Kiki je blízky priateľ robota, ktorý sa vyvíja na základe vašich interakcií

Vyrastal v 80-tych rokoch a chcel, aby mal blízky priateľ robota problémy s dobrodružstvom. Myslím tým filmy ako Skrat, Batérie nie sú súčasťou balenia, Lety navigátora a energetické droidy Hviezdne vojnyKto nie? Teraz vďaka pokroku v robotike a AI dokážem realizovať tieto sny s priateľmi z robotov, ako je Kiki.

V súčasnosti crowdfunding na Kickstarter, Kiki 799 dolárov je zábavná, plná mozgu a rastie na základe jej interakcií. Áno, vaša Kiki môže byť rovnako neurotická ako vy.

Kiki je blízky priateľ robota, s ktorým všetci chceme vyrastať.

[vložiť] https://www.youtube.com/watch?v=CreyjtMbOzg [/ embed]

Pozri, Kiki tam nie je, aby vládla tvojmu životu. Prinajlepšom je tu preto, aby ponúkol emocionálnu podporu, alebo možno priateľstvá, ktoré nie sú vždy poskytované v našom online svete. Je to domáce zviera pre ľudí, ktorým sa nepáči všetok neporiadok, ktorý zviera prináša, alebo priateľ pre tých, ktorí uprednostňujú pobyt sám.

  • Všetky Kiki sú pri prvom dodaní rovnaké. V priebehu času vaše interakcie a návyky pomáhajú Kiki rozvíjať jej.
  • Jej virtuálne jedlo môžete do aplikácie nakŕmiť, ale uistite sa, že sa jej niečo páči! Nekŕmte ho príliš veľa, ako skutočný maznáčik, ktorý bude Kiki chorý
  • Vývoj AI za interakciou Kiki trvá roky
  • Všetky reakcie Kiki nie sú kódované, takže sa Kiki poučí zo svojich odpovedí na svoje triky a prispôsobí ich svojej osobnosti.
  • Kiki sníva o učení, ako niekto, a ráno dokáže reprodukovať svoje sny.

Ak vás napadne myšlienka emocionálneho puto s robotom, projekt v súčasnosti financuje crowdfunding na Kickstarter na 59 dní. Môže pomôcť priniesť Kiki na trh za 799 dolárov, čo je 47% zľava z konečnej predajnej ceny.

Nezabudnite, že crowdfunding je spôsob, ako pomôcť uviesť na trh skvelé veci, ktoré nemusia nevyhnutne zaručovať, že dostanete to, čo podporujete, alebo keď je kampaň naplánovaná, aby ste ju dostali.

Čo si myslíte? Zaujíma vás tento robot? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie alebo pošlite našu diskusiu Twitter alebo Facebook,

Odporúčanie editora:

  • Amazon urobiť domáceho robota – opakujte, Amazon vyrába domáceho robota
  • Vedci teraz učia roboty bojovať, pretože ľudstvo v tom čase požičiavalo
  • iRobot sa vracia s duom robotov na čistenie domácnosti, aby udržal vašu podlahu čistú
  • Google potvrdil, že Pixel 4 bude mať bezkontaktné pohyby