Kik Girls: Ako sa stretn├║┼ą s diev─Źatami na Kik

Pozn├í┼í Kika Messenger je hor├║ca r├Żchla a ├║plne bezplatn├í aplik├ícia na spolo─Źensk├ę rozhovory, v─Ćaka ktorej je textov├í spr├íva z├íbavnej┼íia ako kedyko─żvek predt├Żm. Viete tie┼ż, ┼że je to jeden z najpopul├írnej┼í├şch sp├┤sobov, ako spozna┼ą diev─Źat├í, ktor├ę sa chc├║ stretn├║┼ą s mu┼żom, ako ste vy? A vedeli ste, ┼że Kik Messenger ide├ílne pre stretnutia s diev─Źatami po celom meste alebo po celom svete? Niektor├ę z najz├íbavnej┼í├şch, ├║primn├Żch a absol├║tne kr├ísnych diev─Źat, ktor├ę m├┤┼żete stretn├║┼ą online, s├║ diev─Źat├í Kik: Ako sa stretn├║┼ą s diev─Źatami v meste Kik, pr├íve teraz prich├ídza.

Od s├║du k Kik

Aby ste pochopili, ak├ę m├íte ┼í┼ąastie, ┼że m├íte aplik├íciu, ako je Kik Messenger ─Źo u─żah─Źuje h─żadanie, spozn├ívanie a spozn├ívanie diev─Źat z v├í┼ího domova alebo hangoutu, pozrime sa na kr├ítku hist├│riu toho, ako sa chlapci a diev─Źat├í museli v priebehu rokov stret├íva┼ą.

V ten de┼ł bolo pre diev─Źa nemyslite─żn├ę hovori┼ą s partnerom, ktor├ęho nepoznala alebo nemala v ├║mysle o┼żeni┼ą sa s ┼łou. Plat├ş to najm├Ą pre mlad├ę d├ímy, ktor├ę ┼żili v mal├Żch vidieckych komunit├ích s bl├şzkou rodinou. Okrem toho sa mlad├Żm ┼żen├ím umo┼żnilo chodi┼ą do v├Ązenia len s ├║primn├Żmi n├ípadn├şkmi v tieni chaper├│nu. My┼ílienka, ┼że slobodn├í ┼żena by z nejak├ęho d├┤vodu chodila sama so sebou, bola v spolo─Źenskej norme toho d┼ła neprijate─żn├í.

Kik Girls: Ako sa stretn├║┼ą s diev─Źatami na Kik 1

Ke─Ć sa ─żudia pres┼ąahovali do miest alebo si k├║pili aut├í, ktor├ę ich priviedli do mesta, v├Ązenie sa vyvinulo na to, ─Źo dnes pozn├íme ako rande. Aj ke─Ć je to st├íle patriarch├ílne, s otcom, ktor├Ż sa zvy─Źajne stret├íva a vedie rozhovor s mlad├Żm mu┼żom, ktor├Ż pri┼íiel vyzdvihn├║┼ą svoju dc├ęru, sa datovania umo┼żnilo mlad├ęmu mu┼żovi a ┼żene po┼żiada┼ą, aby si vybrali, koho bud├║ tr├ívi┼ą a ak├Ż v├í┼żny mus├ş by┼ą ├║mysel. P├íry mohli tr├ívi┼ą ─Źas u─Źen├şm sa o inej osobe v s├║kromn├Żch rozhovoroch (sans chaperone). ─Żudia sa mohli predt├Żm, ako sa stretli, stretn├║┼ą s nieko─żk├Żmi ─Ćal┼í├şmi a zvoli┼ą niekoho ako v├í┼żneho, a to bolo ├║plne spolo─Źensky prijate─żn├ę.

Potom pri┼íiel internet so svojimi IRC rozhovormi a najkraj┼í├ş prv├Ż zjednoten├Ż pr├şklad soci├ílnych m├ędi├ş America Online (AOL). AOL pon├║ka chatovacie miestnosti ako bezpe─Źn├ę, ale nie kognit├şvne miesta na stretnutia, kde by ─żudia mohli n├íjs┼ą in├Żch ─żud├ş podobn├ęho veku alebo so spolo─Źn├Żmi z├íujmami. Osobn├ę profily si m├┤┼żete skontrolova┼ą ako prv├Ż ├║vod a potom v pr├şpade spolo─Źn├ęho z├íujmu pozva┼ą niekoho na osobn├Ż rozhovor.

Kik Girls: Ako sa stretn├║┼ą s diev─Źatami na Kik 2

Spo─Źiatku niekto h─żadal online n├íjs┼ą AOL, ale to sa v┼íetko zmenilo. dnes, Online zoznamka je tret├ş najpopul├írnej┼í├ş sp├┤sob, ako niekoho stretn├║┼ą, tie┼ż 5% v┼íetk├Żch man┼żelstiev v USA za─Źalo s hi online.

Ak ste na Kik Messenger ste v sieti, ktor├í je s├║─Źas┼ąou najzauj├şmavej┼íej spolo─Źenskej sc├ęny v s├║─Źasnosti. Zozn├ímte sa s diev─Źatami Kik v skupinovom chate, na p├írty Kik alebo prostredn├şctvom webov├Żch str├ínok Kik Friend Finder. H─żadajte diev─Źat├í Facebook, Instagramalebo Twitter h─żadan├şm d├┤le┼żit├Żch fr├íz Kik. Je to fenomen├ílny sp├┤sob stretnutia a zdravia, ktor├Ż za─Ź├şna st├írne.

Z├şskajte kik Messenger

Vysvet─żujem najlep┼íie sp├┤soby, ako spozna┼ą diev─Źat├í online s Kik Messenger, ale pravdepodobne by sme mali trva┼ą nieko─żko min├║t, aby sme pomohli t├Żm z v├ís, ktor├ş e┼íte nie s├║ s├║─Źas┼ąou sc├ęny Kik.

Ak si to nepo─Źula, Kik Messenger je prosperuj├║ca aplik├ícia pre spolo─Źensk├ę rozhovory so v┼íetk├Żmi funkciami, ktor├ę ve─żmi radi pou┼ż├şvame na prisp├┤sobenie na┼íich sk├║senost├ş s chatom. Funguje to na va┼íom smartf├│ne rovnako ako be┼żn├Ż telef├│nny rozhovor, s v├Żnimkou jedn├ęho ve─żk├ęho rozdielu: Pozrite Messenger je ├║plne zadarmo, nem├í ┼żiadne obmedzenia pri pou┼ż├şvan├ş, a preto za ni─Ź neplat├ş ┼żiadne poplatky. Viac ako 270 mili├│nov ─żud├ş si stiahlo Kik Messenger, Je dobr├Ż n├ípad, ┼że mnoh├ş z t├Żchto ─żud├ş si Kik st├ívaj├║ prim├írnym textov├Żm n├ístrojom a ┼że pribli┼żne polovica z nich bud├║ diev─Źat├í.

To v┼íetko mo┼żno neo─Źak├ívate v aplik├ícii, ktor├║ si m├┤┼żete zadarmo stiahnu┼ą a pou┼ż├şva┼ą, ale je to druh aplik├ície, ktor├║ Kik pou┼ż├şva Messenger je. Najnov┼íiu autorizovan├║ verziu aplik├ície n├íjdete v├Żlu─Źne v slu┼żbe Google Play, Apple Obchod s aplikaciami, Amazon Obchod s aplik├íciami Windows Telef├│nny obchod. Ak chcete skontrolova┼ą spr├ívy alebo n├íjs┼ą diev─Źat├í Kik z pracovnej plochy, m├┤┼żete tak urobi┼ą aj na po─Ź├şta─Źoch Mac a PC.

Zozn├ímte sa s diev─Źatami v skupine alebo na p├írty Kik

S nahliadnut├şm Messenger├║─Źet nakonfigurovan├Ż a pripraven├Ż ├şs┼ą, je ─Źas pozrie┼ą sa na niektor├ę zo sp├┤sobov, ako diev─Źat├í pou┼ż├şvaj├║ Kik na spozn├ívanie nov├Żch ─żud├ş, ako ste vy. Jedn├Żm z prv├Żch miest, na ktor├ę sa treba pozrie┼ą, s├║ soci├ílne siete, ktor├ę u┼ż pou┼ż├şvate. ┼áanca je dobr├í, ┼że ke─Ć diev─Źa po┼íle pr├şspevok na p├írty Kik alebo pozv├ínku na skupinov├Ż rozhovor na Facebook, Twitteralebo Instagram, d├║fa, ┼że sa stretne s mu┼żom, ktor├Ż sa spoj├ş a bude sa zhov├íra┼ą, tak┼że sledovanie t├Żchto pozv├ínok je dobr├ę za─Źa┼ą.

