Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

K─ż├║─Źov├ę d├ítumy pre elektronick├Ż obchod v roku 2022

Pre va┼íu webov├║ str├ínku elektronick├ęho obchodu je d├┤le┼żit├ę nastavi┼ą marketingov├ę akcie, ktor├ę bud├║ odr├í┼ża┼ą najd├┤le┼żitej┼íie momenty roka. Z├írove┼ł sa budete musie┼ą spo─żahn├║┼ą aj na tie najlep┼íie n├ístroje elektronick├ęho obchodu, aby ste mohli efekt├şvne rozv├şja┼ą svoj predaj. Ni┼ż┼íie n├íjdete d├ítumy, ktor├ę m├┤┼żete prida┼ą do svojho kalend├íra elektronick├ęho obchodu na rok 2022.

Zimn├Ż v├Żpredaj: od stredy 12.1.2022

Zimn├ę v├Żpredaje 2022 za─Ź├şnaj├║ v stredu 12. janu├íra o 8:00 a kon─Źia v utorok 8 febru├ír. Ako ka┼żd├Ż rok, predaje sa uskuto─Ź┼łuj├║ celkovo 4 t├Ż┼żd┼łov. Term├şny zimn├Żch v├Żpredajov za─Ź├şnaj├║ sk├┤r pre departementy Meurthe-et-Moselle, Meuse a Vosges: pondelok 3 janu├íra 2022. Term├şny sa l├ş┼íia aj pre DOM-TOM pod─ża nariadenia vl├ídy, ktor├Żm sa stanovuj├║ d├ítumy a ─Źasy za─Źiatku predaja.

Modr├Ż pondelok: pondelok 17. janu├íra 2022

Modr├Ż pondelok 2022 pripad├í tohto roku na 17. janu├íra. Ale ─Źo je modr├Ż pondelok? Zodpoved├í 3. janu├írov├ęmu pondelku, o ktorom sa hovor├ş, ┼że je najdepres├şvnej┼í├şm d┼łom v roku. Ide o koncept priamo z britskej reklamnej kampane realizovanej pre Sky Travel v roku 2005. T├íto my┼ílienka sa stala popul├írnou a zna─Źky ju teraz vyu┼ż├şvaj├║. tohto ÔÇ×depres├şvneho d┼łaÔÇť vykon├íva┼ą marketingov├ę akcie so svoj├şm publikom. Je len na v├ís, ako ÔÇ×rozvesel├şte n├íladuÔÇť n├ív┼ítevn├şkom v├í┼ího e-shopu!

De┼ł sv├Ąt├ęho Valent├şna: pondelok 14. febru├íra 2022

Nepreme┼íkajte Valent├şna 14. febru├íra! De┼ł sv├Ąt├ęho Valent├şna sa tento rok bude oslavova┼ą v pondelok, ─Źo je dar z nebies na pr├şpravu siln├Żch akci├ş, najm├Ą na dar─Źeky na posledn├║ chv├ş─żu po─Źas v├şkendu pred podujat├şm.

De┼ł star├Żch m├ím: nede─ża 6 marec 2022

De┼ł star├Żch m├ím 2022 sa kon├í v nede─żu 6 pochod. Pod─ża trad├şcie je De┼ł star├Żch m├ím stanoven├Ż v┼żdy na prv├║ marcov├║ nede─żu.

Jarn├ę franc├║zske dni: apr├şl 2022

Franc├║zske dni jari sa zvy─Źajne konaj├║ koncom apr├şla alebo dokonca za─Źiatkom m├íja. D├ítumy zatia─ż neboli ozn├ímen├ę, ale tento ÔÇ×franc├║zsky ─Źierny piatokÔÇť by mohol by┼ą stanoven├Ż okolo 27. apr├şla 2022. Franc├║zske dni trvaj├║ pribli┼żne 1 t├Ż┼żde┼ł.

Ve─żkono─Źn├Ż pondelok: pondelok 18. apr├şla 2022

Ve─żkono─Źn├Ż pondelok je v┼żdy ┼ít├ítnym sviatkom, ale z roka na rok sa men├ş, preto┼że je stanoven├Ż na de┼ł po prvej nedeli po splne. Ve─żkono─Źn├Ż pondelok 2022 je napl├ínovan├Ż na 18. apr├şla. Toto podujatie je pr├şle┼żitos┼ąou up├║ta┼ą pozornos┼ą svojho publika komunik├íciou na t├║to t├ęmu: ─Źokol├ída, vaj├ş─Źka, kr├íliky, zvon─Źeky… O n├ípady nie je n├║dza!

