Kl├ívesnica Swiftkey pre Android – Pre─Źo by v├ím nemala ch├Żba┼ą?

Kl├ívesnica Swiftkey pre Android - Pre─Źo by v├ím nemala ch├Żba┼ą? 1

V├Ą─Ź┼íina z n├ís je pr├şli┼í zvyknut├í na be┼żn├║ virtu├ílnu kl├ívesnicu pre Android a u┼ż ju unavuje. Predt├Żm, ako sa technol├│gia dotykovej obrazovky prehnala, ste pravdepodobne p├şsali r├Żchlo a vlnito, mo┼żno aj bez toho, aby ste sa pozreli na fyzick├║ kl├ívesnicu na jednoduchom telef├│ne Nokia. A aby boli veci nostalgickej┼íie, vedeli ste, ┼że sta─Ź├ş stla─Źi┼ą kl├íves s ozna─Źen├şm ÔÇ×2ÔÇ×trikr├ít na zadanie znakuÔÇ× c ÔÇť. P├şsanie textov├Żch spr├ív bolo teda celkom jednoduch├ę, Facebook aktualiz├ície stavu a odpovede na e -maily. So zariadeniami s Androidom s dotykov├Żm displejom mus├şte ma┼ą o─Źi st├íle upren├ę na kl├ívesnici a obzvl├í┼í┼ą opatrn├ş je funkcia ÔÇ×automatick├í predikciaÔÇť – ktor├í napokon nie je tak├í predikt├şvna! Minim├ílne raz ste pravdepodobne stla─Źili tla─Źidlo ÔÇ×Odosla┼ąÔÇť, aby ste si uvedomili, ┼że text, ktor├Ż ste pr├íve odoslali, m├í ve─ża svinstva.

SwiftKey

Kl├ívesnica Swiftkey pre Android je revolu─Źn├í nov├í virtu├ílna kl├ívesnica, v─Ćaka ktorej je p├şsanie na va┼íom zariaden├ş so syst├ęmom Android nielen z├íbavn├ę, ale aj r├Żchle a fascinuj├║ce. SwiftkeyKeyboard pre Android, ktor├Ż vyvinula spolo─Źnos┼ą Productivity (lond├Żnska spolo─Źnos┼ą), sa pribli┼żuje k ide├ílnemu p├şsaniu. Napriek tomu, ┼że spolo─Źnosti Google mo┼żno tlieska┼ą za neust├íle zlep┼íovanie kl├ívesnice pre Android, SwiftkeyKeyboard je d├┤vod, pre─Źo je kl├ívesnica SwiftkeyKeyboard tou najlep┼íou z mo┼żnost├ş jazyka a p├şsania, ktor├ę poskytuje v├í┼í smartphone alebo tablet s Androidom.

Kl├ívesnica Swiftkey pre Android – je to viac ne┼ż len kl├ívesnica

Stiahnutie na Amazone

Pre─Źo je Swiftkey najlep┼íou kl├ívesnicou pre Android

1. Umela inteligencia

Klávesnica Swiftkey pre Android - umelá inteligencia

Kl├ívesnica Swiftkey predpoved├í va┼íe ─Ćal┼íie slovo e┼íte predt├Żm, ako ho zad├íte. T├íto aplik├ícia pre Android, ktor├í sa ─Źasto ozna─Źuje aj ako kl├ívesnica na ─Ź├ştanie my┼ílienok, sa bude u─Źi┼ą z va┼íich textov, e-mailu a ─Ćal┼íieho obsahu ulo┼żen├ęho v telef├│ne s Androidom a inteligentne sa pok├║si zmapova┼ą vz┼ąahy medzi slovami, ktor├ę pou┼ż├şvate. Swiftkey tak predpoved├í nielen va┼íe ob─ż├║ben├ę slovn├ę z├ísoby, ale navrhne v├ím ─Ćal┼íie slovo e┼íte sk├┤r, ako sa dotknete kl├ívesnice. M├í to teda vplyv na ├║lo┼żisko m├┤jho zariadenia? Nie. Swiftkey pre Android je najinteligentnej┼íia aplik├ícia pre kl├ívesnice na svete, ktor├í pou┼ż├şva technol├│giu ÔÇ×tepeln├ęho mapovaniaÔÇť na zaznamenanie kl├ívesov, na ktor├ę prsty naj─Źastej┼íie narazia, a z t├Żchto ├║dajov stanov├ş v├í┼í jedine─Źn├Ż ┼ít├Żl p├şsania. To znamen├í, ┼że v┼íetky vtipn├ę, jedine─Źn├ę alebo v├Żstredn├ę slov├í, ktor├ę pou┼ż├şvate pre svoje Facebook a twitterov├ę aktualiz├ície bud├║ dobre pokryt├ę. Stru─Źne povedan├ę, ─Ź├şm viac kl├ívesnicu pou┼ż├şvate, t├Żm viac v├ím rozumie – a p├şsanie je tak jednoduch┼íie.

2. Pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie

Kl├ívesnica Swiftkey pre Android - pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie

Kl├ívesnica Swiftkey pre Android nahr├ídza va┼íe star├ę rozhranie kl├ívesnice pre Android klasickou a kompaktnou virtu├ílnou kl├ívesnicou, v─Ćaka ktorej je p├şsanie p├║tavej┼íie. Na u─żah─Źenie ├║pravy textu v telef├│ne alebo tablete s Androidom m├┤┼żete prida┼ą ┼í├şpky. Ak d├ívate prednos┼ą v├Ą─Ź┼í├şm znakom alebo tla─Źidl├ím, m├┤┼żete ve─żkos┼ą kl├ívesnice prisp├┤sobi┼ą, aby ste u─żah─Źili p├şsanie.

3. Tematick├ę mo┼żnosti

Kl├ívesnica Swiftkey pre Android - mo┼żnosti mot├şvu

S najv├Ą─Ź┼íou pravdepodobnos┼ąou v├ís nikdy ani nenapadlo zmeni┼ą t├ęmu, pokia─ż ide o kl├ívesnicu pre Android. ┼átandardn├í virtu├ílna kl├ívesnica pre Android to ani neumo┼ż┼łuje. S kl├ívesnicou Swiftkey pre Android si v┼íak m├┤┼żete vybra┼ą z 12 r├┤znych farebn├Żch t├ęm (Cobalt, Pitch, Dusk, Regal, Berry, Sky, Fuchsia, Holo, Dark, Light, Neon a Pumpkin) a pou┼żi┼ą t├║, ktor├í v├ís pote┼í├ş v├Ą─Ź┼íina.

V z├ívislosti od toho, ako r├Żchlo alebo opatrne p├ş┼íete, mus├şte ur─Źi┼ą ┼ít├Żl p├şsania:

Presn├ę – ak ste opatrn├Ż pis├ír, ktor├Ż sa ─Źasto spolieha na predpovede

Rapid – ak ste r├Żchly pis├ír, ktor├Ż spolieha na automatick├║ opravu, aby slov├í plynuli.

V─Ćaka mo┼żnostiam t├ęmy a ┼ít├Żlu ┼ít├Żlu p├şsania z├şskate ur─Źit├║ flexibilitu pri ur─Źovan├ş svojich n├ívykov pri p├şsan├ş.

4. Porozprávajte sa s klávesnicou

Klávesnica Swiftkey pre Android - hovorte s klávesnicou

Aj ke─Ć star├í star├í kl├ívesnica pre Android st├íle umo┼żn├ş hlasov├Ż vstup, kl├ívesnica Swiftkey m├í vlastn├Ż sp├┤sob slov. M├┤┼żete pou┼żi┼ą mno┼żstvo hlasov├Żch pr├şkazov, ktor├ę n├íjdete v mo┼żnosti ÔÇ×R├Żchle nastaveniaÔÇť, ─Źo v├ím umo┼żn├ş r├Żchlo upravova┼ą a/alebo vklada┼ą text. Schopnos┼ą aplik├ície rozpozn├íva┼ą hlas nie je ni─Ź fenomen├ílne.

