Kompletn├Ż sprievodca: PANIC BATTERY SWITCH error no Windows 10

 • s┼ąahovanie Windows Ak chcete, aby v├í┼í po─Ź├şta─Ź be┼żal hladko, je potrebn├Żch 10 aktualiz├íci├ş. Mnoho aktualiz├íci├ş prin├í┼ía nov├ę funkcie, ale ─Źo je najd├┤le┼żitej┼íie Windows Aktualiz├ície spravidla opravuj├║ ve─ża probl├ęmov s hardv├ęrom a softv├ęrom, ktor├ę m├┤┼żu sp├┤sobi┼ą ┼íirok├║ ┼ík├ílu ch├Żb, napr├şklad PANIC STACK SWITCH.
 • Zastaran├í grafick├í karta, sie┼ąov├í karta alebo zvukov├Ż ovl├ída─Ź m├┤┼żu sp├┤sobi┼ą chybu PANIC STACK SWITCH, preto v├ím odpor├║─Źame tieto ovl├ída─Źe ─Źo najsk├┤r aktualizova┼ą. Aktualiz├ícia v┼íetk├Żch ovl├ída─Źov vo va┼íom po─Ź├şta─Źi by nebola tak├í zl├í.
 • Ak potrebujete pomoc s ─Ćal┼íou takou chybou, nav┼ít├şvte na┼íu sekciu rie┼íenia probl├ęmov s BSoD.
 • Ve─żk├ę alebo mal├ę probl├ęmy s opera─Źn├Żm syst├ęmom by sa mali nakoniec vyrie┼íi┼ą. Nav┼ít├şvte na┼íe Windows 10 ch├Żb Hub pre pomoc
 • ako opravi┼ą chybu PANIC BATTERY SWITCH na Windows 10

  Chyby BSoD s├║ hlavn├Żm probl├ęmom, preto┼że s├║ zvy─Źajne sp├┤soben├ę hardv├ęrov├Żm probl├ęmom. Po─Źet Windows 10 pou┼ż├şvate─żov nahl├ísilo chybu SWITCH PANIC STACK BSoD na svojich po─Ź├şta─Źoch a ke─Ć┼że tieto typy ch├Żb m├┤┼żu by┼ą probl├ęmom, dnes v├ím uk├í┼żeme, ako opravi┼ą t├║to konkr├ętnu chybu.

  Ako m├┤┼żem opravi┼ą BSoD SWITCH PANIC STACK na Windows 10

  Obsah:

  1. check Windows aktualizujte a aktualizujte ovl├ída─Źe
  2. Vykonajte rie┼íenie probl├ęmov s BSOD
  3. Spustite skenovanie SFC
  4. Spusti┼ą DISM
  5. Skontrolujte pevn├Ż disk
  6. Skontrolujte ┼íetri─Ź obrazovky
  7. Odstr├í┼łte problematick├Ż antiv├şrusov├Ż softv├ęr
  8. Skontrolujte hardv├ęr
  9. Resetujte po─Ź├şta─Ź

  Ako opravi┼ą chybu PANIC BATTERY SWITCH na Windows 10

  Rie┼íenie 1 – Skontrolujte Windows aktualizujte a aktualizujte ovl├ída─Źe

  s┼ąahovanie Windows Ak chcete, aby v├í┼í po─Ź├şta─Ź be┼żal hladko, je potrebn├Żch 10 aktualiz├íci├ş. Mnoho aktualiz├íci├ş prin├í┼ía nov├ę funkcie, ale ─Źo je najd├┤le┼żitej┼íie Windows Aktualiz├ície spravidla opravuj├║ ve─ża probl├ęmov s hardv├ęrom a softv├ęrom, ktor├ę m├┤┼żu sp├┤sobi┼ą ┼íirok├║ ┼ík├ílu ch├Żb, napr├şklad PANIC STACK SWITCH.

  Ak chcete zabr├íni┼ą v├Żskytu tak├Żchto ch├Żb, d├┤razne sa odpor├║─Źa pravidelne si s┼ąahova┼ą aktualiz├ície syst├ęmu a udr┼żiava┼ą ich Windows 10 denne.

  Okrem s┼ąahovania aktualiz├íci├ş je tie┼ż d├┤le┼żit├ę, aby va┼íe ovl├ída─Źe boli aktu├ílne. Zastaran├ę alebo nekompatibiln├ę ovl├ída─Źe m├┤┼żu ─Źasto sp├┤sobi┼ą chybu BSoD; preto je d├┤le┼żit├ę aktualizova┼ą ovl├ída─Źe ─Źo najsk├┤r.