De┼ł matiek: nede─ża 29. m├íja 2022

De┼ł matiek 2022 sa kon├í v nede─żu 29. m├íja. De┼ł matiek je pod─ża trad├şcie stanoven├Ż v┼żdy na posledn├║ m├íjov├║ nede─żu.

De┼ł otcov: nede─ża 19. j├║na 2022

De┼ł otcov 2022 sa kon├í v nede─żu 19. j├║na. De┼ł otcov je pod─ża trad├şcie stanoven├Ż v┼żdy na 3. j├║nov├║ nede─żu.

Letn├Ż v├Żpredaj: od stredy 22.6.2022

Letn├Ż v├Żpredaj 2022 sa za─Źne v stredu 22. j├║na o 8:00 a skon─Ź├ş v utorok 19. j├║la. Ako ka┼żd├Ż rok sa v├Żpredaje uskuto─Źnia v celkovom po─Źte 4 t├Ż┼żd┼łov. Term├şny letn├Żch v├Żpredajov pre Alpes-Maritimes a Pyr├ęn├ęes-Orientales s├║ stanoven├ę na stredu 6 j├║la do utorka 2 augusta 2022. Letn├ę v├Żpredaje na Korzike s├║ tie┼ż rozlo┼żen├ę: od stredy 13. j├║la do utorka 9 August 2022. Term├şny sa pre DOM-TOM l├ş┼íia pod─ża nariadenia vl├ídy, ktor├Żm sa stanovuj├║ d├ítumy a ─Źasy za─Źiatku predaja.

Koniec ┼íkolsk├ęho roka: ┼ítvrtok 7 j├║la 2022

┼ákolsk├Ż rok sa tento rok kon─Ź├ş vo ┼ítvrtok. Kto hovor├ş, ┼że koniec ┼íkolsk├ęho roka, hovor├ş letn├ę pr├ízdniny… Je d├┤le┼żit├ę pozna┼ą tento d├ítum, preto┼że m├┤┼że znamena┼ą pokles n├ív┼ítevnosti v├í┼ího e-shopu. Pravdepodobne bude pre v├ís relevantn├ę zavies┼ą opatrenia na vhodn├║ komunik├íciu pod─ża obdob├ş: pred pr├ízdninami, cez pr├ízdniny a na konci pr├ízdnin tesne pred za─Źiatkom ┼íkolsk├ęho roka.

Amazon Hlavn├Ż de┼ł: j├║l 2022

Amazon Prime Day sa zvy─Źajne kon├í v polovici j├║la. Podujatie bolo v├Żnimo─Źne odlo┼żen├ę na j├║n 2021 z d├┤vodu glob├ílnej pand├ęmie. Amazon Prime Day vytvorilo trhovisko Amazon umo┼żni┼ą predplatite─żom jej programu Amazon Bonus za pr├şstup k produktom za zn├ş┼żen├ę ceny na 48 hod├şn. Ak distribuujete svoje produkty na tomto trhu, je to pre v├ís pr├şle┼żitos┼ą na rozvoj predaja prostredn├şctvom tohto ka┼żdoro─Źn├ęho podujatia.

Návrat do školy: štvrtok 1. septembra 2022

Za─Źiatok ┼íkolsk├ęho roka 2022 vl├ída stanovila na ┼ítvrtok 1. septembra. Tento d├ítum je k─ż├║─Źov├Ż, preto┼że budete musie┼ą pripravi┼ą svoje marketingov├ę akcie vopred, aby ste uspokojili potreby v├í┼ího publika e┼íte pred ofici├ílnym za─Źiatkom ┼íkolsk├ęho roka!

Franc├║zske dni na za─Źiatok nov├ęho ┼íkolsk├ęho roka: koniec septembra 2022

Franc├║zske dni na za─Źiatku ┼íkolsk├ęho roka sa zvy─Źajne konaj├║ koncom septembra. D├ítumy zatia─ż neboli ozn├ímen├ę, ale tento ÔÇ×franc├║zsky ─Źierny piatokÔÇť by sa mohol kona┼ą okolo 30. septembra 2022. Franc├║zske dni za─Źiatku ┼íkolsk├ęho roka zvy─Źajne trvaj├║ cel├Ż v├şkend.

