Konečne skutočný tablet Nokia: vo vnútri Android

Nokia odhalila, že v októbri 2021 uvedie na trh nový tablet. Porovnali uvedené zariadenie s ich najnovším vydaním nezničiteľného smartfónu v roku 2017 – legendárnou Nokiou 3310. Teraz, v roku 2021, je čas oživiť sen, o ktorom dizajnéri Nokie škádlili, čo sa zdá byť večnosť.

Ak sa pozrieme späť na Nokiu 3310 (2017), vidíme niekoľko zaujímavých detailov. Toto zariadenie je mimoriadne lacné, ako by mal byť dobrý funkčný telefón Nokia. Má klasický dizajn – ako to umožnil internet v rokoch nasledujúcich po páde prvej vlny veľkého mobilného úspechu spoločnosti Nokia. Môžete byť tiež prekvapení, keď uvidíte praktické fotografie tohto zariadenia zachytené na Mobile World Congress v Barcelone – zdá sa, že sme sa skutočne zúčastňovali na obrovských udalostiach plných ľudí, ako je táto.

Teraz sa ujala Nokia – najmodernejšia verzia značky Nokia Mobile Twitter dráždiť ich ďalšie veľké hype-hodné zariadenie. Nový tablet Nokia. Prvá fotografia tohto zariadenia doručená verejnosti zobrazuje tablet v blízkosti modelu Nokia 3310 z roku 2017.

Nový tablet nájdete s telom, ktoré je o niečo viac ako dvojnásobok výšky telefónu. To sa pekne zhoduje so špecifikáciami pre tablet, ktorý sa objavil začiatkom tohto roka s názvom Nokia T20.

Podľa uniknutých údajov o tomto zariadení má Nokia T20 10,36-palcový displej s minimálne dvomi konfiguráciami. Jeden je len WiFi, druhý má 4G LTE. Je veľmi pravdepodobné, že tento tablet bude uvedený na trh so 4 GB RAM, 64 GB internej pamäte (aspoň) a cenou pod 200 USD. Dátum odhalenia (a možno aj dátum vydania) pre tablet Nokia T20 (alebo ako sa to bude volať) je október 6, 2021.