KOMPLETNÁ Oprava: Chyba pri inicializácii konfigurácie Windows 10


 • Aby ste sa vyhli chyb├ím BSoD, je d├┤le┼żit├ę, aby ste si ich stiahli a nain┼ítalovali Windows Aktualiz├ície Ur─Źit├Ż hardv├ęr alebo softv├ęr m├┤┼żu ma┼ą probl├ęmy s programom Windows 10, a ke─Ć┼że probl├ęmy s hardv├ęrom a softv├ęrom m├┤┼żu sp├┤sobi┼ą tak├ęto chyby, je ve─żmi d├┤le┼żit├ę, aby ste ich aktualizovali Windows 10 tak ─Źasto, ako m├┤┼żete.
 • Pre stabiln├Ż a bezchybn├Ż syst├ęm BSoD nezabudnite ─Źasto aktualizova┼ą svoje ovl├ída─Źe. Ak chcete aktualizova┼ą ur─Źit├Ż ovl├ída─Ź, sta─Ź├ş nav┼ít├şvi┼ą webov├║ str├ínku v├Żrobcu hardv├ęru a stiahnu┼ą najnov┼íie ovl├ída─Źe pre svoje zariadenie.
 • Chyby BSoD s├║ zvy─Źajne pr├şznakom probl├ęmov s hardv├ęrom. Prejdite do na┼íej sekcie Rie┼íenie probl├ęmov s BSoD a vyrie┼íte svoj probl├ęm.
 • Windows 10 ch├Żb Hub Ak m├íte tento probl├ęm, je to ide├ílne miesto na spustenie.

Modr├í obrazovka ch├Żb smrti m├┤┼że by┼ą sp├┤soben├í chybn├Żm hardv├ęrom alebo nekompatibiln├Żm softv├ęrom a niekedy je ┼ąa┼żk├ę ur─Źi┼ą presn├Ż probl├ęm.

Preto┼że tieto chyby bud├║ blokovan├ę Windows 10 a re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź ─Źasto, je d├┤le┼żit├ę, aby ste ich opravili, preto v├ím dnes uk├í┼żeme, ako opravi┼ą chybu NASTAVENIA FAILOVANEJ INICIALIZ├üCIE.

Ako m├┤┼żem opravi┼ą chybu BSoD INRIALIZ├üCIA KONFIGUR├üCIE?

 1. aktualizova┼ą Windows 10
 2. Aktualizujte ovl├ída─Źe
 3. Spustite n├ístroj na rie┼íenie probl├ęmov s BSOD
 4. Spustite skenovanie SFC
 5. Spusti┼ą DISM
 6. Skontrolujte pevn├Ż disk
 7. Vypnite ukladanie do vyrovn├ívacej pam├Ąte na z├íkladnej doske
 8. Aktualizujte firmv├ęr v├í┼ího SSD
 9. Skontrolujte probl├ęmov├Ż softv├ęr
 10. Skontrolujte probl├ęmov├Ż hardv├ęr

Kroky na opravu FAILOVANEJ INICIALIZAČNEJ KONFIGURÁCIE

rie┼íenie 1 – Aktualiz├ícia Windows 10

Aby ste sa vyhli chyb├ím BSoD, je d├┤le┼żit├ę, aby ste si ich stiahli a nain┼ítalovali Windows Aktualiz├ície Ur─Źit├Ż hardv├ęr alebo softv├ęr m├┤┼żu ma┼ą probl├ęmy s programom Windows 10, a ke─Ć┼że probl├ęmy s hardv├ęrom a softv├ęrom m├┤┼żu sp├┤sobi┼ą tak├ęto chyby, je ve─żmi d├┤le┼żit├ę, aby ste ich aktualizovali Windows 10 tak ─Źasto, ako m├┤┼żete.

Okrem mnoh├Żch opr├ív ch├Żb tieto aktualiz├ície zlep┼íuj├║ stabilitu, bezpe─Źnos┼ą a nov├ę funkcie.

rie┼íenie 2 – Aktualizujte ovl├ída─Źe

─Äal┼íou ─Źastou pr├ş─Źinou ch├Żb BSoD m├┤┼żu by┼ą jej ovl├ída─Źe. Vodi─Źi to umo┼ż┼łuj├║ Windows 10 na rozpoznanie a pou┼ż├şvanie ur─Źit├ęho hardv├ęru, a ak je konkr├ętny ovl├ída─Ź zastaran├Ż alebo nie je s n├şm kompatibiln├Ż Windows 10, s najv├Ą─Ź┼íou pravdepodobnos┼ąou dostanete chybu INITIALIZATION SETTING FAILED.