N├íjdite pozv├ínku na ve─Źierok Kik Party alebo Kik Group, prejdite online na svoje ob─ż├║ben├ę miesto a spojte sa so svojimi priate─żmi a vyh─żadajte k─ż├║─Źov├ę slov├í ÔÇ×Kik PartyÔÇť alebo ÔÇ×Kik GroupÔÇť. M├íte ve─ża v├Żsledkov, z ktor├Żch si m├┤┼żete vybra┼ą, aby ste sa vyjadrili k svojmu pou┼ż├şvate─żsk├ęmu menu, pripojili sa ku skupine pomocou k├│du Kik alebo sledovali osobu pre nasleduj├║cu udalos┼ą Kik Party alebo Kik Group. V t├Żchto sie┼ąach m├┤┼żete tie┼ż vyh─żada┼ą niektor├ę akcie Kik (najm├Ą Twitter) s hashtagmi ako #kikparty a #kikgroup.

Ke─Ć sa pripoj├şte k p├írty Kik alebo skupine Kik na stretnutie a stretnutie s diev─Źatami, m├┤┼żete by┼ą pozvan├ş na ├║─Źas┼ą v skupine alebo na p├írty. Existuje ve─ża r├┤znych druhov hier, ktor├ę s├║ v Kik obzvl├í┼í┼ą ob─ż├║ben├ę Messengera v┼íetci vieme, ┼że hranie hier je ve─żk├Żm l├íma─Źom ─żadovcov, pokia─ż ide o stretnutia s nov├Żmi ─żu─Ćmi. Pravdepodobne je lep┼íie, ak viete, ako niektor├ę z t├Żchto hier id├║ pred prist├ít├şm v hre, kde ste po┼żiadan├ş o ich hranie. Kliknut├şm sem zobraz├şte n├í┼ího sprievodcu po najpopul├írnej┼í├şch hr├ích Kik.

N├íjdite to ┼ípeci├ílne diev─Źa

Mo┼żno ve─Źierky a skupinov├ę rozhovory nie s├║ va┼íe vec. Rad┼íej by si sa stretol s diev─Źa┼ąom a za─Źal si okam┼żite chatova┼ą, len vy dvaja. Existuje ve─ża diev─Źat Kik, ktor├ę h─żadaj├║ to ist├ę. Tu ich n├íjdete.

Rovnako ako ste h─żadali Kik Party a Kik Group, sk├║ste vyh─żada┼ą fr├ízy ÔÇ×Kik MeÔÇť alebo ÔÇ×Kik GirlÔÇť. M├┤┼żete tie┼ż vysk├║┼ía┼ą soci├ílne zna─Źky hash ako #kikme alebo # kikgirl / # kikgirls. Ke─Ć niekto vyd├í knihu ÔÇ×Kik MeÔÇť, chce sa zhov├íra┼ą s nov├Żmi priate─żmi. Pravdepodobne pod├í ┼żiados┼ą ÔÇ×Kik MeÔÇť, ┼że sa chce zhov├íra┼ą s mu┼żmi, ┼żenami alebo oboma; vekov├ę rozp├Ątie, ktor├ę chce zasiahnu┼ą; a ak├Ż druh rozhovoru chce. Uvid├şte tie┼ż jej profilov├║ fotografiu. Niekedy sa hashtag #kikgirl alebo #kikgirls prid├í do pr├şspevku #kikme, tak┼że ak pri prvom vyh─żad├ívan├ş nen├íjdete dobr├Ż v├Żsledok, je vhodn├ę zada┼ą nieko─żko ─Ćal┼í├şch znakov a prida┼ą ho do k─ż├║─Źov├Żch slov.

