Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

ÔÇ×KitÔÇť je nov├Ż Facebook experiment├ílna aplik├ícia zameran├í na spr├ívy bl├şzkych priate─żov Apple Watch

ÔÇ×KitÔÇť je nov├Ż Facebook experiment├ílna aplik├ícia zameran├í na spr├ívy bl├şzkych priate─żov Apple Watch 1

Facebook u┼ż jednu pon├║ka Messengeraplik├ícia pre Apple Watch, ale t├şm experiment├ílneho v├Żvoja spolo─Źnosti sa rozhodol pon├║knu┼ą in├║ alternat├şvu. T├íto sa zameriava na zasielanie spr├ív iba va┼íim najbli┼ż┼í├şm kontaktom.

TechCrunch dnes odhalila nov├║ experiment├ílnu aplik├íciu s n├ízvom ÔÇ×zariadenie". Je to produkt nov├ęho experiment├ílneho t├şmu pre produkt FacebookNPE a je navrhnut├Ż tak, aby posielanie spr├ív va┼íim najbli┼ż┼í├şm priate─żom bolo jednoduch├ę a priame priamo z va┼íich inteligentn├Żch hodiniek. S├║prava znamen├í ÔÇ×Keep in TouchÔÇť a je k dispoz├şcii v obchode App Store for Apple Watch (je k dispoz├şcii iba pre Apple Watch).

Ak chcete za─Źa┼ą s aplik├íciou, nain┼ítalujte ju Apple Watch a potom naskenujte QR k├│d, ktor├Ż sa objav├ş na va┼íom Apple Watch prihl├ísi┼ą sa k v├ím Facebook profilu. Odtia─ż si m├┤┼żu pou┼ż├şvatelia vybra┼ą, ktor├ę kontakty chc├║ upozorni┼ą Apple Watch N├ípady. Po v├Żbere osoby budete m├┤c┼ą jedn├Żm kliknut├şm odosla┼ą emod┼żi, posla┼ą hlasov├║ spr├ívu alebo zdie─ża┼ą svoju polohu.

Tu s├║ hlavn├ę funkcie novej aplik├ície Kit na z├íklade vstupnej str├ínky aplik├ície:

1, Onboarding: Prihl├íste sa naskenovan├şm k├│du QR na hodink├ích alebo zadan├şm pr├şstupov├ęho k├│du na adrese fb.com/devices.

2, V├Żber kontaktu: Vyberte si jeden Messengerspojenie z va┼íich navrhovan├Żch a posledn├Żch kontaktov jedn├Żm kliknut├şm. Ak chcete prepn├║┼ą, kliknite na str├ínke Zmeni┼ą kontakt na str├ínke nastaven├ş.

3, Posla┼ą spr├ívu: Odo┼ílite spr├ívu s dotykom pomocou zvukov├ęho z├íznamu, ikony emoji, zdie─żania polohy, ─Źm├íranice alebo dikt├ítu.

4, Prij├şmanie spr├ív: Prejden├şm prstom zobraz├şte spr├ívy svojich kontaktov vpravo.

5, Spr├ívy: Z├şskajte a reagujte na ozn├ímenia od svojich najlep┼í├şch Messengertermin├íl.

T├íto aplik├ícia je op├Ą┼ą vytvoren├í iba pre Apple Watch – Neexistuje ekvivalent iPhone, ktor├Ż by ste mohli nain┼ítalova┼ą do telef├│nu. Z├íle┼ż├ş na tom Messenger posiela spr├ívy a v┼íetko by malo fungova┼ą z inteligentn├Żch hodiniek. M├┤┼żete si ho stiahnu┼ą zariadenie pr├íve teraz, ─Źo je zadarmo.

Toto je iba najnov┼íia aplik├ícia zo skupiny NPE na Facebooku. Ned├ívno sme informovali o aplik├ícii s n├ízvom ÔÇ×Vyladen├ŻÔÇť, ktor├í je navrhnut├í ako s├║kromn├í aplik├ícia, ktor├║ m├┤┼żu p├íry pou┼ż├şva┼ą na komunik├íciu.

─îo si mysl├ş┼í o Kit? Vysk├║┼íate to? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie.