Komplikácie Tweak aktualizované s novými komplikáciami a vylepšeniami zámku obrazovky

Populárny vyladenie komplikácií pre zariadenia iOS s jailbrokenom získalo hlavnú aktualizáciu, ktorá vylepšení prináša množstvo nových funkcií a komplikácií. Pre tých z vás, ktorí nevedia, čo komplikácie robia, prináša tento šikovný vyladenie ciferník hodiniek WatchOS ako komplikácie na uzamknutej obrazovke iPhone, čo používateľom umožňuje prístup k informáciám z aplikácií a rýchle spúšťanie aplikácií bez odomknutia ich zariadenia pomocou posunutia nahor.

S najnovšou aktualizáciou komplikácií vylepšenie získalo nové funkcie, ktoré zahŕňajú dve úplne nové komplikácie pre aplikácie Compass a Stock. Používatelia teraz budú môcť na uzamknutú obrazovku pridať plne funkčnú kompasovú a skladovú komplikáciu.

Okrem získania dvoch nových komplikácií bolo v tomto vydaní pridané množstvo nových komplikácií skratiek. Teraz môžu používatelia tiež pridať skratky pre aplikácie, ako sú kalkulačka, podcasty, pripomenutia a hlasové poznámky. Kliknutím na tieto skratky budú môcť používatelia rýchlo spustiť tieto aplikácie priamo z uzamknutej obrazovky a ušetriť tak drahocenný čas a námahu. K týmto novým komplikáciám a skratkám sa dá pristupovať dlhým stlačením na komplikáciu.

Okrem novo pridaných komplikácií môžu používatelia pridať komplikácie pre krúžky aktivity, správy, telefón, batériu, budík, pripomienky, kalendár, hudbu, západ slnka, východ slnka, stopky, počasie, priatelia, poštu a ďalšie.

Medzi ďalšie zmeny v tomto vydaní sú uvedené opravy chýb v mnohých vydaniach, aplikácia AppList už nie je potrebná, ponuka výberu by sa mala objaviť aj na uzamknutých zariadeniach a ďalšie. Môžete sa dozvedieť viac o zmeny tu Reddit,

komplikácie 3,0 s novými funkciami a vylepšeniami sú k dispozícii všetkým používateľom, ktorí vlastnia vyladenie už zadarmo. Pre tých z vás, ktorí si ich predtým nekúpili, je k dispozícii za $10,99 za repo Packix. Vyladenie pracuje s iOS 12 alebo novším a je kompatibilný s iOS 13.