Kniha PowerBook podpísaná Steve Jobsom a Apple-1

V marci sa uskutoční aukcia venovaná Steve Jobsovi, ktorá bude zahŕňať knihu PowerBook podpísanú samotným Jobsom a Apple-1 Originál. K dispozícii bude aj mnoho ďalších modulov gadget.

aukcie stve pracovných miest

Aukcia Steve Jobs bola organizovaný RR Auctions a okrem už uvedených dvoch počítačov zahŕňa aj vzácny dokument z internetuApple II. Tiež podpísal Steve Jobs, ktorý patril k prvému priemyselnému dizajnérovi Apple, Jerry Manock.

Podpísaný objekt ako PowerBook stojí to ešte viac ako obvykle, pretože Steve Jobs nerád podpisoval svoje objekty. Toto zariadenie sa tiež páčiApple-1, patrí spoločnosti Manock:

Rozhodol som sa dražiť tieto veci, pretože som si uvedomil, že väčšinu času boli tieto veci uzavreté v skrini a neboli ocenené a známe, ako by si to zaslúžilo. Rozhodol som sa, že chcem preniesť „hodnotu“ týchto zariadení iným ľuďom, ktorí budú tiež môcť zdediť veľmi vzácny dokument odApple II.

jablkové aukcie

Ťažisko tiež pôjde na aukciu Apple, klobúky, plážové osušky, tričká a oveľa viac. Celková hodnota týchto položiek by mohla prekročiť 900 000 dolárov.

správy