Komplik├ície Tweak aktualizovan├ę s nov├Żmi komplik├íciami a vylep┼íeniami z├ímku obrazovky

Komplik├ície Tweak aktualizovan├ę s nov├Żmi komplik├íciami a vylep┼íeniami z├ímku obrazovky 2

Popul├írny vyladenie komplik├íci├ş pre zariadenia iOS s jailbrokenom z├şskalo hlavn├║ aktualiz├íciu, ktor├í vylep┼íen├ş prin├í┼ía mno┼żstvo nov├Żch funkci├ş a komplik├íci├ş. Pre t├Żch z v├ís, ktor├ş nevedia, ─Źo komplik├ície robia, prin├í┼ía tento ┼íikovn├Ż vyladenie cifern├şk hodiniek WatchOS ako komplik├ície na uzamknutej obrazovke iPhone, ─Źo pou┼ż├şvate─żom umo┼ż┼łuje pr├şstup k inform├íci├ím z aplik├íci├ş a r├Żchle sp├║┼í┼ąanie aplik├íci├ş bez odomknutia ich zariadenia pomocou posunutia nahor.

S najnov┼íou aktualiz├íciou komplik├íci├ş vylep┼íenie z├şskalo nov├ę funkcie, ktor├ę zah┼Ľ┼łaj├║ dve ├║plne nov├ę komplik├ície pre aplik├ície Compass a Stock. Pou┼ż├şvatelia teraz bud├║ m├┤c┼ą na uzamknut├║ obrazovku prida┼ą plne funk─Źn├║ kompasov├║ a skladov├║ komplik├íciu.

Okrem z├şskania dvoch nov├Żch komplik├íci├ş bolo v tomto vydan├ş pridan├ę mno┼żstvo nov├Żch komplik├íci├ş skratiek. Teraz m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia tie┼ż prida┼ą skratky pre aplik├ície, ako s├║ kalkula─Źka, podcasty, pripomenutia a hlasov├ę pozn├ímky. Kliknut├şm na tieto skratky bud├║ m├┤c┼ą pou┼ż├şvatelia r├Żchlo spusti┼ą tieto aplik├ície priamo z uzamknutej obrazovky a u┼íetri┼ą tak drahocenn├Ż ─Źas a n├ímahu. K t├Żmto nov├Żm komplik├íci├ím a skratk├ím sa d├í pristupova┼ą dlh├Żm stla─Źen├şm na komplik├íciu.

Okrem novo pridan├Żch komplik├íci├ş m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia prida┼ą komplik├ície pre kr├║┼żky aktivity, spr├ívy, telef├│n, bat├ęriu, bud├şk, pripomienky, kalend├ír, hudbu, z├ípad slnka, v├Żchod slnka, stopky, po─Źasie, priatelia, po┼ítu a ─Ćal┼íie.

Medzi ─Ćal┼íie zmeny v tomto vydan├ş s├║ uveden├ę opravy ch├Żb v mnoh├Żch vydaniach, aplik├ícia AppList u┼ż nie je potrebn├í, ponuka v├Żberu by sa mala objavi┼ą aj na uzamknut├Żch zariadeniach a ─Ćal┼íie. M├┤┼żete sa dozvedie┼ą viac o zmeny tu Reddit,

komplik├ície 3,0 s nov├Żmi funkciami a vylep┼íeniami s├║ k dispoz├şcii v┼íetk├Żm pou┼ż├şvate─żom, ktor├ş vlastnia vyladenie u┼ż zadarmo. Pre t├Żch z v├ís, ktor├ş si ich predt├Żm nek├║pili, je k dispoz├şcii za $10,99 za repo Packix. Vyladenie pracuje s iOS 12 alebo nov┼í├şm a je kompatibiln├Ż s iOS 13.

Related Articles

Back to top button