Koment├íre k Interead COOL-ER | Odborn├ę presk├║manie

Napriek nespr├ívnemu n├ízvu je COOL-ER inteligentnou ─Ź├şta─Źkou elektronick├Żch kn├şh, ktor├í je k dispoz├şcii v nieko─żk├Żch farb├ích.

Na rozdiel od aplik├ície Sony Reader nie je ┼żiadny obal ani pe┼ła┼żenka na jej ochranu. Namiesto toho je ─Źo naj─żah┼íie a ─żah┼íie sa dr┼ż├ş jednou rukou. Toto plastov├ę puzdro m├í kr├ísny sat├ęnov├Ż povrch so zaoblen├Żmi hranami a je hrub├ę iba 11 mm.

Predn├í strana zariadenia m├í jednoduch├ę ┼ítvorsmerov├ę ovl├ídanie s centr├ílnym tla─Źidlom na v├Żber prvkov. Pri pou┼żit├ş tejto mo┼żnosti m├┤┼żete preh─żad├íva┼ą v├Ą─Ź┼íinu pon├║k, ale na pravom okraji prehr├íva─Źa s├║ tie┼ż dve tla─Źidl├í ovl├ídania hlasitosti a na ─żavom okraji ┼ítyri tla─Źidl├í ovl├ídania hlasitosti. Tla─Źidl├í ponuky a kni┼żnice s├║ ve─żmi jasn├ę. Tretie tla─Źidlo umo┼ż┼łuje prepn├║┼ą z re┼żimu na v├Ż┼íku do re┼żimu na ┼í├şrku, ─Źo je nov├í, ale nie potrebn├í funkcia, a ┼ítvrt├ę tla─Źidlo poskytuje pr├şstup k hudbe a hr├ím Sudoku.

Bohu┼żia─ż, zatia─ż ─Źo ovl├ídacie prvky s├║ ─żahko zrozumite─żn├ę, s├║ rigidn├ę a ┼ąa┼żko pr├şstupn├ę. Bo─Źn├ę tla─Źidl├í nevy─Źnievaj├║ dostato─Źne z krytu a s├║ mal├ę t├│ny; ich stla─Źenie je preto dos┼ą ┼ąa┼żk├ę. Po stla─Źen├ş tla─Źidla prehr├íva─Ź v porovnan├ş s prehr├íva─Źom Sony reaguje pomaly. syst├ęm Vytvorenie ponuky je ve─żmi komplikovan├ę a pre niektor├ę funkcie, napr├şklad ob─ż├║ben├ę, je potrebn├ę vst├║pi┼ą do ponuky namiesto jednoduch├ęho stla─Źenia tla─Źidla, ako je to v pr├şpade aplik├ície Sony Reader.

Napriek zl├ęmu rozhraniu je obrazovka dobr├í, ─Źo nie je prekvapuj├║ce, preto┼że v┼íetky obrazovky pre ─Ź├şta─Źky elektronick├Żch kn├şh s├║ vyroben├ę tou istou taiwanskou spolo─Źnos┼ąou. COOL-ER je pripojen├Ż na webov├║ str├ínku Interead na adrese www.coolerbooks.com, ktor├í pon├║ka elektronick├ę knihy vo form├íte Adobe Digital Edition. Vy┼żaduje si to, aby ste si stiahli a nain┼ítalovali softv├ęr Adobe Library, ktor├Ż sa ─żahko pou┼ż├şva a pom├┤┼że v├ím usporiada┼ą va┼íu zbierku elektronick├Żch kn├şh. Elektronick├║ knihu si tie┼ż m├┤┼żete jednoducho stiahnu┼ą do po─Ź├şta─Źa a prenies┼ą ju do zariadenia COOL-ER cez USB. M├┤┼żete vytv├íra┼ą prie─Źinky a usporiada┼ą e-knihy Windows cestovate─ż

Koment├íre k Interead COOL-ER | Odborn├ę presk├║manie 1

Toto zariadenie podporuje nieko─żko form├ítov elektronick├Żch kn├şh vr├ítane dvoch najpopul├írnej┼í├şch: PDF a ePub. Podporuje tie┼ż form├ítovan├ę textov├ę s├║bory a s├║bory HTML, hoci form├ít je pri sk├║┼ían├ş niekedy m├Ąt├║ci. M├┤┼żete prezera┼ą obr├ízky JPG a BMP a prehr├íva┼ą s├║bory MP3. V├Żrobca, Interead, obsahuje adapt├ęr 3, 5 mm pre headset 2, 5 mm, ale kvalita zvuku nie je dobr├í.

Ke─Ć┼że cena aplik├ície Sony Reader ned├ívno klesla, nem├┤┼żeme v├ím odpor├║─Źa┼ą model COOL-ER. ─îitate─ż m├┤┼że by┼ą ┼ąa┼ż┼í├ş (asi 82 ÔÇőÔÇőg bez ┼íkatule), ale povrch je omnoho lep┼í├ş, okrem lep┼íej kontroly a lep┼íieho v├Żkonu. Jedinou v├Żhodou COOL-ER je n├şzka hmotnos┼ą a farebn├Ż dizajn, ale to nie je dostato─Źn├Ż d├┤vod na v├Żber medzi ─Źitate─żom.

podrobnosti

cena

podrobnosti

rebr├ş─Źek

zariadenie

Ve─żkos┼ą, ktor├║ vid├şte

P├┤vodn├ę rozl├ş┼íenie

Dotykov├Ż displej Y / n

kapacita

Podpora pam├Ą┼ąov├Żch kariet

ve─żkos┼ą

z├íva┼żia

Mo┼żnosti bat├ęrie a nab├şjania

┼Żivotnos┼ą bat├ęrie EPeader

Podpora bezdr├┤tovej siete

3G?

pr├şstav

Formát podpory

Podporuje eReader TXT

Podpora eReader HTML

Podpora ─Ź├şta─Źky RTF

Podpora formátu PDFeadead

Podpora ePub EReader

Podpora ─Ź├şta─Źky elektronick├Żch kn├şh MOBI

elektronick├í ─Ź├şta─Źka Amazon Podpora AZW

EReader podporuje Microsoft Word

Prehrávanie zvuku MP3

Prehrávanie zvuku WMA

Prehrávanie zvuku WMA-DRM

Prehrávanie zvuku AAC

Prehr├ívanie zvuku chr├ínen├ę AAC

Prehrávanie zvuku OGG

Prehrávanie zvuku WAV

Prehrávanie zvuku

Podpora obrázkov BMP

Podpora obrázkov JPEG

Podpora obrázkov TIFF

K├║pi┼ą inform├ície

cena

záruka

poskytovate─ż

podrobnosti

189 libier
www.coolreaders.co.uk
** **
6.0in
600 ├Ś 800
┼żiadny
1, 024 MB
SDHC
118x11x183mm
178g
L├ştium-i├│nov├Ż, USB
8.000
závit
┼żiadny
USB, slúchadlá 3, 5 mm
Áno, toto
Áno, toto
Áno, toto
Áno, toto
Áno, toto
┼żiadny
┼żiadny
Áno, toto
Áno, toto
┼żiadny
┼żiadny
┼żiadny
┼żiadny
┼żiadny
┼żiadny
┼żiadny
Áno, toto
Áno, toto
┼żiadny
189 libier
dva roky na vyzdvihnutie a vrátenie
http://www.argos.co.uk
www.coolreaders.co.uk

Related Articles

Back to top button