Kompletn├í korekcia V├ŁNIMKA PRERU┼áENIA, KTOR├ë NIE JE ZARIADEN├ë Windows 10


Windows 10 predstavuje v├Żznamn├Ż krok k zjednoteniu Windows Ekosyst├ęm spolo─Źnosti Microsoft: Z tohto d├┤vodu spolo─Źnos┼ą Microsoft urobila bezplatn├║ aktualiz├íciu. Ak chcete vytvori┼ą jednotn├Ż ekosyst├ęm, mus├şte ma┼ą na platforme ─Źo najviac ─żud├ş, a preto bezplatn├í aktualiz├ícia nielen┼że d├íva zmysel, ale je nevyhnutn├í aj pre pokrok tohto ekosyst├ęmu.

Bohu┼żia─ż, bezplatn├í ponuka na inov├íciu bola presne tak, ako nazna─Źuje n├ízov, inov├ícia. a Windows Aktualiz├ície nie s├║ ni─Ź├şm, ─Źo m├í ve─żmi dobr├║ poves┼ą, pokia─ż ide o stabilitu.

Tento ─Źl├ínok sa zameriava na modr├║ obrazovku NEPOKR├ŁVAN├ŁCH V├ŁNIMKOV├ŁCH PRERU┼áEN├Ź, ktor├í m├┤┼że by┼ą sp├┤soben├í r├┤znymi vecami, ale v├Ą─Ź┼íinou ide o probl├ęm s ovl├ída─Źom. Niekedy riadi v├í┼í vek Windows nain┼ítalova┼ą odmietnu┼ą pr├ícu s Windows 10 po aktualiz├ícii a sp├┤sobuje t├║to modr├║ chybu.

Windows Konfigur├ícia 10 m├í samozrejme vyh─żad├íva┼ą tak├ęto ovl├ída─Źe a aktualizova┼ą ich sama, v┼żdy to v┼íak nefunguje. Pri prvom rie┼íen├ş sa preto pok├║sime aktualizova┼ą ovl├ída─Źe. Mnoho ch├Żb, ako je chyba 0x803F7000, v syst├ęme Windows 7 Windows 10 je mo┼żn├ę ─żahko pripevni┼ą jednoducho pod─ża na┼íich sprievodcov, tak┼że postupujte pod─ża ni┼ż┼íie uveden├Żch rie┼íen├ş spr├ívne.

Predt├Żm, ako budete pokra─Źova┼ą, uv├ídzame nieko─żko ─Ćal┼í├şch pr├şkladov tohto probl├ęmu:

 • Neo┼íet┼Öen├í v├Żnimka preru┼íenia Windows 7 – Aj ke─Ć hovor├şme Windows 10, tento probl├ęm sa m├┤┼że objavi┼ą aj v Windows 7, V├Ą─Ź┼íinu rie┼íen├ş v tomto ─Źl├ínku v┼íak m├┤┼żete st├íle pou┼ż├şva┼ą.
 • Windows V├Żnimka 10 neo┼íetren├Żch zastavovac├şch k├│dov
 • Windows 10 v├Żnimka preru┼íenia modr├í obrazovka bez preru┼íenia
 • Windows 7 v├Żnimka preru┼íenia neo┼íetrenej modrej obrazovky
 • interrupt_exception_not_handled 3d
 • Modr├í obrazovka 0x0000003d – Tento chybov├Ż k├│d je zvy─Źajne spojen├Ż s probl├ęmom RU┼áEN├Ł V├ŁNIMKA PRERU┼áENIA v syst├ęme Windows Windows 10. Tak┼że, ak sa zd├í, m├┤┼żete st├íle pou┼ż├şva┼ą rovnak├ę rie┼íenia.
 • V├Żnimka z pretaktovania nespracovan├ęho preru┼íenia – Pod─ża niektor├Żch pou┼ż├şvate─żov sa m├┤┼że UNHANDLED INTERRUPT EXCEPTION niekedy vyskytn├║┼ą, ak je v├í┼í procesor pretaktovan├Ż.