Uistite sa, ┼że v├í┼í syst├ęm je stabiln├Ż a bez ch├Żb BSoD. Nezabudnite ─Źasto aktualizova┼ą ovl├ída─Źe. Ak chcete aktualizova┼ą ur─Źit├Ż ovl├ída─Ź, jednoducho nav┼ít├şvte webov├║ str├ínku v├Żrobcu hardv├ęru a stiahnite si najnov┼íie ovl├ída─Źe pre svoje zariadenie.

Pr├şpadne si m├┤┼żete v┼íetky potrebn├ę ovl├ída─Źe stiahnu┼ą pomocou Spr├ívcu zariaden├ş. Postupujte pod─ża t├Żchto krokov:

 1. lis Windows K─ż├║─Ź + X otvorte ponuku Advanced User Menu a vyberte polo┼żku Spr├ívca zariaden├ş zo zoznamu.
  Správca zariadenia
 2. Po otvoren├ş Spr├ívcu zariaden├ş vyh─żadajte ovl├ída─Ź, ktor├Ż chcete aktualizova┼ą, kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi a vyberte pr├şkaz Aktualizujte softv├ęr ovl├ída─Źa,
  update-driver-softv├ęr
 3. vybra┼ą Automaticky vyh─żadajte aktualizovan├Ż softv├ęr ovl├ída─Źa, V├Żberom tejto mo┼żnosti Windows 10 automaticky vyh─żad├í a stiahne najlep┼í├ş ovl├ída─Ź pre va┼íe zariadenie.
  browser-my-for-ovl├ída─Ź-softv├ęr

Niektor├ş pou┼ż├şvatelia tvrdia, ┼że pou┼ż├şvanie Spr├ívcu zariaden├ş na aktualiz├íciu ovl├ída─Źov nie je tak├ę ├║─Źinn├ę ako ich priame stiahnutie z webov├Żch str├ínok v├Żrobcu. Spr├ívca zariaden├ş niekedy nebude schopn├Ż prevzia┼ą najnov┼íie ovl├ída─Źe, tak┼że ak chcete ma┼ą najnov┼íie ovl├ída─Źe, budete ich musie┼ą vyh─żada┼ą a stiahnu┼ą ru─Źne.

Aktualizujte ovl├ída─Źe automaticky

Vyh─żad├ívanie ovl├ída─Źov samostatne m├┤┼że by┼ą ─Źasovo n├íro─Źn├ę. Preto v├ím odpor├║─Źame pou┼żi┼ą n├ístroj, ktor├Ż to rob├ş automaticky. Pou┼ż├şvanie automatick├ęho aktualiz├ítora ovl├ída─Źov v├ím u┼íetr├ş probl├ęmy s ru─Źn├Żm vyh─żad├ívan├şm ovl├ída─Źov a syst├ęm v┼żdy aktualizuje pomocou najnov┼í├şch ovl├ída─Źov.

Aplik├ícia Tweakbit Driver Updater (schv├ílen├í spolo─Źnos┼ąami Microsoft a Norton Antivirus) v├ím pom├┤┼że automaticky aktualizova┼ą ovl├ída─Źe a zabr├íni┼ą po┼íkodeniu v├í┼ího po─Ź├şta─Źa sp├┤soben├ęmu in┼ítal├íciou nespr├ívnych verzi├ş ovl├ída─Źov. Po nieko─żk├Żch testoch n├í┼í t├şm dospel k z├íveru, ┼że je to najlep┼íie automatizovan├ę rie┼íenie.

Tu je stru─Źn├Ż n├ívod, ako ho pou┼ż├şva┼ą:

