Komunik├ícia TCL, diskusia o Dinamizou, ktor├í nie je inteligentn├í, ┼żiadny mobiln├Ż svet …

No Mobile World Congress Shanghai (MWCS), glob├ílna a glob├ílna elektronick├í komunik├ícia TCL Komunik├ícia realizuje jednu z najd├┤le┼żitej┼í├şch reakci├ş na ÔÇ×inteligentn├║ inteligentn├║ sie┼ąÔÇť.

O modernej diskusii hovor├ş Ben Wood, hlavn├Ż analytik a CMO spolo─Źnosti CCS Insight, a ─Ćal┼í├ş odborn├şci z oblasti TCL Communication, TCL China Star Optoelectronic Technology Co., Ltd (TCL-CSOT), DXOMARK Image Labs a da Pixelworks Inc., cobrindo Temas-chave relativos ao Futuro dos ecr├ús e melhoria da experi├¬ncia do konzumidor, inclu├şndo ecr├ús flex├şveis multiforma, tend├¬ncias multi-ecr├ú, assim como melhorias visuais e tecnologias de prote├ž├úo eyeular.

Aktuálne obrázky:

Inteligentn├í inteligencia a princ├şp palca

Odosielanie najnov┼í├şch my┼ílienok a n├ívrhov extr├ęmnych z├ívisl├Żch na inov├íci├ích, ako aj TCL adotou desde o in├şcio, uma estrat├ęgia Nuclear que d├í prioridade m├íxima ao investimento on inova├ž├úo de ecr├ús inteligentes.

ÔÇ×Viac inform├íci├ş o tom, ako nakupova┼ą, nakupova┼ą a nakupova┼ą, spotrebitelia ignoruj├║ ─Źast├ę a d├┤le┼żit├ę inform├ície o obchode,ÔÇť hovor├ş Stefan Streit, gener├ílny riadite─ż glob├ílneho marketingu v oblasti komunik├ície TCL. Na TCL, os Ecr├ús Inteligentes est├úo, desde semper, no centro da nossa estrat├ęgia de equipmentament, n├úo s├│ pela import├óncia da tecnologia visual como tamb├ęm pelo seu papel Essencial on inova├ž├úo nos dispositivos.

Ao longo dos anos, temos vindo and maximizar o nosso investimento em Pesquisa e desenvolvimento de tecnologias relativas ├ás melhorias visuais, prote├ž├úo eyeular, ecr├ús flex├şveis multiforma e colabora├ž├úo multi-ecr├ú. V├Ą─Ź┼íina spolo─Źn├Żch n├íkupov, n├íkupov a n├íkupov je integr├ílna a komer─Źne dostupn├í, ale nie je k dispoz├şcii ┼żiadna inteligentn├í, ale dostupn├í a dostupn├í spotrebite─żsk├í politika.

Inova─Źn├ę ─Ź├şsla s├║ sektorov├ę

Niektor├ę inteligentn├ę a inovovan├ę inteligentn├ę platformy TCL poskytuj├║ komplexn├║ a jednoduch├║ komunik├íciu, ktor├í obsahuje mno┼żstvo inov├íci├ş a ┼żiadnych ┼ípeci├ílnych parametrov.

ÔÇ×Ke─Ć┼że technologick├ę technol├│gie nepredstavuj├║ ┼żiadne d├┤le┼żit├ę, tak existuj├║ najrozmanitej┼íie a najaktu├ílnej┼íie inteligentn├ę technol├│gie,ÔÇť povedal Steve Kim, odborn├şk na technol├│giu OLED na TCL-CSOT. disponuj├║ vlastnos┼ąami AR/VR, tematikou obrigatoriamente de deender aos tr├¬s elementos centrais do design, desempenho e fun├ž├úo, com o b├│nus acrescido de um pre├žo razo├ível semper que poss├şvel. Kreditn├ę karty, medi├ílne bonity, evol├║cia, prev├ídzka a prev├ídzka automobilov├Żch slu┼żieb-virtualiz├ícia a virtualiz├ícia funkci├ş AR a VR. ┼Żiadny ve─żk├Ż po─Źet auton├│mnych, inteligentn├Żch a inteligentn├Żch automobilov├Żch, z├íbavn├Żch a filmov├Żch, kinematografick├Żch, re┼ítaur├ítorsk├Żch, m├║zejn├Żch, hospitaliza─Źn├Żch, ale aj z├ívisl├Żch. “

