King Koduri chce "grafickú kartu pre všetkých hráčov za 200 dolárov"

V rozhovore pre ruský portál PRO Hi-Tech, Kráľ KoduriOkrem prezradenia, že to bolo prvýkrát, čo cestoval do Ruska, uviedol vaše ambície s Intel, a AMD, ktorá je najbolestivejšia, bolí, a to sa premieta do zamerania na trhu s grafickými kartami strednej triedy,

V rozhovore poznamenal, že ignoroval myšlienky, ktoré použil v minulosti, odkazujúc Nemá zmysel mať najlepšiu grafickú kartu na trhu, ak je to najdrahšie a potom vydal najdostupnejšiu grafiku. Dajte príklad Váš úspech s architektúrou AMD a Polariskde Radeon RX 480za 199 dolárov sa predáva ako horúce koláče a uprednostňuje sa veľký trh cenovo dostupný stôl S dostatočným výkonom, aby ste si mohli hru užiť.

Z tohto dôvodu a zdá sa, že AMD zabudla, bude to stratégia, ktorá bude pokračovať v spoločnosti Intelťahanie “grafická karta pre všetkých hráčov za 200 dolárov„a pamätaj na to viac“Prvý produkt je najdôležitejší.„a bude nasledovať kompletná sada grafických riešení“dva alebo tri roky"Button.

Na druhej strane odhalil, že mal „veľa skúseností s RayTracingom a rasterizáciou„Naznačil, že pred niekoľkými rokmi bola najdôležitejšia vec SPFnedávno kvalita textúryale čo RayTracing je stále veľmi zelená technológia.a bude ťažké presvedčiť hráčov, ktorí chcú minúť 200 dolárov zvýšiť svoj rozpočet až 300 dolárov používať túto technológiu odber nízka celková kvalita grafiky na kompenzáciu straty výkonu.

Dospelo sa k záveru, že zatiaľ to vyžaduje vysokú cenu, ale je to tak v budúcnosti budete určite úspešní, pretože za prístup k technológii nemusíte platiť príplatok,

Okrem zmienky o hardvéri tiež uviedol softvér, kde prináša veľký úspech, pretože môže mať dobrú grafickú kartu, ale je zbytočné, ak sa softvér prispôsobí úlohe. To je dôvod, prečo je táto práca o krok vpred, keď premýšľate o podpore “Stovky hier a aplikácií fungujú“a že tvorba grafických ovládačov je najzložitejšou prácou. O niekoľko okamihov neskôr odkazuje na softvérovú podporu DirectX 11DirectX 12 a rozhrania Vulkan API.

[vložiť] https://www.youtube.com/watch?v=05Vx51gh6Mo [/ embed]