 1. Stiahnite a nain┼ítalujte Aktualiz├ítor ovl├ída─Źov TweakBit┼ítartovacie okno ovl├ída─Źa aktualiz├ície
 2. Po in┼ítal├ícii program automaticky za─Źne vyh─żad├íva┼ą zastaran├ę ovl├ída─Źe v po─Ź├şta─Źi. Driver Updater skontroluje verzie va┼íich ovl├ída─Źov nain┼ítalovan├ę v cloudovej datab├íze na najnov┼íie verzie a odporu─Ź├ş pr├şslu┼ín├ę aktualiz├ície. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je ─Źaka┼ą na dokon─Źenie skenovania.
  Proces skenovania Tweakbit Driver Updater
 3. Na konci kontroly dostanete spr├ívu o v┼íetk├Żch probl├ęmov├Żch ovl├ída─Źoch n├íjden├Żch na va┼íom po─Ź├şta─Źi. Skontrolujte zoznam a zistite, ─Źi chcete aktualizova┼ą ka┼żd├Ż radi─Ź jednotlivo alebo v┼íetky naraz. Ak chcete aktualizova┼ą jeden radi─Ź s├║─Źasne, kliknite na odkaz Aktualizova┼ą radi─Ź ved─ża n├ízvu radi─Źa. Alebo jednoducho kliknite na tla─Źidlo Aktualizova┼ą v┼íetko dole a automaticky nain┼ítalujte v┼íetky odpor├║─Źan├ę aktualiz├ície.
  Plná automatická aktualizácia
  Pozn├ímka: Niektor├ę ovl├ída─Źe musia by┼ą nain┼ítalovan├ę v nieko─żk├Żch krokoch, tak┼że budete musie┼ą nieko─żkokr├ít stla─Źi┼ą tla─Źidlo ÔÇ×Aktualizova┼ąÔÇť, k├Żm sa nenain┼ítaluj├║ v┼íetky ich s├║─Źasti.

rie┼íenie 3 – Spustite n├ístroj na rie┼íenie probl├ęmov s BSOD

Teraz prejdeme k n├ístrojom na rie┼íenie probl├ęmov. Prv├Ż rie┼íite─ż probl├ęmov, ktor├Ż sa chyst├íme vysk├║┼ía┼ą, je Windows 10 vstavan├ęho n├ístroja na rie┼íenie probl├ęmov s BSOD D├║fajme, ┼że tento n├ístroj bude tie┼ż schopn├Ż vyrie┼íi┼ą chybu KONFIG. INICIALIZ├üCIE FAILED.

Tu je n├ívod, ako spusti┼ą Windows 10 integrovan├Żch n├ístrojov na rie┼íenie probl├ęmov:

 1. Prejdite na str├ínku Konfigura─Źn├í aplik├ícia,
 2. Prejdite na str├ínku Aktualiz├ícia a bezpe─Źnos┼ą a vyberte Rie┼íenie probl├ęmov z ponuky v─żavo.
 3. vybra┼ą BSOD na pravej table a kliknite na tla─Źidlo Spustite n├ístroj na rie┼íenie probl├ęmov,Rie┼íenie probl├ęmov BSoD
 4. Postupujte pod─ża ─Ćal┼í├şch pokynov na obrazovke a dokon─Źite proces.

rie┼íenie 4 – Spustite skenovanie SFC

─Äal┼í├şm n├ístrojom na rie┼íenie probl├ęmov, ktor├Ż tu vysk├║┼íame, je skenovanie SFC. Kontrola syst├ęmov├Żch s├║borov je n├ístroj pr├şkazov├ęho riadku, ktor├Ż v podstate preh─żad├íva mo┼żn├ę probl├ęmy vo va┼íom syst├ęme. Ak je po┼íkoden├Ż syst├ęmov├Ż s├║bor probl├ęmom, tento n├ístroj ho automaticky oprav├ş a probl├ęm sa vyrie┼íi.

Tu je postup spustenia skenovania SFC Windows 10:

 1. Prejdite na H─żada┼ą, zadajte pr├şkaz cmd a otvorte pr├şkazov├Ż riadok ako spr├ívca.
 2. Zadajte nasleduj├║ci riadok a stla─Źte kl├íves Enter: sfc / scannowKOMPLETN├ü Oprava: Chyba pri inicializ├ícii konfigur├ície Windows 10 1
 3. Po─Źkajte, k├Żm proces neskon─Ź├ş (je dlh┼í├ş).
 4. Ak n├ístroj n├íjde po┼íkoden├Ż syst├ęmov├Ż s├║bor, automaticky ho oprav├ş.
 5. Teraz zatvorte pr├şkazov├Ż riadok a re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź.

rie┼íenie 5 – Spustite DISM

A tret├ş n├ístroj na rie┼íenie probl├ęmov, ktor├Ż tu budeme testova┼ą, je DISM. Tento n├ístroj op├Ątovne premiestni obraz syst├ęmu a vyrie┼íi potenci├ílne probl├ęmy. Preto spustenie DISM m├┤┼że tie┼ż vyrie┼íi┼ą chybu CONFIG INICIALIZATION FAILED.