Na mnoh├Żch webov├Żch str├ínkach Kik Friend Finder n├íjdete tie┼ż diev─Źat├í, ktor├ę sa chc├║ zhov├íra┼ą. Na t├Żchto str├ínkach m├┤┼żete vyh─żad├ívanie z├║┼żi┼ą v z├ívislosti od veku, pohlavia a veku pr├şspevkov. V├Ą─Ź┼íina ─żud├ş m├í nov├ę pr├şspevky, ve─ża za posledn├║ hodinu alebo menej, bez oh─żadu na to, v ak├║ denn├║ alebo no─Źn├║ dobu sa chcete pozrie┼ą s diev─Źa┼ąom. Pridajte do mixu svoj vlastn├Ż profil a pozrite sa, ko─żko su┼íienok dostanete.

Bol hr├şb

┼ápongia ide do baru. Barman ho ┼żiada, aby odi┼íiel, preto┼że ide o s├║kromn├║ stranu. Huba odpoved├í: ÔÇ×Pre─Źo nem├┤┼żem zosta┼ą? Som huba! “

Ke─Ć prv├Żkr├ít stretnete diev─Źa v Kiku Messenger, chcete jej uk├íza┼ą svoju ve─żk├║ inteligenciu a humor. Vtipy s├║ fantastick├ę ─żadoborce, povedzte jej niekoho, kto sa bude ur─Źite smia┼ą. Pripravte si nieko─żko selfie s vtipn├Żmi titulkami, ktor├ę zapadaj├║ do z├íberu, a nechajte svoju tv├ír za┼żiari┼ą ├║smevom. Samozrejme, v┼żdy existuje v├Żnimka 9 z desiatich kr├ít bude ma┼ą diev─Źa naozaj r├íd z├íbavn├ęho chlap├şka, ktor├Ż ju m├┤┼że rozosmia┼ą, ktor├Ż sa dobre smeje a ktor├Ż sa m├┤┼że zasmia┼ą sama sebe. Navy┼íe mal├Ż zdie─żan├Ż smiech v├ím pom├┤┼że relaxova┼ą a bavi┼ą sa.

Bu─Ć opatrn├Ż

Len nebu─Ćte pr├şli┼í r├Żchly na to, aby ste zdie─żali svoje osobn├ę inform├ície alebo o ne po┼żiadali. Je va┼íou zodpovednos┼ąou spr├íva┼ą sa bezpe─Źne online a re┼ípektova┼ą ot├ízky bezpe─Źnosti a s├║kromia ostatn├Żch. Ke─Ć sa s niek├Żm stretnete, v┼żdy je dobr├ę ma┼ą pri sebe veci, ako je va┼íe cel├ę meno, inform├ície o va┼íom mieste (domov a ┼íkola) a va┼íe telef├│nne ─Ź├şslo. Pokia─ż chceme d├┤verova┼ą in├Żm ─żu─Ćom a prin├║ti┼ą ich, aby n├ím d├┤verovali, nie je mo┼żn├ę skuto─Źne vedie┼ą, kto je na druhom konci Kik Messenger-chatt.

Jedn├Żm zo sp├┤sobov, ako sa ubezpe─Źi┼ą o svojom novom priate─żovi Kik, je zachyti┼ą a vymie┼ła┼ą si fotografie priamo v Kik Messenger alebo e┼íte lep┼íie, vymie┼łajte si a vymie┼łajte si kr├ítke vide├í o Kik a zdie─żajte ich. S├║hlas├şte s t├Żm, ┼że si bud├║ navz├íjom ┼żiada┼ą, ktor├ę s├║ kr├ítke, ale nezvy─Źajn├ę a ktor├ę funguj├║ na obr├ízku alebo na mimoriadne kr├ítkom videoklipe. Nastavte kr├ítky ─Źasov├Ż limit, aby ste sa dostali k sebe, asi 30 sek├║nd.