Nastavte V├ŁNIMKU NERU┼áEN├ëHO PRERU┼áENIA na Windows 10

Obsah:

 1. Aktualizujte ovl├ída─Źe
 2. Spustite skenovanie SFC
 3. Spusti┼ą DISM
 4. Spustite n├ístroj na rie┼íenie probl├ęmov s hardv├ęrom
 5. Spusti┼ą DISM
 6. Skontrolujte pevn├Ż disk

Ako opravi┼ą chybu V├ŁNIMKA PRERU┼áENIA, KTOR├ë NIE JE ZARIADEN├ë Windows 10

rie┼íenie 1 – Aktualizujte ovl├ída─Źe

Aktualizujte ovl├ída─Źe – je to ┼ąa┼żk├ę rie┼íenie. Zastaran├ę alebo nespr├ívne ovl├ída─Źe m├┤┼żu na va┼íom po─Ź├şta─Źi sp├┤sobi┼ą ve─żk├ę probl├ęmy. Zverejnili sme ─Źl├ínok o z├ímku rot├ície. Windows 10, v ktor├Żch bol jedn├Żm z d├┤vodov zastaran├Ż vodi─Ź. Preto mus├şte zaisti┼ą, aby ste aktualizovali ovl├ída─Źe a inak ich aktualizovali.

Nielen┼że mus├şte aktualizova┼ą ovl├ída─Źe pre ve─żk├Ż hardv├ęr, ako je grafick├í karta, ale mus├şte aktualizova┼ą aj ovl├ída─Źe pre r├┤zne ─Źipy na z├íkladnej doske.

Pr├íve ste aktualizovali svoj opera─Źn├Ż syst├ęm, mus├şte nain┼ítalova┼ą najnov┼íie ovl├ída─Źe pre v┼íetky r├┤zne ─Źipy vo va┼íom syst├ęme, ako s├║ jednotka na spracovanie zvuku, sie┼ąov├Ż adapt├ęr a ─Źip ovl├ída─Źa. Tieto ovl├ída─Źe n├íjdete na webovej str├ínke z├íkladnej dosky, zvy─Źajne v sekcii podpory. Ako n├íjs┼ą podrobnosti o z├íkladnej doske, ktor├║ po┼żadujete? Takto:

 • Otvorte ponuku ┼átart, zadajte pr├şkaz cmd a stla─Źte kl├íves Enter.
 • Do pr├şkazov├ęho riadka zadajte toto: "wmic doska z├şska┼ą produkt, v├Żrobca, verzia, s├ęriov├ę ─Ź├şsloÔÇ×A stla─Źte Enter.

Nastavi┼ą INTERRUPT_EXCEPTION_NOT_HANDLED na Windows 10_1

 • N├ízov pod polo┼żkou ÔÇ×ProduktÔÇť je ─Ź├şslo modelu z├íkladnej dosky.

Ak aktualiz├ícia na┼íich ovl├ída─Źov nefungovala, mus├şme prejs┼ą rie┼íen├şm 2 – ─Źo je ove─ża jednoduch┼íie rie┼íenie, aj ke─Ć v├ím to s najv├Ą─Ź┼íou pravdepodobnos┼ąou nepom├┤┼że. Toto je spravodliv├Ż pokus len pre pr├şpad, ┼że by nie─Źo, ─Źo nemus├ş, ale nemus├ş fungova┼ą, ale stoj├ş za to vysk├║┼ía┼ą.

rie┼íenie 2 – Spustite skenovanie SFC

 • Otvorte ponuku ┼átart, zadajte pr├şkaz cmd a stla─Źte kl├íves Enter.

Nastavi┼ą INTERRUPT_EXCEPTION_NOT_HANDLED na Windows 10_1

 • Do pr├şkazov├ęho riadka nap├ş┼íte ÔÇ×sfc / scannow a stla─Źte kl├íves Enter: Tento proces m├┤┼że chv├ş─żu trva┼ą, tak┼że bu─Ćte trpezliv├ş.
 • Po dokon─Źen├ş v├ím povie, ─Źi ste na┼íli nejak├ę chyby a ─Źi ste ich opravili alebo nie.