5. Swiftkey Cloud

Klávesnica Swiftkey pre Android - Swiftkey Cloud

Zahrnut├ę vo verzii kl├ívesnice Swiftkey, ktor├í je v s├║─Źasnosti k dispoz├şcii v Google Play StoreÔÇ×Cloud Swiftkey je ├║┼żasn├í funkcia, ktor├í umo┼ż┼łuje synchroniz├íciu va┼íich ├║dajov medzi v┼íetk├Żmi va┼íimi zariadeniami Android. Swiftkey sa v z├ísade u─Ź├ş a rozumie va┼íej osobe pri p├şsan├ş z v├í┼ího Gmailu, Facebook, Twitter a/alebo ak├Żko─żvek in├Ż ├║─Źet, ktor├Ż poskytnete. V star┼í├şch verzi├ích ste tieto ├║─Źty museli ru─Źne prida┼ą do ka┼żd├ęho zariadenia, ktor├ę vlastn├şte. V─Ćaka slu┼żbe Swiftkey Cloud je v┼íak p├şsanie jednoduch┼íie a pohodlnej┼íie s t├Żmito bohat├Żmi funkciami:

Zv├Ż┼íen├í personaliz├ícia – v s├║─Źasnosti kl├ívesnica Swiftkey pou┼ż├şva va┼íe konverz├ície z Twitter, Facebook, Gmail a (v poslednej dobe) Yahoo! Po┼ítou predpovedajte svoje n├ívyky v konverz├ícii a p├şsan├ş. To umo┼ż┼łuje lep┼íie predpovede a viac mo┼żnost├ş ÔÇ×automatickej korekcieÔÇť. A pre pr├şpad, ┼że by ste boli ─Źlenom aj na inej soci├ílnej sieti, t├şm Swiftkey neust├íle prid├íva zdroje, tak┼że budete pravdepodobne tie┼ż ve─żmi skoro informovan├ş.
Z├ílohovanie a synchroniz├ícia – slov├í, ktor├ę pre v├ís maj├║ najv├Ą─Ź┼í├ş v├Żznam, s├║ synchronizovan├ę a dostupn├ę vo v┼íetk├Żch va┼íich zariadeniach. To znamen├í, ┼że ak n├íhodou pr├şdete o svoje zariadenie s Androidom, nebudete musie┼ą za─Źa┼ą od za─Źiatku u─Źi┼ą Swiftkey, ako zad├ívate svoje textov├ę ├║daje.
Trendov├ę fr├ízy– pokro─Źil├í technol├│gia pou┼żit├í v tejto aplik├ícii bude analyzova┼ą zdroje ├║dajov, ako napr Twitter a Facebook, izolujte najob─ż├║benej┼íie aspekty konverz├íci├ş a n├ísledne denne aktualizujte svoje predpovede t├Żmito ├║dajmi. To znamen├í, ┼że kedyko─żvek potrebujete zverejni┼ą svoj profil na soci├ílnych sie┼ąach, kl├ívesnica Swiftkey Keyboard pre Android bude ma┼ą pre v├ís pripraven├ę slov├í, o ktor├Żch hovor├ş ka┼żd├Ż vo va┼íej oblasti!

6. Swiftkey Flow

Klávesnica Swiftkey pre Android - Swiftkey Flow

Umo┼ż┼łuje p├şsa┼ą bez zdvihnutia jedin├ęho prsta! Swiftkey flow je pokro─Źil├Ż sp├┤sob p├şsania na kl├ívesnici zariadenia Android potiahnut├şm alebo ÔÇ×pr├║den├şmÔÇť slova na kl├ívesoch. V kombin├ícii s expres├şvnou predik─Źnou silou, s ktorou je t├íto aplik├ícia pre kl├ívesnice pre Android dod├ívan├í, je funkcia Swiftkey flow ├║┼żasn├í.

Klávesnica Swiftkey je zapnutá Google Play Store

i) Kl├ívesnica tabletu Swiftkey [Paid ÔÇô $3.99]

T├íto aplik├ícia prin├í┼ía silu kl├ívesnice Swiftkey pre Android priamo do v├í┼ího tabletu, doplnen├║ o umel├║ inteligenciu, tok Swiftkey a cloud Swiftkey. Ak ste sa u┼ż rozhodli, ┼że chcete, aby bola na va┼íom zariaden├ş kl├ívesnicou Swiftkey, stiahnite si t├║to platen├║ verziu. Kl├ívesnica tabletu Swiftkey (platen├í verzia) je hodnoten├í ako neskuto─Źn├í 4.4 v ─Źase p├şsania tohto pr├şspevku viac ako 11 000 pou┼ż├şvate─żov.

