Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Kód iOS 14 ukazuje príchod iPhone 9 plus

ktorý Apple pracuje na novom cenovo dostupnom telefóne iPhone 9, by už nemalo byť tajomstvom. V posledných mesiacoch narastali povesti. Stále je to otázka čakania na oznámenie, hoci nie je jasné, kedy sa to presne plánuje. Dnes sa objavili informácie o novom modeli. 9to5Mac objavené v kóde uniknutej skorej verzie iOS 14 záchytných bodov k tomuto novému modelu. Je to o iPhone 9 Plus pravda Apple bude pracovať.

„IOS 14 predstavuje iPhone 9 Plus “

IPhone 9, ako sa to predbežne nazýva, sa stáva 4,7-inch iPhone na domáce tlačidlo, rovnako ako v iPhone 8 a iPhone 7, To znamená, že snímač Touch ID a čierne pruhy v hornej a dolnej časti obrazovky. IPhone 9 Plus, o čom sa teraz hovorí, získajú takmer rovnaké špecifikácie.

Kód ukazuje, že iPhone 9 ako je iPhone 9 Navyše získate A13 Bionický čip. Jedná sa o rovnaký procesor ako v súčasnej rade zariadení iPhone 11, vďaka čomu je zariadenie iPhone 9 môže trvať roky a môže využívať najnovšie funkcie. Premýšľajte o tom Apple Pay a funkcia expresnej verejnej dopravy. Táto posledná funkcia, ktorá vám umožňuje rýchlejšie prihlásenie s podporou spoločností hromadnej dopravy, nie je k dispozícii na starších modeloch. Platí to aj pre skenovanie značiek NFC na pozadí, ktoré funguje iba na telefónoch iPhone od roku 2018. S iPhone 9 a iPhone 9 Plus prináša Apple také funkcie ako dostupné modely.

Aký veľký iPhone 9 Plus to bude a ako to s kamerou nie je úplne jasné. Tento model môže mať jeden 5,5-inch obrazovka, rovnako ako iPhone 8 Plus. V posledných mesiacoch sa objavili povesti o novom väčšom cenovo dostupnom iPhone, ktorý by sa mal objaviť na jar roku 2021.

Zostava iPhone 2021 Ming-Chi Kuo

Appleanalytik predtým uviedol, že väčšie iPhone SE 2 nemusí dostať tlačidlo domov, ale bude fungovať s funkciou Touch ID. Z tohto dôvodu Apple chcete spracovať snímač Touch ID v bočnom tlačidle.

IPhone 9 očakávame čoskoro. Môže to oznámiť Apple tento model prostredníctvom tlačovej správy tento mesiac, ale vzhľadom na vývoj okolo koronavírusu nie je možné si predstaviť, že Apple iPhone 9/ iPhone SE 2 úniky v neskoršej dobe. V našom prehľade o iPhone 9 aktualizujeme vás.