Kontrola syst├ęmov├Żch s├║borov dok├í┼że vyrie┼íi┼ą mnoho probl├ęmov vr├ítane tohto a ─Ćal┼í├şch, ako je napr├şklad Microsoft Edge Missing in Windows 10, tak┼że by to ur─Źite malo fungova┼ą.

Aktualizujte ovl├ída─Źe automaticky

Vyh─żad├ívanie ovl├ída─Źov samostatne m├┤┼że by┼ą ─Źasovo n├íro─Źn├ę. Preto v├ím odpor├║─Źame pou┼żi┼ą n├ístroj, ktor├Ż to rob├ş automaticky. Pou┼ż├şvanie automatick├ęho aktualiz├ítora ovl├ída─Źov v├ím u┼íetr├ş probl├ęmy s ru─Źn├Żm vyh─żad├ívan├şm ovl├ída─Źov a syst├ęm v┼żdy aktualizuje pomocou najnov┼í├şch ovl├ída─Źov.

Aplik├ícia Tweakbit Driver Updater (schv├ílen├í spolo─Źnos┼ąami Microsoft a Norton Antivirus) v├ím pom├┤┼że automaticky aktualizova┼ą ovl├ída─Źe a zabr├íni┼ą po┼íkodeniu v├í┼ího po─Ź├şta─Źa sp├┤soben├ęmu in┼ítal├íciou nespr├ívnych verzi├ş ovl├ída─Źov. Po nieko─żk├Żch testoch n├í┼í t├şm dospel k z├íveru, ┼że je to najlep┼íie automatizovan├ę rie┼íenie.

Tu je stru─Źn├Ż n├ívod, ako ho pou┼ż├şva┼ą:

 1. Stiahnite a nain┼ítalujte Aktualiz├ítor ovl├ída─Źov TweakBit┼ítartovacie okno ovl├ída─Źa aktualiz├ície
 2. Po in┼ítal├ícii program automaticky za─Źne vyh─żad├íva┼ą zastaran├ę ovl├ída─Źe v po─Ź├şta─Źi. Driver Updater skontroluje verzie va┼íich ovl├ída─Źov nain┼ítalovan├ę v cloudovej datab├íze na najnov┼íie verzie a odporu─Ź├ş pr├şslu┼ín├ę aktualiz├ície. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je ─Źaka┼ą na dokon─Źenie skenovania.
  Proces skenovania Tweakbit Driver Updater
 3. Na konci kontroly dostanete spr├ívu o v┼íetk├Żch probl├ęmov├Żch ovl├ída─Źoch n├íjden├Żch na va┼íom po─Ź├şta─Źi. Skontrolujte zoznam a zistite, ─Źi chcete aktualizova┼ą ka┼żd├Ż radi─Ź jednotlivo alebo v┼íetky naraz. Ak chcete aktualizova┼ą jeden ovl├ída─Ź s├║─Źasne, kliknite na odkaz ÔÇ×Aktualizova┼ą ovl├ída─ŹÔÇť ved─ża n├ízvu ovl├ída─Źa. Alebo jednoducho kliknite na tla─Źidlo ÔÇ×Aktualizova┼ą v┼íetkoÔÇť v dolnej ─Źasti a automaticky nain┼ítalujte v┼íetky odpor├║─Źan├ę aktualiz├ície.
  Plná automatická aktualizácia
  Pozn├ímka: Niektor├ę ovl├ída─Źe musia by┼ą nain┼ítalovan├ę v nieko─żk├Żch krokoch, tak┼że budete musie┼ą nieko─żkokr├ít stla─Źi┼ą tla─Źidlo ÔÇ×Aktualizova┼ąÔÇť, k├Żm nie s├║ nain┼ítalovan├ę v┼íetky ich s├║─Źasti.

rie┼íenie 3 – Spustite n├ístroj na rie┼íenie probl├ęmov s BSOD

Windows 10 vstavan├Żch n├ístrojov na rie┼íenie probl├ęmov je n├ístroj, ktor├Ż dok├í┼że vyrie┼íi┼ą v┼íetky druhy probl├ęmov Windows 10. Vr├ítane probl├ęmov s BSOD.