De┼ł star├Żch otcov: nede─ża 2 okt├│ber 2022

De┼ł star├Żch otcov 2022 sa kon├í v nede─żu 2 okt├│ber. De┼ł star├Żch otcov je pod─ża trad├şcie stanoven├Ż v┼żdy na prv├║ okt├│brov├║ nede─żu.

Halloween: pondelok 31. okt├│bra 2022

┼á┼ąastn├Ż Halloween! ─Äal┼íia skvel├í pr├şle┼żitos┼ą prisp├┤sobi┼ą svoju komunik├íciu tejto svetovej udalosti, ktor├║ netreba predstavova┼ą. V roku 2022 pripad├í Halloween na pondelok, ─Źo v├ím umo┼żn├ş nastavi┼ą nov├ę produkty alebo ÔÇ×┼ípeci├ílne halloweenskeÔÇť akcie pre v├í┼í internetov├Ż obchod t├Ż┼żde┼ł pred alebo len v├şkend pred t├Żmto desiv├Żm 31. okt├│brom.

─îierny piatok: piatok 25. novembra 2022

Nevyhnutnos┼ą pre str├ínky elektronick├ęho obchodu: ─îierny piatok. Ten je napl├ínovan├Ż na piatok 25. novembra 2022, presne mesiac pred Vianocami. T├íto celosvetov├í udalos┼ą vznikla v Spojen├Żch ┼ít├ítoch a zodpoved├í piatku po Dni v─Ćakyvzdania. ─îierny piatok je pr├şle┼żitos┼ąou na vytvorenie siln├Żch komer─Źn├Żch akci├ş na zv├Żraznenie najlep┼í├şch propaga─Źn├Żch akci├ş na va┼íej str├ínke elektronick├ęho obchodu.

Kybernetick├Ż pondelok: pondelok 28. novembra 2022

Pozn├íte mal├ęho brata Black Friday? Kybernetick├Ż pondelok je pondelok po ─îiernom piatku. T├íto komer─Źn├í udalos┼ą pom├íha povzbudi┼ą pou┼ż├şvate─żov, aby pokra─Źovali v nakupovan├ş online aj po ─Źiernom piatku. Preto je d├┤le┼żit├ę zapam├Ąta┼ą si tento d├ítum, ak chcete vyu┼żi┼ą ─Ćal┼í├ş de┼ł po v├şkende Black Friday, aby ste mohli ─żahko rozv├şja┼ą svoje tr┼żby.

Zelen├Ż pondelok: pondelok 12. decembra 2022

Zelen├Ż pondelok, ÔÇ×zelen├Ż pondelokÔÇť vo franc├║z┼ítine, sa zvy─Źajne kon├í druh├Ż decembrov├Ż pondelok. Tento koncep─Źn├Ż n├ízov vytvoril eBay v roku 2007. T├íto obchodn├í udalos┼ą sa pova┼żuje za ÔÇ×druh├║ ┼íancuÔÇť pre ─żud├ş, ktor├ş preme┼íkali akcie na ─îierny piatok a Cyber ÔÇőÔÇőÔÇőÔÇőpondelok.

Vianoce: nede─ża 25. decembra 2022

Nie je prekvapen├şm, ┼że Vianoce s├║ jedn├Żm z k─ż├║─Źov├Żch d├ítumov pre elektronick├Ż obchod, preto┼że ide o obdobie vysokej spotreby. Vianoce 2022 pripadaj├║ na nede─żu. Je nevyhnutn├ę vopred myslie┼ą na akcie, ktor├ę sa chyst├íte zavies┼ą na svojom e-shope, na trhovisk├ích, ale aj na soci├ílnych sie┼ąach.

Silvester: sobota 31.12.2022

Pr├şpravy na Vianoce ├íno, ale nezabudnite na Silvestra, ktor├Ż sa bude kona┼ą v sobotu 31. decembra 2022. Aj obdobie medzi Vianocami a prv├Żm rokom je intenz├şvne a spotreba zost├íva vysok├í. Nepo─żavte vo svojom ├║sil├ş po─Źas tohto posledn├ęho t├Ż┼żd┼ła uzavrie┼ą rok vo ve─żkom ┼ít├Żle!