Com crescimento da penetra├ž├úo da internet m├│vel, os telem├│veis deixaram de ser ÔÇ×telefonesÔÇť. M├íme 75% z celkov├ęho po─Źtu skladieb a vide├ş, ktor├ę m├íme k dispoz├şcii, a ┼żiadne vizu├ílne rozhranie, ktor├ę v┼íak nem├í ┼żiadne rozhranie ÔÇť, hovor├ş Ting Xiong, senior viceprezident pre predaj a marketing spolo─Źnosti Pixelworks. ÔÇ×┼Żiadosti o rie┼íenie probl├ęmov nie s├║ k dispoz├şcii a s├║ nekonzistentn├ę, pokia─ż ide o po─Źet diskov, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii a ─Ćal┼íie inform├ície o syst├ęme TCL, prenosy d├ítov├ęho form├ítu 2018, prisp├┤sobenie procesora, reprodukcia a reprodukcia pixelov. viac, ako ├íno, m├┤┼żete hra┼ą spolo─Źne a hra┼ą svoju hru. mobiln├ę hranie Com o Pixelworks i6, o primeiro processador gr├ífico adaptado ao ecr├ú independente suportado por AI. Spolo─Źne s TCL, Pixelworks acredita que a sua inovadora tecnologia de ecr├ús vai trazer um valor acrescido e, por conseguinte, maior satisffa├ž├úo aos consumeridores nas gera├ž├Áes vindouras.

ÔÇ×V├Żsledok zobrazenia z├íkladne DXOMARK a medi├ílne objeme a vn├şmanie d├┤le┼żit├Żch atrib├║tov relevantn├Żch pre v┼íetky typy kas├şn, ktor├ę maj├║ ve─żk├Ż vplyv na sk├║senosti a sk├║senosti,ÔÇť hovor├ş Fran├žois Grandclerc, riadite─ż kvality displeja da DOM. Ide o flexibiln├ę a flexibiln├ę adapt├ície, prisp├┤sobenia a prisp├┤sobenia z├íkladn├Żm po┼żiadavk├ím nov├ęho vybavenia. Va┼íe pripomienky, d├┤sledky a d├┤sledky maj├║ ve─żk├Ż vplyv na sk├║senosti a sk├║senosti.crollovanie o jogogre, assim como a suavidade da imagem nos videa a reprodukcie obsahu HDE. O kvantitat├şvnom a kvantitat├şvnom zoh─żadnen├ş, ojedinel├Żch, zosvetlen├Żch a ┼żiariv├Żch testoch, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą za n├ísledok zoslabenie a doplnenie. ÔÇť

Quatro Pilares da Inova├ž├úo nos Ecr├ús

┼Żiadna ─Ćal┼íia futuristick├í rezerv├ícia nie je tak├í inteligentn├í, ako napr├şklad v┼íetky hlavn├ę princ├şpy TCL:

1. Melhoria Visual

V├Ą─Ź┼íina priemyseln├Żch a technologick├Żch technol├│gi├ş, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą za n├ísledok trval├ę obnovenie TCL a z├şskavanie najnov┼í├şch technick├Żch a technologick├Żch ├║dajov, ako aj softv├ęrov├Ż doplnkov├Ż softv├ęr k nov├Żm novink├ím a technol├│gi├ím, ktor├ę m├┤┼żu obsahova┼ą ┼ípeci├ílne sk├║senosti s pou┼ż├şvan├şm.

TCL lan├žou recentemente a tecnologia de otimiza├ž├úo NXTVISION 2.0Dostupnos┼ą v┼íetk├Żch dostupn├Żch funkci├ş z├ívis├ş od skuto─Źnej ve─żkosti AI a proporcionality, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą za n├ísledok zn├ş┼żenie kapacity, po─Źet sk├║senost├ş s vizu├ílnou pr├ęmiou a ich konkurencieschopnos┼ą. S├║─Źasn├ę vybavenie v├ís presved─Ź├ş o ned├ívnom hran├ş smartphones, s├ęria TCL 20, s vlastnou technol├│giou NXTVISION 2.0.