  Zastaran├ş pou┼ż├şvatelia, zastaran├ę grafick├ę karty, sie┼ąov├ę karty alebo zvukov├ę ovl├ída─Źe m├┤┼żu sp├┤sobi┼ą chyby PANIC STACK SWITCH, preto v├ím odpor├║─Źame tieto ovl├ída─Źe ─Źo najsk├┤r aktualizova┼ą. ─Äal┼í├şm dobr├Żm postupom je aktualiz├ícia v┼íetk├Żch ovl├ída─Źov v├í┼ího po─Ź├şta─Źa, ale niekedy to m├┤┼że by┼ą zd─║hav├Ż a ├║navn├Ż proces.

  Ak chcete aktualizova┼ą konkr├ętny ovl├ída─Ź, sta─Ź├ş nav┼ít├şvi┼ą webov├║ str├ínku v├Żrobcu hardv├ęru a stiahnu┼ą najnov┼íie ovl├ída─Źe pre svoje zariadenie. V┼íetky potrebn├ę s├║bory m├┤┼żete tie┼ż stiahnu┼ą priamo zo Spr├ívcu zariaden├ş pod─ża t├Żchto krokov:

  1. Stla─Źen├şm tla─Źidla otvorte ponuku Power User Menu Windows + Kl├íves X a vyberte Spr├ívca zariadenia zo zoznamu.Spr├ívca zariadenia
  2. N├íjdite ovl├ída─Ź, ktor├Ż chcete aktualizova┼ą, kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi a vyberte Aktualizujte softv├ęr ovl├ída─Źa z ponukyupdate-driver-softv├ęr
  3. klikni Automaticky vyh─żadajte aktualizovan├Ż softv├ęr ovl├ída─Źa,browser-my-driver-softv├ęr
  4. Postupujte pod─ża pokynov na obrazovke a Windows 10 by mal automaticky stiahnu┼ą pr├şslu┼ín├Ż ovl├ída─Ź.

  Aktualizujte ovl├ída─Źe automaticky

  Vyh─żad├ívanie ovl├ída─Źov samostatne m├┤┼że by┼ą ─Źasovo n├íro─Źn├ę. Preto v├ím odpor├║─Źame pou┼żi┼ą n├ístroj, ktor├Ż to rob├ş automaticky. Pou┼ż├şvanie automatick├ęho aktualiz├ítora ovl├ída─Źov v├ím u┼íetr├ş probl├ęmy s ru─Źn├Żm vyh─żad├ívan├şm ovl├ída─Źov a v┼żdy udr┼żiava v├í┼í syst├ęm v aktu├ílnom stave s najnov┼í├şmi ovl├ída─Źmi.

  Aplik├ícia Tweakbit Driver Updater (schv├ílen├í spolo─Źnos┼ąami Microsoft a Norton Antivirus) v├ím pom├┤┼że automaticky aktualizova┼ą ovl├ída─Źe a zabr├íni┼ą po┼íkodeniu v├í┼ího po─Ź├şta─Źa sp├┤soben├ęmu in┼ítal├íciou nespr├ívnych verzi├ş ovl├ída─Źov. Po nieko─żk├Żch testoch n├í┼í t├şm dospel k z├íveru, ┼że je to najlep┼íie automatizovan├ę rie┼íenie.

  Tu je stru─Źn├Ż n├ívod, ako ho pou┼ż├şva┼ą:

  1. Stiahnite a nain┼ítalujte Aktualiz├ítor ovl├ída─Źov TweakBitdomovsk├ę okno aktualiz├ície ovl├ída─Źa
  2. Po in┼ítal├ícii program automaticky za─Źne h─żada┼ą zastaran├ę ovl├ída─Źe na va┼íom po─Ź├şta─Źi. Aktualiz├ítor ovl├ída─Źov skontroluje verzie ovl├ída─Źov nain┼ítalovan├Żch v cloudovej datab├íze na najnov┼íie verzie a odporu─Ź├ş pr├şslu┼ín├ę aktualiz├ície. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je ─Źaka┼ą na dokon─Źenie overenia.Proces skenovania Tweakbit Driver Updater
  3. Na konci skenovania dostanete spr├ívu o v┼íetk├Żch ovl├ída─Źoch, ktor├ę maj├║ probl├ęmy s po─Ź├şta─Źom. Skontrolujte zoznam a zistite, ─Źi chcete aktualizova┼ą ka┼żd├Ż radi─Ź jednotlivo alebo v┼íetky naraz. Ak chcete aktualizova┼ą jeden radi─Ź s├║─Źasne, kliknite na odkaz Aktualizova┼ą radi─Ź ved─ża n├ízvu radi─Źa. Alebo jednoducho kliknite na tla─Źidlo Aktualizova┼ą v┼íetko v dolnej ─Źasti a automaticky nain┼ítalujte v┼íetky odpor├║─Źan├ę aktualiz├ície.Pln├í automatick├í aktualiz├íciaPozn├ímka: Niektor├ę ovl├ída─Źe je potrebn├ę nain┼ítalova┼ą v nieko─żk├Żch krokoch; preto mus├şte nieko─żkokr├ít stla─Źi┼ą tla─Źidlo ÔÇ×Aktualizova┼ąÔÇť, k├Żm nie s├║ nain┼ítalovan├ę v┼íetky jeho s├║─Źasti.

  Rie┼íenie 2 – Vykonajte rie┼íenie probl├ęmov s BSOD

  ─Äal┼íia vec, ktor├║ sa pok├║sime vysk├║┼ía┼ą, je Windows Integrovan├ę rie┼íenie probl├ęmov 10. Toto je zbierka n├ístrojov na rie┼íenie probl├ęmov t├Żkaj├║cich sa r├┤znych probl├ęmov v syst├ęme. Zah┼Ľ┼ła tie┼ż rie┼íenie probl├ęmov s BSOD. Preto je spustenie tohto n├ístroja pravdepodobne najjednoduch┼í├şm sp├┤sobom, ako vyrie┼íi┼ą chybu PANIC STACK SWITCH.

  Tu je n├ívod, ako spusti┼ą Windows 10 n├ístrojov na rie┼íenie probl├ęmov:

  1. Otvor Konfigura─Źn├í aplik├ícia A cho─Ćte na Aktualiz├ícia a bezpe─Źnos┼ą oddiel.
  2. vybra┼ą Rie┼íenie probl├ęmov v ponuke v─żavo.
  3. vybra┼ą BSOD na pravej table a kliknite na tla─Źidlo Spustite n├ístroj na rie┼íenie probl├ęmov,Rie┼íenie probl├ęmov s BSOD
  4. Postupujte pod─ża pokynov na obrazovke a dokon─Źite rie┼íenie probl├ęmov.

  Rie┼íenie 3 – Spustite skenovanie SFC

  Ak intern├Ż n├ístroj na rie┼íenie probl├ęmov nedok├ízal probl├ęm vyrie┼íi┼ą, sk├║ste skontrolova┼ą SFC. Tento n├ístroj pr├şkazov├ęho riadku skontroluje v├í┼í syst├ęm a h─żad├í mo┼żn├ę probl├ęmy. SFC skenovanie automaticky vyrie┼íi ak├Żko─żvek probl├ęm, ak je mo┼żn├ę rie┼íenie.

  Pozrite sa, ako vykona┼ą skenovanie SFC na str├ínke Windows 10:

  1. Prav├Żm tla─Źidlom my┼íi kliknite na tla─Źidlo ponuky ┼átart a otvorte syst├ęm (spr├ívca).
  2. Zadajte nasleduj├║ci riadok a stla─Źte kl├íves Enter: sfc / scannowKompletn├Ż sprievodca: PANIC BATTERY SWITCH error no Windows 10 1
  3. Po─Źkajte, k├Żm sa proces neskon─Ź├ş (m├┤┼że to chv├ş─żu trva┼ą).
  4. Ak sa nájde riešenie, aplikuje sa automaticky.
  5. Teraz zatvorte symbol syst├ęmu a re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź.

  Rie┼íenie 4 – Spustite DISM

  A posledn├Żm n├ístrojom na rie┼íenie probl├ęmov, ktor├Ż budeme testova┼ą, je DISM. Toto je mo┼żno naj├║─Źinnej┼í├ş n├ístroj na rie┼íenie probl├ęmov, preto┼że znova zobrazuje obraz syst├ęmu.