Prevedieme v├ís ┼ítandardom a postupom pomocou in┼ítala─Źn├ęho m├ędia uveden├ęho ni┼ż┼íie:

 1. Kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na polo┼żku ┼átart a otvorte pr├şkazov├Ż riadok (spr├ívca).
 2. Vlo┼żte nasleduj├║ci pr├şkaz a stla─Źte kl├íves Enter:
   • DISM / Online / ─îistenie obrazu / RestoreHealthKOMPLETN├ü Oprava: Chyba pri inicializ├ícii konfigur├ície Windows 10 2
 3. Po─Źkajte, k├Żm sa skenovanie nedokon─Ź├ş.
 4. Re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź a sk├║ste aktualizova┼ą znova.
 • S Windows in┼ítala─Źn├ę m├ędi├í
 1. Vlo┼żte svoj Windows in┼ítala─Źn├ę m├ędi├í
 2. Prav├Żm tla─Źidlom my┼íi kliknite na ponuku ┼átart az ponuky vyberte pr├şkazov├Ż riadok (spr├ívca).
 3. Na pr├şkazov├Ż riadok zadajte nasleduj├║ce pr├şkazy a po ka┼żdom stla─Źte kl├íves Enter:
  • diz / online / cleanup-image / scanhealth
  • diz / online / cleanup-image / restorehealth
 4. Teraz zadajte nasleduj├║ci pr├şkaz a stla─Źte kl├íves Enter:
  • DISM / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth /source:WIM:X:SourcesInstall.wim:1 Obmedzen├Ż pr├şstup
 5. Nezabudnite zmeni┼ą a X hodnota s p├şsmenom jednotky pripojen├Żm pomocou Windows 10 in┼ítal├ícia.
 6. Po dokon─Źen├ş postupu re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź.

rie┼íenie 6 – Skontrolujte pevn├Ż disk

Po┼íkoden├Ż pevn├Ż disk je alarmuj├║ci. A prv├ę varovn├ę spr├ívy prich├ídzaj├║ vo forme probl├ęmov s BSOD. Tak┼że cho─Ćte a skontrolujte aktu├ílny stav pevn├ęho disku. Ak to chcete urobi┼ą, mus├şte spusti┼ą pr├şkaz chkdsk. Tento pr├şkaz preh─żad├í va┼íe oddiely a pod─ża mo┼żnosti pou┼żije rie┼íenia.

Tu je postup spustenia pr├şkazu chkdsk Windows 10:

 1. Zadajte Pokro─Źil├Ż ┼ítart (Re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź a dr┼żte stla─Źen├Ż kl├íves Shift.)
 2. zvoli┼ą Rie┼íenie probl├ęmov> Roz┼í├şren├ę mo┼żnosti,
 3. vybra┼ą Pr├şkazov├Ż riadok zo zoznamu mo┼żnost├ş.
 4. Po zobrazen├ş pr├şkazov├ęho riadka zadajte nasleduj├║ce riadky a po ka┼żdom riadku stla─Źte Enter, aby ste ho spustili:
  • bootrec.exe / rebuildbcdKOMPLETN├ü Oprava: Chyba pri inicializ├ícii konfigur├ície Windows 10 3
  • bootrec.exe / fixmbr
  • bootrec.exe / fixboot
 5. Niektor├ş pou┼ż├şvatelia tie┼ż nazna─Źuj├║, ┼że mus├şte spusti┼ą viac chkdsk pr├şkazy. Na spustenie t├Żchto pr├şkazov mus├şte pozna┼ą p├şsmen├í jednotiek pre v┼íetky oddiely na pevnom disku. Na pr├şkazovom riadku mus├şte zada┼ą nasleduj├║ce (ale nezabudnite pou┼żi┼ą p├şsmen├í, ktor├ę zodpovedaj├║ oddielom na va┼íom pevnom disku v po─Ź├şta─Źi):
  • chkdsk / r c:KOMPLETN├ü Oprava: Chyba pri inicializ├ícii konfigur├ície Windows 10 4
  • Chkdsk / rd:

  Toto je len n├í┼í pr├şklad, tak┼że nezabudnite, ┼że mus├şte spusti┼ą pr├şkaz chkdsk pre ka┼żd├Ż oddiel na pevnom disku, ktor├Ż m├íte.

