebo sa obmedzili na d├┤veru zamestnancov v d├┤sledku koronav├şrusu Wu-chan, zn├ímeho aj ako v├şrus COVID-19. Len minul├Ż t├Ż┼żde┼ł, Facebook zru┼íil svoju v├Żro─Źn├║ konferenciu v├Żvoj├írov F8.

├Üpln├Ż zoznam doteraz zru┼íen├Żch ve─żk├Żch technick├Żch konferenci├ş v snahe zabr├íni┼ą ┼í├şreniu COVID-19 n├íjdete tu.

Pod─ża ├║dajov v re├ílnom ─Źase zostaven├Żch Univerzitou Johna Hopkinsa sa smrtiaci v├şrus objavil vo viac ako 50 krajin├ích po celom svete, s pribli┼żne 91 300 potvrden├Żmi pr├şpadmi a najmenej 3, 110 ├║mrt├ş v tomto ─Źase p├şsania.