  Prevedieme v├ís vzorom a postupom pomocou in┼ítala─Źn├ęho m├ędia uveden├ęho ni┼ż┼íie:

  1. Prav├Żm tla─Źidlom my┼íi kliknite na ┼átart a otvorte syst├ęm (Spr├ívca).
  2. Vlo┼żte nasleduj├║ci pr├şkaz a stla─Źte kl├íves Enter:
  3. DISM / Online / ─îistenie obrazu / RestoreHealthKompletn├Ż sprievodca: PANIC BATTERY SWITCH error no Windows 10 2
  4. Po─Źkajte na dokon─Źenie skenovania.
  5. Re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź a sk├║ste aktualizova┼ą znova.
 • S n├şm Windows in┼ítala─Źn├ę m├ędi├í
  1. Vlo┼żte svoj Windows in┼ítala─Źn├ę m├ędi├í
  2. Prav├Żm tla─Źidlom my┼íi kliknite na ponuku ┼átart az ponuky vyberte pr├şkaz Symbol. syst├ęmov├Ż administr├ítor).
  3. Na pr├şkazov├Ż riadok zadajte nasleduj├║ce pr├şkazy a po ka┼żdom z nich stla─Źte kl├íves Enter:
  4. demontova┼ą / online / ─Źistenie obr├ízkov / skenovanie
  5. diz / online / cleaning-image / restorehealth
  6. Teraz zadajte nasleduj├║ci pr├şkaz a stla─Źte kl├íves Enter:
  7. DISM / Online / Clean-up image / RestoreHealth /source:WIM:X:SourcesInstall.wim:1 / Obmedzen├Ż pr├şstup
  8. Nezabudnite zmeni┼ą a X hodnota s p├şsmenom jednotky pripojen├Żm pomocou Windows 10 in┼ítal├ícia.
  9. Po dokon─Źen├ş postupu re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź.

  Rie┼íenie 5 – Skontrolujte pevn├Ż disk

  Ak m├íte probl├ęm s pevn├Żm diskom, probl├ęmy s BSOD s├║ celkom mo┼żn├ę. Ak chcete overi┼ą, ┼że tomu tak je, spustite pr├şkaz chkdsk. Tento pr├şkaz skontroluje mo┼żn├ę probl├ęmy vo v┼íetk├Żch oddieloch. Ak je rie┼íenie k dispoz├şcii, tento n├ístroj ho tie┼ż pou┼żije.

  Pozrite sa, ako spusti┼ą pr├şkaz chkdsk Windows 10:

  1. nap├ş┼íte Pokro─Źil├Ż ┼ítart (Re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź a s├║─Źasne dr┼żte stla─Źen├Ż kl├íves Shift.)
  2. v├Żber Rie┼íenie probl├ęmov> Roz┼í├şren├ę mo┼żnosti,
  3. vybra┼ą Symbol syst├ęmu zo zoznamu mo┼żnost├ş.
  4. Ke─Ć syst├ęm zad├í nasleduj├║ce riadky a po ka┼żdom riadku stla─Źte Enter, spust├şte ho:
  5. bootrec.exe / rebuildbcdKompletn├Ż sprievodca: PANIC BATTERY SWITCH error no Windows 10 3
  6. bootrec.exe / fixmbr
  7. bootrec.exe / fixboot
  8. Niektor├ş pou┼ż├şvatelia tie┼ż nazna─Źuj├║, ┼że mus├şte spusti┼ą viac chkdsk pr├şkazy. Na spustenie t├Żchto pr├şkazov mus├şte pozna┼ą p├şsmen├í jednotiek pre v┼íetky oddiely na pevnom disku. Na symbol syst├ęmu mus├şte zada┼ą nasleduj├║ce (nezabudnite v┼íak pou┼żi┼ą p├şsmen├í, ktor├ę zodpovedaj├║ oddielom pevn├ęho disku v po─Ź├şta─Źi):

   Toto je len pr├şklad, tak┼że nezabudnite, ┼że mus├şte spusti┼ą pr├şkaz chkdsk pre v┼íetky oddiely na pevnom disku.