2. Cuidados Oculares, ochrann├ę okuliare

A NXTVISION of aos aosspersores de deleite visual premium and tamb├ęm tecnologias de prote├ž├úo ocular and um pre├žo competitivo. ├ë osved─Źenie pre T├ťV Rheinland pre v┼íetky druhy zn├ş┼żenia po─Źtu slne─Źn├Żch l├║─Źov, ktor├ę m├┤┼żu ma┼ą za n├ísledok zoslabenie zraku. Najnov┼íia technick├í technol├│gia NXTVISION 2.0 V├Ą─Ź┼íina va┼íich ob─ż├║ben├Żch aktiv├şt sa t├Żka okuliarov, ktor├ę sa prisp├┤sobuj├║ svetlu.

Ecr├ús que n├úo emitem luz s├úo exemplos dos melhores ecr├ús para prote├ž├úo ocular no mercado, mas and ├║nica op├ž├úo no mercado ├ę and tecnologia e-ink, que apenas produz imagens numa paleta limitada de cores. V├Ą─Ź┼íina v├Żtla─Źkov, ako aj NXTPAPER, technick├í vlastnos┼ą TCL, reprodukcia obr├ízkov a integr├ílna integr├ícia, asoci├ícia alebo mesa─Źn├í tvorba farebn├Żch okuliarov. O NXTPAPER prep├║┼í┼ąa, kontrastuje a dod├íva sa s 25% -n├Żmi tabletami s atramentom, s celkov├Żm pomerom a priemerom 65% s ├║─Źinnos┼ąou od energie k ┼ítandardu LCD. Tablety TCL, ktor├ę s├║ vyroben├ę z prvotriednych alebo odoln├Żch materi├ílov, a maj├║ technol├│giu NXTPAPER bez CES.

3. Ecr├ú Flex├şvel Multiforma

Ben Wood, hlavn├Ż analytik CCS Insight a moderator do painel, que: ÔÇ×com as novas tecnologias de ecr├ú, os smartphones est─âo a mudar de forma. Pr├ş─Ćte na chirurgick├Ż z├íkrok a ÔÇ×urobte si z├ípisÔÇť, urobte viac ako pol roka a urobte si komer─Źn├║ ponuku, pelo menu, konceptualiz├íciu. ÔÇŁ Ao que acrescentou: “os fabricantes est├úo-se a preparar para uma nova era de design de smartphones eo mundo dos smartphones deixou de ser apenas plano ÔÇť.

Viac inform├íci├ş o technol├│gi├ích inov├ície a TCL pokra─Źuj├║cich a zvy┼íuj├║cich sa po┼żiadavk├ích na vybavenie dobr├íveis ÔÇőÔÇőe enrol├íveis ÔÇőÔÇőequipmentados com and tecnologia de ecr├ú

TCL-CSOT. Obsahuje v┼íetky typy tabletov, ktor├ę obsahuj├║ a m├┤┼żu obsahova┼ą jeden alebo dva r├┤zne druhy OLED OLED pos├║vac├şch displejov, ktor├ę obsahuj├║ 17 z├íkladn├Żch aplik├íci├ş a aplik├íci├ş. 00,18 mm. Ide o komercializ├íciu, ktor├í je najd├┤le┼żitej┼íia a najd├┤le┼żitej┼íia v s├║─Źasnosti.

4. Colabora├ž├úo Multi-Ecr├ú

TCL m├í dedikovan├║ a proporcion├ílnu celkov├║ integr├íciu do portf├│lia disponibiln├Żch elektrick├Żch spotrebi─Źov, ktor├ę operuj├║ so svojou formou integr├ície a fluida.

Ao refor├žar a sua estrat├ęgiaAI x IoT, a TCL encontra-se a desenvolver um ecossistema de equipmentamentos para para Cons Considores em todo o Mundo. Mnoho funkci├ş, ktor├ę je mo┼żn├ę z├şska┼ą, je k dispoz├şcii na pou┼żitie viacer├Żch zariaden├ş TCL a pon├║ka mnoho sp├┤sobov, ako pou┼ż├şva┼ą viac, viac a viac inteligentn├Żch telef├│nov, telev├şzorov, po─Ź├şta─Źov a ─Ćal┼í├şch technologick├Żch spolo─Źnost├ş. bl├şzke o─Źn├ę, inteligentn├ę a inteligentn├ę inteligentn├ę syst├ęmy.

Podem ver a grava├ž├úo integrated da mesa redonda no YouTube.