Tu je n├ívod, ako spusti┼ą Windows 10 n├ístrojov na rie┼íenie probl├ęmov:

 1. Otvorte Konfigura─Źn├í aplik├ícia A cho─Ćte na Aktualiz├ícia a bezpe─Źnos┼ą oddiel.
 2. vybra┼ą Rie┼íenie probl├ęmov z ponuky v─żavo.
 3. vybra┼ą BSOD na pravej table a kliknite na tla─Źidlo Spustite n├ístroj na rie┼íenie probl├ęmov,Kompletn├í korekcia V├ŁNIMKA PRERU┼áENIA, KTOR├ë NIE JE ZARIADEN├ë Windows 10 1
 4. Postupujte pod─ża pokynov na obrazovke a dokon─Źite rie┼íenie probl├ęmov.

rie┼íenie 4 – Spustite skenovanie SFC

SFC skenovanie je ─Ćal┼í├ş n├ístroj na rie┼íenie probl├ęmov, ktor├Ż m├┤┼że pom├┤c┼ą s probl├ęmami BSOD. Tak┼że ├íno Windows Vstavan├Ż n├ístroj na rie┼íenie probl├ęmov 10 probl├ęm nevyrie┼íil, skenovanie SFC je ur─Źite n├ístroj, ktor├Ż stoj├ş za to spusti┼ą.

Tu je postup spustenia skenovania SFC Windows 10:

 1. Kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na tla─Źidlo ponuky ┼átart a otvorte pr├şkazov├Ż riadok (spr├ívca).
 2. Zadajte nasleduj├║ci riadok a stla─Źte kl├íves Enter: sfc / scannowKompletn├í korekcia V├ŁNIMKA PRERU┼áENIA, KTOR├ë NIE JE ZARIADEN├ë Windows 10 2
 3. Po─Źkajte, k├Żm proces neskon─Ź├ş (m├┤┼że to chv├ş─żu trva┼ą).
 4. Ak sa nájde riešenie, aplikuje sa automaticky.
 5. Teraz zatvorte pr├şkazov├Ż riadok a re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź.

rie┼íenie 5 – Spustite DISM

Implement├ícia Image Management and Service (DISM) je v├Żkonn├Ż n├ístroj, ktor├Ż ned├ívno implementuje obraz syst├ęmu. A tento proces m├┤┼że eliminova┼ą potenci├ílne probl├ęmy s BSOD. Tak┼że ak ┼żiadny z vy┼í┼íie uveden├Żch poradcov nevyrie┼íil probl├ęm, m├┤┼żeme to sk├║si┼ą pomocou DISM.

Prevedieme v├ís ┼ítandardom a postupom pomocou in┼ítala─Źn├ęho m├ędia uveden├ęho ni┼ż┼íie:

 1. Kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na polo┼żku ┼átart a otvorte pr├şkazov├Ż riadok (spr├ívca).
 2. Vlo┼żte nasleduj├║ci pr├şkaz a stla─Źte kl├íves Enter:
   • DISM / Online / ─îistenie obrazu / RestoreHealthKompletn├í korekcia V├ŁNIMKA PRERU┼áENIA, KTOR├ë NIE JE ZARIADEN├ë Windows 10 3
 3. Po─Źkajte, k├Żm sa skenovanie nedokon─Ź├ş.
 4. Re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź a sk├║ste aktualizova┼ą znova.
 • S Windows in┼ítala─Źn├ę m├ędi├í
 1. Vlo┼żte svoj Windows in┼ítala─Źn├ę m├ędi├í
 2. Prav├Żm tla─Źidlom my┼íi kliknite na ponuku ┼átart az ponuky vyberte pr├şkazov├Ż riadok (spr├ívca).
 3. Na pr├şkazov├Ż riadok zadajte nasleduj├║ce pr├şkazy a po ka┼żdom stla─Źte kl├íves Enter:
  • diz / online / cleanup-image / scanhealth
  • diz / online / cleanup-image / restorehealth
 4. Teraz zadajte nasleduj├║ci pr├şkaz a stla─Źte kl├íves Enter:
  • DISM / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth /source:WIM:X:SourcesInstall.wim:1 Obmedzen├Ż pr├şstup
 5. Nezabudnite zmeni┼ą a X hodnota s p├şsmenom jednotky pripojen├Żm pomocou Windows 10 in┼ítal├ícia.
 6. Po dokon─Źen├ş postupu re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź.