Napr├şklad diev─Źa, ktor├ę sa vol├í Lisa, v├ím po┼íle text: ÔÇ×Povedzte mi p├Ą┼ąkr├ít, zatia─ż ─Źo prav├║ ruku dr┼żte na ─Źele ako pozdrav. Ke─Ć to urob├şte dokonale, m├┤┼żete nap├şsa┼ą sp├Ą┼ą: ÔÇ×Povedzte mi p├Ą┼ąkr├ít a dotknite sa ─żav├ęho prsta na brade. ÔÇ×Pracuj├║ najlep┼íie na videu, ale podobn├ę obr├ízky m├┤┼żete n├íjs┼ą aj vtedy, ak by ste to rad┼íej urobili.

V├Ą─Ź┼íinu ─Źasu – najv├Ą─Ź┼í├ş zo v┼íetk├Żch – chatuje s niek├Żm nov├Żm na Kik Messenger je z├íbavn├Ż ─Źas pre v┼íetk├Żch. ─Żudia v Kiku s├║ priate─żsk├ş, n├ípomocn├ş a chc├║ s vami vies┼ą rozhovor.

Mo┼żno v┼íak bud├║ ─Źasy 1 100-kr├ít, ┼że niekto nere┼ípektuje ostatn├Żch. M├┤┼żu vyh─żad├íva┼ą osobn├ę inform├ície, ako napr├şklad pobyt alebo nav┼ítevovanie ┼íkoly, alebo po┼żadova┼ą fotografiu alebo chat, v─Ćaka ktor├Żm bude v├ím nepr├şjemn├ę. Mo┼żno od nich nebudete chcie┼ą znova po─Źu┼ą, st├íle v┼íak odosielaj├║ spr├ívy. Zdvorilo si to povie┼í, ale nedostan├║ n├íznak. Kik Messenger v├ím umo┼ż┼łuje blokova┼ą pou┼ż├şvate─żov, aby v├ím zasielali texty. Druh├í osoba nevie, ┼że ste ju zablokovali, iba ┼że ne─Ź├ştate jej su┼íienky.

Potom s├║ ─Źasy – mo┼żno 1 10 000 – ke─Ć niekto nere┼ípektuje ostatn├Żch a kv├┤li nemu sa spr├íva ve─żmi zle. Mo┼żno ste nechali nejak├║ inform├íciu prek─║znu┼ą, ak ┼żijete a nejako v├ís ohrozuj├║ alebo prenasleduj├║. Je to ├║plne in├í situ├ícia, ktor├í sa mus├ş nahl├ísi┼ą z d├┤vodu va┼íej bezpe─Źnosti a zabezpe─Źenia ostatn├Żm, s ktor├Żmi sa t├íto osoba m├┤┼że skontaktova┼ą. Mo┼żno o tom budete chcie┼ą najsk├┤r hovori┼ą s rodi─Źom, u─Źite─żom alebo poradcom, ale niekto by sa o tom mal tie┼ż spoji┼ą s miestnymi org├ínmi ─Źinn├Żmi v trestnom konan├ş. Kik Messenger vytvoril ┼ípeci├ílnu str├ínku na pomoc ├║radom kona┼ą vo va┼íom mene a ─Ćalej rie┼íi┼ą situ├íciu.

Bol to tich├Ż chlap

Na┼í┼ąastie u┼ż nemus├şme dodr┼żiava┼ą soci├ílne ┼ítandardy minul├ęho storo─Źia, stret├íva┼ą sa s ─Źlovekom, v┼żdy s bl├şzkym chaper├│nom, a o─Źak├íva sa, ┼że si vezme prv├ę stretnutie. Teraz, ke─Ć m├íte nejak├ę n├ípady o diev─Źat├ích Kik: Ako sa stretn├║┼ą s diev─Źatami v Kiku, nem├íte probl├ęm pripoji┼ą sa k nov├ęmu kamar├ítke pre priate─żsk├║ Kik Messengerchatova┼ą kedyko─żvek a kedyko─żvek. M├┤┼żete to urobi┼ą vlastn├Żm sp├┤sobom, preto┼że sa v├ím hod├ş obaja. Nezabudnite v┼żdy by┼ą v bezpe─Ź├ş a h─żadajte sp├┤soby, ako jej uk├íza┼ą, ┼że ste skuto─Źne z├íbavn├Ż chlap.

Kik Girls: Ako sa stretn├║┼ą s diev─Źatami na Kik 3