  9. Re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź a overte, ─Źi sa probl├ęm vyrie┼íil.

  Rie┼íenie 6 – Skontrolujte ┼íetri─Ź obrazovky

  V niektor├Żch pr├şpadoch malware nahrad├ş ┼íetri─Ź obrazovky falo┼ínou BSoD; Preto na odstr├ínenie tohto probl├ęmu odpor├║─Źame skontrolova┼ą ┼íetri─Ź obrazovky a zmeni┼ą ho na predvolen├Ż. Ak to chcete urobi┼ą, vykonajte nasleduj├║ce kroky:

  1. lis Windows + S kl├íves a zadajte chr├íni─Źe obrazovky, v├Żber Zmena ┼íetri─Źa obrazovky zo zoznamu mo┼żnost├ş.zmena ┼íetri─Źa obrazovky
  2. Po otvoren├ş okna Nastavenia ┼íetri─Źa obrazovky skontrolujte ┼íetri─Ź obrazovky. V zozname vyberte ┼íetri─Ź obrazovky, ktor├Ż chcete pou┼żi┼ą, a kliknite na tla─Źidlo Uplat┼łova┼ą y OK Ulo┼żte vydania┼íetri─Ź obrazovky

  Pre malware je zriedkav├ę meni┼ą ┼íetri─Ź obrazovky, ale nieko─żko pou┼ż├şvate─żov potvrdilo, ┼że ┼íkodliv├Ż softv├ęr sp├┤sobuje chybov├ę hl├ísenie PANIC STACK SWITCH, preto v├ím odpor├║─Źame skontrolova┼ą ┼íetri─Ź obrazovky.

  Okrem ru─Źnej kontroly ┼íetri─Źa obrazovky mnoh├ş pou┼ż├şvatelia odpor├║─Źaj├║ pou┼ż├şva┼ą n├ístroje ako Malwarebytes na ├║pln├ę odstr├ínenie ┼íkodliv├ęho softv├ęru.

  Rie┼íenie 7 – Odstr├í┼łte problematick├Ż antiv├şrusov├Ż softv├ęr

  Ur─Źit├Ż softv├ęr, napr├şklad klienti VPN, nie je s n├şm ├║plne kompatibiln├Ż Windows 10 a ak ste nain┼ítalovali nov├Ż softv├ęr za posledn├Żch nieko─żko dn├ş predt├Żm, ako sa objavila chyba PANIC STACK SWITCH, odpor├║─Źame tento softv├ęr odstr├íni┼ą.

  Za zmienku stoj├ş, ┼że antiv├şrusov├Ż softv├ęr m├┤┼że by┼ą pr├ş─Źinou mnoh├Żch ch├Żb BSoD, tak┼że antiv├şrusov├Ż program m├┤┼żete do─Źasne odin┼ítalova┼ą.

  Be┼żn├ę antiv├şrusov├ę n├ístroje, ktor├ę m├┤┼żu sp├┤sobi┼ą chyby BSoD, s├║ Norton, Avast, AVG a v niektor├Żch pr├şpadoch Kaspersky; Preto ak pou┼ż├şvate niektor├Ż z t├Żchto n├ístrojov, odpor├║─Źame v├ím ich do─Źasne odin┼ítalova┼ą a zisti┼ą, ─Źi sa t├Żm probl├ęm nevyrie┼íi.

  Za zmienku tie┼ż stoj├ş, ┼że takmer ak├Żko─żvek antiv├şrusov├Ż softv├ęr m├┤┼że sp├┤sobi┼ą chybu PANIC STACK SWITCH, tak┼że aj ke─Ć nepou┼ż├şvate ┼żiadne z vy┼í┼íie uveden├Żch antiv├şrusov├Żch n├ístrojov, odpor├║─Źame v├ím odin┼ítalova┼ą v┼íetky nain┼ítalovan├ę antiv├şrusov├ę programy.

  Pri odstra┼łovan├ş antiv├şrusov├ęho softv├ęru by ste mali vedie┼ą, ┼że ur─Źit├ę s├║bory a k─ż├║─Źe registra zost├ívaj├║ v po─Ź├şta─Źi a dokonca aj tieto s├║bory m├┤┼żu sp├┤sobi┼ą prejav BSoD chyby. Ak chcete antiv├şrusov├Ż program ├║plne odstr├íni┼ą z po─Ź├şta─Źa, odpor├║─Źame v├ím pou┼żi┼ą vyhraden├Ż odin┼ítala─Źn├Ż program.

  Mnoho bezpe─Źnostn├Żch spolo─Źnost├ş m├í tieto n├ístroje k dispoz├şcii na svojich webov├Żch str├ínkach a m├┤┼żete si ich zadarmo stiahnu┼ą.

