Kindle proti Kindle Porovnanie bielej knihy

Ak si kúpite základný model Kindle E-reader alebo ísť o jednu úroveň vyššie a kúpiť Kindle Papierová súprava so zabudovaným osvetlením? Na túto otázku možno najlepšie odpovedať tak, že ju urobíte Kindle proti Kindle Porovnanie bielej knihy.

Kindle proti Kindle Porovnanie bielej knihy

Začnime s tým Kindle proti Kindle Porovnanie papier – biela pri pohľade na najdôležitejšie špecifikácie oboch týchto elektronických čítačiek v ľahko zrozumiteľnom formáte tabuľky.

Vlastnosti Kindle papier
veľkosť 6,3″ X 4,5″ 6,7″ X 4,6″
hrúbka 00,36 “ 00,36 “
závažia 161 gramov 205 až 217 gramov
Šou 6″, 167 ppi 6″, 300 ppi
skladovanie 4 GB 4 GB
Životnosť batérie 4 týždne 6 týždne
Vodeodolný žiadny žiadny
cloud-ové úložisko Áno Áno
Vstavané svetlo žiadny 4 LED diódy
sieť WiFi WiFi + mobil
Cena* 79,99 dolárov 11,99 dolárov

*Cena sa môže líšiť v závislosti od predaja / ponuky.

Kindle Vs Paperwhite – veľkosť a dizajn

Kindle – 6,3″ X 4,6″ X 00,36 “, 161 gramov
Kindle Papier biely – 6,7” X 4,6″ X 00,36 ″, 205 gramov

oba Kindle & Kindle Papierovo biele e-čítačky majú viac alebo menej podobný dizajn, s hrubým spodným rámom a krásnym rámom Kindle Logo na ňom.

Ako ste už uhádli, zvýšená hrúbka spodného okraja týchto E-čítačiek je navrhnutá tak, aby vám uľahčila udržanie Kindle v jednej ruke pri čítaní kníh.

Pokiaľ ide o hmotnosť, základný model Kindle E-Reader je oveľa jednoduchší ako Kindle Papierové sady, vďaka ktorým je extrémne prenosný a ľahko prenášateľný.

Je však potrebné uviesť, že obidva tieto modely Kindle je jednoduchšia ako priemerná peňaženka. Preto by sa pri rozhodovaní o kúpe nemalo prikladať váhe rozdiel.

Kindle Vs Paperwhite – obrazovka a displej

Kindle – 6″, 167 ppi
Kindle Papier biely – 6″, 300 ppi

Ako vidíte vyššie uvedené porovnanie, Kindle Paperwhite sa zbiera takmer dvakrát toľko pixelov, ako je na základnom modeli Kindle, Rozdiel v zobrazení je však viditeľný iba pri zachovaní týchto dvoch verzií Kindle bok po boku.

Inak oboje Kindle a Kindle Papierové sady obsahujú skutočné atramentové častice, špeciálne písmo AmazonS vyrobené ručne a vytvárajú ostré papierové obrazovky bez oslnenia.

Kindle Vs Paperwhite – vstavané osvetlenie

Kindle Papierová súprava má vstavané osvetlenie, ktoré ho odlišuje od základného modelu Kindle,

Na rozdiel od podsvietených LCD na tabletoch je osvetlenie zapnuté Kindle Papierové suity boli starostlivo navrhnuté 4 Kontrolné svetlo LED na povrchu obrazovky a nesvieti v očiach čitateľov.

takto, Kindle Papierové sady sa odporúčajú, ak pravdepodobne čítate v tme (bez obťažovania niekoho) alebo čítate v zlých svetelných podmienkach.

Kindle Vs Paperwhite – skladovanie

Kindle – 4 GB
Kindle Papier biely – 4 GB

oba Kindle a Kindle Biely papier má to isté 4 GBskladovanie, ktoré podľa Amazon je dosť dobrý na uloženie tisícov kníh. tiež Amazon poskytuje bezplatné cloudové úložisko pre obe Kindle a Kindle Papierový užívateľ.

Kindle Vs Paperwhite – Výdrž batérie

Kindle – 4 týždne
Kindle Papier biely – 6 týždne

Aj keď je vstavané osvetlenie nastavené na maximum, batéria je zapnutá Kindle Papierové suity stojí za to držať krok 6 týždňov v porovnaní s 4 týždňov na základnom modeli Kindle,

Čas nabíjania batérie je rovnaký (4 hodín) pre obe Kindle a Kindle Papierová súprava, keď sú tieto čítačky vložené ich pripojením k počítaču.

Kindle Vs Paperwhite – Pripojenie

Kindle – WiFi
Kindle Papierové suity – WiFi, WiFi + mobilné

Základný model pre Kindle podporuje iba siete WiFi Kindle Papierové suity sú k dispozícii v oboch verziách: WiFi aj WiFi + Mobilná verzia.

Výhoda nákupu Kindle Papierový balík s podporou celulárnych služieb znamená, že budete môcť sťahovať svoje knihy Kindle takmer kedykoľvek bez toho, aby ste museli hľadať hotspot WiFi.

Ak vás zaujíma, Amazon stará sa o náklady na Cellular Network na podporovanom Cellular Kindle zariadení a nebude vám účtované žiadne poplatky, ak skončíte sťahovanie kníh pomocou Cellular Network.

Kindle proti Kindle Paperwhite – Záver

Základný model pre Kindle Odporúča sa pre príležitostných čitateľov, ktorí hľadajú lacný e-reader, a tiež pre tých, ktorí začínajú v elektronických knihách.

Zatiaľ čo základný model Kindle má oveľa nižšie rozlíšenie v porovnaní s Kindle Papierový balík, stále znie ako skutočný papier a má schopnosť udržať vás ponorený do čítania celé hodiny.

Ale ak ste ochotní zaplatiť viac (asi 40 dolárov), možno budete chcieť vystúpiť Kindle Balík papiera, ktorý poskytuje dlhšiu výdrž batérie, lepšiu obrazovku a schopnosť čítať aj v tme.

Môžete vyskúšať oboje Kindle a Kindle Papierové apartmány na Amazon,