Konečne! Xiaomi Mi 9 Lite už dostáva Android…

xiaomi mi 9 odľahčený android 10

Xiaomi pokračuje v aktualizácii svojich zariadení na Android 10 a teraz je na rade Xiaomi Mi 9 Lite. Minulý týždeň sme videli, že Mi CC9 sa začal aktualizovať na MIUI 11 založenú na Androide 10. Od Mi 9 Lite je globálna verzia Mi CC9, bolo zrejmé, že aktualizácia pre Lite verziu minuloročnej vlajkovej lode Xiaomi padal. Koniec koncov, v podstate ide o rovnaké zariadenie.

Spoločnosť Xiaomi konečne vydala stabilnú aktualizáciu na Android 10 pre všetky Xiaomi Mi 9 Lite po celom svete. Samozrejme, táto aktualizácia obsahuje všetky novinky z najnovšej vrstvy personalizácie značky MIUI 11. Máte mi 9 Ľahký? Nižšie nájdete všetky podrobnosti o tejto aktualizácii.

Toto je aktualizácia na Android 10 pre Xiaomi Mi 9 Lite

ja 9 ľahký valentín

Xiaomi Mi 9 Lite sa dostal na trh s Androidom MIUI 10 9 Noha. Teraz, s touto novou aktualizáciou, zariadenie dostáva MIUI 11, konkrétne vo svojej verzii V11.0.1.0.QFCMIXM. To zahŕňa aj Android 10 a všetky jeho nové funkcie, ako aj bezpečnostnú opravu z februára 2020.

Momentálne prichádza aktualizácia cez OTA len niektorým vybraným používateľom. Ak pri tomto počiatočnom nasadení nebudú hlásené žiadne kritické problémy, v priebehu niekoľkých hodín budú všetci používatelia s Mi 9 Lite bude dostávať aj aktualizáciu na Android 10. Ak ste teda ešte nedostali upozornenie na aktualizáciu, skúste ho vyhľadať manuálne na Nastavenia> Informácie o telefóne> Aktualizácia systému.

Ak nemôžete aktualizovať ani Mi 9 Lite tak potom najlepšie je, že ešte chvíľu počkáš. Ak ste však zúfalí, môžete si stiahnuť aj obraz systému MIUI 11 pre Mi 9 Lite, umiestnite ho do priečinka stiahnutých ROM a nainštalujte ho manuálne z nastavenia System Update. Ale ak naozaj neviete, ako to urobiť, Odporúčame vám počkať, kým Android 10 príde sám k tvojmu môjmu 9 Lite. Pri aktualizácii mobilu teda nebudete riskovať.

Zdroj | GSM Aréna