ÔÇ×Killer Queen BlackÔÇť oznamuje nov├ę d├ítumy vydania a uk├í┼żky

Pripravovan├í multiplayerov├í indie hra ÔÇśKiller Queen BlackÔÇś m├í kone─Źne ofici├ílny d├ítum uvedenia na trh, ktor├Ż sa po dlhom ─Źakan├ş kone─Źne odhalil na konci ak─Źn├ęho pr├şvesu. T├║to spr├ívu zverejnila spolo─Źnos┼ą Nintendo, ktor├í odhalila tento pokrok.

D├ítum vydania hry je napl├ínovan├Ż na 11. okt├│bra tohto roku a je sprev├ídzan├Ż uk├í┼żkou, ktor├í ukazuje hranie hry na─Ź├ştanej s panickou r├Żchlos┼ąou hry, ─Źo je ve─żmi zauj├şmav├ę vzh─żadom na r├┤zne typy post├ív, ktor├ę n├ím budeme pripraven├ş pom├┤c┼ą.

Obr├ízky n├ím tie┼ż umo┼ż┼łuj├║ pozorova┼ą r├┤zne sp├┤soby, ako m├┤┼żeme dosiahnu┼ą v├ş┼ąazstvo v hre. To plat├ş najm├Ą pre pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş nie s├║ obozn├ímen├ş s hrami. Pripom├şname v├ím, ┼że ÔÇ×Killer Queen BlackÔÇť je obnoven├í verzia sl├ívnej hernej miestnosti Killer Queen, kde mus├şme v r├Żchlo sa pohybuj├║cej hre pre viacer├Żch hr├í─Źov stretn├║┼ą proti sebe dva t├şmy po ┼ítyroch hr├í─Źoch.

Bitka je nabit├í panickou r├Żchlos┼ąou.

V hre prevezmeme r├┤zne ├║lohy od pr├íce ako podpora, ├║toky alebo rozkazy, kde hr├í─Źi maj├║ r├┤zne ciele, ktor├ę sa m├┤┼żu pok├║si┼ą dokon─Źi┼ą v hre, aby z├şskali v├Ą─Ź┼í├ş po─Źet bodov, ─Źo im umo┼żn├ş v├Ą─Ź┼íiu ┼íancu porazi┼ą s├║periaci t├şm. ,

Spolo─Źnos┼ą Microsoft pred ─Źasom odhalila, ┼że hra bude s├║─Źas┼ąou jej programu Game Pass a je zn├íme, ┼że hra doraz├ş vo fyzickom form├íte na Nintendo Switch a Xbox One, ktor├Ż je k dispoz├şcii na trhu. Je zn├íme, ┼że cena ÔÇ×Killer Queen BlackÔÇť je stanoven├í na 30 USD a v┼íetky predbe┼żn├ę objedn├ívky s├║ pr├şstupn├ę v┼íetk├Żm zainteresovan├Żm stran├ím.

Toto je najnov┼í├ş trailer pre produkt Killer Queen Black, ktor├Ż sa bude pred├íva┼ą 11. okt├│bra Switch a Xbox One.