  Rie┼íenie 8 – Skontrolujte hardv├ęr

  Niekedy m├┤┼że ned├ívno nain┼ítalovan├Ż hardv├ęr sp├┤sobi┼ą chybu BSoD, najm├Ą ak to v├í┼í po─Ź├şta─Ź nepodporuje. Ak sa chyba PANIC STACK SWITCH za─Źne objavova┼ą ned├ívno, odpor├║─Źame v├ím vymeni┼ą alebo odstr├íni┼ą ak├Żko─żvek ned├ívno nain┼ítalovan├Ż hardv├ęr a skontrolova┼ą, ─Źi v├í┼í po─Ź├şta─Ź bez neho funguje dobre.

  Ak probl├ęm pretrv├íva, je pravdepodobnej┼íie, ┼że je sp├┤soben├Ż chybn├Żm hardv├ęrom.

  Chyby BSoD s├║ zvy─Źajne sp├┤soben├ę zlyhan├şm pam├Ąte RAM, preto v├ím odpor├║─Źame prevzia┼ą a spusti┼ą MemTest86 + na nieko─żko hod├şn, aby ste otestovali svoju RAM. Ak neexistuj├║ ┼żiadne chyby pam├Ąte, BSoD bude pravdepodobne sp├┤soben├í va┼íou z├íkladnou doskou alebo in├Żm chybn├Żm hardv├ęrom.

  Rie┼íenie 9 – Resetujte po─Ź├şta─Ź

  Mus├şme spomen├║┼ą, ┼że toto rie┼íenie funguje, iba ak chyba PANIC STACK SWITCH je sp├┤soben├í softv├ęrov├Żm probl├ęmom. Pred re┼ítartovan├şm po─Ź├şta─Źa mus├şte z├ílohova┼ą v┼íetky s├║bory na jednotke C. Nie je ┼ąa┼żk├ę resetova┼ą po─Ź├şta─Ź a m├┤┼żete to urobi┼ą pod─ża t├Żchto krokov:

  1. Ke─Ć sa po─Ź├şta─Ź spust├ş, re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź. Tento krok opakujte, k├Żm nevst├║pite do re┼żimu automatickej opravy.
  2. v├Żber Rie┼íenie probl├ęmov> Resetovanie tohto po─Ź├şta─Źa,
  3. vybra┼ą Odstr├íni┼ą v┼íetko> Iba jednotka, na ktorej Windows je nain┼ítalovan├Ż, Upozor┼łujeme, ┼że v├Żberom tejto mo┼żnosti sa odstr├ínia v┼íetky s├║bory a prie─Źinky na va┼íej jednotke C.
  4. Postupujte pod─ża pokynov a po─Źkajte na dokon─Źenie procesu.

  Chyby BSoD, ako je PANIC STACK SWITCH, m├┤┼żu by┼ą problematick├ę, ale d├║fame, ┼że ste tento probl├ęm vyrie┼íili jedn├Żm z na┼íich rie┼íen├ş.

  FAQ: Pre─Ź├ştajte si viac o Chyba prep├şnania bat├ęri├ş

 • ─îo je chyba PANIC STACK SWITCH?
 • Chyba PANIC STACK SWITCH je chyba BSoD zvy─Źajne sp├┤soben├í zastaranou grafickou kartou alebo sie┼ąovou kartou a zvukov├Żmi ovl├ída─Źmi.

 • Ako m├┤┼żem opravi┼ą chybu PANIC BATTERY SWITCH?
 • check Windows aktualizujte a aktualizujte svoje ovl├ída─Źe, spustite n├ístroj na rie┼íenie probl├ęmov s BSOD, spustite kontrolu SFC a DISM, skontrolujte chyby pevn├ęho disku, skontrolujte ┼íetri─Ź obrazovky, odstr├í┼łte antiv├şrusov├Ż a / alebo problematick├Ż softv├ęr, skontrolujte hardv├ęr a re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź , Praca.

 • ─îo je k├│d chyby BSoD?
 • Modr├í obrazovka smrti, BSoD alebo chyby zastavenia ozna─Źuje zlyhanie syst├ęmu, v ktorom opera─Źn├Ż syst├ęm dosiahol stav, v ktorom u┼ż nem├┤┼że bezpe─Źne fungova┼ą. Chyba br├íni po┼íkodeniu hardv├ęru.

  Z editora Pozn├ímok: T├íto publik├ícia bola p├┤vodne uverejnen├í v novembri 2018 a odvtedy bola obnoven├í a aktualizovan├í v apr├şli 2020, aby poskytla ─Źerstvos┼ą, presnos┼ą a komplexnos┼ą.