K stiahnutiu: 100 000 – 500 000

Verzia syst├ęmu Android: L├ş┼íi sa pod─ża zariadenia

Ve─żkos┼ą: L├ş┼íi sa pod─ża zariadenia

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

ii) Tablet Swiftkey [Free] Aktualizácia: Aplikácia bola odstránená.

P├Ątn├ís┼ąmin├║tov├ę okno vr├ítenia pe┼łaz├ş pon├║kan├ę na Android Markete jednoducho nesta─Ź├ş na to, aby ste sa rozhodli, ─Źi si konkr├ętnu aplik├íciu chcete ponecha┼ą alebo nie. Ak sa chcete prepracova┼ą a vysk├║┼ía┼ą r├┤zne funkcie sk├┤r, ako budete m├┤c┼ą za kl├ívesnicu Swiftkey skuto─Źne zaplati┼ą, t├íto bezplatn├í verzia to urob├ş za v├ís. Aktu├ílne hodnoten├ę ako priemer 4.2 viac ako 5 000 pou┼ż├şvate─żov tabletov, bezplatn├í verzia pon├║ka z├í┼żitok zo Swiftkey na sk├║┼íobn├║ dobu 1 mesiac.

K stiahnutiu: 1, 000 000 – 5, 000 000

Verzia syst├ęmu Android: L├ş┼íi sa pod─ża zariadenia

Ve─żkos┼ą: L├ş┼íi sa pod─ża zariadenia

iii) Kl├ívesnica Swiftkey pre telef├│n s Androidom [Paid ÔÇô 3.99$] Aktualiz├ícia: Teraz zadarmo.

Toto je aplik├ícia kl├ívesnice Swiftkey pre v├í┼í telef├│n s Androidom. Hodnoten├ę ohromuj├║co 4.7 od viac ako 235 000 pou┼ż├şvate─żov, budete sa pravdepodobne musie┼ą ─żahko rozhodn├║┼ą, ─Źi chcete plati┼ą za t├║to neobmedzen├║ verziu.

K stiahnutiu: 1, 000 000 – 5, 000 000

Verzia syst├ęmu Android: L├ş┼íi sa pod─ża zariadenia

Ve─żkos┼ą: L├ş┼íi sa pod─ża zariadenia

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

iv) Klávesnica Swiftkey zdarma pre telefón s Androidom [Free] Aktualizácia: Aplikácia bola odstránená.

Kl├ívesnica Swiftkey pre telef├│ny s Androidom (bezplatn├í verzia) poskytuje z├í┼żitok z programu Swiftkey, ale iba na obmedzen├║ dobu 1 mesiac. Ak si chcete Swiftkey na svojom smartf├│ne vysk├║┼ía┼ą a a┼ż potom sa m├┤┼żete rozhodn├║┼ą, ─Źi si ho chcete alebo nechcete k├║pi┼ą, cho─Ćte do toho a stiahnite si t├║to verziu.

K stiahnutiu: 10 000 000 – 50 000 000

Verzia syst├ęmu Android: L├ş┼íi sa pod─ża zariadenia

Ve─żkos┼ą: L├ş┼íi sa pod─ża zariadenia

Ako nain┼ítalova┼ą kl├ívesnicu Swiftkey pre Android

Stiahnite si vhodn├║ verziu Swiftkey (bezplatn├║ alebo platen├║ verziu) z obchodu Play

