KFC rob├ş PC hru, kde sa stret├ívate s plukovn├şkom Sandersom …

KFC vytvorila anime ┼ít├Żlov├Ż zoznamovac├ş simul├ítor, v─Ćaka ktor├ęmu budete komentova┼ą maskota r├Żchleho ob─Źerstvenia plukovn├şka Sandersa. (V├í┼żne).

Hra s n├ízvom ÔÇ×Milujem ┼ąa, plukovn├şk Sanders! Dobr├Ż dobr├Ż zoznamovac├ş simul├ítorÔÇť obsahuje mlad├║ a kr├ísnu verziu plukovn├şka Sanders navrhnut├║ ako anime postava. Bude k dispoz├şcii v slu┼żbe Steam ako bezplatn├Ż n├ízov pre PC a Mac.

ÔÇ×├üno, toto je skuto─Źn├í hra!ÔÇť Hovorca spolo─Źnosti KFC informoval spolo─Źnos┼ą PCMag e-mailom. Re┼ąazec r├Żchleho ob─Źerstvenia vytvoril simul├ítor v spolupr├íci s v├Żvoj├írmi Psyop v n├ídeji, ┼że roz┼í├şri z├íkazn├şcku z├íklad┼łu spolo─Źnosti KFC.

ÔÇ×KFC v┼żdy h─żad├í sp├┤soby, ako oslovi┼ą ┼ípeci├ílne komunity neo─Źak├ívan├Żmi, ale autentick├Żmi sp├┤sobmi, vytv├íra┼ą zauj├şmav├ę sk├║senosti, ktor├ę sa bud├║ sna┼żi┼ą sta┼ą s├║─Źas┼ąou tejto komunity,ÔÇť dodal hovorca.

V skuto─Źnosti KFC v posledn├Żch rokoch zrodila nieko─żko ve─żmi ned├ívnych marketingov├Żch kampan├ş, pri ktor├Żch pou┼ż├şva nieko─żko mu┼żsk├Żch a ┼żensk├Żch celebr├şt na hranie plukovn├şka Sandersa. T├íto nov├í verzia je v┼íak jednozna─Źne neo─Źak├ívan├í, aj ke─Ć m├┤┼że up├║ta┼ą pozornos┼ą anime fan├║┼íikov.

Samotn├í hra vyzer├í ako 2D vizu├ílny rom├ín, ktor├Ż pon├║ka mo┼żnos┼ą ur─Źenia z├ípletky pr├şbehu. To s─żubuje hru ÔÇ×p├ír hod├şnÔÇť, ÔÇ×kuchynsk├║ bitkuÔÇť a tajn├Ż koniec.

Na z├íklade opisu hry budete hra┼ą ako ┼ítudent, ktor├Ż m├í ┼íancu stretn├║┼ą svojho spolu┼żiaka, plukovn├şka Sandersa, na kuch├írskej ┼íkole. Vyberie v├ís plukovn├şk Sanders za svojho obchodn├ęho partnera? Alebo mo┼żno e┼íte viac? R├Żchlo objavte najlep┼í├ş simul├ítor, ak├Ż bol kedy vytvoren├Ż: hra, ktor├║ vytvoril KFC ÔÇť, pokra─Źuje v ─Ź├ştan├ş popisu.

Hra bude vydan├í v Steam 24. septembra o 8 Zajtra EST a KFC tvrdia, ┼że je vhodn├Ż pre v┼íetky vekov├ę kateg├│rie.

─Äal┼íie mo┼żnosti slu┼żby Steam n├íjdete na str├ínke PCMag.