Kindle Dohoda z Paperwhite zráža 20 GBP Amazon predaj zariadenia

KINDLE je jedným z prvých slov, ktoré vám napadnú pri uvažovaní o elektronických knihách.

Inteligentné zariadenia výrazne uľahčujú čítanie na cestách a ešte lepšie, že sú momentálne v predaji.

Novinári spoločnosti Sun nezávisle vybrali tento článok a odporúčané produkty. Obsahuje odkazy, ktoré sú reklamami, a ak kliknete na odkaz a kúpite si produkt, budeme zarábať.

AmazonAktuálne zľavy na zariadenie znamenajú úspory v rámci všetkých jeho inteligentných zariadení a Kindle môže byť skvelým darčekom a novým prírastkom pre milovníkov kníh, ktorí vždy potrebujú čítanie po ruke.

Amazon’s Kindle Paperwhite je stredná špecifikácia AmazonTri elektronické čítačky elektronických kníh a opäť najnižšia cena za rok.

Predtým označovaný ako 119,99 GBP, teraz ho môžete získať za necelých 100 GBP za 99,99 GBP, čím ušetríte 20 GBP v jednom z Amazončasovo obmedzené ponuky zariadení.

Je to slušná zľava na vynikajúce zariadenie a je to cena, akú sme od marca na kindle Paperwhite nevideli.

Amazon Kindle Paperwhite, 99,99 libier (ušetríte 20 libier) – kúpite tu

Amazon’s Kindle Paperwhite sa zameriava na jasné a ľahké čítanie pre používateľov, pričom v digitálnom zariadení je možné čítanie čo najbližšie k papieru.

Využíva vysokokvalitný displej bez odleskov s rozlíšením 300 ppi (pixelov na palec), ktorý ponúka čo Amazon nazýva „text v tlačenej kvalite“. Nedostatok oslnenia znamená, že vonku môžete jednoduchšie čítať a ako vždy Kindle zariadení je možné veľkosť písma podľa potreby zmeniť.

Na ďalšiu podporu používania vonku, Kindle Paperwhite má krytie IPX8, čo znamená, že je vodotesný.

Je to skvelé, ak chcete čítať na pláži alebo pri bazéne – alebo dokonca, ak radi čítate vo vani, ale bojíte sa potenciálu rozmočených stránok.

Navyše, ako pre všetky typy Kindles, aj pre model s kapacitou 8 GB je možné uložiť veľké množstvo kníh – niekoľko stoviek až tisíc v závislosti od dĺžky knihy. V súčasnej dobe je k dispozícii aj zľava na 32 GB model, ale stále je to 129,99 GBP.

Ani jedna možnosť neznamená žiadne vláčenie tašky s knihami na výlet alebo deň von.

Paperwhite podporuje WiFi a jeho kúpa zahŕňa bezplatné cloudové úložisko pre akýkoľvek zakúpený obsah Amazon – užitočné, ak vám dôjde miesto. Vstavanú technológiu Bluetooth môžete dokonca využiť aj na počúvanie audiokníh prostredníctvom systému Audible.

Vďaka tak dobrému mixu funkcií, vrátane vstavaného svetla a batérie, ktorá vydrží niekoľko týždňov na nabitie, je Paperwhite silnou voľbou pre každého milovníka kníh, ktorí chcú ísť na digitál.

Obsahuje viac funkcií ako štandard Kindle za teraz lákavejšiu cenu – a nikde nie je taký drahý, ale ani zľavnený Kindle Oáza.

Amazon Kindle Paperwhite, 99,99 libier (ušetríte 20 libier) – kúpite tu

Všetky ceny v tomto článku boli v čase písania článku správne, ale odvtedy sa môžu zmeniť. Pred akýmkoľvek nákupom si vždy urobte vlastný prieskum.

Môžete tiež ušetriť 25 GBP na Amazonje nový Fire HD 8 tablety práve teraz, na obmedzený čas.

Najnovšie technické ponuky nájdete na našej hlavnej stránke technických ponúk.

Alebo ak chcete zhrnúť produkty a odporučiť ich, navštívte Sun Selects Tech.

Ak kliknete na odkaz v tomto článku a kúpite si produkt, budeme zarábať.