Kindle Recenzia na papieri – je čas na inováciu?

Amazon, s Kindle Paperwhite je v súčasnosti jedným z najpredávanejších elektronických čítačiek na trhu vďaka svojmu pôsobivému displeju s vysokým rozlíšením a vstavanému osvetleniu, ktoré je navrhnuté tak, aby bolo pre oči ľahké.

Kindle Recenzia na papieri

Ak chcete začať s týmto Kindle Paperwhite Review, poďme sa na to pozrieť Kindle Špecifikácie stolového bieleho papiera. Neskôr získame podrobnosti o špecifikáciách a funkciách.

Vlastnosti Kindle papier
veľkosť 6,7″ X 4,6″
hrúbka 00,36 “
závažia 205 až 217 gramov
Šou 6″, 300 ppi
skladovanie 4 GB
Životnosť batérie 6 týždne
Vodeodolný žiadny
cloud-ové úložisko Áno
Vstavané svetlo 4 LED diódy
sieť WiFi + mobil
Cena* 11,99 dolárov

* Cena sa môže líšiť v závislosti od predaja / ponuky.

Formulár a dizajn

Veľkosť – 6,7″ X 4,6″ X 00,36 palca
Hmotnosť: 205 až 217 gramov

Predná strana Kindle Papier biely je holý a minimálny do kraja, všetko, čo vidíte na prednej strane, je papier ako biely papier Kindle Papierová biela obrazovka uzavretá v čiernych rámoch s krásnou farbou Kindle Logo sa zobrazuje dole.

Spodný krúžok je hrubší ako horný a bočný okraj a nemá na ňom nič okrem Kindle LOGO. Zvýšená hrúbka spodného okraja uľahčuje držanie Kindle Počas čítania papier v jednej ruke biely.

Amazon Kindle    Rozmery bieleho papiera

Tvrdé plastové časti a zadná časť jednotky sú uzavreté v gumovom materiáli s jemným dotykom a so zovretým textúrovaným povrchom. Toto poskytuje určitú ochranu pred náhodnými snímkami.

celkovo možno povedať, Kindle Papierové súpravy sú tenké (9 mm), ľahký (210 gramov) a pravdepodobne nie je unavený v rukách, a to aj pre tých, ktorí sa cítia byť horliví.

Kindle Papierový biely displej

Veľkosť obrazovky – 6 palcov
Rozlíšenie – 300 ppi

Vzhľadom na povahu E-atramentu používaného v elektronických čítačkách bolo technicky náročné integrovať technológiu dotykovej obrazovky do elektronických čítačiek. Preto staršie modely Kindle používa infračervenú technológiu na vytvorenie rozhrania s dotykovou obrazovkou (technicky staré) Kindle Dotykom nebolo zariadenie s dotykovou obrazovkou!)

V každom prípade, Kindle Paperwhite má skutočnú dotykovú obrazovku a obsahuje viac pixelov (300 PPI) v porovnaní s väčšinou elektronických čítačiek na trhu.

Obrazovka je zapnutá Kindle Papierové suity majú rovnaké vlastnosti proti oslneniu, aké ľudia očakávajú od a Kindle a umožňuje čítanie za rôznych svetelných podmienok vrátane jasného slnečného svetla a dokonca aj za tmy.

Vstavané osvetlenie

Kindle Paperwhite má vstavané osvetlenie, ktoré ho odlišuje od základného modelu v roku 2007 Kindle,

Vstavané osvetlenie zabezpečuje spoločnosť 4 Na rozdiel od tabliet podsvietených LED sú na rozdiel od tabliet s podsvietením navrhnuté LED svetlá, ktoré nasmerujú svetlo na povrch obrazovky a nesvietia do očí.

Jas obrazovky je možné podľa toho upraviť a upraviť Amazon Mali by ste byť schopní čítať pohodlne dlhší čas bez toho, aby ste cítili akékoľvek poškodenie očí.

Je potrebné uviesť, že osvetlenie v Kindle Papierové sady nie sú navrhnuté tak, aby boli vypnuté. Jas však môžete upraviť podľa svojich predstáv a zobrať ho úplne dolu pomocou prepínača virtuálneho stmievača na dotykovej obrazovke.

skladovanie

Vnútorná pamäť – 4 GB

Rozšírené úložisko – žiadne

Podľa Amazon, 4 GB skladovacia kapacita Kindle Papierové suity sú dosť dobré na uloženie tisícov kníh. Okrem toho, Amazon ponúka bezplatné úložisko v cloude pre všetko, čo kupujete Amazon,

Životnosť batérie

Batéria pre Kindle Odhaduje sa, že papier na bielu farbu predstavuje až šesť týždňov na jedno nabitie. Toto číslo je založené na priemere 30 minút čítania za deň, keď sú vstavané svetlá zapnuté a Wi-Fi je vypnuté.

Batéria trvá asi 4 hodín nabíjania pri pripojení k počítaču pomocou dodávaného kábla USB.

WiFi pripojenie

Možnosti pripojenia zahŕňajú – WiFi, dvojpásmové Wi-Fi 802.11 a / b / g / n s podporou pre WEP, WPA, zabezpečenie WPA2 s overením hesla alebo inštaláciu WPS WiFi chránenú.

Amazonský ekosystém

Amazon Ekosystémy vám ponúkajú prístup k miliónom lacných kníh a miliónom kníh zadarmo dostupných vo verejnom vlastníctve. Okrem toho existuje viac ako milión titulov, ktoré sú exkluzívne Kindle a nikde inde ho nenájdete.

Vo všeobecnosti bude väčšina starých, nových a pripravovaných kníh pravdepodobne k dispozícii v roku 2007 Kindle Formát. tiež Amazon ponuky Kindle Neobmedzené, čo vám umožňuje prístup k viac ako 800 000 knihám na akomkoľvek zariadení za 90,99 dolárov mesačne.

Ďalšie funkcie

Kindle Paperwhite ponúka robustné funkcie rodičovskej kontroly a má vstavaný slovník, ku ktorému sa dá ľahko získať jednoduchým stlačením a podržaním jedného slova.

Funkcia Smart Look Up poskytuje jednoduchý prístup k Wikipédii a funkcia RTG poskytuje zaujímavé informácie o charakteroch, umiestneniach a dátumoch zobrazovaných pri čítaní.

Môžete tiež stlačiť slovo alebo vybrať odsek na preklad do španielčiny a niekoľkých ďalších jazykov.

záver

Zatiaľ čo tí, ktorí hľadajú rozpočet, E-reader môže ísť o základný model Kindle, Pri odporúčaní nemáme žiadne váhanie Kindle Papierový balíček pre tých čitateľov, ktorí hľadajú kvalitnejšiu elektronickú čítačku za veľmi prijateľnú cenu.

Tu je porovnanie Kindle Papier biely a základný model Kindle že sa môžete pozrieť a dospieť k svojmu konečnému rozhodnutiu o kúpe.

Vlastnosti Kindle papier
veľkosť 6,3″ X 4,5″ 6,7″ X 4,6″
hrúbka 00,36 “ 00,36 “
závažia 161 gramov 205 až 217 gramov
Šou 6″, 167 ppi 6″, 300 ppi
skladovanie 4 GB 4 GB
Životnosť batérie 4 týždne 6 týždne
Vodeodolný žiadny žiadny
cloud-ové úložisko Áno Áno
Vstavané svetlo žiadny 4 LED diódy
sieť WiFi WiFi + mobil
Cena* 79,99 dolárov 11,99 dolárov

* Cena sa môže líšiť v závislosti od predaja / ponuky.