 6. Re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź a skontrolujte, ─Źi sa probl├ęm vyrie┼íil.

rie┼íenie 7 – Vypnite ukladanie do vyrovn├ívacej pam├Ąte na z├íkladnej doske

Len m├ílo pou┼ż├şvate─żov uviedlo, ┼że zak├ízanie ukladania do pam├Ąte cache na z├íkladnej doske je opraven├ę Chyba SETUP FAILED Chyba ukladania do pam├Ąte cache z BIOSu je mo┼żn├ę zak├íza┼ą, ale pre podrobn├ę pokyny, ako to urobi┼ą, nezabudnite skontrolova┼ą pr├şru─Źku k z├íkladnej doske. base.

rie┼íenie 8 – Aktualizujte firmv├ęr v├í┼ího SSD

Ak pou┼ż├şvate SSD, aktualizujte firmv├ęr. Len m├ílo pou┼ż├şvate─żov uviedlo, ┼że sa im podarilo probl├ęm vyrie┼íi┼ą aktualiz├íciou firmv├ęru SSD, tak┼że to m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą. Za zmienku stoj├ş, ┼że aktualiz├ícia firmv├ęru m├┤┼że z tohto SSD odstr├íni┼ą v┼íetky s├║bory, tak┼że nezabudnite.

Aktualiz├ícia firmv├ęru SSD je pokro─Źil├Ż postup, a ak to neurob├şte opatrne, m├┤┼że to sp├┤sobi┼ą trval├ę po┼íkodenie SSD, preto bu─Ćte pri aktualiz├ícii firmv├ęru ve─żmi opatrn├ş.

rie┼íenie 9 – Skontrolujte probl├ęmov├Ż softv├ęr

Niektor├Ż softv├ęr niekedy m├┤┼że sp├┤sobi┼ą chybu BSD CONFIGURE INITIALIZATION FAILURE BSoD. T├║to chybu m├┤┼że sp├┤sobi┼ą takmer ak├Żko─żvek nain┼ítalovan├Ż softv├ęr. Ak ste v poslednom ─Źase nain┼ítalovali nov├Ż softv├ęr, ur─Źite ho odstr├í┼łte.

Be┼żnou pr├ş─Źinou ch├Żb BSoD m├┤┼że by┼ą v├í┼í antiv├şrusov├Ż softv├ęr, preto ho m├┤┼żete odstr├íni┼ą, aby ste t├║to chybu napravili. Za zmienku stoj├ş, ┼że t├║to chybu m├┤┼że sp├┤sobi┼ą takmer ak├Żko─żvek antiv├şrusov├Ż program, preto mus├şte odstr├íni┼ą v┼íetky nain┼ítalovan├ę antiv├şrusov├ę n├ístroje.

Ak chcete ├║plne odstr├íni┼ą ur─Źit├Ż antiv├şrus, odpor├║─Źame v├ím pou┼żi┼ą vyhraden├Ż odin┼ítala─Źn├Ż program. Mnoho bezpe─Źnostn├Żch spolo─Źnost├ş pon├║ka n├ístroje na odstr├ínenie softv├ęru, tak┼że si jeden pre antiv├şrusov├Ż program stiahnite.

Ak probl├ęm odstr├ínite odstr├ínen├şm antiv├şrusov├ęho programu, m├┤┼żete si stiahnu┼ą najnov┼íiu verziu toho ist├ęho n├ístroja alebo prepn├║┼ą na in├Ż antiv├şrusov├Ż softv├ęr. Ak h─żad├íte alternat├şvu, p├ş┼íeme o najlep┼í├şch antiv├şrusov├Żch programoch pre Windows 10, tak ich nezabudnite skontrolova┼ą.

Ak nem├íte pr├şstup Windows 10 Z d├┤vodu chyby NASTAVENIA FAILOVANEJ INICIALIZ├üCIE sa m├┤┼żete pok├║si┼ą odstr├íni┼ą problematick├ę aplik├ície z n├║dzov├ęho re┼żimu. Ak chcete z├şska┼ą pr├şstup do bezpe─Źn├ęho re┼żimu, postupujte takto:

 1. Ke─Ć sa spust├ş automatick├ę opravy, re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź nieko─żkokr├ít.
 2. zvoli┼ą Rie┼íenie probl├ęmov> Roz┼í├şren├ę mo┼żnosti> Nastavenia pri spusten├ş, Kliknite na ikonu re┼ítart Tla─Źidlo.
 3. Po re┼ítartovan├ş po─Ź├şta─Źa sa zobraz├ş zoznam mo┼żnost├ş. Vyberte n├║dzov├Ż re┼żim so sie┼ąov├Żmi funkciami.

Ke─Ć vst├║pite do n├║dzov├ęho re┼żimu, sk├║ste n├íjs┼ą a odstr├íni┼ą probl├ęmov├║ aplik├íciu, ktor├í sp├┤sobuje chybu BSoD. Upozor┼łujeme, ┼że ak v├í┼í po─Ź├şta─Ź be┼ż├ş v n├║dzovom re┼żime hladko, chyba BSoD je pravdepodobne sp├┤soben├í ur─Źitou aplik├íciou alebo ovl├ída─Źom, tak┼że ju mus├şte n├íjs┼ą a odstr├íni┼ą.

Rie┼íenie 10: skontrolujte probl├ęmov├Ż hardv├ęr

Chyby BSoD, ako napr├şklad FAILED INITIALIZATION SETUP, m├┤┼żu by┼ą sp├┤soben├ę nov├Żm hardv├ęrom, a ak ste ned├ívno nain┼ítalovali nov├Ż hardv├ęr, nezabudnite ho odstr├íni┼ą alebo vymeni┼ą. Ur─Źit├Ż hardv├ęr niekedy nie je ├║plne kompatibiln├Ż s po─Ź├şta─Źom a m├┤┼że sp├┤sobi┼ą chybu BSoD.

Porucha hardv├ęru m├┤┼że okrem nov├ęho hardv├ęru sp├┤sobi┼ą aj tieto druhy ch├Żb. RAM je ─Źastou pr├ş─Źinou tak├Żchto ch├Żb, tak┼że nezabudnite vysk├║┼ía┼ą svoju RAM pomocou n├ístrojov ako MemTest86 +. Nezabudnite neust├íle testova┼ą svoju RAM na d├┤kladn├║ anal├Żzu.

Ak va┼ía RAM funguje spr├ívne, skontrolujte in├Ż hardv├ęr, ako je va┼ía z├íkladn├í doska, pevn├Ż disk, grafick├í karta a procesor.

Chyba CONFIGURATION INITIALIZED FAILED FAILED m├┤┼że by┼ą nepr├şjemn├í, ale d├║fajme, ┼że sa v├ím ju podarilo vyrie┼íi┼ą pomocou jedn├ęho z na┼íich rie┼íen├ş.

Naj─Źastej┼íie ot├ízky: Pre─Ź├ştajte si viac o INICIALIZ├üCIA KONFIGUR├üCIE FAILED error?

 • ─îo je chyba FAILED INITIALIZATION SETUP?

Chyba CONFIG INICIALIZATION FAILED je chyba BSoD, ktor├í m├┤┼że by┼ą sp├┤soben├í mnoh├Żmi faktormi vr├ítane chybn├ęho hardv├ęru alebo po┼íkoden├ęho softv├ęru a dokonca aj ┼íkodliv├ęho softv├ęru alebo v├şrusu.

 • Ako m├┤┼żem opravi┼ą chybu INICIALIZ├üCIE FAILED CONFIGURATION?

Tu je nieko─żko krokov, ktor├ę treba vykona┼ą, ak chcete opravi┼ą chybu INICIALIZOVANEJ PORUCHY KONFIGUR├üCIE: Aktualiz├ícia Windows 10 a jeho ovl├ída─Źe, spustite n├ístroj BSOD Troubleshooter, skontrolujte pevn├Ż disk, vypnite ukladanie do pam├Ąte cache na svojej z├íkladnej doske, aktualizujte firmv├ęr v├í┼ího SSD, skontrolujte probl├ęmov├Ż softv├ęr, skontrolujte probl├ęmov├Ż hardv├ęr.

Chyby BSoD m├┤┼żu by┼ą sp├┤soben├ę poruchami hardv├ęru, chybn├Żmi ovl├ída─Źmi a probl├ęmov├Żm softv├ęrom alebo dokonca v├şrusmi alebo ┼íkodliv├Żm softv├ęrom. Chyba BSoD spo─Źiatku nazna─Źuje probl├ęm s jednou z hardv├ęrov├Żch komponentov.

Z editora Pozn├ímok: Tento pr├şspevok bol p├┤vodne uverejnen├Ż v okt├│bri 2018 a odvtedy bol obnoven├Ż a aktualizovan├Ż v apr├şli 2020, aby poskytoval ─Źerstvos┼ą, presnos┼ą a komplexnos┼ą.