Ako nain┼ítalova┼ą Swiftkey pre Android

Krok 1: Pri prvom otvoren├ş aplik├ície po in┼ítal├ícii sa zobraz├ş v├Żzva na v├Żber a stiahnutie prim├írneho jazyka.
Krok 2: Klepnut├şm na ÔÇ×Povoli┼ą kl├íves SwiftÔÇť povol├şte spustenie tejto kl├ívesnice na zariaden├ş Android
Krok 3: Klepnut├şm nastav├şte Swiftkey ako predvolen├Ż n├ístroj kl├ívesnice
Krok 4: ÔÇ×Swiftkey CloudÔÇť – umo┼ż┼łuje povoli┼ą a nastavi┼ą cloudov├║ funkciu Swiftkey na z├ílohovanie, personaliz├íciu a synchroniz├íciu ├║dajov na v┼íetk├Żch va┼íich zariadeniach.
Krok 5: Swiftkey Flow – t├íto posledn├í mo┼żnos┼ą v├ím umo┼ż┼łuje povoli┼ą p├şsanie posunut├şm prsta.

Kliknite na Dokon─Źi┼ą a teraz m├┤┼żete za─Źa┼ą pou┼ż├şva┼ą t├║to klasick├║ aplik├íciu pre kl├ívesnice na zad├ívanie textov├ęho vstupu do pol├ş pre aktualiz├íciu soci├ílnych m├ędi├ş, spr├ív SMS a e -mailu.

Pou┼żitie Swiftkey

Met├│da vstupu

Kl├ívesnica Swiftkey v├ím umo┼ż┼łuje ur─Źi┼ą sp├┤sob zad├ívania medzi r├┤znymi mo┼żnos┼ąami (hlas, tradi─Źn├í kl├ívesnica a tok Swiftkey). Za─Źiarknut├şm v┼íetk├Żch pr├şslu┼ín├Żch za─Źiarkavac├şch pol├ş─Źok m├┤┼żete vybra┼ą viac ako jednu met├│du vstupu.

Nahlasovanie pou┼żitia

Swiftkey skontroluje va┼íe n├ívyky pri p├şsan├ş a povie v├ím, ako efekt├şvne alebo presne p├ş┼íete. Okrem toho m├┤┼żete tie┼ż pou┼żi┼ą ustanovenie tepelnej mapy na p├şsanie a zisti┼ą, ak├ę znaky ste naj─Źastej┼íie pou┼ż├şvali.

Okrem nastavenia sp├┤sobov zad├ívania a kontroly spr├ív o pou┼żit├ş pon├║ka kl├ívesnica Swiftkey pre Android ve─żk├ę mno┼żstvo ─Ćal┼í├şch nastaven├ş a mo┼żnost├ş, ktor├ę by ste mali vysk├║┼ía┼ą tak, ┼że aplik├íciu spust├şte pomocou ikony Swiftkey.

Video

Video s kl├ívesnicou Swiftkey pre Android si m├┤┼żete pozrie┼ą ni┼ż┼íie:

Záver

Mo┼żno ste si zvykli na oby─Źajn├║ star├║ androidov├║ kl├ívesnicu, aby ste si uvedomili, ┼że veci sa zmenili. Teraz u┼ż nemus├şte str├íca┼ą svoje vz├ícne sekundy (ktor├ę sa nakoniec hromadia na min├║ty a potom hodiny) pok├║┼ían├şm sa r├Żchlo p├şsa┼ą do svojich textov├Żch spr├ív. V─Ćaka intuit├şvnemu pou┼ż├şvate─żsk├ęmu rozhraniu Swiftkey a vysoko ├║─Źinn├ęmu predik─Źn├ęmu n├ístroju bude p├şsanie jednou z naj─żah┼í├şch vec├ş, ktor├ę na svojom zariaden├ş s Androidom rob├şte. Kl├ívesnica Swiftkey pre Android navy┼íe umo┼ż┼łuje a┼ż 3 jazykoch kedyko─żvek, tak┼że m├┤┼żete odosiela┼ą svoje e -maily v akomko─żvek jazyku. Nemus├şte sa zaka┼żd├Żm vraca┼ą k nepohodlnej kl├ívesnici pre syst├ęm Android. Celkovo je kl├ívesnica Swiftkey najlep┼íia kl├ívesnica pre zariadenia s Androidom, dostato─Źne inteligentn├í na to, aby v├Żrazne zlep┼íila p├şsanie pomocou adapt├şvneho u─Źenia.