rie┼íenie 6 – Skontrolujte pevn├Ż disk

─Äal┼íou mo┼żnos┼ąou je skontrolova┼ą, ─Źi nie je pevn├Ż disk po┼íkoden├Ż. Preto┼że v pr├şpade probl├ęmu s pevn├Żm diskom alebo diskov├Żm oddielom sa m├┤┼żu vyskytn├║┼ą probl├ęmy s BSOD. Ak chcete skontrolova┼ą pevn├Ż disk, na pr├şkazovom riadku spustite pr├şkaz chkdsk. Tento pr├şkaz preh─żad├í va┼íe oddiely a ur─Ź├ş, ─Źi nie je nie─Źo v poriadku.

Tu je postup spustenia pr├şkazu chkdsk Windows 10:

 1. Zadajte Pokro─Źil├Ż ┼ítart (Re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź a dr┼żte stla─Źen├Ż kl├íves Shift.)
 2. zvoli┼ą Rie┼íenie probl├ęmov> Roz┼í├şren├ę mo┼żnosti,
 3. vybra┼ą Pr├şkazov├Ż riadok zo zoznamu mo┼żnost├ş.
 4. Po zobrazen├ş pr├şkazov├ęho riadka zadajte nasleduj├║ce riadky a po ka┼żdom riadku stla─Źte Enter, aby ste ho spustili:
  • bootrec.exe / rebuildbcd
  • bootrec.exe / fixmbr
  • bootrec.exe / fixboot
 5. Niektor├ş pou┼ż├şvatelia tie┼ż nazna─Źuj├║, ┼że mus├şte spusti┼ą viac chkdsk pr├şkazy. Na spustenie t├Żchto pr├şkazov mus├şte pozna┼ą p├şsmen├í jednotiek pre v┼íetky oddiely na pevnom disku. Na pr├şkazovom riadku mus├şte zada┼ą nasleduj├║ce (ale nezabudnite pou┼żi┼ą p├şsmen├í, ktor├ę zodpovedaj├║ oddielom na va┼íom pevnom disku v po─Ź├şta─Źi):
  • chkdsk / r c:Kompletn├í korekcia V├ŁNIMKA PRERU┼áENIA, KTOR├ë NIE JE ZARIADEN├ë Windows 10 4
  • Chkdsk / rd:

  Toto je len n├í┼í pr├şklad, tak┼że nezabudnite, ┼że mus├şte spusti┼ą pr├şkaz chkdsk pre ka┼żd├Ż oddiel na pevnom disku, ktor├Ż m├íte.

 6. Re┼ítartujte po─Ź├şta─Ź a skontrolujte, ─Źi sa probl├ęm vyrie┼íil.

prein┼ítalova┼ą Windows 10 je celkom jednoduch├Ż a ke─Ć┼że licen─Źn├Ż k─ż├║─Ź je teraz prepojen├Ż s po─Ź├şta─Źom a ulo┼żen├Ż v cloude, nemus├şte si ho ani pam├Ąta┼ą. Disk naform├ítujte a prein┼ítalujte Windows 10. Strat├şte v┼íak v┼íetky svoje ├║daje, preto ich pred vykonan├şm akejko─żvek oper├ície z├ílohujte.